IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
    Поздравявам нашите приятели, гордите унгарци!
    Една от групите, чиято музика ми даваше алтернативна гледна точка за света и която акушираше превръщането ми в човек - ОМЕГА, идва от Унгария от времената, за които мнозина вече нямат никаква представа. .

    Omega - The Girl With The Pearl's Hair
    Не случайно унгарците и днес налагат оригинални, своеобразни виждания в политиката, икономиката и културата. Докато нашите политически льольовци се мъкнат изостанали по преораните пътеки и крещят, че да ги забележат. Когато ги видят отвън, констатират, дето са затънали до ушите в калта, да не кажа в нещо друго.

    Коментар


    • Според Аристотел демокрацията е неправилен вид устройство. Защото, макар да е управление на мнозинството (народа), то се извършва от безимотните и винаги в техен интерес, при което богатствата бързо ще бъдат пропилени. Тогава завистта ще бъде преграда към тези, които могат да бъдат успешни в създаването на собствени и обществени блага, създава се уравниловката,което е пречка за развитието на обществото.

      Затова той препоръчва УМЕРЕНАТА демокрация,при която на власт застават можещите и вещите в устройството на ПОЛИСА и доказалите се в това с имуществено състояние , образовани и морални личности с влияние в обществото.

      Впрочем в Търновската конституция също е заложен принципът на Аристотел.
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Прав си барби в русия масово горят на клади еретиците....


        А чакай малко то не беше ли преди в западна Европа това с кладите ?
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Коментар


          • Корнелка Нинова се явява основател на дженджър идеологията в Парламента, Те казва на Борисов: Да излезем и да се разберем като мъже! Възможно ли е кака кифла да се прави на мъж(тази може и да е хемафродит)??? Защо тогава рита срещу Истанбулската конвенция не е ясно. Сигурно Путин и е наредил да е контра на всяка европейска инициатива.

            Коментар


            • Поздравявам нашите приятели, гордите унгарци!
              Една от групите, чиято музика ми даваше алтернативна гледна точка за света и която акушираше превръщането ми в човек - ОМЕГА, идва от Унгария от времената, за които мнозина вече нямат никаква представа. .

              Omega - The Girl With The Pearl's Hair

              Коментар


              • https://dnes.dir.bg/svyat/migranti ЕС решен да намали мигрантите: ще плаща на Африка да ги спира

                Европейският съюз би трябвало да оформи бъдещи миграционни споразумения със страни от Северна Африка по модела на споразумението си с Турция, заяви германският канцлер Ангела Меркел, цитирана от ДПА и БТА.

                И кой ше плаща масрафа ?! Баси тепегьозлъка !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  То чипа само да беше … сменили са ни и гените.

                  Тоя аскер кат е минавал от тук за походи ко мислиш че е правел с момите по полето ?
                  Българите умирГат да се правят на нещастни,милите все другите виновни! Другите народи са ни накарали да се самоизтребваме във вътрешни размирици,айде гръчко/римско/ "робство"! Тъкмо да се поосъзнаем малко,пак робство,и то османците са покорявали постепенно разделената държава тогава....на почивки! Никоя от съседните ни държави не определят османското управление като "робство",а османско владичесво,белки и там не е имало насилие? Има една малка държава на Балканите,Словения 2 милиона,а територията 20,000 кв.км полу-планинска,и имат БВП почти колкото България и западен стандарт и не се оплакват като българите...

                  ."Словения е развита страна и по БВП на глава от населението е на първо място сред славянските държави...

                  Днес Словения е най-богата от страните, които през 1990-те преминават от планова към пазарна икономика. Присъединява се към Европейския съюз през 2004 г. и приема еврото в началото на 2007 г., което допринася за големия икономически растеж. Сегашният БВП на глава от населението е 84%, което е средното ниво за ЕС.!"

                  Между другото,днес се навършват 1396 години от годината на егира/622 год./-бягството на пророкът Мохамед от Мека в Медина,това променя коренно зараждащият се Ислям! А можеше да бъде като Християнството- мекинските сури,за разлика от мединските! Оттогава започва ислямското летоброене!
                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • https://anonybulgaria.wordpress.com/...и-средс/ Легализиран Геноцид с Държавни Средства

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Те ,не бяха ли скитите наши предшественици?И нещо сарматско май имаше?Пъна мъгла ми са древните племена,ам наскоро прочетох за открити към 150 скитски гроба край Балатон...И май се оказва ,че при генното изследване ,ми те голяма час - чисти съвременни българиЕдва ли може да се направи по-лаишко изказване от моето,ама ще ме прощаваш....
                      https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5...B0%D0%B2%D0%B0

                      Коментар


                      • Ако руското кино навлезе в криза,то това ще е поради факта,че вече няма кой да пресъздава образа на Сталин така както го правеше Анатолий Дзиваев :

                        Трудно быть Сталиным - https://www.youtube.com/watch?v=2_g2ahccJUE


                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                          И това как се връзва с твърдението ти, че днешните украинци са българи... преди няколко дни имаше такъв коментар

                          Укреинците с какъв чип са?
                          След смърта на Атила българите и техните съюзници се изтеглят на изток и заемат пространството от Унгарската пуста до Сибир на изток,но
                          в малко по късен период тази голяма държава се разделя на две Кара-Булгар с център Киев и Фанагория с център в Краснодарския край.
                          След като умира Кубрат започва война за трона на Фанагория .Шамбад кана на Кара-Булгар заема страната на Аспарух срещу Баян.След
                          кървави битки няма реален победител и Шамбад кара племеника си Аспарух да се засели в Молдова ,после го знаеш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            В историческия атлас на Макавиди пише, че арменците произлизат от причерноморските степи, откъдето са изтласкани от скитите. Ще рече, че са бая родствени на българите или поне са нашенци като съседи дългогодишни. Ама то и за евреите се спряга, че са българи.
                            Те ,не бяха ли скитите наши предшественици?И нещо сарматско май имаше?Пъна мъгла ми са древните племена,ам наскоро прочетох за открити към 150 скитски гроба край Балатон...И май се оказва ,че при генното изследване ,ми те голяма час - чисти съвременни българиЕдва ли може да се направи по-лаишко изказване от моето,ама ще ме прощаваш....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              Още малко на унгарска вълна!
                              Neoton Familia - Santa Maria (1979)
                              https://www.youtube.com/watch?v=o2IZRfx2_JE
                              Анита Блонд е по-велика от Неотон фамилия,макар че първо чух Фамилията и даже им ходих на концерт през 1985 май беше...

                              Всеки човек отдаден на Каузата заслужава Уважение и аз винаги съм готов да помогна с каквото мога!

                              Сын отца народов Василий Сталин Джугашвили - https://www.youtube.com/watch?v=X923Y3a-9Kc
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Хазарите-евреи са най -големите врагове на българите в миналото.Ние може и да сме ги забравили,но те явно ни помнят и то много добре.
                                Хазарите стават юдеи доста след като подчиняват българите. При това такива са само върхушката им. Изглежда едва след замирането на хазарската държавност, простолюдието и то се юдеизира, за да се приравни към стария си елит. Сложни работи са тея, трудно е да им фанеш краищата и да ги вържеш на възел.

                                Коментар

                                Working...
                                X