IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Тебе оградата ли те спре ?!
    Ако тогава бяха отворени границите като са сега, една секунда нямаше да стоя. Сега като ми върнаха имотите и парите ми стигат, че и остават, защо да ходя другаде? Да ходят тези който не могат да се препитават тук.

    Коментар


    • „Аз съм син на българската работническа класа. Израснах и получих възпитание в редовете на революционното работническо движение.30 години съм член на Българската комунистическа партия.През 23 от тях съм член на ЦК на БКП…..Вярно е,че аз съм болшевик,пролетарски революционер.Също е вярно,че като член на ЦК на БКП съм отговорен ръководещ комунист.По-нататък съвършено вярно е,че аз съм за пролетарска революция и диктатура на пролетариата.Аз съм дълбоко убеден,че в това е спасението и единствения изход от икономическата криза и военната катастрофа,към която ни тласка капитализма…И борбата за диктатурата на пролетариата и за победата на комунизма съставляват съдържанието на моя живот…..Мен не само всячески ме обиждат-това ми е безразлично-но във връзка с мен наричат българският народ див и варварски,мен наричаха „тъмен балкански субект” и „див българин”- и аз това не мога да отмина с мълчание.Вярно е,че българският фашизъм е див и варварски.Но българската работническа класа и селяните,българската народна интелигенция,не са варвари и диваци.Народ,който 500 години е бил под робство и не е загубил своя език и националност,нашата работническа класа и селяните,които се бореха и се борят против българския фашизъм,за комунизъм-такъв народ не е див и варварски.Диваци и варвари в България са само фашистите.Но аз Ви питам,господин председател, в коя страна фашистите не са диваци и варвари?…

      „През 17-и век,един от основателите на научната физика Галилео Галилей,застана пред строгия съд на инквизицията,който трябваше да го осъди на смърт като еретик.И той с дълбоко убеждение и решителност извика: „И все пак земята се върти!”И това научно положение по-късно стана достояние на цялото човечество.Днес,ние комунистите можем да кажем не по-малко решително от стария Галилей:И все пак,тя се върти!…..

      Колелото на историята се върти и ще се върти до пълната победа на комунизма!”

      Днес е започнал процеса за подпалването на райстага, а горното са думи на георги димитров

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
        Англосаксите не са допуснали заразата социализъм,фашизъм, комунизъм, в своите пет държави. И е крайно време да си спретнат един военен съюз - САЩ, Англия, Канада, Австралия и Нова Зеландия Англичаните са по-близки до САЩ, Канада и Австралия, отколкото до Европа . През 19 век Аржентина е имала шанс да стане част от Свободният свят,но англосаксите загубили войната тогава и останали само островите/Фолклендските/.
        Ami напиши на твоя президент предложението си и парламента ви ще го разгледа. Имат между другото някакво споразумение за информация- пет очи се нарича. Гледам че пишеш доста повече в другият форум/ ама и повече те псуват де/ там повече ли плащат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3383149[/ATTACH]

          Ако границата не беше оградена с 3 реда огради населението на България по времето на Бай Тошо щеше да остане има няма 1 милион. Социалистическата мизерия щеше да прокуди народа да търси препитание в други несоциалистически страни. Тук щяха да останат пълните некадърници, и техните началници.
          Тебе оградата ли те спре ?!

          Коментар




          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            [ATTACH=CONFIG]n3383143[/ATTACH]
            Ако границата не беше оградена с 3 реда огради населението на България по времето на Бай Тошо щеше да остане има няма 1 милион. Социалистическата мизерия щеше да прокуди народа да търси препитание в други несоциалистически страни. Тук щяха да останат пълните некадърници, и техните началници.
            Attached Files
            Last edited by Krum Sokolov; 21.09.2018, 21:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              До Аристотел- добре. А что Ты, Бля', сделал для хип-хопа? Че аз, като те гледам, какъв си „имотен”, клееечиш по цял ден тука, чукаш ст'инки, как да имам пък аз вяра на Голювци? Ай сиктир дАтагой генацвалэ.
              Тъй,тъй,вземи си успокоителните да не се изприщиш,завалийката.....

              Тези, които умеят да работят, да мислят, да създават, побеждават тези които умеят само да отнемат. Разумът тържествува над силата. За да укрепи своята победа,капитализмът премахва феодалните привилегии и предоставя на всички хора еднакви условия за развитие – лична свобода, равенство пред закона, справедлив съд, изборност на управници и въобще всичко това което наричаме демокрация и което е кауза пердута/НЕВЪЗМОЖНОСТ/ в слабо развитите и изостанали общества Властта и парите вече не отиват при силата. Силата, заедно с властта, отива на служба при парите.

              Англосаксите не са допуснали заразата социализъм,фашизъм, комунизъм, в своите пет държави. И е крайно време да си спретнат един военен съюз - САЩ, Англия, Канада, Австралия и Нова Зеландия Англичаните са по-близки до САЩ, Канада и Австралия, отколкото до Европа . През 19 век Аржентина е имала шанс да стане част от Свободният свят,но англосаксите загубили войната тогава и останали само островите/Фолклендските/.
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	41838990_463646330798691_1812217152254509056_n.jpg
Views:	1
Size:	97.4 КБ
ID:	3383143
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  "Израел" пак свали руски самолет

                  "Боен изтребител МиГ-31 се е разбил край руския град Нижни Новогрод, съобщи РИА Новости.

                  Изтребителят се е разбил малко след излитането си на 17 км от военновъздушната база, като преди катастрофата бойният самолет се е запалил.

                  Според руските военни инцидентът най-вероятно е причинен от техническа неизправност. Двамата пилоти са успели да се катапултират и да кацнат безопасно, като са контактни и в добро състояние.

                  Машината се е разбила в гориста местност и не е причинила щети. Самолетът е извършват тренировъчен полет."
                  И какво от това,такива работи всеки ден стават по света ?

                  Коментар


                  • "Израел" пак свали руски самолет

                    "Боен изтребител МиГ-31 се е разбил край руския град Нижни Новогрод, съобщи РИА Новости.

                    Изтребителят се е разбил малко след излитането си на 17 км от военновъздушната база, като преди катастрофата бойният самолет се е запалил.

                    Според руските военни инцидентът най-вероятно е причинен от техническа неизправност. Двамата пилоти са успели да се катапултират и да кацнат безопасно, като са контактни и в добро състояние.

                    Машината се е разбила в гориста местност и не е причинила щети. Самолетът е извършват тренировъчен полет."

                    Коментар


                    • https://www.youtube.com/watch?v=SQF7xg1vPUA
                      Валентин Вацев: Не е лесно да си Бойко Борисов

                      Разговор на Александър Симов с международния наблюдател Валентин Вацев за обсъжданията в Европарламента за поведението на Унгария и Орбан, намира ли прилики между Орбан и Бойко Борисов, какъв е големият грях на Борисов, как се променя ЕС, връща ли се Съюзът към идеята за Европа на нациите, какво не е наред с обяснението на мигрантската вълна и как да си обясним внезапната поява на толкова много орбанисти у нас?

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=DckyNjARn6I
                        Валентин Вацев: В Крим видях българи, които са щастливи от това, че Господ ги е направил българи

                        Разговор на Александър Симов с нарушителя на Устава на ООН Валентин Вацев за неговите впечатления от Крим, за перспективите на полуострова, за строителството и възможностите там, както и за впечатленията му от българската общност, тяхното самочувствие, амбиции и стремежи, за постигната договорка между Путин и Ердоган за демилитаризирана зона в Идлиб и за това правилна ли беше реакцията на Русия заради сваления им самолет?

                        Коментар


                        • https://www.zerohedge.com/news/2018-...-boers-and-anc
                          Дори без да има развито въображение, човек лесно може да направи паралел с горната статия и ситуацията с ордите мангау в малките населени места в БГ

                          "Правителството твърди, че мотивите за фермерските атаки са грабеж. Това обаче не преминава през събирането. Семейните атаки често включват изнасилване на жените членове на домакинството - включително малки деца - докато принуждават мъжките членове на домакинството да гледат. Жертвите често често са измъчвани до смърт един пред друг. Земеделските производители твърдят, че полицейският отговор на тези атаки е в най-добрия случай бавен и несъществуващ в по-лошо състояние. През 2008 г. правителството спря да събира статистически данни за убийствата на стопанства."

                          Това е проблем №1 и ако не се обсъжда в темата за политика е поради две причини:
                          1. политиците не ги е грижа - те не са патриоти и не живеят на село
                          2. експертите по политика от форумците не ги е грижа , по същите причини и още една - по значимо е покажат собственото си политическо оцветяване и големината на егото ....
                          3. модератора не дава - това ще го разберем съвсем скоро
                          Нищо лично
                          Last edited by Protokol; 21.09.2018, 11:06.
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • https://www.dnevnik.bg/citat_na_deni...nno_obuchenie/ Цитат на деня: Ще въведем антикорупционно обучение в детските градини - с песнички, игри

                            Освен да върнем Правителството в детската градина..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                              Според Аристотел демокрацията е неправилен вид устройство. Защото, макар да е управление на мнозинството (народа), то се извършва от безимотните и винаги в техен интерес, при което богатствата бързо ще бъдат пропилени. Тогава завистта ще бъде преграда към тези, които могат да бъдат успешни в създаването на собствени и обществени блага, създава се уравниловката,което е пречка за развитието на обществото.

                              Затова той препоръчва УМЕРЕНАТА демокрация,при която на власт застават можещите и вещите в устройството на ПОЛИСА и доказалите се в това с имуществено състояние , образовани и морални личности с влияние в обществото.

                              Впрочем в Търновската конституция също е заложен принципът на Аристотел.
                              До Аристотел- добре. А что Ты, Бля', сделал для хип-хопа? Че аз, като те гледам, какъв си „имотен”, клееечиш по цял ден тука, чукаш ст'инки, как да имам пък аз вяра на Голювци? Ай сиктир дАтагой генацвалэ.
                              Last edited by Pyramid; 21.09.2018, 09:47.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                                https://dnes.dir.bg/svyat/migranti ЕС решен да намали мигрантите: ще плаща на Африка да ги спира

                                Европейският съюз би трябвало да оформи бъдещи миграционни споразумения със страни от Северна Африка по модела на споразумението си с Турция, заяви германският канцлер Ангела Меркел, цитирана от ДПА и БТА.

                                И кой ше плаща масрафа ?! Баси тепегьозлъка !
                                Те ще си плащат. Все пак нещо са измъдрили.

                                Коментар

                                Working...
                                X