IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Потапяй се , нямаме нужда от ментор !
    Остави го малкия, какво е магаре без публика?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

      Пуста злоба! Както се казва,каквото ти е битието,такова и съзнанието,робско ама щом ти харесва.....
      Потапяй се , нямаме нужда от ментор !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

        Пуста злоба! Както се казва,каквото ти е битието,такова и съзнанието,робско ама щом ти харесва.....
        Глупости. Само се виж.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          ...като гледам, за теб и такива като теб,,едва ли не, е въпрос на чест, че сте „избягали”? Не знам точно „какво ми става” но, който бяга от трудностите, не ми е точно лпбим персонаж. И после, с „превъзходство” да ми чете „морал„ - дваж. Накратко, миришат ти краката да ми даваш оценки, малкия.
          Пуста злоба! Както се казва,каквото ти е битието,такова и съзнанието,робско ама щом ти харесва.....
          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

            Ами то и в България сте същите главанаци,вече повече от 70 години ни тикате към скапаният комунизъм,нормалните държави прогресират,ти защо избяга,и отиде по немско?
            ...като гледам, за теб и такива като теб,,едва ли не, е въпрос на чест, че сте „избягали”? Не знам точно „какво ми става” но, който бяга от трудностите, не ми е точно любим персонаж. И после, с „превъзходство” да ми чете „морал„ - дваж. Накратко, миришат ти краката да ми даваш оценки, малкия. Малко скромност навреди, където няма какво друго да предложиш. Натискай си парцалите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

              Ами то и в България сте същите главанаци,вече повече от 70 години ни тикате към скапаният комунизъм,нормалните държави прогресират,ти защо избяга,и отиде по немско?
              Пфю ей Свирчо айде успокой се ше земе се гътнеш.Какво си се запенил?Оплю монитора земи мани оная доматена люспа че ти пречи да видиш Путин

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                Ами то и в България сте същите главанаци,вече повече от 70 години ни тикате към скапаният комунизъм,нормалните държави прогресират,ти ,защо избяга,и отиде по немско?
                Тебе па къф ти е проблема бе ?! Нали си у Канада на майната си , кво плачеш тука ?! Аре у лево !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  сПОКо ванка, няма да се косиш, ела погледни българия през демокрацията колко призрачни градове има. Има едно филмче за габрово, от 8 етажен блок с 4 входа живущи е 3 апартамента-

                  Гледам в другия форум добре си заработил в темите за путин и падналият самолет, ама и добре са те нахранили
                  Ами то и в България сте същите главанаци,вече повече от 70 години ни тикате към скапаният комунизъм,нормалните държави прогресират,ти защо избяга,и отиде по немско?
                  Last edited by vanevski; 27.09.2018, 21:56.
                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                    И там е дошло "светлото бъдеще" Венецуела -втора по добив на нефт в света ..

                    Призрачните апартаменти в Каракас символизират обезлюдяването на страната


                    https://www.investor.bg/po-sveta/453...m=notification
                    т.е. в комунистическа Венецуела е по-добре / защото избягалите са процентно по малко/ от високоразвита Б-Я членка на НАТО, ЕС, скоро ЕЗ и ПКЗМ и т.н.

                    п.п.

                    Между другото ЛЪЖЕШ че Венецуела била втора по добив на нефт.

                    Твърди се че имат вторите в света запаси , но недобити ...да не говорим че техния нефт е тежък, копуват лек петрол , месят го с техния и така продават ….. ма тои ванката нъл писател , не читател ...

                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • http://epicenter.bg/article/Kraya-na...a/164521/11/33
                      Края на ерата „Меркел“: 5 сценария

                      „Дойче веле“

                      Хаха , щом и „Дойче веле“ прочетоха некролога на бабиерата , значи ерата наистина свършва !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                        [IMG]h
                        И там е дошло "светлото бъдеще" Венецуела -втора по добив на нефт в света ..

                        Призрачните апартаменти в Каракас символизират обезлюдяването на страната
                        ]
                        сПОКо ванка, няма да се косиш, ела погледни българия през демокрацията колко призрачни градове има. Има едно филмче за габрово, от 8 етажен блок с 4 входа живущи е 3 апартамента-

                        Гледам в другия форум добре си заработил в темите за путин и падналият самолет, ама и добре са те нахранили

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                          Целта на идеолозите на комунизма е да деградират нацията, да правят с нея каквото си искат

                          Затворите и лагерите на червения тоталитаризъм са били по-безчовечни отколкото така наречените "фашистки"
                          Бе като гледам народа при демокрадцията деградира и озверя.

                          Коментар


                          • Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Колко анонимни вестници имало?? И защо се крият? Кой е източникът-една жена каза /ЕЖК/ дето е на пазара ли??
                              news-bulgaria.info е един от тях...Собственик няма,сървър в Германия,на кого служи?


                              https://mediascan.gadjokov.com/site/181


                              ... Вижте повече

                              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                                Целта на идеолозите на комунизма е да деградират нацията, да правят с нея каквото си искат

                                Затворите и лагерите на червения тоталитаризъм са били по-безчовечни отколкото така наречените "фашистки"
                                Абе много си „запознат”. Сигурно, с теб са се „съветвали”, на теб са „докладвали”, пусти кумънизи. Вярно, „как” - никой не знае-щот'ти си от бъдещето /им/, н'ел'тей?

                                Коментар

                                Working...
                                X