IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=kLV7UZSktKc
    Александър Симов: Вездесъщият Путин – новият кошмар на Холивуд и на българското нацидясно


    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

      къв боко? олигарски бе на смяна, като капичнаха патока!...не че боко щеше да направи друго де. което ми напомня, че в момента е на среща в Украйна.
      И що тъй станА бе мааму ... явно Путин е казал да се спира потока , а ...

      Коментар


      • [QUOTE=Manyface God";n3386909]


        ...............

        Нека не забравяме, че в момента в развити капиталистически страни има безплатно здравеопазване.

        Я да ми обадиш кои са тия "развити капиталистически страни" ... че ми стана интересно ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Що , да не би америка да ни поощряваше за потока , пък Боко реши да се направи на мъж ?!
          къв боко? олигарски бе на смяна, като капичнаха патока!...не че боко щеше да направи друго де. което ми напомня, че в момента е на среща в Украйна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Историята не познава случай саветчик да изрече истина, така че отговорът на въпроса ти е ясен.
            Що , да не би америка да ни поощряваше за потока , пък Боко реши да се направи на мъж ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
              Путин: България се отказа от „Южен поток” под външен натиск
              https://www.segabg.com/hot/putin-bul...vunshen-natisk

              Е заслужихме политик №1 в света да ни дава за пример. Кое е истина и кое не е, от това което казва Владимир Владимирович?
              Историята не познава случай саветчик да изрече истина, така че отговорът на въпроса ти е ясен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Вече 29 години без Бай Тошо от ден на ден става все по лошо
                Който си иска байтошо може спокойно да го намери...във венецуела. Там все още всичко е "безплатно"......в смисъл, колкото и пари да имаш, не може да си го купиш, щото го няма.

                Коментар



                • Путин: България се отказа от „Южен поток” под външен натиск
                  https://www.segabg.com/hot/putin-bul...vunshen-natisk

                  Е заслужихме политик №1 в света да ни дава за пример. Кое е истина и кое не е, от това което казва Владимир Владимирович?

                  Коментар


                  • Miss Colombia ataca a la candidata española a Miss Universo por ser transexual

                    https://elpais.com/elpais/2018/10/03...09_919548.html

                    Мис Колумбия атакува испанката Мис Свят за това, че е трансексуална. "Конкурсите за женска красота са за жени, които са се родили жени", смята 20-годишната колумбийка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Гледам, че се обсъжда здравеопазването по времето на Златния век на Бай Тошо. Мъка, мъка шорошоидна

                      Да кажем, че Здравеопазването ни беше на световно ниво е малко, Здравеопазването беше на недостижимото Кубинско ниво! Мога да давам примери със себе си, с близки. Уникално здравеопазване!

                      Здравеопазването беше достъпно за всички, болниците не бяха платени, нямаше нужда да си плащаш консумативите в болниците, да ходиш в болницата с тоалетна хартия и т.н.

                      На докторите не беше прието да се дават пари, на докторите родителите ни носеха ракийка, винце, салатки... Такъв е народа ни благ, добър, помни доброто и се отблагодарява от сърце
                      Вече 29 години без Бай Тошо от ден на ден става все по лошо

                      Коментар


                      • Гледам, че се обсъжда здравеопазването по времето на Златния век на Бай Тошо. Мъка, мъка шорошоидна

                        Да кажем, че Здравеопазването ни беше на световно ниво е малко, Здравеопазването беше на недостижимото Кубинско ниво! Мога да давам примери със себе си, с близки. Уникално здравеопазване!

                        Здравеопазването беше достъпно за всички, болниците не бяха платени, нямаше нужда да си плащаш консумативите в болниците, да ходиш в болницата с тоалетна хартия и т.н.

                        На докторите не беше прието да се дават пари, на докторите родителите ни носеха ракийка, винце, салатки... Такъв е народа ни благ, добър, помни доброто и се отблагодарява от сърце

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                          Достатъчно помня за да знам че в училището ми имаше фелдшер , и училищен зъболекар.

                          Помня как ни правеха профилактични прегледи и лечение ако се налага …..все неща дето сега ги няма.

                          А във предприятието където работеше баща ми си имаха щатен фелдшер …..така че моите спомени не съвпадат с твоите.

                          Ти явно си доволен от здравна система в настоящия вариант …...мисля че си единствен.

                          п.п.

                          И не е лошо понякога да се признава че соца е имал и добри практики в някои области - освен здравеопазването ще добавя и образованието.....
                          В училището в града имаше сестра...
                          В общинските центрове имаше здравна служба с фелдшер, а не болница, РАЗЛИКАТА Е ОГРОМНА, НО ТИ ТВЪРДИШ, ЧЕ Е ИМАЛО БОЛНИЦА.
                          По селата имаше кабинети, празни. Караха докторите веднъж седмично, пълна пародия.
                          В заводите - според зависи, също пародия.

                          ...............

                          Нека не забравяме, че в момента в развити капиталистически страни има безплатно здравеопазване.
                          Нека не забравяме, кой управлява България днес и заради кого нашето е на този хал.
                          Не са ти виновни хора, по различни от червени крадци, проблема си е твой, оплакваш се от ВАШИТЕ ХОРА.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                            А пут..ин какво ли го чака? Кой ще ни каже сега? Идва време когато огладнялата вълча глутница край него,ще го принесе в жертва....

                            Русия на Путин в последните 18 години е поредица от кървави атентати, политически убийства, неразкрити докрай?

                            Когато се кандидатира за президент получава заплахи от мнозина, които също са искали властта. Тогава започват убийствата, които са били много.

                            Това не може да се докаже, но всички факти сочат, че Собчак (руски политик, първият кмет на Санкт Петербург) е в гробищата не без неговото участие!.

                            Путин никога не е бил легално избиран – всички избори бяха фалшифицирани. С Навални е много просто – него го арестуват, не го допускат, ръководителя на щаба му е пребит и затворен за 30 дни и т.н....







                            Как не ти омръзна цел ден да се пениш бе Ванчо.Путин е безсмъртен и докато не ви такова мамата на еврогейташко атлантическите ценности няма да умира....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                              Достатъчно помня за да знам че в училището ми имаше фелдшер , и училищен зъболекар.

                              Помня как ни правеха профилактични прегледи и лечение ако се налага …..все неща дето сега ги няма.

                              А във предприятието където работеше баща ми си имаха щатен фелдшер …..така че моите спомени не съвпадат с твоите.

                              Ти явно си доволен от здравна система в настоящия вариант …...мисля че си единствен.

                              п.п.

                              И не е лошо понякога да се признава че соца е имал и добри практики в някои области - освен здравеопазването ще добавя и образованието.....
                              А пък на баща ми и майка ми в завода имаше цяла поликлиника.Отделно профилакториум един месец се полагаше на човек....Седяха на профолакториума и от там до работата ги возеше служебен транспорт...Са служебен транспорт нанайси

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                И за къф чеп ти е кабинет без доктор? Ти какво точно помниш …....
                                Достатъчно помня за да знам че в училището ми имаше фелдшер , и училищен зъболекар.

                                Помня как ни правеха профилактични прегледи и лечение ако се налага …..все неща дето сега ги няма.

                                А във предприятието където работеше баща ми си имаха щатен фелдшер …..така че моите спомени не съвпадат с твоите.

                                Ти явно си доволен от здравна система в настоящия вариант …...мисля че си единствен.

                                п.п.

                                И не е лошо понякога да се признава че соца е имал и добри практики в някои области - освен здравеопазването ще добавя и образованието.....
                                Last edited by markov; 03.10.2018, 21:03.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X