IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://pik.bg/%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1...ews785867.html

    ХА..ХААА..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Абсолютно вярно , няма свободна работна ръка по ред причини.

      Което не е лошо защото тика възнагражденията нагоре.

      Що бе пичове, къде са ви работниците? Да не би да отидоха в Германия, Франция, Англия, щото не искахте да плащате заплати? А?

      А когато видехте дебелия и ги вдигнахте, се оказа, че никой не ще да се връща тука, а матрияла, дето остана, за нищо не става?

      Искате да ви работят - ами имате огромно количество прясно пенсионирани милиционери. Имате едни към 1 милион инвалиди. Хванете ги, обучете ги, плащайте им на тях. Що не го правите? Може би още мечтаете за човек с две висши и 5 езика за 500 лв?А?

      Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/...izpylni.389601


      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        Бизнесът ни отказва поръчки – няма кой да ги изпълни!



        Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/...izpylni.389601


        Абсолютно вярно , няма свободна работна ръка по ред причини.

        Което не е лошо защото тика възнагражденията нагоре.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
          Е кое му е безплатното ?!
          Има, има тук при мен Ако имаш високи доходи, плащаш си основната и допълнителната осигуровка, не ги крадат и като отиваме при лекар или аптекар, пари не ти искат а само електронната карта на здравно осигурен Тези с ниските доходи са осигурени безплатно, аз плащам и за тях
          За съжаление рядко имам нужда от лекар

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
            https://www.youtube.com/watch?v=kLV7UZSktKc
            Александър Симов: Вездесъщият Путин – новият кошмар на Холивуд и на българското нацидясно

            20 причини да обичаш Америка




            14. Светът има щастието САЩ да са най-силната държава сега. Вярно е, правят грешки - те не са божества, а хора, мама му стара. Но представете си свят в който да кажем най-силната държава е Северна Корея, не ми се мисли направо. Или пък Русия. Не че Русия е държава, която заслужава презрение, там просто никога не са зачитали достатъчно правото на всеки да има собствен живот. Или пък свят в който талибаните бяха взели надмощие. Кошмарно! САЩ стават симпатични в сравнение с техните алтернативи.
            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • [QUOTE=majnata;n3386988]
              Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Хаха ... фатмак , научи се да четеш ... безплатно няма никъде !
              "Фатмак" ще го използваш това обръщение на някое друго място, на родителя си на мажната и примерно се обръщай както си искаш безплатно...
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Как не ти омръзна цел ден да се пениш бе Ванчо.Путин е безсмъртен и докато не ви такова мамата на еврогейташко атлантическите ценности няма да умира....
                – Ти, фашист ли си бай Димитре?

                Изправяйки се прав и гледайки Кръстю Андонов право в очите, той каза високо и ясно:

                – Да! Щом всички тук, които съдите вие са фашисти и аз съм такъв! Аз се гордея, че в този момент се намирам между тях, а не между вас! Всички, които сега съдите вие са добри и честни хора! Аз съм честен човек, целият ми живот премина в труд, помагайки на всеки нуждаещ се, никого не съм убил или ограбил, по Божите заповеди съм живял не само аз, но и семейството ми.

                В залата настъпи оживление, а съдиите свъсиха вежди, след този провокаторски отговор, и започнаха да шушукат помежду си. За да разсеят впечатлението, което направи казаното от бай Димитър в залата, неговият съселянин Иван Гулев в качеството си на съдия го запита:

                -Ти, бай Димитре, какво разбираш под думата фашист?

                – До момента на моето арестуване аз не я знаех тази дума каква е и откъде е дошла, и никога не бях я чувал. Преди да дойдете вие на власт никой на никого не викаше фашист. Но когато дойде на власт вашата партия разбрах, че аз и много други хора сме фашисти, така ни именуваха онези, които казваха за себе си, че са комунисти. Те ни се заканваха, че ще ни изтребят, биеха и псуваха на фашистка майка. Вие, откакто взехте властта, започнахте да делите хората на фашисти и комунисти, а аз след като не съм комунист – значи съм фашист. Толкова разбирате вие, толкова разбирам и аз. Според вашите разбирания фашисти са тези, които са добри стопани, не пиянстват, не крадат, не пребиват хората за нищо, не закачат чуждите жени, а работят от тъмно до тъмно. А комунистите са тия, дето не им се работи, които крадат, които пребиват имотните, за да им вземат имота, а нямат нищо, защото никога през живота си не са работили. Те са тези, които псуват, бият, пиянстват и викат, заканвайки се: „Смърт на фашистите!“. Ето това разбирам аз под думата „фашист“.

                С тези думи бай Димитър си подписа присъдата, но неговото прочувствено слово предизвика такава ярост сред състава на съда, че всички започнаха да жестикулират срещу него, а пияния прокурор Стайков, след кратко колебание, изрева стандартната фраза:

                – Смърт за това Михайловистко куче!

                При такава „делова“ обстановка се провеждаха заседанията на „народните“ съдилища и се установяваше виновността на подсъдимите. А че виновни са всички преминали през съда, това красноречиво се доказва от издадените присъди.
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Има, има тук при мен Плащаме си основната и допълнителната осигуровка, не ги крадат и като отиваме при лекар или аптекар, пари не ти искат а само електронната карта на здравно осигурен
                  За съжаление рядко имам нужда от лекар
                  Е кое му е безплатното ?!

                  Коментар



                  • Бизнесът ни отказва поръчки – няма кой да ги изпълни!



                    Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/...izpylni.389601



                    Коментар


                    • [QUOTE=Manyface God";n3386984]
                      Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Ако си гражданин - да.
                      Хаха ... фатмак , научи се да четеш ... безплатно няма никъде !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                        "Нека не забравяме, че в момента в развити капиталистически страни има безплатно здравеопазване."

                        Я да ми обадиш кои са тия "развити капиталистически страни" ... че ми стана интересно ...
                        Има, има тук при мен Ако имаш високи доходи, плащаш си основната и допълнителната осигуровка, не ги крадат и като отиваме при лекар или аптекар, пари не ти искат а само електронната карта на здравно осигурен Тези с ниските доходи са осигурени безплатно, аз плащам и за тях
                        За съжаление рядко имам нужда от лекар
                        Last edited by barbaron; 04.10.2018, 11:57.

                        Коментар


                        • [QUOTE=majnata;n3386983]
                          Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Безплатно , викаш ...
                          Ако си гражданин - да.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • [QUOTE=Manyface God";n3386975]
                            Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Те такива като теб идват в България да си правят зъбите, да си пускат сателита, да се татуират и да носят компоти...
                            За зъба върви в Ирландия, ще ти стъпи тънко самолета.(ще ти трябва и гражданство)
                            Безплатно , викаш ...

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=KC4cvzmFRII
                              САЩ заплашва Русия с превантивен удар /04.10.2018 г./

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Какъв политик бе! Той е престъпник No 1 по-ужасен и от Сталин!
                                За тебе сигурно е така ...

                                Коментар

                                Working...
                                X