IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Усетих, че има още нещо, което рецепторите ми не са успели да хванат!
    Някак изведнъж в картината изникна чичо Остап и ме споходи едно сконфузване ... едно тако неуютно чувство, че участваш в някаква чужда пиеса, без дори да го съзнаваш!
    Ведоми и неведоми пътища и хипотези!
    Богата е фантазията на "сърфиращия" , Начев , даже прекалено ... виждаш какви миксове стават . Сега стои на тръни , гризе остатъците от нокти / по ръцете , засега / и трескаво мисли къде е сгафил . Тъжно , почти по Кафка .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Объркал си Начев , третата хипотеза е вярната .
      Усетих, че има още нещо, което рецепторите ми не са успели да хванат!
      Някак изведнъж в картината изникна чичо Остап и ме споходи едно сконфузване ... едно тако неуютно чувство, че участваш в някаква чужда пиеса, без дори да го съзнаваш!
      Ведоми и неведоми пътища и хипотези!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Бог да го прости момичето !

        Барби ,едва ли убийството е свързано с това което си постнал. По скоро е някакъв психар.

        Има изнасилване с ДНК материал, няма наемен убиец дето е толкова тъп че да изнасили жертвата и да си остави семенната течност в нея.

        Все едно си е оставил личната карта ….
        Присъединявам се, почивай в мир мила и красива Виктория!
        Не обръщай внимание на тези, които дори в смъртта ти искат да те употребят политически, чак в клетите форуми!

        Тази трагедия някак избуя от неподозираната сянка, от нищото, но разтресе държавата, че и Европа. Вече поне двама еврокомисари са взели отношение по темата и ние сме отново в прожекторите.
        Започнаха внушения и грозотии.
        Дачков дава един доста смислен ракурс ТУК
        Е, Да! Ама когато има много суха трева, полето може да пламне буквално от нищо и върви после обяснявай, че не били злонамерени катили или злодеи, ами мили дечица си играли с кибрит.

        Хипотезата с последното "разследване" отпада, но това не значи, че няма други грозни хипотези,
        В лицето на това красиво момиче виждам неродени, здрави и умни български деца!
        Засега толкова ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Все съм си мислел, че когато си чорбаджия, сам на себе си плащаш, ама може и нещо да съм се объркал ...
          Объркал си Начев , третата хипотеза е вярната .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

            Ами те "капиталистите" плащат за всичко! Имам време за сърф в интернет,частен бизнес ! Каато казва О.Бендер: А може би искате и ключът от квартирата ми/точният цитат/?
            Все съм си мислел, че когато си чорбаджия, сам на себе си плащаш, ама може и нещо да съм се объркал ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

              Ами те "капиталистите" плащат за всичко! Имам време за сърф в интернет,частен бизнес ! Каато казва О.Бендер: А може би искате и ключът от квартирата ми/точният цитат/?
              Сърфирай , ванчЕто , сърфирай ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Ти се присмиваш, ама не съм сигурен кой трябва да се смее!
                Ванката нали е в Канада,...
                Тъй че ние с теб още има доста да му дишаме прахта на Ванката, докат го стигнем.
                Ами те "капиталистите" плащат за всичко! Имам време за сърф в интернет,частен бизнес ! Както казва О.Бендер: А може би искате и ключът от квартирата ми/точният цитат/?
                Last edited by vanevski; 08.10.2018, 18:03.
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  пак малевич , ванчЕто ...
                  Ти се присмиваш, ама не съм сигурен кой трябва да се смее!
                  Ванката нали е в Канада, поне така казва, де!
                  Погледни само каква страна е Канада?! Човек, който за по-голяма приятелска добронамереност приемаме, че е някъде на източното крайбрежие - Торонто, Халифакс, Отава, става сутрин в понеделник и ... вместо да иде на работа, както всички обикновени хора, той .... се хваща за чепките и започва да обгражда президента Путин с всевъзможни ласкателства. Часове наред!
                  При това очевидно в Канада се плаща за подобно нещо - иначе времево, смислово и финансово не се връзва.

                  Има и друга хипотеза - човекът е във примерно във Ванкувър, става по нощите, първо хвърля як пердах на руснаците има-няма 4-5 часа и после отива на работа рано сутринта. Ама това ми звучи твърде екзотично, та аз по-скоро клоня към първата хипотеза.

                  Тъй че ние с теб още има доста да му дишаме прахта на Ванката, докат го стигнем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                    пак малевич , ванчЕто ...

                    Коментар


                    • Last edited by vanevski; 08.10.2018, 18:02.
                      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение



                        Поздравяваме рожденика с този мегамикс

                        https://youtu.be/0eccLzUNNDE
                        Хахаха , браво , ванчЕто ... като тебе популяризират повече Путин ! И той пие за вас !
                        Last edited by majnata; 08.10.2018, 17:27.

                        Коментар


                        • Тази зима да няма газ ядец ла,ла ла ,мрете всички на студа.

                          Коментар





                          • Поздравяваме рожденика с този мегамикс

                            https://youtu.be/0eccLzUNNDE
                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              На експерти думаш, брат. Ама напразно, няма да признаят. Каквото правят, е тайно и на колене.
                              и без ръце .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                                Ето ащо я убиха:
                                Последното предаване на убитата Виктория Маринова
                                Бог да го прости момичето !

                                Барби ,едва ли убийството е свързано с това което си постнал. По скоро е някакъв психар.

                                Има изнасилване с ДНК материал, няма наемен убиец дето е толкова тъп че да изнасили жертвата и да си остави семенната течност в нея.

                                Все едно си е оставил личната карта ….
                                Last edited by markov; 08.10.2018, 13:35.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X