IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    По времето на Свети Тодор един войник с танка им беше съборил половината маала.
    И после бая години мангалора ходеше по терлици ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      В нигерия един път разтоварвахме ориз от виетнам. Един тарикат си напълнил обувките и се опита да изнесе шепа ориз- пребиха го като куче с палки. Дървени палки около 70-80см дълги- кръв тече отвсякъде той нещо крещи, сигурно се молеше да не го бият, няма прошка, бой, оставиха го да лежи до кораба. Онзи лежа сигурно 5 минути, стана отръска се като куче и си замина

      Да не говорим за онова видео от канада където полицаите пребиха около 20 човека
      По времето на Свети Тодор един войник с танка им беше съборил половината маала.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        Десетки роми нападнали полицаи в Сливен

        Трима полицаи са пострадали, след като били нападнати от жители на сливенския квартал „Надежда”

        https://www.youtube.com/watch?v=SepSZkt75x4

        А в други страни полицията се справя така !
        В нигерия един път разтоварвахме ориз от виетнам. Един тарикат си напълнил обувките и се опита да изнесе шепа ориз- пребиха го като куче с палки. Дървени палки около 70-80см дълги- кръв тече отвсякъде той нещо крещи, сигурно се молеше да не го бият, няма прошка, бой, оставиха го да лежи до кораба. Онзи лежа сигурно 5 минути, стана отръска се като куче и си замина

        Да не говорим за онова видео от канада където полицаите пребиха около 20 човека
        Last edited by v_tin; 19.10.2018, 17:39.

        Коментар


        • https://www.youtube.com/watch?v=gmleq0_exZ8
          Россия перебросила в Ливию элитный спецназ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

            Марков извинявай, сбъркал съм аршина. Искрено ти пожелавам успех!, писал съм от позицията на човек, който счита и най-гадната критика за по-полезна от най хубавия комплимент
            Ами и ти извинявай , но мистиката и теорията на конспирациите нямат място във финансите.

            Да бих разбрал ако ми кажеш - не си чел достатъчно щото в този закон , онзи договор и т.н. е фиксирано това което изразяваш като теза.
            В смисъл даваш неоспорими факти и доказваш тезата си .....аз това не видях в писанието ти.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

              Видеото кефи, кляканията на индийските цитгани ме подсетиха за наказанието "Мечо хоро" или провинилите се клякат в кръг, след което се хващат през раменете, нещо като този който се вози в средата на задната седалка на москвича, за ушите... Наказанието се състои в последователно изправяне без пускане на ушите на останалите, един по един, докато всички останали седят клекнали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                Колега , моите уважение но тук не видях нищо смислено да си написал.
                Високо самочувствие с мания да ме учиш на нещо което самия ти не схващаш видно от написаното , и за достоверност си вкарал и малко теория на конспирацията , което пък съвсем не е за този форум......
                Марков извинявай, сбъркал съм аршина. Искрено ти пожелавам успех!, писал съм от позицията на човек, който счита и най-гадната критика за по-полезна от най хубавия комплимент

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  Десетки роми нападнали полицаи в Сливен

                  Трима полицаи са пострадали, след като били нападнати от жители на сливенския квартал „Надежда”

                  https://www.youtube.com/watch?v=SepSZkt75x4

                  А в други страни полицията се справя така !
                  Видеото кефи, кляканията на индийските цитгани ме подсетиха за наказанието "Мечо хоро" или провинилите се клякат в кръг, след което се хващат през раменете, нещо като този който се вози в средата на задната седалка на москвича, за ушите... Наказанието се състои в последователно изправяне без пускане на ушите на останалите, един по един, докато всички останали седят клекнали

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    Колега , моите уважение но тук не видях нищо смислено да си написал.
                    Високо самочувствие с мания да ме учиш на нещо което самия ти не схващаш видно от написаното , и за достоверност си вкарал и малко теория на конспирацията , което пък съвсем не е за този форум......
                    Марков, а каква е вашата версия?
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Извънредно от Германия: Ехти стрелба – има убити и ранени край Манхайм!

                      Двама души са убити, полицаи са сериозно ранени.

                      Коментар


                      • Десетки роми нападнали полицаи в Сливен

                        Трима полицаи са пострадали, след като били нападнати от жители на сливенския квартал „Надежда”

                        https://www.youtube.com/watch?v=SepSZkt75x4

                        А в други страни полицията се справя така !

                        Коментар


                        • http://epicenter.bg/article/Zapadnit...-/166158/11/33
                          Западните медии за речта на Путин: Той обяви края на американската хегемония

                          "Путин приветства залеза на световното господство на САЩ. С това заглавие излезе Huffpost. Изданието обръща внимание на думите на президента за новото въоръжение и близкия упадък на империята на САЩ: "Що се отнася до САЩ, той каза, че "империите често си мислят, че могат да си позволят да правят малки грешки ... защото са много силни. Но когато броят на тези грешки продължава да расте, той достига нива, които те не могат да издържат. Една държава може да придобие чувство за безнаказаност, че може да прави каквото си иска. Това е резултат от монопола на едпополюсния смят... За щастие, този монопол вече изчезва...", отбелязва изданието.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tomy Разгледай мнение
                            Какво за Щит 84? Сигурно и там нашите са набили канчетата на мурзилките

                            А ние не сме участвали в местни учения. За нас е важно простор

                            Явно си бил десантчик към розовите барети .

                            Коментар


                            • Скандал! Валери Симеонов за протестиращите майки: Група кресливи жени с уж болни деца (ВИДЕО)

                              Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/politika/skanda...ews634128.html

                              Коментар

                              Working...
                              X