IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Аз пак питам Факю Барбароня Сганта са посланници ще гоним ли???Защо Запада мълчи????Да припомням ли случая Скрипал???Са чакали доказателства те мамините сладури.Ето за това ми се повръща от тъй наречени Запад.Айде бе сладури що се изпокрихте а?Да знаете само Путин е убил журналиста
    Не сме се скрили бе пеше, просто не всеки може да стои, като вас на амбразурата нон-стоп 24/7. Имаме си деца, жена и работа.

    Относно саудитете, не знам оранжевия как ще отреагира, но аз лично мисля, че заслужават яки шамари. Ама наистина яки.

    Коментар


    • Кандидатът на опозционната Гражданска коалиция Рафал Тшасковски, бивш депутат в Европейския парламент, е избран изненадващо още на първия тур за кмет на Варшава. "Право и спаведливост" има по-малко от една трета от гласовете национално, а двете най-големи опозиционни партии над четиридесет на сто. Участието е по-високо от очакваното почти навсяктде, на много места е имало опашки пред урните, особено в големите градове.

      Коментар


      • Барби френска полинезия попада ли под юрисдикцията на ЕС, ако отида там трябва ли ми виза??

        Коментар


        • Мисля си че някой ще плаче след няколко месеца

          Администрацията на президента на САЩ Доналд Тръмп обмисля да стесни дефиницията за пол, определяйки го като непроменливо биологично качество, определяно от гениталиите при раждането, пише в. "Ню Йорк таймс", цитиран от "Монитор". Изданието определя тази стъпка като "най-драстичната досега мярка в усилията на правителството да върне назад признаването и защитата на правата на транссексуалните според федералните закони за граждански права".

          Сега министерството на здравеопазването и социалната политика поведе усилията да установи правна дефиниция на пола, която да се прилага към федералния закон, забраняващ половата дискриминация при образователните програми, получаващи правителствена помощ, показва паметна бележка, до която вестникът е получил достъп. В нея министерството заявява, че водещите правителствени служби трябва да приемат единна дефиниция на пола, която "да има биологична основа, да се основава на науката, да е обективна и да подлежи на администриране". Предложената от агенцията дефиниция ще определя пола като мъжки или женски, неподлежащ на промяна и определян от гениталиите при раждането, показва проекта, до който е получило достъп изданието. Всякакви спорове за нечий пол ще се разрешават чрез генетичен тест. Новата дефиниция на практика би премахнала признаването на около 1,4 милиона американци, които са избрали да се обявят - със или без хирургическа намеса - за принадлежащи към пол, различен от този, с който са родени. Това би била най-значителната от серията големи и малки маневри, целящи премахването на правната защита на гражданските права на транссексуалните и отмяната на по-гъвкавия подход към половата принадлежност, възприет при администрацията на Обама, отбелязва "Ню Йорк таймс"

          Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/svyat/nyu-york-...ews634667.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            хахахахахахаха

            [ATTACH=CONFIG]n3394484[/ATTACH]
            Безобразие! Какъв подавляващ пример за насилствена асимилация! Макар че у нас дори възпитан и дисциплиниран джапанец да попадне, почти доброволно ще замяза на веселяците около него, които го черпат и наставляват той също да черпи. Това е политически коментар с народопсихологически заряд.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Следвайки логиката ви спокойно мога да нарека една северна държава *остан. Не наричам никой форумец *станец. Тук има двоен аршин. Същото е и с мурзилките. Какво обидно има в думата мурзилка?
              Излиза, че политическите ви пристрастия започват да се отразяват на работата ви. Това не е добре.​​​​​​
              Да, и аз си позволявам да мисля така
              Затова считам, че правителството трябва да предвиди средства за командироване на българските модератори на дългосрочна специализация в Европа, за да обменят опит, знания и умения с Европейски Модератори
              Last edited by X_Y; 22.10.2018, 10:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп

                Сигнализирах за нередност.
                Ми то вий мурзилките друго освен простотии не можете да измислите.

                Брей че си нагъл ......
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Заболя ме главата от твоите оплаквания
                  Чекай малко.... Готово!
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ами нали за това помолих - напишете разрешените епитети и определения, за да не нарушаваме правилата ви.
                    Например какво е мурзилка? Ами ватник? Ами трол? Ами комбинацията руски трол какво е?

                    Имам още въпроси, не не е тук мястото. Ще ги поставя в подходящата тема когато няма кой да ги изтрие, но има кой да ги прочете.
                    Заболя ме главата от твоите оплаквания

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Абе пауа грид, разбра ли че от северна варвария са подкупили някои македонски депутати с по $2 млн за да провалят гласуването за промяна на конституцията?
                      Шойгу бил бесен:
                      "Дадохме им по два мильона долара, е те ни предадоха!"

                      Пак не си разбрал , дали са ги краварите , Шойгу нищо не е дал и затова резултата е такъв ....
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Ами нали за това помолих - напишете разрешените епитети и определения, за да не нарушаваме правилата ви.
                        Например какво е мурзилка? Ами ватник? Ами трол? Ами комбинацията руски трол какво е?

                        Имам още въпроси, не не е тук мястото. Ще ги поставя в подходящата тема когато няма кой да ги изтрие, но има кой да ги прочете.
                        Подкрепям , аз отдавна искам да знам може ли:

                        соросойд, сороспия , любител на негри , кравар или пък козяшки трол ....
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Абе пауа грид, разбра ли че от северна варвария са подкупили някои македонски депутати с по $2 млн за да провалят гласуването за промяна на конституцията?
                          Шойгу бил бесен:
                          "Дадохме им по два мильона долара, е те ни предадоха!"

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • хахахахахахаха

                            Click image for larger version

Name:	43551191_241924163170349_5543841320642019328_n.jpg
Views:	1
Size:	81.6 КБ
ID:	3394484
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение

                              Не, не може. Цинизмите са си цинизми. Те са неприемливи по принцип.
                              Ами нали за това помолих - напишете разрешените епитети и определения, за да не нарушаваме правилата ви.
                              Например какво е мурзилка? Ами ватник? Ами трол? Ами комбинацията руски трол какво е?

                              Имам още въпроси, не не е тук мястото. Ще ги поставя в подходящата тема когато няма кой да ги изтрие, но има кой да ги прочете.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Не , просто говори на разбираем за отвъдокеанските дебили език .
                                Същата работа като меренето на кой му е по - голяма ракетата между Тръм и Ким. Просто сега той е в светлината на прожекторите. Целия свят е една голяма сцена
                                Last edited by Todor Sabev; 21.10.2018, 22:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X