IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Заеби я тая . Тази е неква соросоидка и къв е тоя джендър който я интервюира.

    И сега по - сериозно.

    Както някой обичат да се изразяват жената има по - яки топки за разлика от много политически мъже в България , а пу...те от Данс , който се въртят накъдето задуха вятъра даже не ми се коментират.
    Ами, тая си отстоява законността. Макар че не винаги е била права. Има спор как да се доказва българския произход на македонски граждани. Там вероятно е била не съвсем в час, но е трябвало да се постигне споразумение. Има съмнение, че две заинтересовани групички - от МВРО и от МП си теглят чергата едни други, но от това страда работата. А тя отдавна изпортена, защото сме слаби в използването на инструмента гражданство при прокарване на нашите интереси. Търгуваме, докато румънци, унгарци и поляци го употребиха доста по-удачно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
      http://epicenter.bg/article/Katya-Ma...tvo/167198/2/0
      Катя Матева: ВМРО и Каракачанов се издържат от продажбата на българско гражданство (видео)

      Имам всякакъв вид доказателства. Уведомила съм компетентните органи през 2016 г., каза тя и сподели, след като Каракачанов е станал силов вицепремиер срещу нея са предприети брутални действия
      Заеби я тая . Тази е неква соросоидка и къв е тоя джендър който я интервюира.

      И сега по - сериозно.

      Както някой обичат да се изразяват жената има по - яки топки за разлика от много политически мъже в България , а пу...те от Данс , който се въртят накъдето задуха вятъра даже не ми се коментират.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Ми търпят , щот тъй е коректно ... в Германия е по - зле , там козируват на гинеколожка .
        Аз на гинеколожка бих козирувал... без никакви долни помисли. А тя ако има такива, те са благородни. Докато обсъжданото ъъъъ, не ми идва на душа да го нарека лице, долните му помисли кога сбира парички за черни касички са да прави мръсотии на опонентите си. Гнусна работа. Писал съм го вече тук

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ами, отдавна ви светкам, че става въпрос за едно дълбоко сбъркано многоличие и дембелозадие, което бърка личното си овластяване с национално отговорната дейност. За да се промъкне във властта е готов да орезили България, да подрони устоите й, само той да е отгори и да си развява шкимбьето. На всички ни е писнал с претенциите си, че е единствен освестен патриот, но някои си го ползват като добър шмекер и манипулатор. Иначе той се има за най-хитър и подъл, не търпи да му се противоречи и чака всички да го ласкаят и да му козируват. Най-после се намъкна във ведомство където по устав козируват. Само не знам как български офицери търпят интригантстването. Но след 1944 и офицерите се промениха.
          Ми търпят , щот тъй е коректно ... в Германия е по - зле , там козируват на гинеколожка .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
            http://epicenter.bg/article/Katya-Ma...tvo/167198/2/0
            Катя Матева: ВМРО и Каракачанов се издържат от продажбата на българско гражданство (видео)


            Имам всякакъв вид доказателства. Уведомила съм компетентните органи през 2016 г., каза тя и сподели, след като Каракачанов е станал силов вицепремиер срещу нея са предприети брутални действия
            Ами, отдавна ви светкам, че става въпрос за едно дълбоко сбъркано многоличие и дембелозадие, което бърка личното си овластяване с национално отговорната дейност. За да се промъкне във властта е готов да орезили България, да подрони устоите й, само той да е отгори и да си развява шкимбьето. На всички ни е писнал с претенциите си, че е единствен освестен патриот, но някои си го ползват като добър шмекер и манипулатор. Иначе той се има за най-хитър и подъл, не търпи да му се противоречи и чака всички да го ласкаят и да му козируват. Най-после се намъкна във ведомство където по устав козируват. Само не знам как български офицери търпят интригантстването. Но след 1944 и офицерите се промениха.
            Last edited by Trakatrak; 02.11.2018, 12:38.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              http://epicenter.bg/article/Katya-Ma...tvo/167198/2/0
              Катя Матева: ВМРО и Каракачанов се издържат от продажбата на българско гражданство (видео)

              Имам всякакъв вид доказателства. Уведомила съм компетентните органи през 2016 г., каза тя и сподели, след като Каракачанов е станал силов вицепремиер срещу нея са предприети брутални действия
              Недейте така бе, хора! Ами, ако това се окаже истина и някой поиска Тумбак Войвода, както е обещал, да се гръмне? Или...или пък, истина да казва и войводата, тези пари, във ВМРО, да НЕ са влизали ибо, знайно е, ВМРО ѝ сметките на тоя-оня-и-там-трети, и де юре, НЕ СА едно и също? Само се питам, тако'а.

              Коментар


              • Що е то ДЕБЕЛООЧИЕ .
                Значи, Щатите се месят грубо в търговските дела на независими държави и ето, сега, изведнъж,,„станали добри”? Ами йебем ти и „демакратичната страна”, присвоила си, без да е канена, такива „права”.
                Москва. 2 ноября. INTERFAX.RU США согласились разрешить восьми странам, включая Японию, Индию и Южную Корею, продолжать закупки иранской нефти после вступления в силу второй части санкций против Ирана, сообщил агентству Bloomberg высокопоставленный ...

                Коментар


                • http://epicenter.bg/article/Katya-Ma...tvo/167198/2/0
                  Катя Матева: ВМРО и Каракачанов се издържат от продажбата на българско гражданство (видео)

                  Имам всякакъв вид доказателства. Уведомила съм компетентните органи през 2016 г., каза тя и сподели, след като Каракачанов е станал силов вицепремиер срещу нея са предприети брутални действия

                  Коментар



                  • МАй ще наритат шкембевойвода - някаква катя матеева също подавала сигнали до данс. Според познат няма да влезе в панделата, най много да го наритат от политиката

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      Явно в объркания ни свят няма нищо по добро за развитието на търговията от санкциите в стил ЕС :

                      Руският лидер отбеляза, че стокообменът между двете страни е нараснал през 2017 година с 23 на сто до 50 милиарда долара, а през периода януари-август 2018 г. тази година този показател се е повишил с с още 24 процента.
                      Има нещо объркано в този свят- санкции от 4-5 години, но стокооборота се увеличава- как я карат не знам- говедаросите същата работа- купуват от руснаците, ама санкции налагат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                        Германия е за удължаване на санкциите срещу Русия

                        Германия ще настоява за удължаване на санкциите срещу Русия, заяви канцлерът Ангела Меркел по време на посещението си в Украйна.

                        Точно тъй ... санкции до дупка , тъй приказваше и фюрерът през април '45 ...
                        Явно в объркания ни свят няма нищо по добро за развитието на търговията от санкциите в стил ЕС :


                        Президентът на Русия Владимир Путин се надява деловите връзки между Русия и Германия да се развиват в бъдеще въпреки сложната ситуация в световната политика и икономика. Путин направи това изявление на среща в Кремъл с представите на германските делови среди, предаде ТАСС.

                        Руският лидер отбеляза, че стокообменът между двете страни е нараснал през 2017 година с 23 на сто до 50 милиарда долара, а през периода януари-август 2018 г. тази година този показател се е повишил с с още 24 процента.

                        "Ние високо ценим готовността на германския бизнес за съвместна работа, вашия прагматизъм и конструктивен подход и се надяваме, че деловите връзки между нашите страни ще продължат и по-нататък да се развиват дори в условията на сегашната трудна конюнктура в световната политика и в световната икономика", каза Путин.

                        Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2018...aniia.392319,2
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                          Германия е за удължаване на санкциите срещу Русия

                          Германия ще настоява за удължаване на санкциите срещу Русия, заяви канцлерът Ангела Меркел по време на посещението си в Украйна.

                          Точно тъй ... санкции до дупка , тъй приказваше и фюрерът през април '45 ...
                          Горивата в Германия поскъпват заради пониженото ниво на реките

                          Проблемът се усеща най-вече в Южна Германия, докато северната част на страната има предостатъчно количества горива и не разчита на вътрешния речен транспорт

                          Смех !

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	14724391_1307073966010514_726042408432867663_n.jpg
Views:	1
Size:	32.8 КБ
ID:	3400061
                            Click image for larger version

Name:	44968999_741094302925313_6882522999774248960_n.jpg
Views:	1
Size:	41.1 КБ
ID:	3400055
                            Last edited by Krum Sokolov; 02.11.2018, 10:07.

                            Коментар


                            • Германия е за удължаване на санкциите срещу Русия

                              Германия ще настоява за удължаване на санкциите срещу Русия, заяви канцлерът Ангела Меркел по време на посещението си в Украйна.

                              Точно тъй ... санкции до дупка , тъй приказваше и фюрерът през април '45 ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tomy Разгледай мнение

                                Ех манджа, не вярвах че ще харесам някога твой пост.
                                1+
                                Радвам се , че сме на едно мнение за Плевелиев ... ... има проблясъци у тебе ...понякога .

                                Коментар

                                Working...
                                X