IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Yvo Bojkov shared a post.

    “Моля за максимално споделяне, за да е ясна на всички схемата на грабежа!
    Цените на горивата у нас винаги са били най-високи или по-точно - с най-голяма надценка.
    Това се подсигурява от всички правителства и парламенти, които са изцяло под руски контрол и работят за интересите на Газпром и Лукойл против интереса на България и българския народ.
    Как е подсигурена схемата?!
    Умишлено се държи най-ниския позволен акциз в ЕС - само 65 ст. на литър. Това позволява на моноплиста Лукойл да си слага огромна надценка.
    Така държавата ни губи над 1 милиард лева (1 000 000 000 лв.) годишно, защото вместо да влизат в хазната ни като акциз, парите се прибират от монополиста Лукойл и картела му.
    При декларирани над 3 милиарда литра вътрешно потребление и при свръхнадценка от над 35 ст. на литър, това прави над 1 милиард лева годишно загуби за хазната ни.

    Въпреки огромната свръхнадценка, и въпреки, че за последните 10 години Лукойл е отчел тук над 60 милиарда лева приходи, не е отчел и платил нито стотинка данък печалба.
    Престъпна схема по укриване на данъци чрез сделки със свързани лица като доставя всичкия си петрол през офшорка на завишена цена, а 54% от горивото го изнася само през същата офшорка на занижена цена.
    Така тук оформя счетоводна загуба, а в офшорката огромна печалба, освободена от данъци, която директно заминава в Русия.
    Нашият закон забранява тази схема, и всяка българка фирма, която прави подобна схема бива разкоствана, но не и Лукойл.
    Нито правителството, нито прокуратурата, нито ДАНС, нито НАП предприемат мерки за да защитят интереса на България
    Руски марионетки от един отбор - ГЕРБ - ДПС - БСП - Патриоти.
    НАЦИОНАЛНИ ПРЕДАТЕЛИ!”

    Коментар


    • Tatiana Christy

      Скъпи приятели, споделям прекрасната новина, че Люба Кулезич ще излъчва отново предаването си „Честно казано” – по телевизия Евроком всяка сряда от 20 до 22 часа. Аз ще й бъда един от първите гости в първото й предаване тази сряда—14-ти Ноември. Не пропускайте да гледате нецензурирани предвания като това! От моя страна обещавам интересни изненади.

      Коментар


      • Tatiana Christy

        Нинова подкрепила протеста, а за Лукойл като работодател на съпруга й и дума не обелва! Сякаш цените на горивата имат само общо с герб, а не с цялата котерия в парламента! Лукойл е извън закона от години и е корупционна касичка и перачница за властта, която го отглежда като златна кокошка.. Така че, бсп и всякакви лумпенизирани путинофили, наричащи се "патриоти" да не се правят на ощипани и да яхват народното недоволство, защото са част от системата и нищо не са направили за промяната й преди протестите. Кога сме чули от трибуната на парламента Нинова и котерията й да атакуват монопола на Лукойл и престъпно ниския му акциз, който ограбва държавата? Кога бе? Кога сме чули пишман регулаторите да си свършат работата? Протестиращите трябва да знаят с кого си имат работа и проблемът не е само герб. Добре е хората да знаят точно с/у кого и какво протестират --протестът трябва да е с/у цялостната държавна корупция и за реформи в съдебната система и най-вече в прокуратурата, защото..Герб е просто поредният изпълнител на мафиотски поръчки. А вечната ротация на герб-бсп-дпс е гарант за процъфтяването на мафията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Типично - ти го питаш колко са платили оно ти отговаря колко са спечелили.Тия пари са откраднати от хората и изнесени в САЩ.
          Сиреч най вероятно данъци не са плащали " наште юнаци "

          Другите дрънканици са прах във въздуха да не се усетят аборигените че ги цакат ...
          Last edited by X_Y; 12.11.2018, 16:10.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Кой каквото и да си приказва, двете американски централи спомагат в значителна степен за развитието на областите Стара Загора и Хасково. От "Eй И Ес Гълъбово" твърдят, че са вложени над 1.6 млрд. евро в българската икономика и са основен стълб за гарантиране на енергийната сигурност на държавата. Значителна част от хората, живеещи в района на Стара Загора, Гълъбово и Раднево, днес разчитат на ТЕЦ-овете и държавните мини, за да се препитават. Колкото до приходите на "Ей И Ес Гълъбово", за периода 2006-2016-а те са малко над 3 млрд. лв., а печалбата е 632 млн. лева.

            За същото време приходите на "Контур Глобал Марица-изток 3" са 4.4 млрд. лв., а печалбата - 924 млн. лева. Инвестициите и на този ТЕЦ в икономиката ни са за над 1 млрд. евро.
            Типично - ти го питаш колко са платили оно ти отговаря колко са спечелили.Тия пари са откраднати от хората и изнесени в САЩ.
            Last edited by X_Y; 12.11.2018, 16:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
              Що на Мариците тока кой го плаща бе кр..н американците ли бе?Я да видим тама какво са платили.Дай да видим ЧЕЗ Шел ОМВ Кауфланд Лидъл Теленор Виваком Мобилтел а искаш ли да кажеш какво са платили?
              Кой каквото и да си приказва, двете американски централи спомагат в значителна степен за развитието на областите Стара Загора и Хасково. От "Eй И Ес Гълъбово" твърдят, че са вложени над 1.6 млрд. евро в българската икономика и са основен стълб за гарантиране на енергийната сигурност на държавата. Значителна част от хората, живеещи в района на Стара Загора, Гълъбово и Раднево, днес разчитат на ТЕЦ-овете и държавните мини, за да се препитават. Колкото до приходите на "Ей И Ес Гълъбово", за периода 2006-2016-а те са малко над 3 млрд. лв., а печалбата е 632 млн. лева.

              За същото време приходите на "Контур Глобал Марица-изток 3" са 4.4 млрд. лв., а печалбата - 924 млн. лева. Инвестициите и на този ТЕЦ в икономиката ни са за над 1 млрд. евро.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Magarkov пише: "32 467 300 000 лева са си добра пара"
                и се прави на ударен, който не разбира, че тази пара ce плaщa oт ĸpaйния ĸлиeнт на Лукойл - клетия българин
                А подлозите на Лукойл организират "протести"
                Що на Мариците тока кой го плаща бе кр..н американците ли бе?Я да видим тама какво са платили.Дай да видим ЧЕЗ Шел ОМВ Кауфланд Лидъл Теленор Виваком Мобилтел а искаш ли да кажеш какво са платили?И кажи какви заплати дават
                Last edited by national power; 12.11.2018, 15:48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  32 467 300 000 лева са си добра пара.
                  Magarkov пише: "32 467 300 000 лева са си добра пара"
                  и се прави на ударен, който не разбира, че тази пара ce плaщa oт ĸpaйния ĸлиeнт на Лукойл - клетия българин
                  А подлозите на Лукойл организират "протести"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение

                    E, като е 1 партия като изтече мандата, коя ще дойде, нормално е да има поне 3-4, но не като сегашните, които са все едно корпорации и се занимава основно с лобизъм (лапане)... за Белене ок, но там е СИЛНО ЗЕМЕТРЪСНА ЗОНА!!! (през 77 г. само на няколко километра оттам потъна цял блок и сума народ даде фира и това ЩЕ СЕ ПОВТОРИ...)... по-реалистично е да се простроят нови реактори на площадката в Козлодуй, която може да се разшири при необходимост и има цялата инфраструктура готова...
                    Никоя няма да идва.партията е една из борите ще са за хора за ръководсво на тази партия.И който ръководи партията не може да участва в държавната власт.Партиеца е на работа в партията а не в държавата.Ръководството на партията предлага примерно 20 кандидатури за министър председател и народа избира.Няма партиец да назначава.По закон ще може само един партиец да се кандидатира другото ще са хора извън партията.И референдуми за всичко включително да има ли тука завой или не и къде да сложим кофата за боклук.Който няма средно образование няма да гласува.Неграмотни няма да гласуват.Стига толерастия и педерастия време е да се тури ред и закона да властва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ние нямаме претенции да сме фърст.България няма такива претенции.Ти май си писател не читател.Аз говоря за силна европейска армия а не за армии на отделните държави.Една европейска армия на всички ни но всеки народ да си запази културата и самобитността.
                      И ров с крокодили по външната граница срещу непоканени имигранти .......безкомпромисно.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        32 467 300 000 лева са си добра пара.
                        Дай сега да видим колко са превели Американските ТЕЦ-ове ......бас схващам че бая по евтино са минали
                        Не му задавай такива въпроси щото нема да отговори от Козяк не дават

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                          Само дето не си разбрал, че когато националистите вземат властта и създадат силни и въоръжени до зъби армии, следващата крачка ще е война, между самите тези националисти....е по-скоро между техните подопечени държави. Вече е играно.
                          Или ти си мислиш, че льопенка ще играе едно хоро с вилдерс, той с фрауке петри, тя със салвини и оня другия ку-ку, те пък с орбан, а той с полските нацисти, а те от своя страна заедно с болен съйдеров???
                          Ако го верваш, значи си за психиатрията.
                          америка фърст, франция фърст, холандия фърст, полша фърст, унгария фърст, италия фърст....беееее то не остана място на почетната стълбичка за нашата бяла златка!
                          Ние нямаме претенции да сме фърст.България няма такива претенции.Ти май си писател не читател.Аз говоря за силна европейска армия а не за армии на отделните държави.Една европейска армия на всички ни но всеки народ да си запази културата и самобитността.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ми аз искам да си кажа мнението нормално но отсрещната страна не е нормална и не чува.Те разбират само от бой.Ти им говориш те се правят че не чуват.Питаш ги колко е две по две те ти отговарят водорода е химичен елемент.Аз не искам да ме къпят в сладка вода и да ме залъгват не съм на 20 нито на 30 г да се ебават с мен.Нито ми е на знанията нито на моженето.Такива като тая крава могат само да станат прави като влезна и да стоят мирно докато им разреша да седнат.Писна ми в тоя живот от комсомолски секретари натегачи некадърници доносници партийци и номенклатурчици и не визирам само нея..Твърдо съм убеден че политическите партии трябва да се забранят.Трябва да има само една партия и макс два мандата по 4г на пост.После вън.Какво са ми се окопали боклуците по партии и дебнат на амбразурата да са коалиционен партньор.Айде тая пасмина да се орива и да заминава да бачка.Тъпаци номенклатурчици бо бордове то не знае какво е ток ама директор и министър
                            E, като е 1 партия като изтече мандата, коя ще дойде, нормално е да има поне 3-4, но не като сегашните, които са все едно корпорации и се занимава основно с лобизъм (лапане)... за Белене ок, но там е СИЛНО ЗЕМЕТРЪСНА ЗОНА!!! (през 77 г. само на няколко километра оттам потъна цял блок и сума народ даде фира и това ЩЕ СЕ ПОВТОРИ...)... по-реалистично е да се простроят нови реактори на площадката в Козлодуй, която може да се разшири при необходимост и има цялата инфраструктура готова...
                            Location: Terminal Island
                            Institution: FBI Correctional Facility
                            Jurisdiction: Unknown

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от X_Y

                              Грабвайте каквото искате. З Корнелия Нинова (или който и да било друг) си кажете мнението нормално, без вугаризми и цинизми и никой няма да ви трие.
                              Ми аз искам да си кажа мнението нормално но отсрещната страна не е нормална и не чува.Те разбират само от бой.Ти им говориш те се правят че не чуват.Питаш ги колко е две по две те ти отговарят водорода е химичен елемент.Аз не искам да ме къпят в сладка вода и да ме залъгват не съм на 20 нито на 30 г да се ебават с мен.Нито ми е на знанията нито на моженето.Такива като тая крава могат само да станат прави като влезна и да стоят мирно докато им разреша да седнат.Писна ми в тоя живот от комсомолски секретари натегачи некадърници доносници партийци и номенклатурчици и не визирам само нея..Твърдо съм убеден че политическите партии трябва да се забранят.Трябва да има само една партия и макс два мандата по 4г на пост.После вън.Какво са ми се окопали боклуците по партии и дебнат на амбразурата да са коалиционен партньор.Айде тая пасмина да се орива и да заминава да бачка.Тъпаци номенклатурчици бо бордове то не знае какво е ток ама директор и министър
                              Last edited by national power; 12.11.2018, 15:05.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Да Боката е цървул няма спор.Ама ония европейците какво са още по големи цървули..Ишиясния пияндурник е изкукуригал дъртак.С това поведение ще загубят изборите.Аз искам националистите да вземат властта и да разкарат тая гмеж от Европа да се създаде силна и въоръжена до зъби европейска армия.Разтуряне на НАТО и Европа на нациите
                                Само дето не си разбрал, че когато националистите вземат властта и създадат силни и въоръжени до зъби армии, следващата крачка ще е война, между самите тези националисти....е по-скоро между техните подопечени държави. Вече е играно.
                                Или ти си мислиш, че льопенка ще играе едно хоро с вилдерс, той с фрауке петри, тя със салвини и оня другия ку-ку, те пък с орбан, а той с полските нацисти, а те от своя страна заедно с болен съйдеров???
                                Ако го верваш, значи си за психиатрията.
                                америка фърст, франция фърст, холандия фърст, полша фърст, унгария фърст, италия фърст....беееее то не остана място на почетната стълбичка за нашата бяла златка!

                                Коментар

                                Working...
                                X