IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Стачкува напкун.Стачкуват стотина лумпени.Съшите тея лумпени хем стачкуват против ГЕРБ хем после си избират гербаджия за кмет
    А най-големия сеир ще бъде ако боко отново подаде оставка и спечели отново изборите макар и с малко ....
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      България е по улиците милиони от чужбина подкрепят протестите а правителството мълчи а телевизията не отразява протестите . Варна стачкува а новините мълчат ... Не знам наглоста на Боросов до къде ще стигне
      Стачкува напкун.Стачкуват стотина лумпени.Съшите тея лумпени хем стачкуват против ГЕРБ хем после си избират гербаджия за кмет

      Коментар


      • България е по улиците милиони от чужбина подкрепят протестите а правителството мълчи а телевизията не отразява протестите . Варна стачкува а новините мълчат ... Не знам наглоста на Боросов до къде ще стигне
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • https://www.youtube.com/watch?v=2mnX-RDvOEA
          "Турецкий поток" успешно ДОТЯНУЛИ до Турции, Украина готовится СЧИТАТЬ убытки!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            МАйките всъщност за какво протестират защото мина информация че получават по 1200лв за да гледат децата си- има някой деца на които за съжаление съвременната медицина не може да помогне, независимо от държавата
            за това ,че Валери Симеонов ги бил обидил.

            Коментар


            • МАйките всъщност за какво протестират защото мина информация че получават по 1200лв за да гледат децата си- има някой деца на които за съжаление съвременната медицина не може да помогне, независимо от държавата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                "агнешки главички" втора серия ...
                Ха-ха, Прокофиев ша прави цветна революция... Кой не скача, той герпер!

                Коментар


                • НПО „Спаси София“ прераства в партия с име „Спаси България“! Зад проекта стои бизнесменът Иво Прокопиев и 5-мата младежи от скандалната неправителствена организация!

                  През последните месеци лицата на НПО-то Андрей Зографски, Виктор Чаушев, Гергин Борисов и Христо Илиев са особено активни, а Борис Бонев направо лети на крилете на недоволството.

                  Активистите от НПО „Спаси София“ са започнали усилено изграждане на партийни структури в страната, докато положението е размирно и хиляди хора протестират в големи и малки градове. Крайната цел е скандалната неправителствената организация да използва енергията от недоволството и да прерасне в партия с име „Спаси България“. На следващият етап е планирано новата формация да си партнира с десните „Да, България“ и ДСБ .

                  Това разкрива в последният си брой вестник „Галерия“, като се позовава на политически анализатори от десницата. Зелена светлина на бъдещия политически проект е дал лично самият олигарх Иво Прокопиев. Каолиновият бизнесмен изпитвал дълбоки симпатии към момчетата от „Спаси София“ , които „Галерия“ уличи с документи, че прокарват лобистки интереси при обществени поръчки в столицата.

                  "агнешки главички" втора серия ...

                  Коментар


                  • Обяснението в любов на Макрон към Германия

                    Френският президент отправи в Бундестага „предложение за брак“, което не бива да се отхвърля с лека ръка

                    Да позная ли от раз кой ше е булката ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Аз съм против корупцията и ограбването на българия през атомните централи.
                      И за да нема корупция , най добре да си купуваме "американски" газ и френско -американски ток ... налЕ , убавец ...

                      И пиши България с главна буква !
                      Last edited by majnata; 19.11.2018, 16:07.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                        Ма ти нали си против атомните централи?Или по точно си лицемер едно говориш друго правиш
                        Аз съм против корупцията и ограбването на българия през атомните централи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                          На моите фактури за ток виждам тази картинка, така че хич не ме вълнува каква е твоята енергия.
                          Във Франция 85.9% е от атомните централи, а от газовите - 3.7%
                          Ма ти нали си против атомните централи?Или по точно си лицемер едно говориш друго правиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                            На моите фактури за ток виждам тази картинка, така че хич не ме вълнува каква е твоята енергия.
                            Във Франция 85.9% е от атомните централи, а от газовите - 2.7%
                            Ми тогава ше си затваряш човката за това което става и трябва да става тука !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                              На моите фактури за ток виждам тази картинка, така че хич не ме вълнува каква е твоята енергия.
                              Във Франция 85.9% е от атомните централи, а от газовите - 2.7%
                              Тук казвам браво на франсетата. Хич не ги интересува политическата некоректност на ядрената енергия, ами си я поддържат и увеличават. Преди 20-ина години процентът беше 80.
                              Това е бъдещето на енергодобива за хората със здрав, незамърсен от либерастите, разум.
                              Нещо не се чува за аварийни ситуации с АЕЦ във Франция. При такъв процент...
                              Last edited by R1a1; 19.11.2018, 15:39.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                                Защо ли пак не се явят никовете начело с барабов и импотеха , дето пламенно доказваха със сметки каква огромна и непосилна загуба за България ше са ЮП и АЕЦ Белене ... хак да им е на гърците , нека се набутат !

                                На моите фактури за ток виждам тази картинка, така че хич не ме вълнува каква е твоята енергия.
                                Във Франция 85.9% е от атомните централи, а от газовите - 3.7%
                                Last edited by barbaron; 19.11.2018, 15:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X