IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


    Процентът жители в различни държави в Европа, които са склонни да отидат и да воюват за своята страна.

    Пълните резултати, от най-висок, към най-нисък брой хора, склонни да се бият за родината си са:
    • 74% – Финландия
    • 73% – Турция
    • 62% – Украйна
    • 59% – Русия
    • 58% – Косово
    • 55% – Босна и Херцеговина
    • 55% – Швеция
    • 54% – Гърция
    • 47% – Полша
    • 46% – Сърбия
    • 41% – Латвия
    • 39% – Швейцария
    • 38% – Ирландия
    • 38% – Македония
    • 38% – Румъния
    • 37% – Дания
    • 29% – Франция
    • 28% – Португалия
    • 27% – Великобритания
    • 26% – Исландия
    • 25% – България
    • 23% – Чехия
    https://i0.wp.com/voinaimir.info/wp-...g?w=1140&ssl=1
    От първите 10, пет са на балканите следващите три са по оста Русия , Украйна, Полша.
    Last edited by Todor Sabev; 04.12.2018, 09:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Ми повече работи, събери пари за самолет, като бял човек, а не като ония мангусти дет' те мандрисат през свободното време,
      Ха ха ха завист ли има тука

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        А е къде избяга канадския пенсионер- искам да вкуся от плодовете на социалния либерализъм, да стана човек от буржоазното християнство, да опитам всички хубави плодове на демокрацията. Доколкото разбирам някой са постигнали всичко това със своите кръстници и аз искам като един непосветен да имам кръстник и много държа да бъде ванчо а.к.а швул, може и да не просвещава много - много- само да ми хариже като на добър християнин един апартамент може и в долно нанагорнище------------ а , ванчо какво ще кажеш по въпроса, искаш ли да ми станеш кръстник
        Валентине в другата тема за имотите има един спор но ти не пишеш там.Понеже си в Германия разкажи с какво се топлят там където си и колко е чист въздуха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Ауу какъв си простак!
          Нещо се задави спри да говориш че не ти се разбира след свирката ще говориш

          Коментар




          • Процентът жители в различни държави в Европа, които са склонни да отидат и да воюват за своята страна.

            Пълните резултати, от най-висок, към най-нисък брой хора, склонни да се бият за родината си са:
            • 74% – Финландия
            • 73% – Турция
            • 62% – Украйна
            • 59% – Русия
            • 58% – Косово
            • 55% – Босна и Херцеговина
            • 55% – Швеция
            • 54% – Гърция
            • 47% – Полша
            • 46% – Сърбия
            • 41% – Латвия
            • 39% – Швейцария
            • 38% – Ирландия
            • 38% – Македония
            • 38% – Румъния
            • 37% – Дания
            • 29% – Франция
            • 28% – Португалия
            • 27% – Великобритания
            • 26% – Исландия
            • 25% – България
            • 23% – Чехия
            https://i0.wp.com/voinaimir.info/wp-...g?w=1140&ssl=1
            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Тебе пък кой те брои за жив, хайде лапай и далдисвай
              Ауу какъв си простак!
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Сега аз съм тук.
                Какво искате да знаете?
                Тебе пък кой те брои за жив, хайде лапай и далдисвай
                Last edited by v_tin; 04.12.2018, 02:03.

                Коментар


                • Сега аз съм тук.
                  Какво искате да знаете?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • А е къде избяга канадския пенсионер- искам да вкуся от плодовете на социалния либерализъм, да стана човек от буржоазното християнство, да опитам всички хубави плодове на демокрацията. Доколкото разбирам някой са постигнали всичко това със своите кръстници и аз искам като един непосветен да имам кръстник и много държа да бъде ванчо а.к.а швул, може и да не просвещава много - много- само да ми хариже като на добър християнин един апартамент може и в долно нанагорнище------------ а , ванчо какво ще кажеш по въпроса, искаш ли да ми станеш кръстник

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Пиша ти бавно защото не можеш да четеш/разбираш бързо- работя достатъчно, плащат ми достатъчно ще имам бонус достатъчен.

                      РАБОТИ ТИ ЗА ДА СТАНЕШ ЧОВЕК
                      Къв е бонуса, наколенки ли?

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Ми повече работи, събери пари за самолет, като бял човек, а не като ония мангусти дет' те мандрисат през свободното време,
                        Пиша ти бавно защото не можеш да четеш/разбираш бързо- работя достатъчно, плащат ми достатъчно ще имам бонус достатъчен.

                        РАБОТИ ТИ ЗА ДА СТАНЕШ ЧОВЕК

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          АМК - ако работя 41 часа на седмица ми плащат 25% отгоре. Колко повече да работя. Работи ти да станеш човек
                          Ми повече работи, събери пари за самолет, като бял човек, а не като ония мангусти дет' те мандрисат през свободното време,
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ходи да работиш, швул,
                            Да изкараш за бензин да можеш да се прибереш за празниците.

                            АМК - ако работя 41 часа на седмица ми плащат 25% отгоре. Колко повече да работя. Работи ти да станеш човек

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Vate,
                              imaше ли шнеле-шнеле тонайт?

                              Гьотверен купи ли си тесла> Или мъжа ти не ще да ти плати заплатата пак? То е...би , учи, пак е.......би пак учи- ти нема нае........ и научаване

                              А е марикон нещастен ти ходиш ли на гости на канадско-българския пенсионер- швула а.к.а. ванчо. Ако му отидеш на гости накарай го да ти удари една шпакла

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Нещо по същество ще кажеш ли или да ходя да спавам
                                Ходи да работиш, швул,
                                Да изкараш за бензин да можеш да се прибереш за празниците.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X