IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

    Разбирам.
    Значи одобряваш геноцид, насилствено изселване/заселване на големи маси население и т.н. ?
    НО! Въпреки това, аз съм сигурен, че територии населени 100% с "россиани" биха гласували да са част от ФРГ, а не от руслямистан.....ако разбира се им бъде дадена такава възможност.
    Това, че няма да бъде одобрено от приемащата страна е съвсем отделно нещо
    Не одобрявам , ама в твоята глава само в Русия са се случвали такива неща !!!

    Истината е че по-голямата част от зверствата през 15-21 век са извършени по вина или със съдействието от обожавания от теб Западен свят.

    Само че соросойдите това го забравят и гладомора в Украйна им е фиксация ....ама по това време е имало много гладна смърт из целия свят .....дори в САЩ по това време има милиони умрели от глад ....


    В годините на Великата депресия, бушуваща в САЩ през 1930-те години, в Америка от гладна смърт умират около 5 милиона човека. При това много от тях загиват по вина на правителството.


    По данни от правителствената статистика през 1933 година в САЩ са напълно безработни 12,8 млн. души, което 24,9% от общия брой на работници в страната. По неофициални данни броя им е 16,4 млн. души и само 10% от общия брой на работниците са с постоянна работа. Тези данни ни показват, че последствията от кризата са много тежки в силно индустриализираните градски центрове. Тя засяга обаче и земеделските райони в южните щати.
    Сред милионите нещастни хора свирепствали гладът, болестите, високата смъртност. Около 5 милиона фермери и членовете на техните семейства се лишават от земя и жилище, т.е. са разкулачени.
    Last edited by markov; 18.12.2018, 13:47.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Ми да ти кажа няма как да станат реалност мокрите ти сънища.
      Просто етническия състава през годините се е променил така че няма шанс за твоите мечти:

      ....[/LIST]
      Разбирам.
      Значи одобряваш геноцид, насилствено изселване/заселване на големи маси население и т.н. ?
      НО! Въпреки това, аз съм сигурен, че територии населени 100% с "россиани" биха гласували да са част от ФРГ, а не от руслямистан.....ако разбира се им бъде дадена такава възможност.
      Това, че няма да бъде одобрено от приемащата страна е съвсем отделно нещо

      Коментар



      • Тестове за русофили

        Русофил ли си?

        1. Руска кола ли имаш/караш?
        2. Говориш и пишеш ли на руски свободно, без грешки?
        3. Децата ти учат ли в Русия?
        4. Държиш ли спестяванията си в рубли, в руска банка?
        5. Ползваш ли руски смартфон?
        6. Ползваш ли руски компютър?

        7. Почиваш ли ежегодно през лятото на Балтийско море, а през зимата в Камчатка?
        8. Ти и семейството предпочитате ли руско облекло, аксесоари, обувки, парфюми, стоки?
        9. При сериозно заболяване в Русия ли ще заминеш на лечение?
        10. Можеш ли да изброиш по петима художници, архитекти, композитори, писатели с техните произведения от дореволюционна Русия ( без справка в Google, защото не е руски)?
        11. Можеш ли да изброиш пет постижения и изобретения на руската наука и нови технологии със световно значение и ежедневно приложение от последните 20 години?
        12. Можеш ли да изброиш 5 световноизвестни руски търговски марки, ползвани в целия свят?
        13. Пишеш ли повече в руския Вконтакте, отколкото в американския Фейсбук?
        14. Имаш ли вещи и предмети у вас, на които пише "Сделано в России" / Мade in Russia?
        15. За последните 10 години повече пъти ли посети Русия отколкото държави от ЕС?
        Отговори:
        Ако гордо твърдиш, че си русофил, но нямаш повече от един отговор "ДА", то ти не си русофил, а просто олигофрен.

        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

          Ще ти дам един коз за пропагандата ти, ако не го знаеш: има движение, не знам, колко масово и влиятелно, за отделяне на Сибир от РФ като самостоянелна държава.
          Ако разтърсиш из мрежата, най-вече рускоезичната, би трябвало да намериш.
          Русия винаги е била източник на злини за Европа, като се започне с ненаситната й алчност за окупация на чужди земи: агресиите срещу Финландия, Полша, Балтийските нации, геноцида в Украйна през миналия век, и сега окупацията на Крим, подпомагането и закрепването на фашизма и нацизма в Европа бяха също водени задкулисно от Русия чрез тайния съюз между Русия и нацистка Германия "Пактът Рибентроп-Молотов", агресиите и геноцида срещу кавказките народи. От Русия идват всички злини до ден днешен. Вижте само кого подкрепя Кремъл в Европа: фашисти, нацисти, популисти и демагози, протекционисти, все изчадия на най-мрачните политически кръгове, които в цялата история на човечеството за носили само деспотизъм, кръв, мракобесие и терор. Ето това иска Русия да види в Европа, за да заприлича Европа на мракобесна Русия.
          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Да не забравим и карелия, която с удоволствие би се присъединила, към Финландия или Кьонигсберг, който с не по-малко удоволствие би станал Източна Прусия ланд, част от ФРГ.
            Ми да ти кажа няма как да станат реалност мокрите ти сънища.
            Просто етническия състава през годините се е променил така че няма шанс за твоите мечти:

            Населението на област Калининград на 1 януари 2017 г. възлиза на 994 708 души (2010). Гъстотата е 62,1 души/km².

            Етнически състав:На 1 януари 2017 г. населението на република Карелия е 627 083 души (0,43% от населението на Руската федерация, на 17-мо място в държавата). Степента на урбанизацията на населението е 75,03%, а плътността – 4,2 души/км2.

            Националният състав на населението е следният:
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

              Ще ти дам един коз за пропагандата ти, ако не го знаеш: има движение, не знам, колко масово и влиятелно, за отделяне на Сибир от РФ като самостоянелна държава.
              Ако разтърсиш из мрежата, най-вече рускоезичната, би трябвало да намериш.
              Възможно е. Както казах, и доста други биха се възползвали от тази внезапна проява на демократичност и даване на право на самоопределение на територии, въз основа на спонтанни референдуми, нооо от друга страна си спомням каква бе реакцията в чечня, а преди това и в прибалтика.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                Да не забравим и карелия, която с удоволствие би се присъединила, към Финландия или Кьонигсберг, който с не по-малко удоволствие би станал Източна Прусия ланд, част от ФРГ.
                Всъщност, като се замисля, ако се даде възможност на руските роби да избират, те всички вкупом биха станали пиндостански щат, за едната зелена карта (видно от наплива), нооооо никой не е толкова луд, че приеме колхозниците за граждани на тези страни, па макар и с прилежащите им територии.
                Ще ти дам един коз за пропагандата ти, ако не го знаеш: има движение, не знам, колко масово и влиятелно, за отделяне на Сибир от РФ като самостоянелна държава.
                Ако разтърсиш из мрежата, най-вече рускоезичната, би трябвало да намериш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                  Да, и това е така.

                  Аз гледах да стъпя на някакъв общ знаменател, иначе с горните подробности става мазало и трябва да се стигне до извода, че населението на територията на Украйна трябва до обособи най-малко три държави, едната от които веднага ще се присъедини към Русия.
                  Да не забравим и карелия, която с удоволствие би се присъединила, към Финландия или Кьонигсберг, който с не по-малко удоволствие би станал Източна Прусия ланд, част от ФРГ.
                  Всъщност, като се замисля, ако се даде възможност на руските роби да избират, те всички вкупом биха станали пиндостански щат, за едната зелена карта (видно от наплива), нооооо никой не е толкова луд, че приеме колхозниците за граждани на тези страни, па макар и с прилежащите им територии.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    Не мисля че Украйнците са един хомогенен народ.

                    Тези в Юго-източните части имат Руско етническо самосъзнание.
                    Тези около Киев и Льов са с Украйнско етническо самосъзнание, да кажем че са около 50 % от цялото население.
                    Освен тях в анклави има още Унгарци, Поляци, Румънци , Българи и т.н.
                    А какво мислиш за иЗконните руси от ханти-мансийск, камчатка, дагестан, чечня, казан и много други?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      Не мисля че Украйнците са един хомогенен народ.

                      Тези в Юго-източните части имат Руско етническо самосъзнание.
                      Тези около Киев и Льов са с Украйнско етническо самосъзнание, да кажем че са около 50 % от цялото население.
                      Освен тях в анклави има още Унгарци, Поляци, Румънци , Българи и т.н.
                      Да, и това е така.

                      Аз гледах да стъпя на някакъв общ знаменател, иначе с горните подробности става мазало и трябва да се стигне до извода, че населението на територията на Украйна трябва до обособи най-малко три държави, едната от които веднага ще се присъедини към Русия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                        Бат Пешо,
                        мисля тъй: това, че са много близки народи, е така, и една от причините е вековното им присъствие в руската държавност.
                        Но, пак си мисля, все пак са отделен народ, със свои особености и национално самосъзнание - виж, например, украиноезичната литература от 19-ти век, пък и историята виж. Не са развили докрай националното си самосъзнание поради липса, до сега, на трайна украинска държава, държавност. Е, сега я имат, поне формално, и ще започнат да се отделят от руското влияние - повече за лошо, отколкото за добро.
                        Много симпатични са ми като народ, в някои отношения са между нас и русите. И ми е много жал, че силите на глобалните хегемонисти (Западът, казано просто), забиват отровен клин между русите и украинците. Възмутен съм.
                        Не мисля че Украйнците са един хомогенен народ.

                        Тези в Юго-източните части имат Руско етническо самосъзнание.
                        Тези около Киев и Льов са с Украйнско етническо самосъзнание, да кажем че са около 50 % от цялото население.
                        Освен тях в анклави има още Унгарци, Поляци, Румънци , Българи и т.н.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Война между руси и украинци не е възможнаняма как да стане.Украинският народ ще посрещне братята си а неколцината гнусни олигарси ще обеси на майдана.Там където е стъпил миризливия американец трева не никне
                          Бат Пешо,
                          мисля тъй: това, че са много близки народи, е така, и една от причините е вековното им присъствие в руската държавност.
                          Но, пак си мисля, все пак са отделен народ, със свои особености и национално самосъзнание - виж, например, украиноезичната литература от 19-ти век, пък и историята виж. Не са развили докрай националното си самосъзнание поради липса, до сега, на трайна украинска държава, държавност. Е, сега я имат, поне формално, и ще започнат да се отделят от руското влияние - повече за лошо, отколкото за добро.
                          Много симпатични са ми като народ, в някои отношения са между нас и русите. И ми е много жал, че силите на глобалните хегемонисти (Западът, казано просто), забиват отровен клин между русите и украинците. Възмутен съм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            Ти трябва да палиш свещи за здравето на Путин всеки ден бе човек , не дай боже да се спомине , живота ти ще се изпразни от съдържание кат те гледам ....
                            Маани...

                            Като ги гледаш, се за г-на Путина мислят и пишат.
                            Ако зема да споделя, например, нещо за ланшния сняг, те пак ще извъртят към Путин. Явно са неосъзнато влюбени в този мъж.

                            Къ мислиш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Война между руси и украинци не е възможнаняма как да стане.Украинският народ ще посрещне братята си а неколцината гнусни олигарси ще обеси на майдана.Там където е стъпил миризливия американец трева не никне
                              Мхм, 11 000 са жертвите само от украинска страна до момента. От руска, не се съобщават, там ги горят в подвижните крематориуми, след като груз 200 стана доста неудобен. Но сигурно са не по-малко. Та това ако не е война, не знам колко трябва да измрат, че да ти светне, че никой не посреща руско-чеченските бандити, като асвабадители, освен пряко заинтересованите локални русопати-бандити, чакащи пак да докопат цялата власт с помощта на чужда армия окупаторка.

                              Коментар


                              • Кво става, Кетай започва да изпреварва технологичния флагман САЩ?

                                Това не е добре...

                                Коментар

                                Working...
                                X