IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Германия е против разполагане на нови ядрени ракети със среден обсег в Европа

    Европа в никакъв случай не трябва да стане арена на дебат за превъоръжаване, каза дипломат №1 на Берлин.

    И слава Богу , за разлика от дебила дето мечтае да разположи двеста ракети само в България !

    Коментар



    • Жерар Депардийо:


      " Престоят ми в Русия ме убеди, че аз съм французин. Няма какво да правя в тази страна. Апартаментите ги продадох, за да си излекувам нервите след престоя в страната на идиотите".




      Момчил Дойчев
      1 час ·

      На Рождество Христово, когато целият християнски свят празнува, радва се, изпълнен е с любов и опрощение, "спасителят на традиционните православни ценности" Вл. Вл.Путин обяви, че руснаците са създали ново мощно и неуловимо оръжие, с което могат да унищожат целия враждебен цивилизован свят. В руските медии пуснаха мултипликационно филмче с новата руска хиперзвукова ракета, която пробива всеки ядрен щит и се движи почти със скоростта на светлината! Също така бе обявено, че непобедимата руска военна наука е задействала по чудесен начин супер безанологово оръжие, което може да активира вулкана Йелоустон, с което да потопи почти цяла Северна Америка! Показано бе в правдивата руска телевизия и как Гълфстрийм ще бъде обърнат в обратна посока и така ще залее останалата част от Америка, а Европа ще стане ядрена пустиня с новата ракета "Сармат"... Това ни обеща другарят Путин на Рождество Христово.

      Православно ми е!!!
      Last edited by vanevski; 27.12.2018, 20:35.
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        Външно министерство с реакция срещу руското посолство: Създавате почва за антируски настроения
        Заради споделена във Фейсбук публикация на лидера на "Възраждане" Костадин Костадинов, който нарича „олигофрени” и „малоумници” хората, които протестират срещу поставената пред църквата „Света Неделя” елха, подарена от Москва.


        Санкции до дупка ...ше подаряват елха !










        И то китайска втора употреба,ай си...р
        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Абе лъжат та знае ли се.
          То за това като ти кажат добър ден погледни часовника или най-добре погледни нагоре,



          ПП
          Е - за на Професора контингента работи.
          Абе в тая насока работят всички от известно време. Мое и да е вярно.

          On 18 November 2011, the first advanced hypersonic weapon (AHW) glide vehicle was successfully tested by the U.S. Army Space and Missile Defense Command as part of the Prompt Global Strike program.[13] The missile was launched from the Pacific Missile Range Facility in Hawaii, and struck a target at the Reagan Test Site on Kwajalein Atoll, over 3,700 kilometres (2,300 mi) away, in under 30 minutes.[14]

          Коментар


          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

            30 Маха е 330 м/с умножено по 30 = 9900 м/с.
            10 километра в секунда, еба си... Повече от първа космическа скорост.
            Абе лъжат та знае ли се.
            То за това като ти кажат добър ден погледни часовника или най-добре погледни нагоре,



            ПП
            Е - за на Професора контингента работи.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
              «Последние испытания показали, что он достиг скоростей, близких к 30 Махам. Около 27 Махов он набрал скорость. Практически на этих скоростях ни одна противоракета его не может сбить», — рассказал он.
              30 Маха е 330 м/с умножено по 30 = 9900 м/с.
              10 километра в секунда, еба си... Повече от първа космическа скорост.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Макс скоро САЩ ще излязат от рсмд, и предполагам си изпуснал дискусията за разполагане на 200 ракети със среден обсег и яо в България?

                Както и да е. Общото мнение е, че с тези ракети България ще гарантира всякакви посегателства от страна на някои държави, на които управниците се хвалят непрекъснато с нови оръжия, Все пак, дори и един стар пършинг може да достигне до една столица на север за време за което тамошните управници няма да могат дори да напуснат кабинетите си.
                Сега, не знам това суперзвук ли е, хиперзвук ли е, ама някои разправят че го имало още през седемдесетте?


                През тридесетте даже ...

                Коментар


                • Васил Проданов: Краят на Меркел е край на досегашните Германия и Европейски съюз

                  http://epicenter.bg/article/Vasil-Pr...uz/171644/11/0

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Вице-премьер Борисов рассказал о достигнутой боевым блоком «Авангарда» скорости
                    https://iz.ru/828678/2018-12-27/vitc...garda-skorosti


                    «Последние испытания показали, что он достиг скоростей, близких к 30 Махам. Около 27 Махов он набрал скорость. Практически на этих скоростях ни одна противоракета его не может сбить», — рассказал он.

                    Вице-премьер пояснил, что принципиальное отличие комплекса «Авангард» заключается в том, что невозможно спрогнозировать, где он будет в следующий момент времени.

                    «Он может маневрировать как по курсу, так и по тангажу, в этом его принципиальное отличие», — цитирует Борисова ТАСС.

                    Батко е сериозно предупреден, тов. Шойгу е благ и направо свети от кеф, тов. Герасимов както винаги строг и справедлив
                    Макс скоро САЩ ще излязат от рсмд, и предполагам си изпуснал дискусията за разполагане на 200 ракети със среден обсег и яо в България?

                    Както и да е. Общото мнение е, че с тези ракети България ще гарантира всякакви посегателства от страна на някои държави, на които управниците се хвалят непрекъснато с нови оръжия, Все пак, дори и един стар пършинг може да достигне до една столица на север за време за което тамошните управници няма да могат дори да напуснат кабинетите си.
                    Сега, не знам това суперзвук ли е, хиперзвук ли е, ама някои разправят че го имало още през седемдесетте?



                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Външно министерство с реакция срещу руското посолство: Създавате почва за антируски настроения

                      Заради споделена във Фейсбук публикация на лидера на "Възраждане" Костадин Костадинов, който нарича „олигофрени” и „малоумници” хората, които протестират срещу поставената пред църквата „Света Неделя” елха, подарена от Москва.


                      Санкции до дупка ...ше подаряват елха !

                      Коментар


                      • Вице-премьер Борисов рассказал о достигнутой боевым блоком «Авангарда» скорости
                        https://iz.ru/828678/2018-12-27/vitc...garda-skorosti


                        «Последние испытания показали, что он достиг скоростей, близких к 30 Махам. Около 27 Махов он набрал скорость. Практически на этих скоростях ни одна противоракета его не может сбить», — рассказал он.

                        Вице-премьер пояснил, что принципиальное отличие комплекса «Авангард» заключается в том, что невозможно спрогнозировать, где он будет в следующий момент времени.

                        «Он может маневрировать как по курсу, так и по тангажу, в этом его принципиальное отличие», — цитирует Борисова ТАСС.

                        Батко е сериозно предупреден, тов. Шойгу е благ и направо свети от кеф, тов. Герасимов както винаги строг и справедлив

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                          Шауль или Савел или Павел. Лично аз се отнасям с голям скептицизъм към прераждането на гонителя на християните в ревностен Христов последовател. Нямам обяснение защо, мои близки духовници ме убеждават, че не съм прав, аз се съгласявам, но съмнението не изчезва.... Още един път, нямам обяснение
                          (Продължавам вече като Зверов, излязох от затвора​​​​​​)

                          Саул или Савл, после Павел.
                          Писанията, които са останали от него, са писмата (Посланията) му към еврейските общини в диаспората, спазващи учението на тази юдейска секта (в Коринт, Рим, Солун и други). Смятат се за едни от най-ранните канонични християнски текстове. Във всеки случай са доста по-ранни от четирите благовестия (евангелия) в Новия завет.
                          Както се вижда от тях, той е действал като совалка между главната, централна община на сектата в Йершалаим и тези указаните горе. Почти всяко писмо към тях завършва с молба или искане за пари за "светиите" в Йерусалим, което ми изглежда основното в посланията му.
                          И на мен не ми е ясно, защо го смятат за основоположник на християнството.

                          Коментар


                          • И тъй като темата е политика, да постна и аз едно на такава тема: Германски медии: Бундесверът обмисля да наема европейци, България е обезпокоена

                            "Според сп. "Шпигел", което цитира материали на медийната група, България например е притеснена от възможно изтичане на кадри и емиграция. Същата информация гласи, че в момента близо 530 хил. граждани на ЕС на възраст между 18 и 30 г., които потенциално могат да бъдат наети, живеят в Германия."

                            След дълги години на мизерия, емиграция и демографски проблеми, описаното в по-горната статия може да бъде считано за нормален завършек.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              ЛукОйл Нефтохим е собственост на холандска офшорка, свързана с ИНГ Банк, а на входа и изхода на рафинерията е швейцарска фирма.
                              какви руски банки, какви недвижимости, какви 5 рубли... Шорошоидна наглост на н-та степен

                              https://www.bloomberg.com/profiles/c...pe-holdings-bv Lukoil Europe Holdings BV

                              Private Company Company Profile

                              Sector: Energy
                              Industry: Oil, Gas & Coal
                              Sub-Industry: Exploration & Production
                              LUKOIL Europe Holdings B.V. operates as a holding company. The Company, through its subsidiaries, explores, refines, and produces oil and gas. LUKOIL Europe Holdings serves customers worldwide.
                              Corporate Information

                              Address:
                              Zuidplein 198 H Tower Leve
                              Amsterdam, 1077 XV
                              Netherlands
                              Phone: 31-20-575-5600
                              Fax: 31-20-642-7675
                              Web url: http://www.lukoil.com/
                              Key Executives

                              Vagit Alekperov Chairman-Mgmt Board/Pres/CEO
                              Ravil U Maganov First Exec VP:Upstream
                              Vladimir I Nekrasov First VPownstream
                              Alexander K Matytsyn First VP:Economics & Finance
                              Azat A Shamsuarov ...
                              Last edited by X_Y; 27.12.2018, 17:51.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                                Макс, казвам, че богоизбраността на юдеите присъства само в техното свещено писание, Тората (Стария завет). В ничие друго писание няма такова нещо. Е, това е самореклама или, по-скоро, самонадъхване и самооправдание. Пък и ако зачетеш Стария завет, се вижда, че Яхве е само един от боговете в Ханаан, Обетованата земя, който води битки с боговете на вражеските околни племена чрез "неговия" избран народ, юдеите. Те са го носели със себе си в Скинията като тайно мощно оръжие

                                Не Христос се е родил евреин, а евреин е избран за Христос - от начеващата тогава юдейска секта, превърнала се в сегашното християнство. А заслугата тази малка секта да стане сегашното християнство не е на евреите.
                                Шауль или Савел или Павел. Лично аз се отнасям с голям скептицизъм към прераждането на гонителя на християните в ревностен Христов последовател. Нямам обяснение защо, мои близки духовници ме убеждават, че не съм прав, аз се съгласявам, но съмнението не изчезва.... Още един път, нямам обяснение

                                Коментар

                                Working...
                                X