IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Когато изгледах новогодишния клип с танцуващия под ри(т)мите на новия жанр, какъвто се очертава да бъде новоизлюпения руски пропаганден рап , в изпълнение на Дмитрий Кисельов, телевизионен шут номер едно на Путин, не предполагах , че само два дни по-късно ще му се наложи да измести фокуса на демонстративната омраза към една малка западна държава. https://www.youtube.com/watch?v=AX3A63GWQ0E

    Във въпросния клип, в който водещият телевизионен политшоумен на Кремъл се кълчи под нескопосани рими и анонсира руски рап фестивал в Крим в духа на указанията на своя вожд Путин ( наредил рапът да бъде порусначен и опитомен за целите на руската пропагандна ), най-острият акцент в стихоплетството на този набеден журналист беше не друго, а тържествуването, че се строи “Северен поток” напук на всички, които мислели злото на Русия. Прозвуча в духа на руския “кукиш”, еквивалент на средния пръст, разпознаваем по света като вулгарно невербално средство за изпращане на негативно послание.

    И така, коя се очертава да бъде нова приоритетна мишена на кремълското озлобление?

    Всички изгледи да привлече към себе си руския гняв вече има вече Дания, която отказа ( при това окончателно) да разреши строителството на газопровода “Северен поток” в своя континентален шелф. Вместо да шикалкави и да обясни решението си с някакви екологични или други подобни причини, Копенхаген недвусмислено мотивира отказа си с чисто геополитически причини и по този начин даде пример на малки и големи държави за принципно поведение спрямо агресивната руска политика. А заедно с това и изпрати сигнал за солидарност с Украйна, чието задушаване чрез заобикалящия я евентуален “Северен поток” е главната цел на Русия по също такива геополитически, но специфично руски егоистични причини.
    Не видях барби да си коментирал моят пост от снощи, или си го изпратил направо на иво минджев, ако е така браво. Все пак съвет от мен- проверявай източниците поне веднъж че ставаш смешен дори за децата. Ето го и моят отговор от снощи



    A kakwo е общото между украйна и дания че не разбирам. На руснаците им е кеф да продават на украйна нещо си ще продават- ако не им е кеф- ами няма да продават. Стоката е тяхна

    А бе барби ще обясниш ли на тази карта http://www.mapnall.com/bg/%D0%9A%D0%...F_1072725.html къде се намира дания и къде е германия и какъв чеп иска дания- ами че потока няма да мине през нейна територия- какъв хуй искат

    И на тази карта също https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...Nordstream.png

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Да не те разочаровсм, ама не вярвам. Душа веднъж се продава. После, те таковат, като предател...Тъй де, някога, в училище, учихме за д-р Фауст. Напоследък, не знам да има тема, която, да не са пропускали. Политика е. На държавно ниво.
      ...А се питат, що никой не ни уважавал като народ.
      ТЕ ЗАТОВА ТЕ !
      Тези хора не разбират ли че не могат да ни пречупят?Няма как на мангал да кажа ром.Ромът е хубаво питие а мангала е гнусен циганин.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Анди защо да е неприемливо.Не са ли те учили да наричаш нещата с истинските им имена?Аз не съм лицемер.Това което правите за пари ще строши главите ни.Разбери че има нещо дето е над парите...
        Да не те разочаровсм, ама не вярвам. Душа веднъж се продава. После, те таковат, като предател...Тъй де, някога, в училище, учихме за д-р Фауст. Напоследък, не знам да има тема, която, да не са пропускали. Политика е. На държавно ниво.
        ...А се питат, що никой не ни уважавал като народ.
        ТЕ ЗАТОВА ТЕ !

        Коментар


        • Анди защо да е неприемливо.Не са ли те учили да наричаш нещата с истинските им имена?Аз не съм лицемер.Това което правите за пари ще строши главите ни.Разбери че има нещо дето е над парите...

          Коментар


          • В Скопие: България "забрави" за македонския език на устройствата за купуване на електронни винетки

            Абе мама ви улава ... сопа неокастрена за вас !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение



              Aма аз съм уточнил,че не е препоръчително за путинофили,ама чукча писател...
              Щом критикувам лъжливата ти пропаганда, значи съм путинофил?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                Не знам за компенсациите, но едното вадене на продукти пред камерата не показва, че това са компенсации.
                От друга страна, това видео е много подозрително с това, че е пуснато днес, предполагам - от тролфабриката на Ванчески.


                Aма аз съм уточнил,че не е препоръчително за путинофили,ама чукча писател...

                Ами да минем на пак на четене...

                Близо 30% от руските семейства признават, че парите им стигат само за храна. Това сочат резултатите от едно ново проучване, според което бедността в Русия продължава да расте.

                Допитването, проведено от московската Висша школа по икономика, нагледно показва, че през есента на 2017 бедността в Русия продължава да расте. Почти една четвърт (23%) от анкетираните руски семейства оценяват собственото си положение като "лошо" или "много лошо" - това представлява ръст от 3% спрямо пролетта на тази година. Същевременно едва 15% от интервюираните семейства оценяват материалното си положение като "добро", което означава спад от 2%.



                Обеднелите руснаци чакат своя Валенса

                8% се лишават понякога дори и от храна

                29% от руските семейства твърдят, че парите им стигат единствено за храна, а още 8% дори заявяват, че се лишават не само от облекло, но понякога дори и от хранителни продукти. От проучването става още ясно, че през последните три месеца всяко четвърто семейство е имало трудности с плащането на сметки за ток, отопление, вода и други комунални услуги, а 17% от домакинствата нямат пари за лекарства.

                Най-драматично е положението в селските региони, където почти половината от анкетираните заявяват, че нямат пари за основни продукти и стоки – а това означава ръст от четири процента спрямо пролетта. Рязко се е влошило и положението на многодетните семейства (от петчленно нагоре). През май 2017 година 34% от тях са заявили, че нямат пари за най-необходимите продукти и облекло, а през септември в тази група влизат вече 43% от многодетните семейства.

                На пенсионерите също не им е лесно. Само за една година броят на руските пенсионери, които се оплакват от финансови трудности, е нараснал с една пета и през септември 2017 възлиза на 38% от всички пенсионери. Авторите на изследването отбелязват, че най-тежкият проблем на неработещите пенсионери е набавянето на лекарства: за такива трудности съобщават 25 на сто от анкетираните.
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  Скандално изказване на френски политик за справяне с миграцията

                  „Да ограничим нашата раждаемост, за да приемаме по-добре мигрантите“.

                  Това е идеята на Ив Коше, съосновател на Зелените, министър на екологията 2001-2002 г. и депутат във френския парламент 1997-2011 г.

                  „Аз уточнявам, че не визирам най-бедните страни, които правят повече деца от другите. Напротив. Богатите страни са първи, които трябва да намалят своето население“, добавя бившият френски министър.

                  Източник: France Revolution от 4 януари 2019 г., Франция

                  Верно бе!
                  Отначало си казах, че това не може да бъде, че е пропагандна лъжа.

                  Но го намерих; еба си...
                  http://france-revolution-investigati...log.com/page/7

                  ​​​​
                  Самата статия:
                  http://france-revolution-investigati...es-cochet.html

                  Ей, това социал-либерастите са олигофрени по рождение. И този е бил министър, дупетат. Еба си, еба си...
                  Last edited by И.Зверов; 07.01.2019, 20:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Както виждам, пак само идиоти от червената сган са останали да пишат тук
                    Абе идиотът е само един май ...туркофил-соросоид ...с голема пенЦия ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Както виждам, пак само идиоти от червената сган са останали да пишат тук
                      Не страуйся Барби чичко Путин и червената сган ще ви спаси задниците.
                      Last edited by Grosss; 07.01.2019, 19:57.

                      Коментар


                      • Както виждам, пак само идиоти от червената сган са останали да пишат тук

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                          Как се компенсират безработните в САЩ!!


                          Не знам за компенсациите, но едното вадене на продукти пред камерата не показва, че това са компенсации.
                          От друга страна, това видео е много подозрително с това, че е пуснато днес, предполагам - от тролфабриката на Ванчески.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Не е смешно,Ванга точно това предсказва за Франция,Германия,Италия.
                            Джам да ядат ! Заслужават си го ... векове кражби !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Аллахакбар.
                              Не е смешно,Ванга точно това предсказва за Франция,Германия,Италия.Ама да му мисли биберона,той е железен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                И накрая ХАЛИФАТ .
                                Аллахакбар. Износът на "цивилизация" толкоз векове и "демокрация" напоследък , ще бъде възнаграден !

                                Коментар

                                Working...
                                X