IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
    Я чакай и аз малко да са зафана с пропаганда, че​​​​​​ ма засърбяа ръцете.

    Така... Кхъм-кхъмм!..

    Русия тайно краде Северния магнитен полюс от Канада!

    Учените забелязват необяснимо придрижване на полюса от Канада към Русия!!11!
    Вече е стигнал половината път! !! !!!
    https://www.dailymail.co.uk/sciencet...50km-year.html



    С това руснаците и лично Путин ще могат да управляват вашите GPSи и, вместо да стигнете до Ванкувър, да се окажете в лапите на КГБ ф Москва! И после - в ГУЛаг, Сибир!
    Смятай ко ша стане сега.

    Тръм като почне да си изпълнява обещанията да гони имигранти ще натовари импотента на първия самолет за БГ.
    Хитрия Путин обаче ще хакне GPS-а и самолета ша кацне право в Гулаг.
    Какво ще се случи там с нашия герой ще разкажа в следващ пост ....
    Last edited by markov; 11.01.2019, 18:02.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

      Не искам това.
      Търся истината в джунглата на пропагандата.
      Бе виждам че добре си тролнал по-надоле,
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
        Що, какво против Селено имате?
        Е, не е ясно, доколко е женски този ползвател, според мен.
        Но рискът може да си струва, а, Имхо?
        За избягване на недоразумения - на мен Селена ми е приятелка, каквото е имало за изясняване, свършено е и сега при случай си говорим приятелски и с уважение.
        Абе, на мен всички са ми приятелки, Щото аз съм Хер. И това благодарение на теб!

        Приказките край нямат. Пропуснах драмата около Кондора - също приятел и съм солидарен, щото и мен са ме били тук по гадния начин. Но не и напоследък - някак намерихме дамара да не се пресича чувствителната линия.

        Сутринта споделих нещо за самолетите и Германия. Ето това ще бъде една изключително тежка и ураганна драма и лакмус за много неща, пред което нашите терзания за 8 бр. Ф ще са като елегантен морски бриз.
        Двойната игра на Германия между Русия и САЩ

        Коментар


        • Я чакай и аз малко да са зафана с пропаганда, че​​​​​​ ма засърбяа ръцете.

          Така... Кхъм-кхъмм!..

          Русия тайно краде Северния магнитен полюс от Канада!

          Учените забелязват необяснимо придрижване на полюса от Канада към Русия!!11!
          Вече е стигнал половината път! !! !!!
          https://www.dailymail.co.uk/sciencet...50km-year.html



          С това руснаците и лично Путин ще могат да управляват вашите GPSи и, вместо да стигнете до Ванкувър, да се окажете в лапите на КГБ ф Москва! И после - в ГУЛаг, Сибир!
          Last edited by И.Зверов; 11.01.2019, 17:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Мислим че сега е време да изсмучеш квот' можеш там от пръстите.
            Не искам това.
            Търся истината в джунглата на пропагандата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
              Взето е от тук, нали?
              http://www.flyfighterjet.com/jetflig...ghter-jet.html
              Данните за F 16 са от въздушни боеве на израелците, пакистанците и турците. Като им знаеш, с кого са воювали(?), е ясно доброто съотношение.

              Не е ясно данните за Миг-а при какви обстоятелства са получени и кой е летял на тях. Напълно допускам, че в загубите може да са включени аварийни катастрофи във въздуха на СССР. Ти къ мислиш?
              Мислим че сега е време да изсмучеш квот' можеш там от пръстите.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Абе някой питаше за миг 29 и ф 16, ето накратко:

                A study found F-16 has a 92:13 kill/loss ratio, with MiG 29 having a 16:28 kill/loss ratio.

                Уанна ноу мор?
                Взето е от тук, нали?
                http://www.flyfighterjet.com/jetflig...ghter-jet.html
                Данните за F 16 са от въздушни боеве на израелците, пакистанците и турците. Като им знаеш, с кого са воювали(?), е ясно доброто съотношение.

                Не е ясно данните за Миг-а при какви обстоятелства са получени и кой е летял на тях. Напълно допускам, че в загубите може да са включени аварийни катастрофи във въздуха на СССР. Ти къ мислиш?
                Last edited by И.Зверов; 11.01.2019, 16:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                  Успях да го прочета, Кондор.
                  Тъкмо чаках Имхо да ти върне топката... и тя некъде изчезна... Съдията с лек финт я сви в джебата
                  Аз също го прочетох. Малко рязко но, явно, оправдано. И мен са ме газилина принципа „Щото ТАКА.”.
                  Връщайки се към темата и т.нар. „ kill/loss ratio " , симисля, колко „лоялна” е ко куренцията снес и колко „неразпространени” поръчковите статии. Например, в борбата за глътка въздух на всяка цена за една, втора или няколко различни индустрии, как именно УСА прилагат каквото се сетиш, запомвайки и свършвайки със санкциите, в които, въвличат всички свои „съюзници” ( да се чете „васали”) ѝ отвъд, и отсам Голямата атлантическа бара. Та, така.

                  Коментар


                  • Абе някой питаше за миг 29 и ф 16, ето накратко:

                    A study found F-16 has a 92:13 kill/loss ratio, with MiG 29 having a 16:28 kill/loss ratio.

                    Уанна ноу мор?
                    Last edited by Имхотеп; 11.01.2019, 15:49.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                      Успях да го прочета, Кондор.
                      Тъкмо чаках Имхо да ти върне топката... и тя некъде изчезна... Съдията с лек финт я сви в джебата
                      И аз го прочетох,

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Успях да го прочета, Кондор.
                        Тъкмо чаках Имхо да ти върне топката... и тя некъде изчезна... Съдията с лек финт я сви в джебата
                        Last edited by И.Зверов; 11.01.2019, 15:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Слушай ти измамника, много ше прокопсаш.
                          Вижте сега, момчета, ние тук може да се мразим, но пък от друга страна сме почти изключително само мъже и този факт сам по себе си ни обединява по един своеобразен начин за определени неща.
                          Предлагам днес следобед да се заровят оружията и да ползваме удачния повод за леко разведряване на атмосферата.
                          Хем, като видят че всичко е всичко е кротко и спокойно, модераторките ще ни оставят на спокойствие и може дори да имаме шанс да не прочетат.
                          Утре, ако продължаваме да изпитваме неудържимо желание, продължаваме с ритници, шамари, дращене и плювки.

                          Няма нищо лошо, дори да си си направил устата! Кво толкова?!
                          Природата-Майка е повелила да бъдем запленени и заинтригувани, да се оглеждаме нервно и търсещо, да душим с разширени ноздри за обещаващи сигнали. Сега, в джендърско-интерактивната епоха, нещата са леко видоизменени, но в основата си остават същите.
                          От друга страна, жените наблюдават внимателно за да костатират наличието на интерес. Важно е, търсено и желано е - не само в личен план, но и подсъзнателно като модел, като роля и значение - в еволюционен и социален план. Няма нищо лошо и нищо случайно. Или както викаше Гога (Гоша) от Москва на сълзи не вярва: Женщина смотрит оценивающе-е!
                          Е, случва се реакцията на подобен наш интерес да е негативна - всекиму се е минавало през главата да се сблъска с: Как не те е срам, какво си въобразяваш ... аз да не съм ... простак такъв! В този случай това не трябва да се възприема буквално, по-скоро скенирането и преценката са дали ниска оценка на кандидата.
                          Понякога пък, въпреки всичко отстъпват, ама изиграват такава липса на ентусиазъм, дори едва ли не излъчват внушение, че се чувстват обидени, нараненине, унижени и го правят ... щото ние сме на огромен зор и болезнено страдаме. С други думи ... от хуманни подбуди. Е, в подобни ситуации после е удачно да се предложи подходяща компенсация от крайно закъсалия.

                          Та така момчета, няма нищо извънредно в това да проявиш интерес, да отправиш някакво предложение.
                          Разбира се, формата също е важна.

                          Защото ние мъжете си знаем, че понякога ни карат да с е чувстваме едва ли не престъпници, че сме проявили интерес и че сме си поискали, но иначе много добре знаем, че има едно далеч по-голямо и непростимо ПРЕСТЪПЛЕНИЕ и то е:

                          до НЕ си поискаме!

                          Да живее политиката!
                          Last edited by nachev; 11.01.2019, 15:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                            Що, какво против Селено имате?
                            Е, не е ясно, доколко е женски този ползвател, според мен.
                            Но рискът може да си струва, а, Имхо?
                            С тази показна привързаност към консервативния морал като нищо може да се окаже скрита лимонка
                            Иначе не мисля, че е мъж, демонстрира прекалено много емпатия към онеправданите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Ама Фараона на Селенка ли се докарва?!
                              Боже, жив да н е бех, какво научавам!
                              Що, какво против Селено имате?
                              Е, не е ясно, доколко е женски този ползвател, според мен.
                              Но рискът може да си струва, а, Имхо?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Ама Фараона на Селенка ли се докарва?!
                                Боже, жив да н е бех, какво научавам!
                                Ама то е така като не чета всички теми ...
                                Слушай ти измамника, много ше прокопсаш.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X