IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

    Да, така е И бойни чукове имаме от над 7 000 години
    Само отвреме навреме трябва да се сменя ресурсът - дръжката
    Пък е е по-евтин от Ф16 https://www.ebay.fr/i/292337462566?chn=ps&dispItem=1
    Формалната логика подсказва, че наличието на 10 нахилени муцуни в поста на Барба е индикатор, може-би дори доказателство, за поне десет причини, които водят до моето опозоряване заради изречени тъпотии.
    Индиректно това също е тежък аргумент в посока на твърдението, че Барбата е поне 10 пъти по-умен.
    Колко жалко, че след като жилетките взеха редовно да навестяват Ш Елизето, и специално мястото, където Барбата си пие кафето с представителите на здравите сили ( Фуркадс'), се създават условия за погиването на този национално безценен ресурс
    Родината Майка не те дава, да знаеш!
    По темата за самолетите не съм дал мнение по същество и няма да с ебъркам, защото съм се признал като невежа. Обаче, ако герп и автентичните либерали зорлем нахлузят нещо при доказано опорочена процедура, приключват с политиката и двете и ... не знам кого изтикват на власт?!?
    Коригирай си становището и вземи превантивни мерки. Ако няма да има самальоти, поне каменни брадви да има, а там кому другиму може да с е надаме и оповаваме за съвет и експертиза, ако не на теб ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Това си го знаехме и без финансиране
      Разследване, финансирано от Ходорковски доказа, че
      съветник на Путин е свързан с убийството на трима журналисти в ЦАР


      Мократа поръчка е изпълнена, за да се заличи връзката между Lobaye Invest, ЧВК „Вагнер” и Евгений Пригожин в Африка
      https://www.faktor.bg/bg/articles/pe...nalisti-v-tsar
      Разследване финансирано от Ходорковски може да докаже че аз съм китаец и каквото си поръчаш може да докаже.Не разбирам защо все Русия и Путин

      Коментар


      • Това си го знаехме и без финансиране
        Разследване, финансирано от Ходорковски доказа, че
        съветник на Путин е свързан с убийството на трима журналисти в ЦАР


        Мократа поръчка е изпълнена, за да се заличи връзката между Lobaye Invest, ЧВК „Вагнер” и Евгений Пригожин в Африка
        https://www.faktor.bg/bg/articles/pe...nalisti-v-tsar

        Коментар



        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Гледано от този ъгъл, ние имаме бойна авиация от над 100 години. Ако правилно съм разбрал, ресурсът на настоящата техника изтича след около 10.
          Да, така е И бойни чукове имаме от над 7 000 години
          Само отвреме навреме трябва да се сменя ресурсът - дръжката
          Пък е е по-евтин от Ф16 https://www.ebay.fr/i/292337462566?chn=ps&dispItem=1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Барби остави руснаците на мира.Не са интересни.Ние какво ще купуваме защо ще го купуваме за колко пари и срещу кого ще се себием.Ей тоя последния въпрос най ми е интересен срещу кого се каним да се бием?Мен от Русия не ме е страх преди 75г дойдоха индустриализираха страната цивилизоваха и образоваха народа от селяни живеещи в коптори и землянки го првърнаха в инженери доктрори техници.А за 30г демокрация какво се случва убийства грабежи кражби далавери?Кога по Тошово време циганин е посмявал да бие полицай или командос????А Меди Доганов да си купува тецове????
            Ето това, Пешо, са много важните въпроси. Сърцевинните, стратегически въпроси!

            Още при обмислянето на поканата към производителите за участие в конкурса за самолетите, стратезите от щаба (надявам се, че има такива) би следвало да си зададат и да намерят ясни отговори на тези въпроси.
            1. Какви задачи трябва да може да решава търсеният самолет?
            Очевидно е, че няма да може да решава всякакви вв задачи и следователно трябва да има убедителна аргументация, защо някакви задачи са изключени от търсенето. Очевидно е въпрос на военна доктрина, политическа ориентация, членство в съюзи и др. чисто военни съображения.
            2. Каква е съвременната политическа обстановка и кои са възможните и потенциалните противници сега? Същите въпроси като прогноза за поне 20 години напред - все пак на избрания самолет ще разчитаме 40 години.

            Задал си допълнително един доста важен въпрос: "защо" и на него искам да се спра допълнително в строго субективен порядък. Бяхме свидетели на това, как в България се създадоха с огромно напрежение и лишения някакви нови отрасли, и после с едно замахване на ръката бяха унищожени, други са н апът да изчезнат.
            Гледано от този ъгъл, ние имаме бойна авиация от над 100 години. Ако правилно съм разбрал, ресурсът на настоящата техника изтича след около 10. Ние сме буквално на прага в този момент или да складем отново огъня, или да оставим мъждукащото пламъче да изгасне. Бойната авиация очевидно не е само самолети, а огромна допълнителна инфраструктура, ресурс, включително човешки и многобройни други условия.
            Много е важно да с еизведат правилните приоритети.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Барби остави руснаците на мира.Не са интересни.Ние какво ще купуваме защо ще го купуваме за колко пари и срещу кого ще се себием.Ей тоя последния въпрос най ми е интересен срещу кого се каним да се бием?Мен от Русия не ме е страх преди 75г дойдоха индустриализираха страната цивилизоваха и образоваха народа от селяни живеещи в коптори и землянки го првърнаха в инженери доктрори техници.А за 30г демокрация какво се случва убийства грабежи кражби далавери?Кога по Тошово време циганин е посмявал да бие полицай или командос????А Меди Доганов да си купува тецове????
              +1111
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Винаги съм знаел че си шегаджията на форума
                Изпадналата в криза Франция попада под прожекторите
                Франция не е в криза това е една напълно пропаднала страна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Я виж ти!
                  Более половины россиян (53%) выступили за отставку правительства. Об этом свидетельствуют результаты опроса «Левада-центра», сообщают «Ведомости».Основными претензиями к работе правительства респонденты назвали неспособность справиться с ростом цен и падением доходов (57%), неготовность обеспечить людей работой (46%) и недостаток заботы о социальной защите граждан (43%).
                  В ноябре 2016 года за отставку правительства выступали 33% россиян.

                  Красильникова отметила, что в России «происходит неуклонное ухудшение общественных настроений». «Выступая за отставку правительства, люди говорят, что все плохо и что вопросы социальной политики в стране не решаются», — добавила она.
                  Барби остави руснаците на мира.Не са интересни.Ние какво ще купуваме защо ще го купуваме за колко пари и срещу кого ще се себием.Ей тоя последния въпрос най ми е интересен срещу кого се каним да се бием?Мен от Русия не ме е страх преди 75г дойдоха индустриализираха страната цивилизоваха и образоваха народа от селяни живеещи в коптори и землянки го првърнаха в инженери доктрори техници.А за 30г демокрация какво се случва убийства грабежи кражби далавери?Кога по Тошово време циганин е посмявал да бие полицай или командос????А Меди Доганов да си купува тецове????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Положението във Франция?
                    Имаме си най-умния Президент за последните 100 години
                    Винаги съм знаел че си шегаджията на форума
                    Изпадналата в криза Франция попада под прожекторите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Ot изтребителите сега на русия ли минахме, гледам че нямаш отговор на марков. Защо не коментираш статията от вчера в инвестор за положението във франция, ами пак скачаш на руснаците.
                      Положението във Франция?
                      Имаме си най-умния Президент за последните 100 години

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Верно бе
                        С автомат Калашников и компютер Правец
                        П.П. Ако знаеш да четеш, прочети някъде с какво въоръжение идват американските Ф16
                        Барби преди малко ти написах- четеш заданието и това е- може и с прашки да го оборудваш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Я виж ти!
                          Более половины россиян (53%) выступили за отставку правительства. Об этом свидетельствуют результаты опроса «Левада-центра», сообщают «Ведомости».Основными претензиями к работе правительства респонденты назвали неспособность справиться с ростом цен и падением доходов (57%), неготовность обеспечить людей работой (46%) и недостаток заботы о социальной защите граждан (43%).
                          В ноябре 2016 года за отставку правительства выступали 33% россиян.

                          Красильникова отметила, что в России «происходит неуклонное ухудшение общественных настроений». «Выступая за отставку правительства, люди говорят, что все плохо и что вопросы социальной политики в стране не решаются», — добавила она.
                          Ot изтребителите сега на русия ли минахме, гледам че нямаш отговор на марков. Защо не коментираш статията от вчера в инвестор за положението във франция, ами пак скачаш на руснаците.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Ami ти луд ли си, ако в заданието е дадена рамка без въоръжение- следователно компаниите предлагат без въоръжение, какво неясно има. След като го получиш самолетчето, може да го оборудваш и с бг оръжие
                            Верно бе
                            С автомат Калашников и компютер Правец
                            П.П. Ако знаеш да четеш, прочети някъде с какво въоръжение идват американските Ф16

                            Коментар


                            • Я виж ти!
                              Более половины россиян (53%) выступили за отставку правительства. Об этом свидетельствуют результаты опроса «Левада-центра», сообщают «Ведомости».Основными претензиями к работе правительства респонденты назвали неспособность справиться с ростом цен и падением доходов (57%), неготовность обеспечить людей работой (46%) и недостаток заботы о социальной защите граждан (43%).
                              В ноябре 2016 года за отставку правительства выступали 33% россиян.

                              Красильникова отметила, что в России «происходит неуклонное ухудшение общественных настроений». «Выступая за отставку правительства, люди говорят, что все плохо и что вопросы социальной политики в стране не решаются», — добавила она.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                За да ни стане по-ясно, кажи сега:
                                • Каква е цената за 10-те Грипени, идващи без въоръжение;
                                • Каква е цената, за да се екипират 10-те Грипени с модерното (като на Ф16) въоръжение;
                                • Каква е цената на 8-те Ф16 с модерното си въоръжение.
                                Предварително благодарим
                                Ami ти луд ли си, ако в заданието е дадена рамка без въоръжение- следователно компаниите предлагат без въоръжение, какво неясно има. След като го получиш самолетчето, може да го оборудваш и с бг оръжие

                                Коментар

                                Working...
                                X