IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

    Ако имаш пред вид мен, то аз само контрирах радостта на Крум Соколов, че Русия треперела от нашите бъдещи ефшеснайски, щото сме щели с тех да ги следим в Черно море с вълшебните им радари. И му напомних географията, която казва, че Румъния и Турция са по-близо до Русия от бъдещите ни 8 вълшебни ефки.
    Е Сокола имам предвид , я го виж с къв комсомолски плам цял ден громи Рашъните и Путин....
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Начев,
      май не си бил в български съд.

      Съдиите(??) са 25-30 годишни женски. Enough said.

      Коментар


      • ВАС отмени окончателно промените в плана за управление на Национален парк "Пирин"

        Ще ми се чудите на акъла и на източника, но тук се постарали хората да информират подробно. Иначе новината днес я има на десетки места.

        Заслужава внимателно прочитане и размисъл.
        На какво ви прилича това?!
        Спестявам логорейската дришня и се каня да попитам просто в кръчмата моята приятелка тнм, как се случи от биологична гледна точка така, че в този скромен наш ареал се създадоха такива перфектни условия за отглеждане на вече популации от калинки.
        Аз вече съм безсилен в търсенето на отговор и "обвинявам" биологията. Това е моето пълно фиаско.

        В противен случай излиза, че нашата тъжна страна е обраснала с такива гноясали зависимости и уродлив лобизъм, съчетани с ужасяваща липса на административен и юридически капацитет, че става мрачно, непрогледно и тъжно.
        Решението на съда подсказва, че ако са имали поне малко представа за нещата и поне малко срам от Бога, въобще не е трябвало да повдигат въпрос!
        Last edited by nachev; 16.01.2019, 20:14.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Те и кокошките ти не са разбрали.

          Що бе, те агнето Кенеди убиха, па що да не се пробват на всемирното зло Путин?

          Коментар


          • Атлантическият клуб в екстаз от избора за F-16, мечтае за F-35
            "Поредна тежка битка с проруската пропаганда у нас е спечелена"


            баси дебилите и троловете им ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Не не не разбрахме и не ни интересува на тебе кои са същзници на българският народ са врагове
              Те и кокошките ти не са разбрали.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Утре Путин е в Сърбия. Тиражира се, че е предотвратен атентат
                ....

                Аха, Балшой театр с нова пастановка.
                Ха-ха-ха-хаааааа!

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение

                  [ATTACH=CONFIG]n3431434[/ATTACH]
                  Ми той и Обама казваше , че е регионална държава без особено значение , бензиностанция и т.н. глупости , пък всичкото трол се с Русия се занимава ...
                  Last edited by majnata; 16.01.2019, 20:22.

                  Коментар


                  • Утре Путин е в Сърбия. Тиражира се, че е предотвратен атентат

                    В Сербии предотвращено покушение на Путина. Киллер арестован

                    По сообщению полиции, патрульных привлек размер рюкзака, который нес Армин Алибашич. После проверки оказалось, что в рюкзаке находилась снайперская винтовка с оптическим прицелом. Полиция провела обыск в доме задержанного и обнаружила большое количество химикатов и реагентов для изготовления взрывчатки. Также в доме ваххабита был найден флаг террористической группировки ИГИЛ (запрещена в РФ).
                    Читайте больше на

                    https://www.pravda.ru/news/accidents...04764-putin-0/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                      Ако имаш пред вид мен, то аз само контрирах радостта на Крум Соколов, че Русия треперела от нашите бъдещи ефшеснайски, щото сме щели с тех да ги следим в Черно море с вълшебните им радари. И му напомних географията, която казва, че Румъния и Турция са по-близо до Русия от бъдещите ни 8 вълшебни ефки.
                      Click image for larger version

Name:	46451162_2008499015862737_8540224726415441920_n.jpg
Views:	1
Size:	60.8 КБ
ID:	3431434

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        Не бе комшиите са ни френдове.....тук един колега твърдеше че с тях ша контролираме Русия.....сигурно в елементарните му представи Путин вече се е заврял в бункера притеснен от нарасналата военната мощ на България.......
                        Ако имаш пред вид мен, то аз само контрирах радостта на Крум Соколов, че Русия треперела от нашите бъдещи ефшеснайски, щото сме щели с тех да ги следим в Черно море с вълшебните им радари. И му напомних географията, която казва, че Румъния и Турция са по-близо до Русия от бъдещите ни 8 вълшебни ефки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          През цялата 2018 година екипът на The Insider за проверка на фактите внимателно следеше и разобличаваше недостоверната информация в руските медии и днес ви представя 10-те най-нелепи и абсурдни фейкове.
                          Te това е нищо, пък и може се очаква при авторитарна държава.
                          Ама пред СъНъНъ в най демократичната такава са при лъжите малки и невинни като синеоки бебета с нова дрънкалка
                          Дори и спрямо ВВС.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                            Пак ли ти, Бруте!
                            ровърчето , какво те тормози ...

                            Коментар


                            • Пак ли ти, Бруте!
                              Партия была, есть и будет есть!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                                След 6 часа война с НАТО Руусия е Капут!
                                По данни на руския сайт by24.org, който цитира кап. I ранг Константин Сивков, д-р на военните науки, Русия отстъпва на САЩ:
                                • по самолетоносачи 12 пъти;
                                • по броя на крайцери – 6,5 пъти;
                                • по ескадрени миноносци – 5 пъти;
                                • по многоцелеви атомни подводници – 4 пъти.
                                https://l.facebook.com/l.php?u=https...wk0KHKh3zXFR_c
                                крумче , за Русия всичкото туй плаващо желязо е мишена за ракети ...

                                Коментар

                                Working...
                                X