IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бе вчера май станала някаква патаклама и няколко говедари отишли курбан за аллаха, никой нищо не казва по тази тема.Когато направиха бомбичката в русия поне 10 страници се изписаха , а сега- пълна тишина

    Нещо май и френските педали са намесени

    2019-01-16 18:32:54 Наблюдател 1 (нерегистриран)

    Изгледах видео на взрива, четох информация. Бомбата е гръмнала в ресторант, където се срещали за разговор американо-френска делегация с кюрдско-арабска (СДС).
    Last edited by v_tin; 18.01.2019, 00:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      Руския човек е гениален творец! Нисък поклон... Просто се размечтах за една ескадрила от СУшки

      Су-35 потряс "Ле Бурже": это не самолет, это просто НЛО! (видео полёта)
      https://www.youtube.com/watch?v=_XgtJiViPII
      Ами имахме ...едно време ...

      Коментар


      • Симеонов заяви по повод възможността съдът да отхвърли решението на МС:
        "Аз ще се върна в Бургас, ще отида на бургаския мост, ще си закача една релса на врата, ще скоча и ще се удавя".

        Симеонов скочи ли? Ако не е скочил още, помогнете му

        Коментар


        • Руския човек е гениален творец! Нисък поклон... Просто се размечтах за една ескадрила от СУшки

          Су-35 потряс "Ле Бурже": это не самолет, это просто НЛО! (видео полёта)
          https://www.youtube.com/watch?v=_XgtJiViPII
          Last edited by Макс; 17.01.2019, 18:53.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
            Изобщо не знаеш по какво съм аз. Но не обобщавай и не вкарвай цялото общество в измислената си рамка. Ако те чете някой теб и Пешо сериозно, хич няма да може да разбере, как хората идеално възпитани по време на соца, изведнъж си опущиха децата и внуците. Не ти ли идва на акъла, че и тогава тези хора са си били същите простаци, само дето с насилие са били принуждавани да вървят в правия път.
            Ей ама ти откри топлата вода бе роверче....Сопата е ного добро нещо и дава много добри резултати.Старшината у кеча беше издялкал от едната страна на сапа аз всичко мога а от другата аз всичко искам.Мине некой циганин и му каже я занеси тия две торби на втория етаж а мангала го гледа и вика нищъ старшината взема сапа обръща го откъм аз всичко искам и го стоварва в главата на мангала шурва кръв като от сондаж.Следващия път няма нищъ тъй се прави.За умишлено убийство смъртна присъда нема тинтири нема минтири за кражби в изключително големи размери смъртна присъда.За изнасилване и убийство на възрастни хора смъртна присъда.Така се прави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
              Изобщо не знаеш по какво съм аз. Но не обобщавай и не вкарвай цялото общество в измислената си рамка. Ако те чете някой теб и Пешо сериозно, хич няма да може да разбере, как хората идеално възпитани по време на соца, изведнъж си опущиха децата и внуците. Не ти ли идва на акъла, че и тогава тези хора са си били същите простаци, само дето с насилие са били принуждавани да вървят в правия път.
              Склонен съм да приема че имаше принуда по онова време за да вървим в правилната посока ......но все повече ми се струва че сопата е по добрия вариант пред простотията която виждаме в момента.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Европарламентът пак натиска за ратификация на Истанбулската конвенция и защита на гейовете

                Държавите членки, които все още не са ратифицирали Истанбулската конвенция, да направят това незабавно. Необходимо е да продължи борбата с нарастването на антисемитизма и ислямофобията, както и с продължаващата дискриминация и стигматизирането на лесбийките, гейовете, бисексуалните, транссексуалните и интерсексуалните хора (ЛГБТИ) в ЕС.

                FuckEU
                Докато сме в това мюсюлмано джендърско съюзче България ще на колене пред джендърите! Вън от ЕС, забрана на НПО тата, напускане на маймунарника ООН, масова чистка в медиите и свободни избори, за да може България да стане независима държава, а българите да се отърват от робството.

                ЕП усеща ,че след тези избори парламента няма да е същия и бързат да прокарат някой непопулярни в Европейските държави позиции..,като ИК ,плана Макрон и т.н.Брюкселските чиновници разбират ,че времето на бездействието им мина.Европа иска промени ,но не в посока на джендърството,а в посока на справедливостта и равнопоставеността на държавите.

                Да са Ви честити свободата, демокрацията, пазарната икономика, европейските ценности и други празни думи.

                Няма ли да спрат евродепутатите с тези лесбийки, гейове и разните там полово извратени. Толкова сериозни въпроси за обсъждане има пред ЕП, а те вижте с какво се занимават.Не им било комфортно на лесбийките и гейовете. Да ги обгрижваме трябвало. При предстоящите избори да гласуваме само за тези кандидати, които, които са против Джендър идеологията. Публично да заявят.
                Last edited by majnata; 17.01.2019, 18:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                  Изобщо не знаеш по какво съм аз. Но не обобщавай и не вкарвай цялото общество в измислената си рамка. Ако те чете някой теб и Пешо сериозно, хич няма да може да разбере, как хората идеално възпитани по време на соца, изведнъж си опущиха децата и внуците. Не ти ли идва на акъла, че и тогава тези хора са си били същите простаци, само дето с насилие са били принуждавани да вървят в правия път.
                  пътят беше прав ... сега кат няма сопа / демокрация е все пак ... / се нароиха трийстри вида джендъри ...колкото до тебе , ти си едно варненско "капитале" дето се взима прекалено на сериозно .

                  Коментар


                  • Изобщо не знаеш по какво съм аз. Но не обобщавай и не вкарвай цялото общество в измислената си рамка. Ако те чете някой теб и Пешо сериозно, хич няма да може да разбере, как хората идеално възпитани по време на соца, изведнъж си опущиха децата и внуците. Не ти ли идва на акъла, че и тогава тези хора са си били същите простаци, само дето с насилие са били принуждавани да вървят в правия път.
                    Партия была, есть и будет есть!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                      Пак ли ти, Бруте.
                      Може би ти се намираш в такъв социален слой и твоето обкръжение да е такова.
                      избягвам евроценностите ...ти си по тях , тъй че след дестина години и тая комуникация няма да я има .

                      Коментар


                      • Пак ли ти, Бруте.
                        Може би ти се намираш в такъв социален слой и твоето обкръжение да е такова.
                        Партия была, есть и будет есть!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          [ATTACH=CONFIG]n3431746[/ATTACH]
                          през 2028а и туй няма да има ... тотално оглупява нацията ...от ценности !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            [ATTACH=CONFIG]n3431746[/ATTACH]
                            Ми кво стаа един ******** изрод уби Вики от Русе.Друг нашенски боклук уби момиче в Стара Загора.Снощи друг изрод уби Калина в Банишора....До това водят евроатлантическите ценности като алкохол наркотици либерастия.Да им ********майна на всички седерасти либерасти и боклуци дето съсипаха България...
                            Last edited by RUBLA; 17.01.2019, 15:40.

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	50217105_394861301282128_7632129139503267840_n.jpg
Views:	1
Size:	47.6 КБ
ID:	3431746
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • https://www.mediapool.bg/elektronika...ews288678.html
                                Има една интересна графика в статията -износ-внос с Германия
                                и всичко това въпреки политиците
                                http://milom.blog.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X