IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    2007 г един фермер ми беше дал чувал слънчоглед.Хвърлям на кокошките и не го ядът,гълъбите същата работа.Оставих го в мазата на милостта
    на плъховете и те не го бутнаха,въпреки че пробиха капачките на консервите и излапаха каквото намерят.Всичко стана отрова,всеки трети
    болен от рак.
    тц , тц , тц ...... и ако този "фермер" е бил облечен със зелени дрехи и се е държал учтиво ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Театърът, който разиграха Цветан Василев, Емилиян Гебрев и Бойко Ноев с „Новичока“, с който уж бил отровен оръжейният търговец през 2015-та, може да ни се види детска игра. След като за два дни обиколи няколко телевизии, за да се представя за „жертва“, днес Гебрев мина всякакви граници и изкара от ръкава следващия си фокус, оказва се, подготвен още миналата година. Става дума за истинска нинджа! Тя обикаляла около дома на Гебрев, само месец, след като бил подал молбата до главния прокурор, с искане за възобновяване на разследването за отравянето му през 2015-та година, и то заради собственото му съмнение, че е използван „Новичок“.

      На снимките обаче фигурата прилича повече на извънземен марсианец, който дебне оръжейника. Разбира се, за да му вземе „Дунарит“, за какво друго. Утре сутринта очакваме Гебрев да гостува ексклузивно при Антон Хекимян в bTV, за да се опитат двамата да идентифицират субекта, а Бойко Ноев – добрият му приятел и бивш военен министър при Костов, да даде интервю, че въпреки маската, е разпознал в нинджата някой агент на руското разузнаване.
      Това и аз го гледах по новините. Само на мен ли ми се стори, че "нинджата" май шляпаше по чехли?
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
        Да ви кажа... и аз повръщах преди неколко време.
        Мислех, че е от развалена риба, но сега, като си спомня, май на "Новичок" миришеше...

        А нинджте са обикаляли дома ми през нощта, та не съм ги видял.

        Едвам в оживях!
        Ше се оплача ф английското посолство.
        2007 г един фермер ми беше дал чувал слънчоглед.Хвърлям на кокошките и не го ядът,гълъбите същата работа.Оставих го в мазата на милостта
        на плъховете и те не го бутнаха,въпреки че пробиха капачките на консервите и излапаха каквото намерят.Всичко стана отрова,всеки трети
        болен от рак.

        Коментар


        • Да ви кажа... и аз повръщах преди неколко време.
          Мислех, че е от развалена риба, но сега, като си спомня, май на "Новичок" миришеше...

          А нинджте са обикаляли дома ми през нощта, та не съм ги видял.

          Едвам в оживях!
          Ше се оплача ф английското посолство.

          Коментар



          • Театърът, който разиграха Цветан Василев, Емилиян Гебрев и Бойко Ноев с „Новичока“, с който уж бил отровен оръжейният търговец през 2015-та, може да ни се види детска игра. След като за два дни обиколи няколко телевизии, за да се представя за „жертва“, днес Гебрев мина всякакви граници и изкара от ръкава следващия си фокус, оказва се, подготвен още миналата година. Става дума за истинска нинджа! Тя обикаляла около дома на Гебрев, само месец, след като бил подал молбата до главния прокурор, с искане за възобновяване на разследването за отравянето му през 2015-та година, и то заради собственото му съмнение, че е използван „Новичок“.

            На снимките обаче фигурата прилича повече на извънземен марсианец, който дебне оръжейника. Разбира се, за да му вземе „Дунарит“, за какво друго. Утре сутринта очакваме Гебрев да гостува ексклузивно при Антон Хекимян в bTV, за да се опитат двамата да идентифицират субекта, а Бойко Ноев – добрият му приятел и бивш военен министър при Костов, да даде интервю, че въпреки маската, е разпознал в нинджата някой агент на руското разузнаване.

            За финал Огнян Стефанов – Агент Академик, списващ сайта „Фрог“, ще напише, че скандалът с отравянето на Гебрев вече е минал границите на земното притегляне и някой е наел шпионин от марсианските спец – служби, за да се разправи с достолепния присвоител на „Дунарит“.

            Очаквайте – със сигурност ще бъде интересно, защото не знаем какво още са приготвили Гебрев и пиарите му. За съжаление, вече дори не е и смешно.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Като се махнат каубоите от Източна Европа рязко ще намалее напрежението да избухне война поне в нашия регион.
              Когато една Империя се разпада или свива винаги го отнася периферията. Къде с войни къде с икономически колапс.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Като се махнат каубоите от Източна Европа рязко ще намалее напрежението да избухне война поне в нашия регион.
                Те затуй са в ИЕ, за да се „махнат” веднъж (когато ИМ е удобно) тъй, щото да избухне (каквото там/тук/навсякъде) ѝ, когато пак се върнат, завинаги да останат. За наше „добро” и наш контрол.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Кат се изтеглят каубоите че дойдат други. България не е Швейцария не се заблуждавай че ще водим независима политика. Винаги се включваме в некви съюзи с цел да се ,,облажим,, и разреши национални проблеми дали чрез военни действия, политически или икономически съюзи и по традиция се оказваме на губещата страна.
                  Като се махнат каубоите от Източна Европа рязко ще намалее напрежението да избухне война поне в нашия регион.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Смърт няма има кръговрат.Тоя страх от нещо дето го няма е необясним
                    Има, има, драги.
                    Не знам на колко години си, но дядо ми, участник в три войни - две балкански и ПСВ като помощник картечар на "Шварц лозе" много ми е разказвал за този период от живота си. За ранените и убитите около него и за застреляните от него самия от другата страна на фронта. За пленничеството си. Винаги, обаче завършваше със следното - животът е много мил, особено когато виждаш, че го губиш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Силно се надявам разумът накрая да надделее и каубоите свалят гарда и се изтеглят от Източна Европа.......иначе горко на всички ни.
                      Кат се изтеглят каубоите че дойдат други ,,каубои,,. България не е Швейцария не се заблуждавай че ще водим независима политика. Винаги се включваме в некви съюзи с цел да се ,,облажим,, и разреши национални проблеми дали чрез военни действия, политически или икономически съюзи и по традиция се оказваме на губещата страна.
                      Last edited by Todor Sabev; 22.02.2019, 11:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                        И си бият негрите
                        Ами трошат ги след като правят за бой......всеки бие за да има ред ,само нашите се назландисват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Да отворят библията и да четат божиите заповеди,коя от тях спазват въпреки че се правят на много набожни?
                          И си бият негрите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Смърт няма има кръговрат.Тоя страх от нещо дето го няма е необясним
                            Е, да де, ама нали личността, с която отъждествяваш себе си, изчезва?
                            Трупал си, трупал жизнен опит и изведнъж... айде чао! Без да те питат.

                            Кофти номер
                            Last edited by R1a1; 22.02.2019, 11:43.

                            Коментар


                            • Да отворят библията и да четат божиите заповеди,коя от тях спазват въпреки че се правят на много набожни?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                                Само хора, които имат изкривени ценности или нямат нищо ценно, което могат да загубят, са в състояние така демонстративно да се въодушевяват
                                от възможността да бъде унищожен живота на планетата ни.
                                Изкривени ценности имат американците......тяхната безгранична алчност да притежават чуждото може да затрие планетата.Историята е показала ,че рано или късно всеки като тях си намира майстора.
                                Last edited by Grosss; 22.02.2019, 11:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X