IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Не ги следя тези неща.

    Но ти като по-информиран, разкажи за успехите на родината ти в космоса, колко мисии до други планети имат, колко телескопа в космоса изпратиха, на колко астероида кацнаха...

    За сметка на това онзи ден ни информираше какво е съотношението победи -загуби между миг-21 и ф 16. може ли да го публикуваш пак, ако може с промененото съотношение, все пак един миг 21- дори аз не съм бил роден когато е влязъл в употреба е свалил една ефка влязла в употреба доста след моето раждане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Тази кака ми се виждаше малко сухарка:, но начинът, по който взема едно категорично отношение по важни политически и обществени въпроси, ме изненада и изпълни с уважение. Консервативни политици принципно трудно се решават на вземат участие в подобни маскарадни и майтапчийски изпълнения.
      Вече имам съвсем различни очаквания от нея.

      Ето го оригиналното и изпълнение:

      Click image for larger version

Name:	52508063_2095905940491141_7096609699092496384_n.jpg
Views:	1
Size:	87.6 КБ
ID:	3448039

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        Скандал с наследничката на Меркел в ХДС заради шега с тоалетните за третия пол

        Тоалетните за трети пол "са за мъже, които още не знаят дали трябва да седят, или да са изправени, докато пикаят", заяви тя в сатирична реч, част от карнавалните празненства.

        Тази кака ми се виждаше малко сухарка:, но начинът, по който взема едно категорично отношение по важни политически и обществени въпроси, ме изненада и изпълни с уважение. Консервативни политици принципно трудно се решават на вземат участие в подобни маскарадни и майтапчийски изпълнения.
        Вече имам съвсем различни очаквания от нея.

        Ето го оригиналното и изпълнение:


        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

          Кат заговори за евтина пропаганда се сетих да питам :

          Кога пак ша кацате на луната ?

          Упс , грешка ....по правилния въпрос трябва да е: Кога най - сетне ще успеете да пратите астронавт със собствени средство до околоземна орбита ?
          Не ги следя тези неща.

          Но ти като по-информиран, разкажи за успехите на родината ти в космоса, колко мисии до други планети имат, колко телескопа в космоса изпратиха, на колко астероида кацнаха...

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Явно, не следиш нещата, кой какво и откога има. Или смяташ пиндосите за страхливци, шашкащи се от приказките за дядо Торбалан? Ами не, куражлии са...доде не опреножът в кокала. Пъ от торпедото, що да се стряскат? Ако нещо стане, бързо ще е...
            А вие къде следите нещата, пираминдил?
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Аз даже подсказах че това е фантасмагория, но анди ме изтри.

              С други думи - еФтина пропаганда за ефтини òра.
              Кат заговори за евтина пропаганда се сетих да питам :

              Кога пак ша кацате на луната ?

              Упс , грешка ....по правилния въпрос трябва да е: Кога най - сетне ще успеете да пратите астронавт със собствени средство до околоземна орбита ?
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                Този е в Щатите, но призовава да инсталираме (използва мн. число, първи род) тука, в България, американски ракети. Та дано ние станем цел на Русия, а не той в новата си родина.
                "Дайте да дадем", вика, ама си стои надалеч.

                Уви, бедни ми Имхотепик!.. Ракетите и торпедата на Путин вече са нацелени именно към теб с твоята нова родина.
                Щот много прекалихте и се самозабравихте.
                Аз даже подсказах че това е фантасмагория, но анди ме изтри.

                С други думи - еФтина пропаганда за ефтини òра.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Че те Пиздостан за мирни цели нямат ракети.
                  Те нямат и за военни цели, да напомня, че прочутия циркон е дело на союзмултфилм, като са използвали общодостъпни снимки на Х53 на Боинг.
                  А на лъжите за онова торпедо само гросс може да съперничи. Е и някои други пиздотролове гледам,

                  Явно, не следиш нещата, кой какво и откога има. Или смяташ пиндосите за страхливци, шашкащи се от приказките за дядо Торбалан? Ами не, куражлии са...доде не опреножът в кокала. Пъ от торпедото, що да се стряскат? Ако нещо стане, бързо ще е...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Нищо лично Факи,говоря какво ще се случи ако се продължи да се нагнетява напрежение в Източна Европа и аз и ти всички по ред на
                    на номерата.
                    Този е в Щатите, но призовава да инсталираме (използва мн. число, първи род) тука, в България, американски ракети. Та дано ние станем цел на Русия, а не той в новата си родина.
                    "Дайте да дадем", вика, ама си стои надалеч.

                    Уви, бедни ми Имхотепик!.. Ракетите и торпедата на Путин вече са нацелени именно към теб с твоята нова родина.
                    Щот много прекалихте и се самозабравихте.

                    Коментар


                    • Питам те как ще спреш нещо което се движи с 27 пъти скоростта на звука и е въоражено с ядрен заряд......докато мигнеш и си се озъбил.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Абе анди, ми не четеш ли че ме заплашва с убийство този?
                        ИнтересноИ какво очаквате?
                        Нищо лично Факи,говоря какво ще се случи ако се продължи да се нагнетява напрежение в Източна Европа и аз и ти всички по ред на
                        на номерата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron
                          За него съм спокоен Но на тебе като ти дойде канцера ще го усетиш, без медицинска система на територията ти
                          Вие във Франция сте толкова психясали,че не виждате заплахата в собствената си къща а сте тръгнали света да оправяте.Нищо чудно това което
                          българите го живаха цели 500 г вие да го преживеете в следващите 500 г.

                          Коментар


                          • Абе анди, ми не четеш ли че ме заплашва с убийство този?
                            ИнтересноИ какво очаквате?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	53378582_2308873449123322_2416961617116790784_n.jpg
Views:	1
Size:	48.9 КБ
ID:	3447949


                              Из козяшките сънища.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Че те Пиздостан за мирни цели нямат ракети.
                                Те нямат и за военни цели, да напомня, че прочутия циркон е дело на союзмултфилм, като са използвали общодостъпни снимки на Х53 на Боинг.
                                А на лъжите за онова торпедо само гросс може да съперничи. Е и някои други пиздотролове гледам,

                                Не страуйся бе,няма да усетеш нищо.Докато мигнеш и си пред портите Господни,амин.Пък случайно ако оцелееш ще се мъчиш като куче и
                                ще искаш да си умрял.

                                Коментар

                                Working...
                                X