IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Няма никакъв проблем да се скрият данните. По-скоро въпроса е дали все пак да не се отиде до секциите, за сигурност по-скоро, а там вече да се гласува.

    Бате Жан, ти, аз и други местни деятели ще отидем до урните и ще пуснем аналогови бюлетини, ама как да обясниш на младежите, които имат необходимост да галят с пръстчета чувствителен екран, докато си правят селфита.
    Гледам ги, чудя се, някакъв нов хуманоиден вид ли си - сходен, но далеч не аналогичен на хомо сапиенса.
    На моменти ми се струва, че ако младежите не извършват тези действия (с галене на екрани), вероятно губят усещане за акта и факта на принадлежност към живота.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Тези разсъждения не са на инкасатора а на ръководството му.Никой не е длъжен да харчи пари за мрежа до имота ти а ти да не плащаш за това.На който не му харесва Енергото алтернативи бол.На газена лампа дизел генератор акумулатори перкопанели и няма да има никакви такси.Тока в България е евтин а требе да е като у немско.
      Ами тогава и заплатите трябва да са като у немско, колко мислиш че е тока в немско

      Коментар


      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
        Температурите в Арктика са най-високите за последните 115 000 години

        https://www.nationalgeographic.bg/?cid=120&article=8344
        А в Антарктика - най-ниските от много години. Твоите затоплисти никога не казват цялата истина. Казано на прост език - лъжат.

        Например, четох неотдавна: макар еди-кой си ледник (не помня името) в Гренландия да отделя в океана повече вода при топенето си, той увеличава дебелината си. Е, твоите хора казват само първата част, а цялото медийно войнство започва да плаче и тръби с метрови заглавия на първите страници как Гренландия се топяла.
        Знаеш ли, между другото, защо викингите са я нарекли така?

        Или: 1. Дебелината на леда на станция Восток в Антарктида (във вътрешността на континента) е с 60 до 100 метра по-голяма в сравнение с 198(и някоя) година*; не си знаел, нали? 2. Еди-кой си ледник в Антарктида, въшка в сравнение с континента, намалява дебелината си.
        Познай, кой факт от горните два с години ще срещаш по всичката медия, а кой - не?

        Допълнително една просто лъжа на твоите хора: чувал си, че от Антарктида се отделя повече лед от шелфовите ледници. Твоите хора тръбят: това е показател, че ледът на Антарктида става все по-малко! А причината за това е обратната - повече се с спуска в океана, защото повече се образува вътре в континента.


        На остров Шпицберген, далеч зад полярния кръг, има въглищна мина.


        Пп: знаеш ли защо основите на американската станция «Амундсен — Скот» в Антарктида стоят на крикове? Защото постоянно я засипва, заравя сняг и те я вдигат постоянно нагоре. Ледът расте. Но на това твоите затоплисти някак си не обръщат внимание.
        Тука бях пускал снимки от разравянето на една малка спомагателна законсервирана станция - няколко метра под повърхността на снега, отгоре стърчеше само антената на покрива, та по нея са я намерили.

        Ппп: Хаа! Намерих я! Само че не е антена, а бюстът на Ленин
        Отляво виждаш по-нова снимка на станцията, отдясно - стара




        ​​​​​
        Last edited by Жан Бет; 09.04.2019, 10:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Нищо няма да стане бате пешо, не се лъжи, откакто отвориха границите е много по лесно да си хванеш шапката и да заминеш където ти очи видят, отколкото да се бориш
          И като си хванеш шапката какво там дека си отишъл не е ли същото.Аз лично не разбирам емиграцията.Човек трябва да се бори в Родината си а не да я предава...Много народ напусна България има всякакви но не видях един забогатял и направил нещо голямо в живота си...Навънка си ц***н до живот
          Last edited by mibova; 09.04.2019, 09:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Не разбирам- защо ще иска- да заложи и той за своята си прогноза. Разсъжденията ти са малко като на инкасатор от енергото- имате достъп до мрежата платете- и имаше една бележка- 00кв консумация- 5 лв достъп до мрежата
            Тези разсъждения не са на инкасатора а на ръководството му.Никой не е длъжен да харчи пари за мрежа до имота ти а ти да не плащаш за това.На който не му харесва Енергото алтернативи бол.На газена лампа дизел генератор акумулатори перкопанели и няма да има никакви такси.Тока в България е евтин а требе да е като у немско.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              То всичко е по-еФтино. Но не мога да правя сделки с пиздо-фенове.
              Санкции, нали разбираш,
              Не бе. Нямаш капацитет. Пък и никой не ти вярва. И да питаш защо, причината е в теб.
              ​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение
                Зимата продължава да вършее из Щатите.
                В Средния запад се очакват 75 см. сняг.

                https://www.cbsnews.com/news/extreme...y1SR2F6UEZSOHc.

                Кво стана с това глобално затопляне, бе?
                Температурите в Арктика са най-високите за последните 115 000 години

                https://www.nationalgeographic.bg/?cid=120&article=8344

                Коментар


                • Зимата продължава да вършее из Щатите.
                  В Средния запад се очакват 75 см. сняг.

                  https://www.cbsnews.com/news/extreme...y1SR2F6UEZSOHc.

                  Кво стана с това глобално затопляне, бе?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    А е ФАки, гледам че по говедарско продават малко по евтини лодки, меракандисал съ,м се да си купя една, ще удариш ли едно рамо за такова нещо- ще я купиш и ще ми я пратиш в германия- бремерхафен или роемонд холандия- нещо около 10м дълго
                    То всичко е по-еФтино. Но не мога да правя сделки с пиздо-фенове.
                    Санкции, нали разбираш,
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      А е ФАки, гледам че по говедарско продават малко по евтини лодки, меракандисал съ,м се да си купя една, ще удариш ли едно рамо за такова нещо- ще я купиш и ще ми я пратиш в германия- бремерхафен или роемонд холандия- нещо около 10м дълго
                      Ми нали решихме, че ще бяга от торпедото с лодка - така сам ще ти я докара.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение
                        Доколкото разбирам, залогът в Спортингбет трябва да е, че партията, за която ще гласува Имхотеп, няма да спечели.
                        Да събирам ли вече долари, v_tin?
                        Не разбирам какво искаш да събираш и защо, уФФФ СИГУРНО Е ЗАЩОТО МИ СЕ СПИ. Сори за големите букви. Хайде лека нощ, тоивам да спя с кучката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Ми за всичко лъжеш. Освен ако не е някой линк.

                          А пет евро нямам.
                          А е ФАки, гледам че по говедарско продават малко по евтини лодки, меракандисал съ,м се да си купя една, ще удариш ли едно рамо за такова нещо- ще я купиш и ще ми я пратиш в германия- бремерхафен или роемонд холандия- нещо около 10м дълго

                          Коментар


                          • Доколкото разбирам, залогът в Спортингбет трябва да е, че партията, за която ще гласува Имхотеп, няма да спечели.
                            Да събирам ли вече долари, v_tin?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              За кое лъжа? А 5 евро имам до заплата- тях ще заложа. Ако не приемат по 5 , ще дадеш ли на заем още 5?
                              Ми за всичко лъжеш. Освен ако не е някой линк.

                              А пет евро нямам.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Първо, лъжеш, което е нормално.
                                Второ да те питам, откъде смяташ да вземеш пет евро че да ги залагаш?
                                За кое лъжа? А 5 евро имам до заплата- тях ще заложа. Ако не приемат по 5 , ще дадеш ли на заем още 5?

                                Коментар

                                Working...
                                X