IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    За кое лъжа? А 5 евро имам до заплата- тях ще заложа. Ако не приемат по 5 , ще дадеш ли на заем още 5?
    Ми за всичко лъжеш. Освен ако не е някой линк.

    А пет евро нямам.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Първо, лъжеш, което е нормално.
      Второ да те питам, откъде смяташ да вземеш пет евро че да ги залагаш?
      За кое лъжа? А 5 евро имам до заплата- тях ще заложа. Ако не приемат по 5 , ще дадеш ли на заем още 5?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Защо кутия на пандора- нормален въпрос, ако иска отговаря, ако не иска не отговаря. Какво толкова. На предните избори каза че ще гласува за 2 дами- баба цеца и баба клиторка- и двете загубиха. А аз искам да заложа 5 евро в спортингбетсрещу прогнозата на имхотеп. Идеята е че той каквото е казал не става, а се случва обратното. Гаранция ще спечеля
        Първо, лъжеш, което е нормално.
        Второ да те питам, откъде смяташ да вземеш пет евро че да ги залагаш?
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Не разбирам- защо ще иска- да заложи и той за своята си прогноза. Разсъжденията ти са малко като на инкасатор от енергото- имате достъп до мрежата платете- и имаше една бележка- 00кв консумация- 5 лв достъп до мрежата
          Хе-хе, точно така!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            А е имхотеп, ако има утре избори ти за кого ще гласуваш- за българските партии питам, за говедарските не ме интересува
            Еха, лукс: ше гласува хем за щатски, хем за български партии.
            Струва ми се, че там ще гласува за републиканската.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение

              Ще ти иска процент от печалбата и - с право
              Не разбирам- защо ще иска- да заложи и той за своята си прогноза. Разсъжденията ти са малко като на инкасатор от енергото- имате достъп до мрежата платете- и имаше една бележка- 00кв консумация- 5 лв достъп до мрежата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Защо кутия на пандора- нормален въпрос, ако иска отговаря, ако не иска не отговаря. Какво толкова. На предните избори каза че ще гласува за 2 дами- баба цеца и баба клиторка- и двете загубиха. А аз искам да заложа 5 евро в спортингбетсрещу прогнозата на имхотеп. Идеята е че той каквото е казал не става, а се случва обратното. Гаранция ще спечеля
                Ще ти иска процент от печалбата и - с право

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение

                  Не отваряй кутията на Пандора с този въпрос, моля те. Ще се избиеме тука и накрая модературата ще ни изпобани
                  Защо кутия на пандора- нормален въпрос, ако иска отговаря, ако не иска не отговаря. Какво толкова. На предните избори каза че ще гласува за 2 дами- баба цеца и баба клиторка- и двете загубиха. А аз искам да заложа 5 евро в спортингбетсрещу прогнозата на имхотеп. Идеята е че той каквото е казал не става, а се случва обратното. Гаранция ще спечеля

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    А е имхотеп, ако има утре избори ти за кого ще гласуваш- за българските партии питам, за говедарските не ме интересува
                    Не отваряй кутията на Пандора с този въпрос, моля те. Ще се избиеме тука и накрая модературата ще ни изпобани

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение

                      Аз не крия вота си.
                      Но това, което отбелязах, създава много добра възможност за контролиран от някого вот - най-вече на циганите и турците, а пък и на други социални групи. Този вот изкривява истинската представителност на така наречената демокрация, изкривява, съответно, и значението на твоя вот, суверене, и се оказва, че не ти си суверенът, а чичко контрольор.
                      Добро утро- не е важно кой как гласува, важно е кой брои гласовете

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Няма никакъв проблем да се скрият данните. По-скоро въпроса е дали все пак да не се отиде до секциите, за сигурност по-скоро, а там вече да се гласува.
                        А е имхотеп, ако има утре избори ти за кого ще гласуваш- за българските партии питам, за говедарските не ме интересува

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Понеже СЪМ суверен, не се страхувам да гласувам машинно. И явно бих гласувал. Но, тва съм аз. Ти страхуваш ли се?
                          Аз не крия вота си.
                          Засега.

                          Но това, което отбелязах, създава много добра възможност за контролиран от някого вот - най-вече на циганите и турците (контингента на мафиотското ДПС), а пък и на други социални групи. Този вот изкривява истинската представителност на така наречената демокрация, изкривява, съответно, и значението на твоя вот, суверене, и се оказва, че не ти си суверенът, а чичко ти контрольор. А ти оди гласувай и се надай на представеност, заедно с останалите манипулации на изборите.
                          ​​​​
                          И, от четвърта страна, ако оставиме нещата да бъдат бутани в тази посока, скоро наистина ще има защо да се страхуваме от идентификация на вота ни, 1984-та не ми изглежда далеч в бъдещето в сегашния политически климат на западния свят, в който сме и ние. "Език на омраза", присъди за намерение, туй-онуй, вече ги имаме надвиснали над главата, не щеш ли...

                          Мога да си представя как под строй, с етикет, перфориран на ухото като на швейцарските крави, бодро маршируваме към машините за гласуване чрез пръстов отпечатък или сканиране на ириса.


                          Така че трябва с упреждение да защитаваме правата си, доколкото остават.
                          Last edited by Жан Бет; 09.04.2019, 05:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            За измислените политици по скоро мазни крадливи боклуци е най до бре да се гласува.Аз обаче няма да гласувам.Нека гласуват циганите и да докарат некой грозен мангал.Тогава най накрая тоя народ ще вземе да се събуди и да хване сопата.Българите сме изпаднали в някаква неспасяема летаргия от която само много голям дразнител може да ни извади.
                            Нищо няма да стане бате пешо, не се лъжи, откакто отвориха границите е много по лесно да си хванеш шапката и да заминеш където ти очи видят, отколкото да се бориш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Винаги съм го мислел това.
                              Ако с абсолютни гаранции не се въведе на програмно ниво едно разделяне на време, лични данни и вот, светваме като коледни елхи!
                              Не знам как биха могли да го направят.
                              Първо - машината трябва д а разбърква на произволен принцип след акта на гласуването: часа и личните данни.
                              После - разбъркване на час на вота и избрания вот.
                              Допълнително вотът ти (след като го потвърдиш) трябва да се кодира и да не е достъпен .

                              Ама Гаранцията е у Франция!
                              Правя се аз на разбирач на нещо, от което гарантирано нищо н е разбирам.
                              Няма никакъв проблем да се скрият данните. По-скоро въпроса е дали все пак да не се отиде до секциите, за сигурност по-скоро, а там вече да се гласува.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение
                                При досегашния начин на гласуване регистрацията ти (записа на личните ти данни) и гласуването ти (пускането на бюлетината в урната) са разделени физически по време, пространство и поредност.

                                Машинното и интернет гласуване, с натискането на бутона на машината или на компютъра, еднозначно те определя по време, пространство и поредност кой си. Остава ти да се надяваш на думата на политюгите, че няма да се възползват от тези възможности за идентификация на вота ти.

                                Не гласувайте на машина или по интернет, ако се чувствате суверен, макар и въображаемо.
                                Винаги съм го мислел това.
                                Ако с абсолютни гаранции не се въведе на програмно ниво едно разделяне на време, лични данни и вот, светваме като коледни елхи!
                                Не знам как биха могли да го направят.
                                Първо - машината трябва д а разбърква на произволен принцип след акта на гласуването: часа и личните данни.
                                После - разбъркване на час на вота и избрания вот.
                                Допълнително вотът ти (след като го потвърдиш) трябва да се кодира и да не е достъпен .

                                Ама Гаранцията е у Франция!
                                Правя се аз на разбирач на нещо, от което гарантирано нищо н е разбирам.

                                Коментар

                                Working...
                                X