IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение

    Ако пожарът е дело на "Ал-Кайда" или подобни, което е доста вероятно (и което властите с всички сили биха скривали), то реакцията на барбарона разбирам така: "Пред врага не трябва да плачем за жертвите си".
    Каква Ал-Кайда. Либерастите си я подпалиха. Такъв доминиращ християнски синвол е непоносим за тях.
    Last edited by RUBLA; 16.04.2019, 08:50. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Никога не съм си и помислял да се кефя ,когато "нещо" гори,още повече,ако това "нещо" е на осем века...За разлика от теб имам изключителен сантимент към историята.....
      Кое точно трябва да възстановява България,че нещо не мога да се сетя?!Това което е било преди 10-ти ноември,т.е. тоталитарната държава,или това,което е било преди 9-ти септември,т.е. изостанала държава с над 80 % селско население...Що не хвърлиш един поглед,какво представлява една днешна държава(ако въобще има такава) с 80 % селско население?! Та,кое точно трябва да и се възстановява?!
      Ако пожарът е дело на "Ал-Кайда" или подобни, което е доста вероятно (и което властите с всички сили биха скривали), то реакцията на барбарона разбирам така: "Пред врага не трябва да плачем за жертвите си".
      Last edited by RUBLA; 16.04.2019, 08:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Явно не само на мен ми се струва че напоследък барби е тотално неадекватен ........
        Види се, вътре у катедралата, някой брат - монах /католик /, го е пропуснал
        в ъъъ...ъъъ... молитвите си. Или е паднал на глава от кревата. И в двата случая, имаме тежка драма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение

          А "Ал-Кайда"?
          Според мен може да са ватни агенти...

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар




          • Никога не съм си и помислял да се кефя ,когато "нещо" гори,още повече,ако това "нещо" е на осем века...За разлика от теб имам изключителен сантимент към историята.....
            Кое точно трябва да възстановява България,че нещо не мога да се сетя?!Това което е било преди 10-ти ноември,т.е. тоталитарната държава,или това,което е било преди 9-ти септември,т.е. изостанала държава с над 80 % селско население...Що не хвърлиш един поглед,какво представлява една днешна държава(ако въобще има такава) с 80 % селско население?! Та,кое точно трябва да и се възстановява?!

            Last edited by RUBLA; 16.04.2019, 08:49. Причина: Изтрито мнение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              ....за 40 години престой в Париж не си ли успял да схванеш,че това не е просто някаква си сграда, а е многовековен символ...???????!!!!!!!!!!!!
              Явно не само на мен ми се струва че напоследък барби е тотално неадекватен ........
              Last edited by RUBLA; 16.04.2019, 08:43.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron


                21 век сме
                Катедрали лесно се ремонтират,
                създаването на SPACEX FALCON HEAVY е по-трудно
                .....,за 40 години престой в Париж не си ли успял да схванеш,че това не е просто някаква си сграда, а е многовековен символ ....???????!!!!!!!!!!!!
                Last edited by RUBLA; 16.04.2019, 08:42. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Що, някогашните кръстоносци, да не са били много стока?
                  Не бе, само дадох вариант на обяснение за пожара.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение

                    А "Ал-Кайда"?
                    Що, някогашните кръстоносци, да не са били много стока?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      Винаги съм казвал, че пушачите са голями идиоти.
                      Такива ги има и сред реставраторите във Франция.
                      А "Ал-Кайда"?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        За съжаление направо изгоря и то два-три дни преди католическия Велик ден:

                        Пуркуа така?
                        Ще запалят ли и Реймската катедрала?

                        https://m.youtube.com/watch?v=ChmUC0OysoU
                        Last edited by Жан Бет; 15.04.2019, 22:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40
                          Нотр Дам гори...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Господ наказва педалите, неверниците, макроновците и барбароновците с унищожаването на най- прекрасната сграда в Париж !!!

                          Направо ме стяга сърцето .......
                          За съжаление направо изгоря и то два-три дни преди католическия Велик ден:

                          Last edited by markov; 15.04.2019, 22:16.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40
                            Нотр Дам гори...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Господ наказва педалите, неверниците, макроновците и барбароновците с унищожаването на най- прекрасната сграда в Париж !!!

                            Направо ме стяга сърцето .......
                            Прекалено много бизнес и поквара влезе в храма ... това не е случайно !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение
                              Европейската БСП, во главе със серГЕЙ, победи българската БСП на наша територия.
                              ​​​​​​И седесе, и герпчетата са техни марионетки от поколения.

                              Гласувайте, гласувайте.
                              Никога не съм гласувал за песоглавци курнелии и темподобни шушляци.Чудя се що за човек трябва да си за да гласуваш за тия отврат.Отврат и гнус.Боклуци

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Кметицата от ГЕРП пълни града с гласоподаватели роми от цяла България и на българите им писна .
                                Явно това е каузата на протеста ,да се прекрати ромското нашествие в града и ако могат да ги прогонят.
                                Не си прав , Габрово е един от градовете в България принципно с малко роми. Но хората са свикнали на почти нула роми, а покрай дърводобива взеха да се появяват преселници от Котел и Сливен които не ас свикнали да спазват общоприетите правила...

                                Ква е винатата на власта не виждам, ромите са номади принципно местят се там където има препитание за тях, като го опоскат се местят на друго място...
                                Last edited by markov; 15.04.2019, 19:23.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X