IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Апелирам в тази тема да пишат само доказани инвеститори, а не ботове. Ето, давам пример: Аз съм инвестирал в НИ, атери, монбат, софарма, бфб, соди, злато и сребро. Нека другите списващи в темата да кажат в какво са инвестирали или само пишшат небивалици, като Информ. Да съобщят от каква позиция на инвеститор пишат, та да стане ясно кого и какво защитават

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение

        Другарко маркова най-накрая ще ставаш РАДОМИРСКА СНАХА благодарение на Истанбулската Конвенция...



        ха....то можело да говори бе .....
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение

          Другарко маркова най-накрая ще ставаш РАДОМИРСКА СНАХА благодарение на Истанбулската Конвенция...



          Какво точно имате предвид? Рядко влизате в диалог за това питам. Нерви ли нещо? Разкрития...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov
            ....
            Другарко маркова най-накрая ще ставаш РАДОМИРСКА СНАХА благодарение на Истанбулската Конвенция...




            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

              Според мен там пътят е само един федерализация .....със сериозна автономия.

              Иначе няма да има мир.
              Дано Зеленски не се поддаде на крайно десните.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov

                Еи сладур и аз те харесвам, чисто сексуално .....
                Хайде сега да не се бием за тази секси фигура. Мисля съм гърди напред за сърцето му, предвид, че го разбрах, че работи в банка по програма. Програмира или по точно громи капитализма и Россия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Повече ме притеснява Путин да не се поддаде на настроенията и да предаде Донецк и Луганск на консенсусния Зеленски, а после фашагите да ги сринат. Макар, че не вярвам да е толкоз наивен. Москва отдавна не вярва на сълзи
                  Според мен там пътят е само един федерализация .....със сериозна автономия.

                  Иначе няма да има мир.
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                    Comedian-turned-candidate Zelensky wins Ukraine presidency by landslide

                    Jewish actor with no political experience expected to take 73 percent of the popular vote.

                    https://www.timesofisrael.com/comedi...-by-landslide/




                    Казвал ли съм, че те харесвам! А, най харесвам, когато те е яд от свободния избор на един все още свободен народ. Да, не ти се покрива с възгледите, но имаш изход...
                    Last edited by X_Y; 21.04.2019, 22:01.

                    Коментар


                    • Comedian-turned-candidate Zelensky wins Ukraine presidency by landslide

                      Jewish actor with no political experience expected to take 73 percent of the popular vote.

                      https://www.timesofisrael.com/comedi...-by-landslide/





                      Last edited by X_Y; 21.04.2019, 22:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Чета че Зеленски е новия президент на Украйна с над 70 % от гласовете.

                        Чудя се фашагата Потрошенко дали вече е избягал в Швеция или Холандия , а чувам че всъщност и в посолството на Еквадор се било освободило едно място напоследък....
                        Повече ме притеснява Путин да не се поддаде на настроенията и да предаде Донецк и Луганск на консенсусния Зеленски, а после фашагите да ги сринат. Макар, че не вярвам да е толкоз наивен. Москва отдавна не вярва на сълзи

                        Коментар


                        • Чета че Зеленски е новия президент на Украйна с над 70 % от гласовете.

                          Чудя се фашагата Потрошенко дали вече е избягал в Швеция или Холандия , а чувам че всъщност и в посолството на Еквадор се било освободило едно място напоследък....

                          Интересен е резултата по региони:

                          В Източна Украйна за Зеленски са гласували 88,1% срещу 11,9% за Порошенко; в Западна – 52% срещу 48%, в Киев – 59,5% срещу 40,5%, в Северна – 74,6% срещу 25,4%, в Централна – 78,8% срещу 21,2%, в Южна – 85,6% срещу 14,4%.

                          Last edited by markov; 21.04.2019, 21:50.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Симеон Николов: Как да дешифрираме поуките от пожара в катедралата Нотр Дам?

                            Защо си затваряме очите пред факта, че християнството в Европа буквално умира? Защо се приспособяваме към пълзящата в Европа ислямизация, загърбвайки християнските църкви и идентичност, култура и традиции?

                            В Германия положението не е по–добро. Освен подпалените само през март 4 църкви, има множество посегателства върху кръстовете на църквите, разбиване на олтари, статуи, гробове, събаряне на кръщелни купели, подпалени библии и ислямистки надписи „Allahu akbar“ по вратите на църквите. И това ако не е свещена война срещу всичко, което символизира християнство! При това, последните по–пълни данни са от доклад на Федералната криминална служба от 2017 г., а днес нещата изглеждат още по–зле, но ведомствата силно свиха обобщената информация по тези въпроси. Властите и журналистите обикновено мълчат за извършителите. По–опасно е да коментираш и свързваш ставащото с мигранти, веднага те обвиняват в какво ли не– расизъм, омраза, подстрекателство и т.н.

                            Води се война срещу християнството, а европейските лидери реагират както след атентатите – с оптимистични декларации, че не ни е страх и с цветя.

                            http://epicenter.bg/article/Simeon-N...-/180643/11/33

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Аз употребявам умерено.
                              ...ъхъ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                това е положението ...злоупотребата с удоволствия води до морален и после буквален крах ...ти трябва да го знаеш най-добре ...
                                Аз употребявам умерено.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X