IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Новия министър на отбраната на Италия встъпва в длъжност.
    Е вече съм спокоен за Руската агресия , има кои да ни брани.
    Click image for larger version

Name:	60495102_1606353839498182_3763993524421263360_n.jpg
Views:	1
Size:	63.3 КБ
ID:	3468591

    Last edited by markov; 17.05.2019, 11:08.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      А бе.....и аз така предполагам,ама дручко си е човек да чуе мнение от извора...Па ми се струва,че Барбарониий е пил водица от тоя кладенец,ама вече е плюл в него и "бившите" не искат и да го чуят ...Нормално е малко да е изнервен.....
      той е дребна риба и за друго , освен политически трол не става ... лъже и го хващат постоянно .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        А бе.....и аз така предполагам,ама дручко си е човек да чуе мнение от извора...Па ми се струва,че Барбарониий е пил водица от тоя кладенец,ама вече е плюл в него и "бившите" не искат и да го чуят ...Нормално е малко да е изнервен.....
        Смилѝ се. И така го стяга чепикът, и иначе. Виж там, доктор му препоръчай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          няма ...
          А бе.....и аз така предполагам,ама дручко си е човек да чуе мнение от извора...Па ми се струва,че Барбарониий е пил водица от тоя кладенец,ама вече е плюл в него и "бившите" не искат и да го чуят ...Нормално е малко да е изнервен.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron
            "Този храненик на ДС (филиал на КГБ), се пише консерватор! Има ли по-голям социалъзъм от тази дебилщина:
            Джамбазки посочи, че икономическото спасение за България е тегленето на дъжавен заем и вдигането с тези пари на пенсиите и заплатите. Така се очаква да се вдигне потреблението. Той даде за пример Гърция, които имат милиарди дългове, които не се очаква да върнат, но живеят по-добре от българите."
            Барбароний,усещам лека завист у теб...Бившите ти колеги в България ,май са "дръпнали с материала" повече от теб и се чувстваш леко прецакан ,че си се забил във Франция....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Ееее...,мииии..... - така е Барбароний...Твоите "бивши" колеги .....и те искат в Европата....Ха-ма-ха...А бе,Барбароний,бивши агенти има ли...?!Би трябвало да си наясно...?!Не ,че... чак толкова ме интересува и касае ,ама .....ей така,от чисто любопитство...
              няма ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron
                "БСП е регистрирала трима бивши агенти на Държавна сигурност като кандидати за евродепутати, а ВМРО – двама. Това става ясно от решение на Комисията по досиетата, публикувано на сайта на институцията. Сред всички участници в предстоящите избори има общо седем бивши агенти, сред които един от партия „Воля“ и един – от „Коалиция за България“ (АБВ - б.р.)."
                Ееее...,мииии..... - така е Барбароний...Твоите "бивши" колеги .....и те искат в Европата....Ха-ма-ха...А бе,Барбароний,бивши агенти има ли...?!Би трябвало да си наясно...?!Не ,че... чак толкова ме интересува и касае ,ама .....ей така,от чисто любопитство...

                Коментар


                • Скандално! ЕП използва Кончита Вурст, за да призове европейците да гласуват на 26 май

                  „Жената с брада“ е едно от лицата на кампанията "Отиди да гласуваш"...

                  Кончита Вурст - символът на Европа !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron
                    Путин отдавна вече загуби войната с Украйна. А всичко започна така възторжено. Крим наш, Донбас наш, Одеса наша. Фашистка хунта, украинците ще обесят Порошенко, ще умрат от глад и студ без Русия.... Оказа се, че фашидтката хунта е в Кремъл, а войната между Русия и Украйна тече шеста година
                    Психо профил на десния либерал: Гонят ме, мамо, руснаци ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      Путин отдавна вече загуби войната с Украйна. А всичко започна така възторжено. Крим наш, Донбас наш, Одеса наша. Фашистка хунта, украинците ще обесят Порошенко, ще умрат от глад и студ без Русия.... Оказа се, че фашидтката хунта е в Кремъл, а войната между Русия и Украйна тече шеста година
                      Обясни моля , как точно я загубиха ?

                      Че нещо пак си в паралелната реалност......

                      п.п.

                      Един Хохъл разправя за ожесточената война която тече с Русия.

                      Загубихме много територия, дадохме десетки хиляди жертви, икономиката е в разруха.....

                      Един го прекъсна а Руснаците ?

                      А те нямаха мъжество даже да се явят на войната казва Хохъла.....
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Какво лошо има в разузнаването, контраразузнаването, в сигурността на държавата?
                        Всички държави го правят, франсетата тож.

                        Коментар


                        • Не съм русофил, ще кажа "браво" на швейцарците в тънката химия, с Немция цузамен - това е още от зората на индустриалната химия.

                          За мое съжаление, обаче, голяма част от това им развитие напоследък е по линията на фармацевтичната мафия. Тъй като данните (колко верни са не проверих) са в пари, а не в материали... замисли се.

                          Покрай пътя - най-големият нелегален търговец с човешки органи - Червеният кръст, е с щаб-квартира в Швейцария, Женева, ако не ме лъже паметта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron
                            Засега отлагат 21 век, за цяла България.
                            Предлагам да се върнем в реалността. И да влезем в 21 век, в силна Европа.
                            Ние сме в него вече, а тези, които постоянно използват слогана "в XXI век сме, в края на краищата!" (не си ти), ми изглеждат закъсняващи от времето по рождение (retarded).
                            Постоянно си го напомнят
                            Аз съм във века и векът е в мен, а ако искам, ще си действам както в 16-ти или 22-ри век - мой избор.
                            А момченцата си жювейте в 21-ви, ше отидете фрая.
                            Last edited by eta orel; 16.05.2019, 13:31.

                            Коментар


                            • Лос Говедарес какво ще каже по въпроса:

                              Австрийската петролна компания OMV е инвестирала 44 млн. евро за доизграждането на газопровода „Северен поток 2“ през първото тримесечие на годината, обявиха от дружеството, цитирани от информационните агенции. В рамките на същото тримесечие на предходната година OMV е финансирала проекта с 81 млн. евро. Общото количество пари, които дружеството е насочило към руския газопровод до края на 2018 г., възлиза на 600 млн. евро. Стойността на изграждането на газопровода е изчислена на 9,5 млрд. евро, като всяка от петте компании, участващи в проекта, притежава по 10% от него. От предвидените 950 млн. евро, които австрийската компания трябва да инвестира, до момента тя е осигурила 644 млн. евро от тях. OMV подчертава, че ще продължи да подпомага доизграждането на съоръжението за транспортиране на руски природен газ до Централна Европа.

                              Според канцлера на ФРГ Ангела Меркел Европейската комисия вече не е в състояние да спре изпълнението на проекта за газопровода „Северен поток-2“, съобщава германското икономическо издание Das Handelsblatt. „До голяма степен проектът е одобрен“, подчерта Меркел в рамките на дискусия след реч за външната политика, проведена в сряда вечер в германския град Равенсбург, провинция Баден-Вюртемберг. „ЕК има възможности за противопоставяне на новия газопровод. Но не може да го спре“, подчерта германският канцлер.

                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                А бе този френския гьотверен голям лъжец ще излезе, кой знае колко пъти ни е излъгал без да разберем

                                Коментар

                                Working...
                                X