IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 2019 г. покупките на руски газ в Турция са достигнали най-ниските си нива през последните 10 години, съобщава „Газпром“.
    Вносът на руски газ е спаднал от 7.917 млрд.куб.м. на 4.522 млрд.куб.м. в сравнение със същия период на 2018 г.

    Тези цифри са по-ниски единствено през първото тримесечие на 2010 г., когато Турция е внесла 4,323 млрд.куб.м..
    В същото време Анкара увеличава покупките на газ от Азербайджан и вноса на ВПГ на световния пазар.

    През април руският президент Владимир Путин и турският лидер Реджеп Тайип Ердоган спореха за цената на газа за Анкара.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение



      Аман от просташки фейкове на червената русофилска сган
      Модераторите би трябвало моментално да разпознават фейковете и да ги премахват !
      Бих те назовал, и те назовавам за най-голям разпространител на лъжи тука.
      Съгласен ли си - с факти?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение



        Аман от просташки фейкове на червената русофилска сган
        Модераторите би трябвало моментално да разпознават фейковете и да ги премахват !
        Барби бе и така не е зле.Дай Боже повечко таквия министърки...Големи войни ще водим направо и отстъпвам победата

        Коментар




        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Новия министър на отбраната на Италия встъпва в длъжност.
          Е вече съм спокоен за Руската агресия , има кои да ни брани.
          Аман от просташки фейкове на червената русофилска сган
          Модераторите би трябвало моментално да разпознават фейковете и да ги премахват !

          Коментар


          • Новия министър на отбраната на Италия встъпва в длъжност.
            Е вече съм спокоен за Руската агресия , има кои да ни брани.
            Click image for larger version

Name:	60495102_1606353839498182_3763993524421263360_n.jpg
Views:	1
Size:	63.3 КБ
ID:	3468591

            Last edited by markov; 17.05.2019, 11:08.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              А бе.....и аз така предполагам,ама дручко си е човек да чуе мнение от извора...Па ми се струва,че Барбарониий е пил водица от тоя кладенец,ама вече е плюл в него и "бившите" не искат и да го чуят ...Нормално е малко да е изнервен.....
              той е дребна риба и за друго , освен политически трол не става ... лъже и го хващат постоянно .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                А бе.....и аз така предполагам,ама дручко си е човек да чуе мнение от извора...Па ми се струва,че Барбарониий е пил водица от тоя кладенец,ама вече е плюл в него и "бившите" не искат и да го чуят ...Нормално е малко да е изнервен.....
                Смилѝ се. И така го стяга чепикът, и иначе. Виж там, доктор му препоръчай.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  няма ...
                  А бе.....и аз така предполагам,ама дручко си е човек да чуе мнение от извора...Па ми се струва,че Барбарониий е пил водица от тоя кладенец,ама вече е плюл в него и "бившите" не искат и да го чуят ...Нормално е малко да е изнервен.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron
                    "Този храненик на ДС (филиал на КГБ), се пише консерватор! Има ли по-голям социалъзъм от тази дебилщина:
                    Джамбазки посочи, че икономическото спасение за България е тегленето на дъжавен заем и вдигането с тези пари на пенсиите и заплатите. Така се очаква да се вдигне потреблението. Той даде за пример Гърция, които имат милиарди дългове, които не се очаква да върнат, но живеят по-добре от българите."
                    Барбароний,усещам лека завист у теб...Бившите ти колеги в България ,май са "дръпнали с материала" повече от теб и се чувстваш леко прецакан ,че си се забил във Франция....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Ееее...,мииии..... - така е Барбароний...Твоите "бивши" колеги .....и те искат в Европата....Ха-ма-ха...А бе,Барбароний,бивши агенти има ли...?!Би трябвало да си наясно...?!Не ,че... чак толкова ме интересува и касае ,ама .....ей така,от чисто любопитство...
                      няма ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron
                        "БСП е регистрирала трима бивши агенти на Държавна сигурност като кандидати за евродепутати, а ВМРО – двама. Това става ясно от решение на Комисията по досиетата, публикувано на сайта на институцията. Сред всички участници в предстоящите избори има общо седем бивши агенти, сред които един от партия „Воля“ и един – от „Коалиция за България“ (АБВ - б.р.)."
                        Ееее...,мииии..... - така е Барбароний...Твоите "бивши" колеги .....и те искат в Европата....Ха-ма-ха...А бе,Барбароний,бивши агенти има ли...?!Би трябвало да си наясно...?!Не ,че... чак толкова ме интересува и касае ,ама .....ей така,от чисто любопитство...

                        Коментар


                        • Скандално! ЕП използва Кончита Вурст, за да призове европейците да гласуват на 26 май

                          „Жената с брада“ е едно от лицата на кампанията "Отиди да гласуваш"...

                          Кончита Вурст - символът на Европа !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron
                            Путин отдавна вече загуби войната с Украйна. А всичко започна така възторжено. Крим наш, Донбас наш, Одеса наша. Фашистка хунта, украинците ще обесят Порошенко, ще умрат от глад и студ без Русия.... Оказа се, че фашидтката хунта е в Кремъл, а войната между Русия и Украйна тече шеста година
                            Психо профил на десния либерал: Гонят ме, мамо, руснаци ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron
                              Путин отдавна вече загуби войната с Украйна. А всичко започна така възторжено. Крим наш, Донбас наш, Одеса наша. Фашистка хунта, украинците ще обесят Порошенко, ще умрат от глад и студ без Русия.... Оказа се, че фашидтката хунта е в Кремъл, а войната между Русия и Украйна тече шеста година
                              Обясни моля , как точно я загубиха ?

                              Че нещо пак си в паралелната реалност......

                              п.п.

                              Един Хохъл разправя за ожесточената война която тече с Русия.

                              Загубихме много територия, дадохме десетки хиляди жертви, икономиката е в разруха.....

                              Един го прекъсна а Руснаците ?

                              А те нямаха мъжество даже да се явят на войната казва Хохъла.....
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Какво лошо има в разузнаването, контраразузнаването, в сигурността на държавата?
                                Всички държави го правят, франсетата тож.

                                Коментар

                                Working...
                                X