IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    И теб са те излъгали да гласуваш за СДС, пълно с агенти на КГБ / ДС / БКП под прикритие
    И за гласуването в чужбина си прав - ако всичките в чужбина бяха минали по 50 - 300 км до някоя изборна секция,
    не 28.76% а 80% щяха да са гласувалите за ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (ДБ + ДСБ)
    Абсолютно си прав за първата част...В казармата ,млад,зелен,еуфория,младежка наивност,"Четирдесет и пет години стигат - времето е наше...."

    За втората част, - ами да бяха ги минали тия километри....А дали щяха да са 28% ,или 100% ....и за кой щяха да бъдат - ама.... изобщо не ми пука....

    П.П.Барби,ако спреш да пишеш България с малка буква ,обещавам да не те псувам...
    Last edited by retro_69; 27.05.2019, 11:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
      И отново - мрън,мрън,мрън...Оправдания,оправдания,оправдания. ...
      Изборите за Европейски парламент са ВЕДНЪЖ НА ПЕТ ГОДИНИ...Не - всеки ден,не - веднъж седмично,не-веднъж месечно,не - веднъж годишно,а ВЕДНЪЖ НА ПЕТ ГОДИНИ.Ако виждаш достатъчно смисъл в гласуването и се "налага" ,ще "прахосаш" целия ден,а ако се наложи - и малко средства,и ще отидеш да гласуваш...
      Последно съм гласувал 1990 г. за СДС....Да не гласувам е моят личен избор....Ако имах желание да гласувам,не виждам ,какво би ме спряло,да си затътря задника до най-близката секция,където и да съм по света...
      И теб са те излъгали да гласуваш за СДС, пълно с агенти под прикритие на КГБ / ДС / БКП
      И за гласуването в чужбина си прав - ако всичките в чужбина бяха минали по 50 - 300 км до някоя изборна секция,
      не 28.76% а 80% щяха да са гласувалите за ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (ДБ + ДСБ)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
        Ето защо не пускат гласуването по интернет
        И отново - мрън,мрън,мрън...Оправдания,оправдания,оправдания. ...
        Изборите за Европейски парламент са ВЕДНЪЖ НА ПЕТ ГОДИНИ...Не - всеки ден,не - веднъж седмично,не-веднъж месечно,не - веднъж годишно,а ВЕДНЪЖ НА ПЕТ ГОДИНИ.Ако виждаш достатъчно смисъл в гласуването и се "налага" ,ще "прахосаш" целия ден,а ако се наложи - и малко средства,и ще отидеш да гласуваш...
        Последно съм гласувал 1990 г. за СДС....Да не гласувам е моят личен избор....Ако имах желание да гласувам,не виждам ,какво би ме спряло,да си затътря задника до най-близката секция,където и да съм по света...

        Коментар



        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
          Ето защо не пускат гласуването по интернет
          Взе ми думите от устата
          " Ето защо не пускат гласуването по интернет "
          Очевидно е, че Българите са предимно в Чужбина, русофилите - в българия
          Last edited by barbaron; 27.05.2019, 11:18.

          Коментар


          • Ето защо не пускат гласуването по интернет

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Случаят "Венсан Ламбер": Френски лекари спряха животоподдържащо лечение на пациент
              За негово съжаление пак го включиха.
              Мен ме изключете веднага, ако изпадна в такова състояние на жив труп
              Няма никакъв смисъл да измъчвам хората около себе си
              Пък и червеите ще са доволни, а оня, бога от приказките за възрастни, ще си остане с пръст в устата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Чудесни резултати
                Ще ви връщат обратно емигрантите и ромите - техните приятели социалистите и комунистите с жълти жилетки са на изчезване
                А, и зелените ще ви затворят атомната централа и ще построят две нови - едната вятърна, другата фотоволтаична
                Баш , баш .....разбирам ще те изгонят от Франция ама първо ще те държат на свещи след като ти спрат АЕЦа
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Абе къде е Барби , искам да питам за резултата от изборите във Франция ?
                  Чудесни резултати
                  Ще ви връщат обратно емигрантите и ромите - техните приятели социалистите и комунистите с жълти жилетки са на изчезване
                  А, и зелените ще ви затворят атомната централа и ще построят две нови - едната вятърна, другата фотоволтаична
                  Last edited by barbaron; 27.05.2019, 09:44.

                  Коментар


                  • По итогам второго тура Президентом Литвы избран 55-летний экономист Гитанас Науседа.
                    «Я хочу, чтобы США разместили от 1 500 до 3 500 военнослужащих в Литве. Еще одна важная вещь в том, чтобы воздушная полиция НАТО стала защитой воздушного пространства» - одно из его заявлений.

                    Коментар


                    • Абе къде е Барби , искам да питам за резултата от изборите във Франция ?
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                        Ха ха ха кака Кури се ядоса и мина в нелегалност....Ма ного са прости тия е нема такива идиоти.Излиза Свиленски и разправя че благодари на хората които не се били уплашили че ще бъдат изгонени от работа че не се били уплашили че децата и внуците им ще бъдат изгонени от работа......Тия които са направили това са идиоти да гласуват за БСП та курнелковците да ги изгонят от работа да им вдигат данъците и осигуровките...Ха ха ха нема такива идиоти
                        Е, има други.

                        Коментар


                        • Случаят "Венсан Ламбер": Френски лекари спряха животоподдържащо лечение на пациент

                          Коментар


                          • Ха ха ха кака Кури се ядоса и мина в нелегалност....Ма ного са прости тия е нема такива идиоти.Излиза Свиленски и разправя че благодари на хората които не се били уплашили че ще бъдат изгонени от работа че не се били уплашили че децата и внуците им ще бъдат изгонени от работа......Тия които са направили това са идиоти да гласуват за БСП та курнелковците да ги изгонят от работа да им вдигат данъците и осигуровките...Ха ха ха нема такива идиоти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Вальо никога няма да гласувам за шайката на Курнела.Не понасям комсомолци некадърници.Нямам никакво желание да видя как гонят хората от работа и слагат техните си партийци да краднат пак като обезумели.Хеле пък да ми вдигат данъците и осигуровките за да раздават на циганите и негодниците детски и телкове.Твърдо не и як отпор..А забравих искат и плоския данък да махат та да ми вземат още и на мен и на децата ми.Няма как да позволя партийни боклуци да унищожават младите и талантливи българи за да раздават пари на цигани и утрепки за алкохол кафе и цигари...Курнела си е една куха проста лейка и никога нема да види власт.А ти си един наивник който вярва че нещо ще бъде върнато...
                              +111
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Първото не е много добре- все пак при смяна на властта съществува теоретична възможност да се върне малко от откраднатото и широката публика да научи някой тайни. Докато ако няма смяна на властта- е ами всичко си остава по старому и ти тогава само ще псуваш. Докато при смяната има възможност да излязат някой тайни и да има конкретно кого да псуваш

                                Но с псуването може пак да ги оправяш- нали знаеш сутрин като станеш от леглото и теглиш една на който ти дойде на ум
                                Вальо никога няма да гласувам за шайката на Курнела.Не понасям комсомолци некадърници.Нямам никакво желание да видя как гонят хората от работа и слагат техните си партийци да краднат пак като обезумели.Хеле пък да ми вдигат данъците и осигуровките за да раздават на циганите и негодниците детски и телкове.Твърдо не и як отпор..А забравих искат и плоския данък да махат та да ми вземат още и на мен и на децата ми.Няма как да позволя партийни боклуци да унищожават младите и талантливи българи за да раздават пари на цигани и утрепки за алкохол кафе и цигари...Курнела си е една куха проста лейка и никога нема да види власт.А ти си един наивник който вярва че нещо ще бъде върнато...

                                Коментар

                                Working...
                                X