IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Савченко требует отдать Порошенко под трибунал

    Первоисточник публикации: https://politikus.ru/events/119754-s...-tribunal.html
    Politikus.ru
    Амин.

    Коментар


    • Савченко требует отдать Порошенко под трибунал

      Первоисточник публикации: https://politikus.ru/events/119754-s...-tribunal.html
      Politikus.ru

      Коментар


      • Лондон придобива все по-ислямски вид

        Ирини Зикидис, Фейсбук:

        “Мюсюлмански Лондон: 423 нови джамии, 100 шериатски съдилища.

        Лондон придобива все по-ислямски вид, със стотиците официални шериатски съдилища в столицата и множеството нови джамии по градовете.

        “Лондон е по-ислямски от много мюсюлмански страни, взети заедно”, казва имамът Maulana Syed Raza Rizvi.

        Джамиите са препълнени, за разлика от църквите, които много рядко имат посетители.

        Все повече британски университети започват да изучават ислямско право.”

        Тези цитати не са от съмнителен източник с руски корен.

        Числата са официални и са публикувани в Saudi Gazette - англоезична медия на Саудитска Арабия.

        Не знам дали скоро сте били в Лондон.

        Аз живея по две седмици там всеки месец.

        Преди две години с мъжа ми се изнесохме от Лондон в едно малко градче, точно до Уиндзор.

        Последната година в това градче тържествено откриха 3 нови джамии.

        Не знам дали знаете и какво значи шериатски съд.

        Това е съд, който не признава официалната юрисдикция, а отсъжда според Корана.

        Преди 3-4 години си казвах “Абе британците са супер умни и си гонят интереса до дупка. Със сигурност знаят какво правят”.

        Въобще, имах някаква трогателна вяра, че политическите елити знаят както правят.

        Вече я нямам.

        Вече не съм сигурна, че могат да контролират процесите.

        Или все пак всичко върви по план и някой упорито бута исляма в Европа, просто защото мюсюлманите са далеч по-лесни за управление.

        Не знам.

        Но всичко започва да придобива облика на огромен, контролиран процес с глобални и локални проявления - миграционните процеси в Европа, отричането на освобождението на България, омаскаряването на шепата герои, дали живота си, за да ни има днес.

        И зад всичко това стоят едни свръхмощни глобални НПО-та, върху които паразитират всички онези, които ни обясняват, че всичко е наред.

        Че проблем няма.

        Че Левски е “л@йно”, а освобождението на България е кремълска измишльотина.

        Коментар


        • Спрете да се заяждате и да спамите.
          रादोस्त

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron
            "Может быть, тебе дать еще ключ от квартиры, где деньги лежат?"
            Внимавай как говориш с мен- аз съм наполеон бонапарт

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron
              Демократичните молекули не ме интересуват, купих си Tesla
              нов фототапет у гарсониерката ... ... ше караш теслата у неко други живот ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron
                Демократичните молекули не ме интересуват, купих си Tesla
                Повече ме интересуват демократичните летални оръжия

                "Соединенные Штаты могут предоставить Украине статус важного военно-политического союзника США вне НАТО (Major non-Nato Ally - MNNA). Законопроект, предусматривающий эту возможность, был внесен в Палату представителей Конгресса США, сообщается в субботу, 1 июня, на странице в Facebook украинского посольства в Вашингтоне. Статус будет действовать до тех пор, пока Украина не вступит в НАТО. Этот шаг призван упростить процедуру
                Пиите си хапчетата бе драги господа-другари Аман от дементни пенсионери


                barbaron
                Junior Member Днес, 08:56
                Соединенные Штаты могут предоставить Украине статус важного военно-политического союзника США вне НАТО (Major non-Nato Ally - MNNA). Законопроект, предусматривающий эту возможность, был внесен в Палату представителей Конгресса США, сообщается в субботу, 1 июня, на странице в Facebook украинского посольства в Вашингтоне. Статус будет действовать до тех пор, пока Украина не вступит в НАТО. Этот шаг призван упростить процедуру передачи Соединенными Штатами оборонительных средств Украине, указано в сообщении посольства.

                Я я покажи тази тесла- кой модел , снимай се до нея и айфеловата кула и пусни снимката тук, защото иначе да знаеш че аз съм херцога на савой и Наполеон бонапарт

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron
                  Ето още новини, която ще те изкефят
                  "2017: 85 человек получили ранения в результате взрывов на оборонном заводе «Кристалл» в Дзержинске — 16 из них находятся в тяжелом состоянии. В почти в 200 домах ударной волной были выбиты стекла, в городе и нескольких близлежащих поселках был объявлен режим ЧС. Пожар, который последовал после взрыва, разрушил три складских и два производственных здания.
                  ...
                  2014: Жертвами серии взрывов и пожара на складах Минобороны в Забайкальском крае стали 11 человек. Еще более 30 обратились за медицинской помощью. Из зоны бедствия спасателям пришлось эвакуировать около 2 тыс. местных жителей. На данный момент возгорание на складах ликвидировано, но в регионе сохраняется пожароопасная обстановка."
                  Колко жалко барби, колко жалко. Всъщност правиш ли разлика между трудова злополука и застреляни? В банката където работеше, като си изтървеш химикала, наведеш се да го вземеш и погледнаш си си сецнал кръста- това водеше ли се за трудова злополука?

                  А нещо за цената за демократичните молекули ще кажеш ли- а беееееее за говедарския газ- колко струва и колко струва руския
                  Last edited by v_tin; 02.06.2019, 16:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Е...........аси мамата

                    Повече от 30 души са били простреляни за последните 24 часа в Чикаго, предадоха световните информационни агенции. Четирима са загинали. Последната вълна от насилие започна в петък вечерта Повече от двама души са били прострелвани на час, според Чикагската полиция. Полицаите са се отзовавали на различни сигнали в почти всяка част на града. През последните години Чикаго отбеляза рязък скок на нападенията и убийствата.

                    Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/poveche-ot-30...ews677207.html
                    Чикаго винаги се е славел с висока престъпност, особено тази на черните.

                    Ми прокурорката на Чикаго нали свали обвиненията от негъра Джъси Смолет, макар че го чакаха десетки години затвор според полицията. Тоя актрис, дето плати на двама нигерийци от гей-дружинката си да го нападнат и след това каза, че са го нападнали расисти, пратени от Тръмп?
                    А прокурорката - от неговата кръв.

                    А пък новата кметица въобще каза, че това дело е маловажно и да не я занимавали с глупости. VV
                    Lori Lightfoot, 56th and current Mayor of Chicago, is the first African American Woman, and first openly LGBTQ mayor of Chicago.


                    Е, и сега на малцинството му е станало по-широко около врата и е дало воля на инстинктите.

                    Коментар


                    • Е...........аси мамата

                      Повече от 30 души са били простреляни за последните 24 часа в Чикаго, предадоха световните информационни агенции. Четирима са загинали. Последната вълна от насилие започна в петък вечерта Повече от двама души са били прострелвани на час, според Чикагската полиция. Полицаите са се отзовавали на различни сигнали в почти всяка част на града. През последните години Чикаго отбеляза рязък скок на нападенията и убийствата.

                      Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/poveche-ot-30...ews677207.html

                      Коментар


                      • А бе какво стана колко ще струва газа-демократичния/ молекулите на свободата/, съвсем ги заебахте тези молекули

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                          Ама аз те питам нещо за Горна Оряховица да кажеш. Защо е толкова замърсена? Тоя неспасяем. Все си мисли, че само за него говорят, него гледат, от него се интересуват и все за него си да каже.
                          Не извъртай.
                          Last edited by X_Y; 02.06.2019, 11:58.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Аз съм на LPG, що квичиш, не знам. На въпроса в следващия ти идиотски пост: То нищо не ти пречи и така, без да си "русифил", да кукаш. И ни го натрапваш.
                            Ама аз те питам нещо за Горна Оряховица да кажеш. Защо е толкова замърсена? Тоя неспасяем. Все си мисли, че само за него говорят, него гледат, от него се интересуват и все за него си да каже.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                              Помпео в Берлин: НАТО е важен инструмент за сплашването на Русия

                              Още един клоун ...
                              Търсят си белята.

                              Коментар


                              • Всеки немец е призован днес да носи ярмулка (кипа), еврейска религиозна шапчица, по политкоректни причини и срещу антисемитизма.



                                За да бъде спазена докрай политкоректността, обаче, и в името на дайвърсититу, толерантността и антирасизма, а и за да няма дискриминация към никой от народите на Германия, мисля, че немците в бъдеще би трябвало да носят и:

                                Фес, бурка, тюрбан, ушанка, калимявка и други.




                                Останалите от народите на Германия не са длъжни да го правят, щото са жертви.



                                Алзо не ми е ясно - призовават за носене на ционистката звезда на Давид, а за нацистския пречупен кръст те вкарват затвор...

                                Ционизмът е далеч по-човеконенавистническа идеология от нацизма.
                                Last edited by eta orel; 01.06.2019, 21:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X