IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
    Грешка беше, че спасихме евреите през ВСВ
    така е ... сега те ще ни яхат ...

    Коментар


    • Грешка беше, че спасихме евреите през ВСВ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        В заключение искам да кажа ,че светът днес се управлява от наште братчеди хазарите които сега се барат за чок евреи.Скоро се рових в историята и открих,че основното ядро на народът на кан Кубер когато бяга от аварите
        и основава държавата Берзатия /днешна Северна Македония/ са берсили.Стана ми ясно тия макета що са
        такива гламави и все гледат да се делят и да ни плюят.
        Гламави са нашите, що ги признаха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bf109 Разгледай мнение

          Официалната версия според статиите е "за да избегнат криза в МВФ". За милиони няма закони.
          Благодаря.

          Интерпол трябваше да я хване сега при прескока от МВФ в ЕЦБ и да я вкара в затвора.
          И нямаше да има "криза" за никой

          А какво стана със Строс-Кан, него ли набедиха в сексуално прегрешение?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
            Добре, че напомни.

            Нещо стотици милиони ми се въртят из главата?
            И защо не е в затвора, знаеш ли?
            Официалната версия според статиите е "за да избегнат криза в МВФ". За милиони няма закони.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bf109 Разгледай мнение
              Кристин Лагард взема ЕЦБ. Да ни е честита първата жена/първият осъден престъпник на този пост.
              Добре, че напомни.

              Нещо стотици милиони ми се въртят из главата?
              И защо не е в затвора, знаеш ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Не да се заяждам, но като знам какви са ти източниците, не ми се вярва и на една дума от това.

                Никой не се интересува какво ти се вярва.

                Коментар


                • Кристин Лагард взема ЕЦБ. Да ни е честита първата жена/първият осъден престъпник на този пост.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    В заключение искам да кажа ,че светът днес се управлява от наште братчеди хазарите които сега се барат за чок евреи.Скоро се рових в историята и открих,че основното ядро на народът на кан Кубер когато бяга от аварите
                    и основава държавата Берзатия /днешна Северна Македония/ са берсили.Стана ми ясно тия макета що са
                    такива гламави и все гледат да се делят и да ни плюят.
                    Не да се заяждам, но като знам какви са ти източниците, не ми се вярва и на една дума от това.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • В заключение искам да кажа ,че светът днес се управлява от наште братчеди хазарите които сега се барат за чок евреи.Скоро се рових в историята и открих,че основното ядро на народът на кан Кубер когато бяга от аварите
                      и основава държавата Берзатия /днешна Северна Македония/ са берсили.Стана ми ясно тия макета що са
                      такива гламави и все гледат да се делят и да ни плюят.
                      Last edited by Grosss; 02.07.2019, 19:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                        Същото за хазарите казва и Шломо Занд, евреин, роден и живеещ в Израел, историк от най-високо ниво. И не само за хазарите, а и за целия еврейски... народ ли, нация ли?
                        Една от книгите му е "Кой и как изобрети еврейския народ?".
                        http://www.protobulgarians.com/Kniga...azari-tati.htm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Тия не са истински евреи ами са по-близки до нас българите,но приели юдеизма и хоп събудили се евреи.
                          Същото за хазарите казва и Шломо Занд, евреин, роден и живеещ в Израел, историк от най-високо ниво. И не само за хазарите, а и за целия еврейски... народ ли, нация ли?
                          Една от книгите му е "Кой и как изобрети еврейския народ?".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                            Евреите контролират всичко.
                            Тия не са истински евреи ами са по-близки до нас българите,но приели юдеизма и хоп събудили се евреи.

                            Коментар


                            • Евреите контролират всичко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                                Първо, прекалено обобщаваш, особено за човек, който отдавна не живее тук.
                                Второ, защото така наречената демокрация освабоди и най-долните инстинкти на властта у нас, та "майка България" гони всичко читаво.
                                Трето, защото младите като поживеят там пет шест години, свикват, врастват и няма връщане, колкото и да съжаляват.

                                Твоите деца къде са, ако въобще имаш, та да коментираш?
                                То първо, второ, трето...
                                Но дори самите мурзилки не щат да идат в Хуйлостан. Дори на туризъм.
                                То никой не ще да ходи там де, но това кажете защо?
                                Щото дори на селския децата му избегаха в Германия, не там, на север,

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X