IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Не мисля. Говорите глупости. Дончо разполага с 400 мълнии, а Путин се хвали с най-добрия самолет произведен в историята, но са произведени само 6бр.
    ония 400 дет половината не летят а на другата полива им падна боята от слънцето ли ?
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      И аз го гледах .....
      - танк Абрамс модел от 70-те .
      - самолети ф 16 също модел 70 ......страшна сила са срещу противник въоръжен с прашки.
      Не мисля. Говорите глупости. Дончо разполага с 400 мълнии, а Путин се хвали с най-добрия самолет произведен в историята, но са произведени само 6бр.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        Руска държавна медия се подиграва на американския военен парад по случай четвърти юли

        Журналисти от ТВ „Россия 1“ се шегуват, че „боята на танковете пада“, а някои части са „залепени с тиксо“
        Американците могат да имат парад, защото е патриотично, а нашия наричат шовинистки, отбелязват водещите на руската телевизия

        Явно всичко е медиен маскарад. Американската техника я видяхме в Сирия и Ирак, след 3 години "борба с тероризма" джихадистите си бръмчаха с 1500 цистерни всеки ден, въпреки ФАЩ, НАТО и "съюзниците".
        И аз го гледах .....
        - танк Абрамс модел от 70-те .
        - самолети ф 16 също модел 70 ......страшна сила са срещу противник въоръжен с прашки.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Руска държавна медия се подиграва на американския военен парад по случай четвърти юли

          Журналисти от ТВ „Россия 1“ се шегуват, че „боята на танковете пада“, а някои части са „залепени с тиксо“
          Американците могат да имат парад, защото е патриотично, а нашия наричат шовинистки, отбелязват водещите на руската телевизия

          Явно всичко е медиен маскарад. Американската техника я видяхме в Сирия и Ирак, след 3 години "борба с тероризма" джихадистите си бръмчаха с 1500 цистерни всеки ден, въпреки ФАЩ, НАТО и "съюзниците".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Българска трагикомедия - след думите на мъдреца Шимон Перес
            някакво леке пльосва глупостите на тъпото коп-ле Мартин Карбовски
            "мъдреца" си го чети сам ... Карбовски показва интелектуалното развитие на нацията след 30 години "демокрация" .

            Коментар


            • Отдавна в тая държава се носи мълвата,че Фердинанд,Борис 3,Тошко и Бойко , СИМЕОН са от едно котило,но за да се докаже трябва да се направят ДНК
              анализи .В България друго ако няма поне копелета да искаш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Чета и не вярвам на очите си! Каква ли празна тиква е измислила тези глупости
                Представих си го бай ви Тошо наследник на ЧОРБАДЖИИ, баща му КАПИТАЛИСТ и ФАШИСТ, а след това Тошо се пребоядисал на КОМУНИСТ
                И Петър Младенов, и Желю, и Пешо Стоянов, и Първанов, и Плевнелиев, и Радев - и те така, наследници на ЧОРБАДЖИИ, КАПИТАЛИСТИ и ФАШИСТИ, пък после станали КОМУНИСТИ и най накрая ДЕМОКРАТИ КАПИТАЛИСТИ
                Знаех си, че имате нужда от 6 милиона психиатри, за всеки българин по един
                Тейко му на Тошко е цар ,не е фашист ама племеника му Симеончо е натурал далавера и комарджия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  БГ се управлява от наследници на ЧОРБАДЖИИ, техните деца сса станали КАПИТАЛИСТИ и ФАШИСТИ, а след това са се пребоядисали на КОМУНИСТИ и най накрая на ДЕМОКРАТИ КАПИТАЛИСТИ. Е те това е големия проблем на Бългрия
                  Чета и не вярвам на очите си! Каква ли празна тиква е измислила тези глупости
                  Представих си го бай ви Тошо наследник на ЧОРБАДЖИИ, баща му КАПИТАЛИСТ и ФАШИСТ, а след това Тошо се пребоядисал на КОМУНИСТ
                  И Петър Младенов, и Желю, и Пешо Стоянов, и Първанов, и Плевнелиев, и Радев - и те така, наследници на ЧОРБАДЖИИ, КАПИТАЛИСТИ и ФАШИСТИ, пък после станали КОМУНИСТИ и най накрая ДЕМОКРАТИ КАПИТАЛИСТИ
                  Знаех си, че имате нужда от 6 милиона психиатри, за всеки българин по един

                  Коментар


                  • БГ се управлява от наследници на ЧОРБАДЖИИ, на които Русия им е развалила далаверата (щото им е било добре при турците), техните деца сса станали КАПИТАЛИСТИ и ФАШИСТИ, а след това са се пребоядисали на КОМУНИСТИ и най накрая на ДЕМОКРАТИ КАПИТАЛИСТИ. Е те това е големия проблем на Бългрия - управлява се от наследниците на тези, които през 1878г. са били против освобождаването на България и които всяèски се опитват да ни върнат в Турската иперия, щото там им е било добре. Вече150 г. се опитват, като дори на помощ са имали и царе англосаксонци, продали ни за злато, но все още не са успели. Е по тази приìна прилагат 27 г. тотален геноцид на БЪЛГАРСКОТО население и развъждат ЦИГАНИ. И не обвиняватйте САЩ, те не са виновни, просто те се възползват от описаните идиоти, преследвайки своите си интереси. 150 г. наследниците на ЧОРБАДЖИИТЕ се опитват да унищожат България и най накрая успяха, благодарение на тъпотата, некадърността и алчността ви дами и господа.

                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Българска трагикомедия - след думите на мъдреца Шимон Перес
                      някакво леке пльосва глупостите на тъпото коп-ле Мартин Карбовски

                      Коментар


                      • КОМПЕНСАТОРНО КУРВЕНСКО ЩАСТИЕ

                        Мартин Карбовски

                        Има циганско щастие. Но то е друго.
                        Днес цялата нация прелива от курвенско щастие.
                        Това е някой да те заведе на море. Заради развитите ти млечни жлези.
                        Морето стана клоака, отходен канал на снимката, която дефинира колко много, ама много сме щастливи.
                        Дупе срещу морето. Замечтан празен поглед, предлагащ жена, снимана близо до морето. Крака срещу морето. Питие в ръката, краката са от същото тяло. Като че ли.
                        Вижте ме какво тяло имам. И съм на море. Красива съм и съм богата. И пиша мисли за любовта, така каkто кръвта попива в дамската превръзка. Напразно.
                        Чиния с недоядена салата. Цигари, чаша розе. Епохата иска от нас да сме курви и да изглеждаме добре. Също и да сме щастливи. Справяме се още по-добре.
                        Светът на днешното българче е направен от дупета и цици, печени на пясък, чужбински. Щастливи сме, без да работим.
                        Богати сме. Щот сме тарикати.
                        Уникални сме. Какво работите? Почти нищо. Курви сме. Е, аз съм в шоубизнеса. А аз съм пиар.

                        Само заради думата “уникални” трябваше някой да ви набие.

                        Всичко ни е “уникално”. Преливаме от щастие. Опитваме се да представим ситния си курварлък за детска мечта. Ама никой не ходи с деца на морето, за да спи с тях. Почти никой.
                        Последното беше опит за политическа метафора.
                        Ама ние сме твърде буквални курви.
                        Храна, гледки, бански, питиета, пясък, лъскава фалшива презентация на щастлив курваrлък. Кола, джет, лодка, яхта, монокини, разкрачени крака. Кого лъжете, бе?
                        Че сте коври, коври сте. Това е професия. Ама не сте щастливи.
                        Вкараха ви в състезание за най-добра гумена усмивка, като прелюдия към успешното фелацио. Потребители на дилдо, производители на нищо.
                        О, не става дума само за жени, това е само метафора! Мъжете са някъде там и състезанието по курвенско щастие е организирано за тях.
                        Старайте се, момчета.
                        Фасадата е всичко, целувайте фасадата, тя е вашата единствена възможна свобода. Измислена е за вас от скъпо платен специалист по робска психология.
                        Не искам да бъда груб. Просто се питам какво работите.
                        Нежно да напомня, че сме най-бедни, най-прости и най умиращи. Класацията е това. Не е вашата класация за персонални уникални автозаблуди.
                        Почивате ли си? От какво си почивате?

                        От три отгледани деца, от висок брутен вътрешен продукт, от тоновете земеделие, които хранят половин Европа или от това, че сиренето в магазина ви не е холандско?

                        Уморени ли сте? От какво сте уморени - от истинска работа и заслужен хляб, от добро възпитание, от перфектен обществен ред и класическо здравеопазване? От това, че майките ви гледат евростарци и ви пращат пари от Атина, за да се чекнете на Халкидики?
                        Само робите имат нужда от курвенско щастие. Всички останали имат нужда от работа, мечти и строеж на храмове.
                        Саграда Фамилия? Уникална, у-ни-кал-на.
                        Колкото по-разкалян е светът на българите през зимата, толкова по-лъскав е през лятото. Компенсирайте, компенсирайте.

                        Коментар


                        • .

                          Всички ние станахме учени. Всеки фермер в Израел, всеки кибуц започна да гледа как да развива селското стопанство без вода, без земя. Ние започнахме да го развиваме. Това беше първото селско стопанство в света, основано на хайтек. Аз самият тогава бях студент в селскостопанския университет, ние се опитвахме да създаваме поливни системи: поливахме дърветата с гореща вода, мислихме, че те така ще растат по-добре.

                          За наше голямо учудване, стана ясно, че селското стопанство, което е основано не само на земята, но и на хайтека, работи. Днес ние имаме достатъчно вода. Вода обикновено се намира – тя не се добива. А ние започнахме да се занимаваме с добив на вода. И ние успяхме. Ние започнахме да опресняваме водата, ние търсихме зеленчуци, които не „пият“ прекалено много вода, занимавахме се със селекция. Ето това е истинската тайна: за бъдещето е важно не това, което намирате, а това, което вие произвеждате.

                          Ние нямахме много хора, нито въоръжение, ние никога не сме воювали, имахме само 450 хиляди души, нямаше генерали, нямаше военен опит. ООН реши да създаде държавата Израел, но фактически имаше война. Какво ние можехме да правим? Две неща.

                          Първо – хората трябваше да станат мъжествени и храбри. Тя трябваше да разберат, че ние нямаме избор – ние трябва само да победим. Ако загубим поне веднъж – край.

                          Второ – тъй като ние не сме имали оръжие, започнахме да го произвеждаме. За да усъвършенстваме армията, на нас ни се наложи да развиваме IT. Израелският IT-сектор работеше за армията. Защото ние бяхме сами във враждебно обкръжение.

                          За какво ви разказвам всичко това? Досега аз казвам на младите момчета и момичета: приятели, вие имате много повече, отколкото си мислите. Не бъдете мързеливи. Вие имате много повече от това, което земята може да ви предложи. Вие можете да произвеждате неща, които не са ви дадени. Това е урок за всички.

                          Украйна е една от най-важните в света страни в сферата на селското стопанство. Вие действително много доставяте, и вие не трябва да се отказвате от селското стопанство – вие можете и трябва да модернизирате, обедините ресурсите и талантите на народа.

                          Всички хора имат голям потенциал. Но всички те са малко мързеливи. Ако искате да постигнете нещо, трябва да работите. Нищо не пада от небето. Ние в Израел много работихме. Какво лошо има в това? Не знам… Хората излизат в почивка – това е загуба на време. Аз съм на 90 и аз никога не съм бил в отпуска. Казват ми: „Ти да не си ненормален?“ А пък аз получавам радост, когато работя. И не бъдете песимисти – това също е загуба на време, особено когато времената се променят.

                          Трябва да вървите по пътя на науката. Науката няма граници, науката няма рефлексия. Не се опитвайте да решите проблемите на миналото, не знам възможно ли е изобщо това. Миналото изобщо няма никаква роля. Просто го изучете, за да не повтаряте старите грешки. Миналото няма нито бъдеще, нито надежда.

                          Повечето хора предпочитат да помнят, а не да представят – това е най-голямата грешка. Какво искате да помните? Всички направени грешки? Не може да се полагате на историята. Историците са писали за историята за възхвала на кралете и на тези, които са били на власт – казвали са това, което е било необходимо.

                          Хората се страхуват от нещо… Само Господ знае какво ще се случи с тях.

                          Мен понякога ме питат: ако погледнеш назад, какви са били най-големите ви грешки? Аз ще отговоря: ние си мислихме, че мечите ни са велики. А сега разбираме, че те са били не чак толкова велики. Мечтайте за големи неща. Колкото по-голяма е вашата мечта, толкова повече ще постигнете.

                          Вашето младо поколение е великолепно. Но какво ме ядосва в тях – те презират политиците. Те казват: политиката е корумпирана, тя не е за нас. Аз отговарям: вие сте честни, вие искате честна политика – вървете и правете честна политика.

                          Това са всички уроци, които успях да изнеса от миналото.

                          А понякога хората ме питат как да остават активни. Това е много просто. Смятайте в ума си вашите достижения и мечти. Ако вашите мечтания са повече от достиженията, това значи, че вие все още сте млади. Ако е обратното – стари сте.”







                          Last edited by vanevski; 05.07.2019, 19:02.
                          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            А бе къде е аналния лизатор а.к.а.ванчо- нещо евреите и палестинците пак се тепат- всъщност евреите бият де- палестинците нямат оръжие
                            Едно от най-забележителните събития на Ялтенската европейска стратегия бe речта на деветдесетгодишния Шимон Перес, девети президент на Израел

                            „Ние мечтаехме за наша земя, но земята, която ние получихме, не беше мечтата. Тя бе едно малко парче, една хилядна част от Близкия Изток. Тази земя се отнасяше към нас не много добре. Тя представляваше блата, москити, пустиня на юг, камъни. Трябваше да избираме между комарите и камъните. На нея имаше две езера – едното мъртво, другото умираше. Имаше известна река – но в нея нямаше вода. Вода изобщо нямаше. Никакви природни ресурси също нямаше – нито злато, нито нефт. Тогава говореха, че в Близкия Изток има два вида държави – нефтени и свети. Нашата беше абсолютно свята, защо нямаше абсолютно нищо.

                            Ние бяхме самотни. Не сме имали брат по религия, сестра по език, съсед по история. Всичко това се случваше след Холокоста. Ние дойдохме там и не знаехме какво да правим. Съвсем не знаехме.

                            И ние помислихме: най-голямото богатство на природата е човекът. Хората обогатиха земята, а не земята народа.....




                            А на въпросът ти....

                            Ето какво казва агентът на КГБ М.Абас....


                            В изявление по израелската ТВ2, Махмуд Абас отчита като грешка на арабските държави неприемането на резолюция 181 на ООН за създаване на палестинска държава преди 64 години.Сега палестинците щяха да имат собствена държава,но омразата към Израел доведе палестинците до днешното плачевно състояние,за което вина имат предимно съседните арабски държави.
                            Същата вечер Хизбулла изстреля няколко ракети към израелски градове/за да докаже колко е "съгласен" с Абас . Веднага Израел отвърна с обстрел към Газа и изби няколко палестинеца. Запитан по Канал Две, как той може да допринесе "Хамас" да се съгласи с омиротворяване, Абас, който е бежанец от град в северната част на Израел, заяви: " оставете го на нас, и ние ще го решим "

                            http://www.reuters.com/article/2011/...79R64320111028

                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Tatiana Christy

                              "Умирам от смях като чета парцали като в-к Труп, в който Ангелкова "прогнозира 40% увеличение на броя на туристите за следващите 10 години." Плача! :-) Тя горката обикаля като клошар из медиите да уверява населението, колко много неща са направени в областта на туризма и казва, че още "нямало данни" какъв ще е сезонът, щото нали още статистическият институт не ги е обработил. (хихихи!) Аз може да не съм статистически институт, но мога да отблежа, че Варна в сравнение с предишни години изглежда много празна от туристи. За мен лично това си е супер добре, но пък за икономиката това е супер зле. Една от многото причини е драстичният спад на стандарта на живот на клетите руснаци. Средната им класа обедня заради срутената рубла, защото уродливото гномче е много "умно." Хората в Русия остават да садят зарзават на дачите си, вместо да обикалят по света... Мда... Иначе, една от последните "гениални идеи" на Ангелкова за "ръст" в туризма е предложението за безплатно посещение на музеи на туристите в определени дни. Просто плача... "
                              Не че нещо ама тази жена ежедневно пуска негативни постове срещу всичко и всеки, за нея няма нищо ама нищо положително. То така си е най-лесно, да живееш в Америка и да хейтиш по цял ден от компа, такива хора колкото щеш има.

                              Коментар


                              • Tatiana Christy

                                "Умирам от смях като чета парцали като в-к Труп, в който Ангелкова "прогнозира 40% увеличение на броя на туристите за следващите 10 години." Плача! :-) Тя горката обикаля като клошар из медиите да уверява населението, колко много неща са направени в областта на туризма и казва, че още "нямало данни" какъв ще е сезонът, щото нали още статистическият институт не ги е обработил. (хихихи!) Аз може да не съм статистически институт, но мога да отблежа, че Варна в сравнение с предишни години изглежда много празна от туристи. За мен лично това си е супер добре, но пък за икономиката това е супер зле. Една от многото причини е драстичният спад на стандарта на живот на клетите руснаци. Средната им класа обедня заради срутената рубла, защото уродливото гномче е много "умно." Хората в Русия остават да садят зарзават на дачите си, вместо да обикалят по света... Мда... Иначе, една от последните "гениални идеи" на Ангелкова за "ръст" в туризма е предложението за безплатно посещение на музеи на туристите в определени дни. Просто плача... "

                                Коментар

                                Working...
                                X