IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Каквото и да говорим,тез брангии могат да ползват само бургашкия аеродрум летейки ниско над сарафовските керемиди!Ни Равнец,ни Безмер,ни Щръклево(там не знам има ли нещо още) нито където и другаде се сетите от годините на соца.Нямаме системи за управлението им и дори и да ни пратят като си ги платим ще са некви отворени кодове само за "летни-кацни".Сичко е бошлаф работа...Друг голям въпрос е че самолети трябват когато имаме неква що-годе комплектована армия ,а не наемници с 700 кинта заплата бруто с протъркани чепици и дрешки на доизносване!

    Друго - ние бедняците плащаме авансово ужким на най-богата държава в света! И то занещо което ще получим след 5 години - е,нема такива бунаци!

    Друга уловка - краваросите ни натискат за неустойки покрай мариците.И не е проблем по заобиколен път да си ги прихванат от тоз аванс,а пък после да доплатим в една от двете посоки, ако искаме ....
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Ева Майдел към Урсула фон дер Лайен: Кога България ще е в Шенген?

      още една куха лейка ...България ще влезе в Шенген, когато Холандия излезе от Шенген.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Защото ти не можеш приятелю Затова ти се струва,че имаш проблем
        опитах се по-меко да ти кажа , че политиката не ти е най силната страна ...тълкувай го както си искаш ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Абе некви слухове се носят че на грустнъй лошад и шойгу ше им бият шута скоро?
          А също и се мисли как Хуйло да остане на власт и след '24?
          Некой от... (знаете кои ) нема ли внутренная информация?

          Има , има ...марандя питай ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Дури , що ли ми се струва , че си най успешна да поздравяваш с "Ваньо" феновете и фенките ...
            "Не тронь говно - вонять не будет".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Дури , що ли ми се струва , че си най успешна да поздравяваш с "Ваньо" феновете и фенките ...
              Защото ти не можеш приятелю Затова ти се струва,че имаш проблем

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Хора,приемете факта,че България,купува самолетите F 16 Няма 6/5 купихме ги вече
                Каквото и да пишем и да мислим това се е случило и да,на мен ми хареса
                Дури , що ли ми се струва , че си най успешна да поздравяваш с "Ваньо" феновете и фенките ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Добре де щом сиренето е с пари наште баламурници да им хакнат една годишна такса от 300 мил за това че на наша територия се правят на Рамбо.
                  И онез като кажат а дайте сега вие нам колко си милиона за полосата в Безмер?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    И правилно мислят. Нормален би ли си избрал БХ?
                    Добре де щом сиренето е с пари наште баламурници да им хакнат една годишна такса от 300 мил за това че на наша територия се правят на Рамбо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Абе купихме ги ама доста скъпичко,можеше и по-евтино да минем.Сега всички си мислят за нас като за балъци.
                      И правилно мислят. Нормален би ли си избрал БХ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Жалкото е,че колкото повече пишат или говорят нормални хора,толкова повече се казва,че са "соросоиди" или подобни,но желанието е да сме на тяхно място !
                        Питам се в този момент,какво ще се случи когато ЕС , приеме една висока минимална работна заплата ?!

                        И на летец-изпитателите - също ще бъде удвоена...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Хора,приемете факта,че България,купува самолетите F 16 Няма 6/5 купихме ги вече
                          Каквото и да пишем и да мислим това се е случило и да,на мен ми хареса

                          Да не би да си летец-изпитател? ШЕ се пенсионираш на тая техника..., има да натискаш педалите с високите токчета...

                          БравоС!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Хора,приемете факта,че България,купува самолетите F 16 Няма 6/5 купихме ги вече
                            Каквото и да пишем и да мислим това се е случило и да,на мен ми хареса
                            Абе купихме ги ама доста скъпичко,можеше и по-евтино да минем.Сега всички си мислят за нас като за балъци.

                            Коментар




                            • Жалкото е,че колкото повече пишат или говорят нормални хора,толкова повече се казва,че са "соросоиди" или подобни,но желанието е да сме на тяхно място !
                              Питам се в този момент,какво ще се случи когато ЕС , приеме една висока минимална работна заплата ?!
                              Last edited by RUBLA; 16.07.2019, 21:51. Причина: Изтрито мнение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Факи,видя ли как ни прекараха твойте каубойски приятели с тия Ф16?
                                Хора,приемете факта,че България,купува самолетите F 16 Няма 6/5 купихме ги вече
                                Каквото и да пишем и да мислим това се е случило и да,на мен ми хареса

                                Коментар

                                Working...
                                X