IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По думите на премиера явно образованието става все по-добро особено в сферата на ИТ технологиите.

    И ако може, защото са много млади и много кадърни вчера, като задържахме един от хакерите просто такива тежки киберзащити, толкова мощни познания, знания и умения имат, че ако работят за държавата, същото време да работят и за частна фирма, отбеляза Борисов.


    hahaha

    Баце казва, че не би било лошо, белите хакери да работят под прикритие в частните фирми, като бели хакери.


    Ае, колега, да би па обратното да е искал да каже? Фирмите да работят под прикритие в министерствата, като бели хакери. Кат ЖИ ПИ то, бе!
    Ти помниш ли белия хакер Цецко, дето подслушаваше докторите в Горна Оряховица? Са малко ние ша требва да плащаме за таа мушия, ама инак умного го беа измислили мозъците Боката и Цецко. Ей таквоз да направим некакси.
    Last edited by v_tin; 18.07.2019, 20:09.

    Коментар


    • https://anonfile.com/K73a8dzan7/minfin-leak.zip - парола bulgaria

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

        русофил-еничар означава, че са му промили мозъка с руски и съветски лъжи и той е българин, ама за него е по-важна Русия. Не ги ли виждаш във форума? А знаеш ли защо ти е трудно за да ги видиш?
        Това е русофил- аз лично не виждам във форума такива. А какво е еничар

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          И ще обясниш ли какво значи русофил еничар, че според мен е неправилно- взаимоизключващи се понятия
          русофил-еничар означава, че са му промили мозъка с руски и съветски лъжи и той е българин, ама за него е по-важна Русия. Не ги ли виждаш във форума? А знаеш ли защо ти е трудно за да ги видиш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Траките и пеласгите идват на Балканите от Идел.
            Това са по-скоро някакви конспирации. Според мен нещата са по-прости. Босфорът е бил суша и траките са си дошли с развитието на хомо сапиенс от североизточна Африка по естествения най-кратък път.

            Но да твърдиш, че траките рисували гърци по гробниците си е толкова малоумно и античовешко колкото и да твърдиш, че Русия тръгнала насам за да ни освобождава. Все пак в природата си има най-елементарни природни закони.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Кажете алекс, разрешено ли е на едни да обиждат а на други не?
              Защото имам чувството че повечето модератори работите в тандем с тези на които е разрешено да обиждат?
              Та каква е политиката на форума а и правилата ако не е тайна?
              Ами тайна е политиката и правилата- и за теб и за мен е все тайна. Написах им че фейсбук отварят офис в софия- да ходят да се образуват, изтриха ми поста. Така че тайна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                9-10 век е имало географи ли?? Ебаси мамата, аз съм много изостанал.
                Ъ!!? Колко ли грамотен трябва да си, че да се учудваш, че 9-10 век е имало географи. Географията е наука под това име още при древните гърци.

                Коментар


                • Днес, 18:25
                  Този коментар от Имхотеп е изтрит от aleks262
                  Причина: Моля спазвайте добрия тон
                  Кажете алекс, разрешено ли е на едни да обиждат а на други не?
                  Защото имам чувството че повечето модератори работите в тандем с тези на които е разрешено да обиждат?
                  Та каква е политиката на форума а и правилата ако не е тайна?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                    Говоря на български. Българин съм.

                    Казанлъшката гробница била еленистическа култура и траките рисували там гърци!? Е това русофилът-еничар винаги пази по някой идиотизъм с който да те изненада.
                    Я бягай до 00 и виж пак препуциума дали си е на мястото, че имам някакви съмнения за второто изречение. И ще обясниш ли какво значи русофил еничар, че според мен е неправилно- взаимоизключващи се понятия

                    Коментар


                    • Барби има ли завод на тойота във франция

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                        Говоря на български. Българин съм.

                        Казанлъшката гробница била еленистическа култура и траките рисували там гърци!? Е това русофилът-еничар винаги пази по някой идиотизъм с който да те изненада.
                        Траките и пеласгите идват на Балканите от Идел.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                          Не виждаш ли, че съм ти написал 9-10 век, по-точно 922г. Дал съм и линк да прочетеш за целия съветски идиотизъм по въпроса.
                          http://e-sustnost.com/2016/04/19/%D0...0%D1%80%D0%B8/

                          Ти представяш ли каква история ни се пробутва? Кубрат умрял и някакъв негов измислен син Котраг направил там някаква измислена държава за което няма и един летопис или факт и след цели 3 века се явява първата дума на света за тази държава и защото се наричала Ал БАЛкарийа, а ние знаем и защо, това била една от 5-те Българии, които синовете на Кубрат създали. БАЛ на арабски означава "мед" и този географ я нарекъл така защото хората които е видял в гората по реката са събирали ПЧЕЛЕН МЕД.
                          9-10 век е имало географи ли?? Ебаси мамата, аз съм много изостанал. На твоите линкове колкото по малко вярва човек, е толкова по добре. Ти си измамник като измамника от говедария. Преди беше инджинер, сега стана историк, утре---------- какво ще бъдещ утре. Доколкото разбирам от хора пак ще бъде нещо свързано с интернета. Хората те попитаха- какво си завършил, по кои учебници си чел- отговор няма, защо не си отрежеш кабелите от енергото и да направиш офгрид колиба- отговор няма. Въобще колкото по малко се комуникира с теб толкова по малко лъжи ще прочете човек

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikodim Разгледай мнение
                            Казанлъшката гробница е паметник от ранноеленистическата епоха . Тия "картинки" нямат нищо общо с нашите прадеди.
                            А ти на какъв език говориш?
                            Говоря на български. Българин съм.

                            Казанлъшката гробница била еленистическа култура и траките рисували там гърци!? Е това русофилът-еничар винаги пази по някой идиотизъм с който да те изненада.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                              Да не намекваш, че езикът определя генетиката? Това са русофилистични глупости. Казах ти дай ЕДНО доказателство за съществуването на славяни и прабългари по нашите земи 5-7ми век. Езикът не е доказателство.

                              На хървати разбираш, защото древна България се е простирала до Панония. А руски разбираш по две причини - до края на 17-ти век в църквите в Русия и Москва, а от там и по селата им, се е говорило и пишело на БЪЛГАРСКИ, който после ония наричат някакъв измислен славянски език. След 1878-ма и 1944-та в българския пък навлизат силово много руски думи. Да виждаш тези два факта да доказват някаква кръвна връзка между българи и руснаци? Тя е колкото между англичани и индийци.
                              Руснаците като народ се появяват 9-10 век,в периода 5-7 век още не са били запланувани и никой не е бил чувал за тях.Как се появяват и формират
                              най-вероятно ще го покажат в следваща 6 част на" Викингите".Смесването на скандинавските викинги/ варяги/ и нашите кара българи и са
                              се получили Руските държави и Полша/чисти руснаци/.Както и Румъния,мръсен влах + прост българин=новоизлюпен румънец.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                                Хванаха го за ...
                                Наистина го хванаха, кога да чакаме съда. А бе по спомен май русия не признава този съд, а?? Също какво янките, които заплашиха съда че чак няколко човека си подадоха оставките. Статията в пуснах тук преди 2-3 дни. Та не се кахъри за руснаците, ще изпратят адвокати просто за сведение и толкова

                                Коментар

                                Working...
                                X