IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

    Марков ти можеш ли да работиш с карта,изчисления! Какъв ОЗ си тогаз? То имаше едни други ,после караха за политически офицери! Един вид,поповете в царската армия! Гледа като теле картата,знае само за партията!
    Да ти кажа темата става все по комична благодарение на усилията ти.
    Аз съм служил преди 22-23 години и вероятно съм забравил почни всичко научено там. Ако е вярна легендата която си изграждаш би трябвало да си служил преди 40+ години .... та много ми е интересно какви изчисления по карти можеш да правиш след 4 десетилетия че се пънеш .....да не си бил фазан по политическата част , сигурно от там са ти напъните към идеологията...


    Вземи пусни нещо на Крала Цеткин или Роза Люксембург че на темата с казармата се изложи яко ..
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Много са ми забавни кат ги хванеш в крачка и почнат да се гърчат.......видиш ли всички били комунета там, само той щото бил много умен .....голем виц
      Марков ти можеш ли да работиш с карта,изчисления! Какъв ОЗ си тогаз? То имаше едни други ,после караха за политически офицери! Един вид,поповете в царската армия! Гледа като теле картата,знае само за партията!

      Ама то и дедето Гиндев е артилерист и ви разбра тъпата идеология.....

      "Бивши ръководни „комунисти” станаха баш капиталисти, алчни и неподбиращи средства за своя личен интерес. Те първи изпратиха децата си да учат и живеят на Запад, те първи задействаха наследения от социализма властови ресурс за непосредствено обогатяване. Тяхната метаморфоза още продължава и това прави отвратително впечатление. Подобни настроения заедно с привнесени от Запад идеологически предразсъдъци тежат като воденичен камък върху всички опити за обединяване на „левите” сили, изтискват последните жизнени сокове от членове и симпатизанти, деморализират изтерзаните радетели за отстояване на социални и национални интереси."
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Казваш че.. избраха ме защото изглеждах много умен- малко е смешно това не мислиш ли?? Отделно които са били в плевен имаха доста добра подготовка по политика, та след това някой продължаваха с кариерата в комунистическата партия, ти си бил от тях, нали?

        А бе заеби Марков и Бг, кажи нещо защо подслушвате разни активисти
        Вате що не ме сложиха в кашимерията/пехотата де/, или танкови с право мерене,то много акъл не се иска там! Пак питам,как един снаряд от 15 км да улучи целта? Не казвам,че е голяма наука,но не е право мерене....

        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение


          А бе заеби Марков и Бг, кажи нещо защо подслушвате разни активисти
          Ни за Клинтън и педофила ще каже , ни за подслушвания на активисти у Канада.

          Виж ако случайно беше нещо за Русия или Путин....мале то писания , то картинки , то генерални изводи от дребни факти......чудо щеше да е
          Last edited by markov; 15.08.2019, 15:29.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Див скандал в Европарламента заради супата в столовата - поскъпнала с цели 20 цента

            Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/politika/div-skanda...ews691679.html

            Преди около 4-5 години говорих веднъж с искрен след поредното му ходене до софия, та той тогава обясняваше че цените в барчето на парламента били около 4 пъти по ниски от пазарните

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Казваш че си пенсионер, нали така? Таааааааа по времето на бай тошо, такива неща каквито описваш не ставаха. Много интересно как и ти и барби описвате родната казарма в някакви такива краски които................ мммммммммм май не са много верни. Не знам, аз кандидатствувах в долна митрополия, един ден преди изпита ми се обадиха , че имам роднини в чужбина/ един от генерал-щабните офицери от времето на цар борис ми е някакъв род- брат на един от дядовците, избягал от бг около 1-2 септември и починал в калифорния/.И съответно не бях допуснат до изпита. А ти обясняваш- ама така, ама онака, ама избраха ме защото изглеждах много умен- малко е смешно това не мислиш ли?? Отделно които са били в плевен имаха доста добра подготовка по политика, та след това някой продължаваха с кариерата в комунистическата партия, ти си бил от тях, нали?

              А бе заеби Марков и Бг, кажи нещо защо подслушвате разни активисти
              Ами те в ШЗО пазели места за такива като тебе,така научиме по-късно! Отпадналите от военните училища им предлагали ШЗО като компенсация,ама умствено май и за там не те одобрили! Смях,по-добре не пиши! То не че не си личи,де! И айде кулашките,като няма други,амо то и пушка да му дадеш,на такъв то ще простреля други! Имахме един такъв,добре че беше халосен патрон.
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                А ти обясняваш- ама така, ама онака, ама избраха ме защото изглеждах много умен- малко е смешно това не мислиш ли?? Отделно които са били в плевен имаха доста добра подготовка по политика, та след това някой продължаваха с кариерата в комунистическата партия, ти си бил от тях, нали?
                Много са ми забавни кат ги хванеш в крачка и почнат да се гърчат.......видиш ли всички били комунета там, само той щото бил много умен .....голем виц
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                  Едно си знае олигофренът,едно си пее! Нека и мен да поизтрият! Давай модератор,не се сърдя.
                  Това явно е самокритика дето си го написал
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                    Вате не е ли нискочел Марков,аз пиша,че съм взет от бойните части,каква повиквателна,избриоха ни няколко,след 2 дни на едни камион ни натовариха и в щаба на армията на изпит,общи въпроси,изглежда там съм отсят от нискочелите,имало и мъдри офицери тогава! Ама чукчата..марков..
                    Казваш че си пенсионер, нали така? Таааааааа по времето на бай тошо, такива неща каквито описваш не ставаха. Много интересно как и ти и барби описвате родната казарма в някакви такива краски които................ мммммммммм май не са много верни. Не знам, аз кандидатствувах в долна митрополия, един ден преди изпита ми се обадиха , че имам роднини в чужбина/ един от генерал-щабните офицери от времето на цар борис ми е някакъв род- брат на един от дядовците, избягал от бг около 1-2 септември и починал в калифорния/.И съответно не бях допуснат до изпита. А ти обясняваш- ама така, ама онака, ама избраха ме защото изглеждах много умен- малко е смешно това не мислиш ли?? Отделно които са били в плевен имаха доста добра подготовка по политика, та след това някой продължаваха с кариерата в комунистическата партия, ти си бил от тях, нали?

                    А бе заеби Марков и Бг, кажи нещо защо подслушвате разни активисти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      ТОест искаш да кажеш че сега в говедария, скоро и в други /съседни/ държави

                      Скандален портрет на бившия президент на САЩ Бил Клинтън бе намерен в имението на американския финансист Джефри Епстайн в Манхатън. На снимката бившият президент позира в Овалния кабинет в червени обувки и синя рокля, подобна на тази, в която Хилари Клинтън беше на церемонията по награждаването в центъра на Кенеди. Бившият американски лидер се усмихва, облегнат на стол. Картината е рисувана от художника Петрина Раян-Клайд. Автентичността на портрета все още не е потвърдена. "Беше Бил Клинтън! Беше шокиращо - определено беше неговият образ. Беше много провокативна, секси снимка. Той носеше токчета, синя рокля и ръцете му бяха в странна поза“, казва източникът.

                      Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/otkrikha-seks...ews691658.html

                      Снимката е много готина
                      Е и

                      Автентичността на портрета все още не е потвърдена

                      .Ама дай да клепаме! И не е снимка!
                      Last edited by vanevski; 15.08.2019, 15:17.
                      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        Кат ти гледам писанията си баш от най-нискочелите , верен на партията тогава ....сега вече пребоядисан демократ ....

                        п.п.
                        Бе дай нещо от Клара Цеткин или Роза Люксембург..
                        Едно си знае олигофренът,едно си пее! Нека и мен да поизтрият! Давай модератор,не се сърдя.
                        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                          Абе Вате,той си е левандур,как не го разбра досега,баща му не беше чак толкова,старият Трюдо? И тук ги има нискочелите! Харпър-консерваторът предишния ,което направи и спастри,тия леваци ще го попилеят! Язък за хубавата държава...връщат я назад,ама временно!.Знай , тука системата така е устроена,че тия се елиминират и това е добре....
                          ТОест искаш да кажеш че сега в говедария, скоро и в други /съседни/ държави

                          Скандален портрет на бившия президент на САЩ Бил Клинтън бе намерен в имението на американския финансист Джефри Епстайн в Манхатън. На снимката бившият президент позира в Овалния кабинет в червени обувки и синя рокля, подобна на тази, в която Хилари Клинтън беше на церемонията по награждаването в центъра на Кенеди. Бившият американски лидер се усмихва, облегнат на стол. Картината е рисувана от художника Петрина Раян-Клайд. Автентичността на портрета все още не е потвърдена. "Беше Бил Клинтън! Беше шокиращо - определено беше неговият образ. Беше много провокативна, секси снимка. Той носеше токчета, синя рокля и ръцете му бяха в странна поза“, казва източникът.

                          Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/otkrikha-seks...ews691658.html

                          Снимката е много готина

                          Коментар


                          • Вате не е ли нискочел Марков,аз пиша,че съм взет от бойните части,каква повиквателна,избриоха ни няколко,след 2 дни на едни камион ни натовариха и в щаба на армията на изпит,общи въпроси,изглежда там съм отсят от нискочелите,имало и мъдри офицери тогава! Ама чукчата..марков..
                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                              Е,Марков тогава не може да не знаеш за Бала баир,или ще кажеш колко пот съм излял там! То вас нискочелите
                              Кат ти гледам писанията си баш от най-нискочелите , верен на партията тогава ....сега вече пребоядисан демократ ....

                              п.п.
                              Бе дай нещо от Клара Цеткин или Роза Люксембург..
                              Last edited by markov; 15.08.2019, 14:48.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Ванчо остави бг на мира, ти не си в бг, нали така? Коментирай двете статии от вчера- и двете са с вчерашна дата, чува ли се чорапения босс да подава оставка или такава може да се иска само на путин , но не и в дермокрациите. И какво става с тези ваши полицаи- подслушвали активисти на антипетролната асоциация, нещо да ти прилича на русия?? Руснаците могат само да ви дишат праха на подслушванията и незаконните действия, но за сметка на това вие сте по вресливи, подскачате за щяло и нещяло и громите виртуално/ само виртуално/ руснаците, кога ще се пробвате реално да ги разбиете
                                Абе Вате,той си е левандур,как не го разбра досега,баща му не беше чак толкова,старият Трюдо? И тук ги има нискочелите! Харпър-консерваторът предишния ,което направи и спастри,тия леваци ще го попилеят! Язък за хубавата държава...връщат я назад,ама временно!.Знай , тука системата така е устроена,че тия се елиминират и това е добре....
                                Last edited by vanevski; 15.08.2019, 14:45.
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X