IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vanevski

    Имал си....трънки! И за полза роду ли се върна? Като жоржа....."не гледай умно,българино"....Като вас ,като чуе за пут.ин,се разтапя....Гнусни сте!.

    Големите не се отчитат на малките, та излишно се напъваш!
    Какво да ти кажа, жалка картина е, да ви виждаме в това не глупаво, а животинско състояние, че и да се чудим как да ви наричаме българи...
    Грую беше изказал една хипотеза, че не бива да ви се дава изобщо право да гласувате и всякакви български права да ви се отнемат!! Признавам, че бях против и с глуповато-алтруистична настройка, че бълагрите тр, да се знаем из целия свят и да се чуваме и поддържаме като такива Уви, има голямо количество "плява" и признавам, че Грую в някои случаи е по-прав. - като продажници не заслужавате дори да се наричате бълагри (та вие сте срам за България) и ако продълажавате да сте такива, каквито ви виждаме - абсолютно неадекватни - може би е по-добре, правото си на глас да упражнявате единствено на място!
    Жив и здрав и ... няма смисъл повече, не ме въвличай в безпредметни разговори, (за мен) нещата са ясни - Има българи и антибългари, ти просто си от вторите. Ще спиш доволен надявам се, с което приключваме и дискусията.

    Коментар


    • Като пише россия,разбирайте Заир....те са виновни....


      Кудрин не исключает "социального взрыва" в России


      Глава Счетной палаты опасается дальнейшего падения уровня жизни в стране

      По его словам, "бедность в России стала позором", поскольку в стране с таким уровнем ВВП на душу населения, с такими постоянно растущими зарплатами, не должно быть такого числа бедных, в особенности в семьях.




      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Другарката татяна голикова, която е Вицепремиер на Русия е ДЕКЛАРИРАЛА за 2018г. личен доход от 14,225,416.47 рубли или НАД 1,006 ПЪТИ средната месечна пенсия от март 2019г. в Русия, която беше МИЗЕРНИТЕ 14,129 рубли...


        Популярные комментарии
        Голикова: "Количество бедных, с доходами ниже прожиточного минимума, сократилось на 400 тысяч человек...." - то есть померли?


        бедный россиянин



        Они перешли в разряд нищих?

        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

          Ти да не си мислеше,че още на летището ще те посрешнат с духова музика и червен килим? И че парите се берат по дърветата? Готованкото гушил се при мама и тати АБПФК,е обиден и като му опряло да задника,си бил камшика обратно! Ти една година на екскурзия ли беше или емигрантство? Затова ли си "прецакан"?

          От възпитанието ти на комунистичско синче и пачият ти мозък си прецакан! Моите и пици са разнасяли отначало! Ама учиш ли,има стипендии,заеми и няма проблем.Още тогава ми пишеха,че тук всичко е направено така,че да ти помага,а не да пречи,като в България! Абе умни хора и затова прогресират тук. Съседите ни пенсионери,то не бяха почивки,криузи,обикновени,не тузари,работници са били....
          Сори, но не си в час изобще и се изказваш като овчар Та аз там не само работа имах у некои институции, която ме работа чекаше но и роднини аристократи имам .. та то дори баба ми е германка бе ванче михайлов, оди се гръмни и братчеди имам с титлите "фон", и пак не съм продал душата., но и да нямах, пак не съм българомразец като вас продажните льохмани, аре успокой се и спирай с генерация на глупостите вече
          Last edited by precakanoto; 17.08.2019, 16:03.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Живях бе човек, живях поне година ..
            Аре жив и здрав и нема нужда да се обясняваме повече.
            Ти да не си мислеше,че още на летището ще те посрешнат с духова музика и червен килим? И че парите се берат по дърветата? Готованкото гушил се при мама и тати АБПФК,е обиден и като му опряло да задника,си бил камшика обратно! Ти една година на екскурзия ли беше или емигрантство? Затова ли си "прецакан"?

            От възпитанието ти на комунистичско синче и пачият ти мозък си прецакан! Моите и пици са разнасяли отначало! Ама учиш ли,има стипендии,заеми и няма проблем.Още тогава ми пишеха,че тук всичко е направено така,че да ти помага,а не да пречи,като в България! Абе умни хора и затова прогресират тук. Съседите ни пенсионери,то не бяха почивки,криузи,обикновени,не тузари,работници са били....
            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Живях бе човек, живях поне година на остпаркщрасе, почти у центъра на Франкфурт - където се определя курса на еврото, видях ви "и жилото и меда". С тез глупости, които ги говориш и зарибяваш народеца, какво да ти кажа, -един ден, чисто и просто ще си заминеш безметежно из канадските ширини и нищо полезно от това. Ти май чувстваш че не си българин вече, май си обикновен българомразец, завистник, може и доносник, може и всякакъв но дезертирал и абдикирал. Защо така, си продаде душицата!? Не ни давай акъл поне на тез които все още браним територията!!! Стой си там на уреденото и на топлото и вегетирай по канадски, какво те е еня за нас, които милеем за хората !
              Аре жив и здрав и нема нужда да се обясняваме повече.
              Мозъкът ти тогава и сега е увреден! Не ми пиши за българомразство,вижте докъде докарахте страната! А власта,като махнеш Фильо си е била на комунистите,вече трийсетина години! Костов е внедрен от карлович,той твърде услужливо им се отплати,приватизации,лустрация нямаше...
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                Ти живял ли си насам? Пусни си филм ютуб как живеят обикновените хора тук! Аз виждам и двете страни,освен ако не си бил в някое гето на Запад!

                И кой се е борил за комуналка в БГ,аз не,!
                Живях бе човек, живях поне година на остпаркщрасе, почти у центъра на Франкфурт - където се определя курса на еврото, видях ви "и жилото и меда". С тез глупости, които ги говориш и зарибяваш народеца, какво да ти кажа, -един ден, чисто и просто ще си заминеш безметежно из канадските ширини и нищо полезно от това. Ти май чувстваш че не си българин вече, май си обикновен българомразец, завистник, може и доносник, може и всякакъв но дезертирал и абдикирал. Защо така, си продаде душицата!? Не ни давай акъл поне на тез които все още браним територията!!! Стой си там на уреденото и на топлото и вегетирай по канадски, какво те е еня за нас, които милеем за хората !
                Аре жив и здрав и нема нужда да се обясняваме повече.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Амиииииии май не съм Бг патриот, избягах и отидох на лекото и мекото. Но все пак ми бягат за бг на месец около 200-250 евро, които отиват по разни фирми -доставчици. Ти какво си направил повече от мен, не видях отговор на въпроса си кога се махна от Бг, барби казваше че по времето на най голямата сила на ДС е напуснал Бг като пич, без да цунка нищо. Та ти кога напусна, за да преценим и за теб какъв си
                  Абе ти си отишъл млад там,а се завираш в апартаментче някакво! Моите вече втори къщи имат,малкия сега-на ход е,в милионен град! Инженери-в бг щяха да са на 700,или бакшиши! Ама пак учиха,изравняваха! Бгобразованието не важи тук. Барби е бил млад тогава,евала! Аз останах сам като млад,и не можех да изоставя децата си! Бяха на 4 и 1 години!
                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Но всички се борихте за комуналки някога, да прецакате ближния...
                    защо бе човече, защо си продадохте душите за комуналки,
                    Аре поне се спрете с плюенето, че зарад вашето крадене сме на това дереже.!
                    Липсват ти някои немалки познания, за да можеш да сравниш жилфонда от преди 50г. със сегашния на запад. Такова сравнение е като ябълки не с дюли, а с ядрена бомба. Много ви се разбягват понятията, дискусията се обезсмисля

                    Ти живял ли си насам? Пусни си филм ютуб как живеят обикновените хора тук! Аз виждам и двете страни,освен ако не си бил в някое гето на Запад!

                    И кой се е борил за комуналка в БГ,аз не,!
                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение



                      Как се живее в комуналка


                      Те са остатък от съветската епоха: комуналните жилища в Русия. Нашият репортер Юрий Решето посети едно такова жилище в Санкт Петербург и установи, че в него живеят 16 семейства.


                      Извинявам се за израза, който ще използвам, но това е първото ми впечатление: стълбището смърди! Ако обаче човек превъзмогне това начално предизвикателство и се качи на третия етаж в западналата постройка в югендстил, ще попадне в същински рай. Само че рай на гласовете и настроенията, рай на хората и мненията, на ястията и слуховете. Това е раят на комуналките на проспект Лиговски № 3 в руската метрополия Санкт Петербург. Комуналното жилище обхваща целия етаж. От двете страни на 12-метровия коридор са разположени малки стаи - всяка от които с големина по 10 кв. м. В края на коридора са банята и тоалетната. И една кухня за всички: за 16 семейства, за мъже и жени, за стари и млади.

                      Коридорът е тъмен, мазилката по стените се лющи. Половината от крушките са изгорели. В края на коридора обаче се долавя лъч дневна светлина - от кухненския прозорец. Именно кухнята е командната централа и мозъкът на комуналката.
                      Но всички се борихте за комуналки някога, да прецакате ближния...
                      защо бе човече, защо си продадохте душите за комуналки,
                      Аре поне се спрете с плюенето, че зарад вашето крадене сме на това дереже.!
                      Липсват ти някои немалки познания, за да можеш да сравниш жилфонда от преди 50г. със сегашния на запад. Такова сравнение е като ябълки не с дюли, а с ядрена бомба. Много ви се разбягват понятията, дискусията се обезсмисля
                      Last edited by precakanoto; 17.08.2019, 14:48.

                      Коментар


                      • [QUOTE=v_tin;n3495576]
                        Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                        https://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%B0%D...%B0/a-19547398


                        Как се живее в комуналка


                        Те са остатък от съветската епоха: комуналните жилища в Русия. Нашият репортер Юрий Решето посети едно такова жилище в Санкт Петербург и установи, че в него живеят 16 семейства.




                        Путин нали нареди още миналата година да се съборят комуналките и по него време импотент и барбарон подскачаха че нямало къде да живеят хората.

                        Така че сега тази статия ми е малкоооооооо ..... тъпа
                        Прекрасно! И къде живеят сега комуналковците? В неговите палати ли ги прибрал?
                        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                        Коментар


                        • Амиииииии май не съм Бг патриот, избягах и отидох на лекото и мекото. Но все пак ми бягат за бг на месец около 200-250 евро, които отиват по разни фирми -доставчици. Ти какво си направил повече от мен, не видях отговор на въпроса си кога се махна от Бг, барби казваше че по времето на най голямата сила на ДС е напуснал Бг като пич, без да цунка нищо. Та ти кога напусна, за да преценим и за теб какъв си

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Ти и барби се биете в гърдите че сте патриоти. Всъщност барби може да кандидатствува и за десидент -руснак, на няколко пъти обяснява как е запознат с руската преса и действителност

                            Аз никога не съм казвал че съм патриот и че трябва да слугувам на този или онзи- за мен е правилото- уби бене -уби патрия. Та не отговори на въпроса - и теб ли те изгониха комунистите или ти сам напусна/ всъщност кога напусна бг
                            Да бе,ти не си бгпатриот! Ти си руски "патриот"! Я какъв :хубав" аватар имаш!
                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • [QUOTE=vanevski;n3495575]

                              https://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%B0%D...%B0/a-19547398


                              Как се живее в комуналка


                              Те са остатък от съветската епоха: комуналните жилища в Русия. Нашият репортер Юрий Решето посети едно такова жилище в Санкт Петербург и установи, че в него живеят 16 семейства.


                              [Извинявам се за израза, който ще използвам, но това е първото ми впечатление: стълбището смърди! Ако обаче човек превъзмогне това начално предизвикателство и се качи на третия етаж в западналата постройка в югендстил, ще попадне в същински рай. Само че рай на гласовете и настроенията, рай на хората и мненията, на ястията и слуховете. Това е раят на комуналките на проспект Лиговски № 3 в руската метрополия Санкт Петербург. Комуналното жилище обхваща целия етаж. От двете страни на 12-метровия коридор са разположени малки стаи - всяка от които с големина по 10 кв. м. В края на коридора са банята и тоалетната. И една кухня за всички: за 16 семейства, за мъже и жени, за стари и млади.

                              Коридорът е тъмен, мазилката по стените се лющи. Половината от крушките са изгорели. В края на коридора обаче се долавя лъч дневна светлина - от кухненския прозорец. Именно кухнята е командната централа и мозъкът на комуналката.

                              /QUOTE]
                              Путин нали нареди още миналата година да се съборят комуналките и по него време импотент и барбарон подскачаха че нямало къде да живеят хората.

                              Така че сега тази статия ми е малкоооооооо ..... тъпа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                +
                                "..ключ из квартире, где деньги лежат?"
                                ... отвратителни комуняги,
                                раздадоха повсеместно ведомствени жилища..жилфонд...грозно...
                                https://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%B0%D...%B0/a-19547398


                                Как се живее в комуналка


                                Те са остатък от съветската епоха: комуналните жилища в Русия. Нашият репортер Юрий Решето посети едно такова жилище в Санкт Петербург и установи, че в него живеят 16 семейства.


                                [QUOTE][Извинявам се за израза, който ще използвам, но това е първото ми впечатление: стълбището смърди! Ако обаче човек превъзмогне това начално предизвикателство и се качи на третия етаж в западналата постройка в югендстил, ще попадне в същински рай. Само че рай на гласовете и настроенията, рай на хората и мненията, на ястията и слуховете. Това е раят на комуналките на проспект Лиговски № 3 в руската метрополия Санкт Петербург. Комуналното жилище обхваща целия етаж. От двете страни на 12-метровия коридор са разположени малки стаи - всяка от които с големина по 10 кв. м. В края на коридора са банята и тоалетната. И една кухня за всички: за 16 семейства, за мъже и жени, за стари и млади.

                                Коридорът е тъмен, мазилката по стените се лющи. Половината от крушките са изгорели. В края на коридора обаче се долавя лъч дневна светлина - от кухненския прозорец. Именно кухнята е командната централа и мозъкът на комуналката.

                                /QUOTE]
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X