IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Искаш примери ли да ти дам?
    ...................
    -Не може да се строи Белене,тук е фронтова линия и плацдарм за бъдеща война................
    За тези които разбират руски и имат 2 свободни часа - Косовский фронт (2019) - https://www.youtube.com/watch?v=n_iN0chJRrg

    Заглавието е подменено от "Балканский рубеж" заради новите правила на тубата (продукцията на 20 FoX) и засяга войната в Косово и натовските бомбардировки над Сърбия от 1999, и най-вече прослуватия марш-бросок с който руснаците завладяват летището в Прищина преди западняците....
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

      И ти май си от споменатите...ония де....
      ]
      Пуснал съм една картинка която е благодат за теб, слез малко надолу по темата. както обикновено тролски глупости. Попитах какво е западен стандарт- получавам каква била средната раб заплата. Колко е една дамска прическа канадецо при теб?? Каза че си се връщал преди 4 години, ами ако си бг пенсионер сигурно си на поне 80г в момента и за колко се подстригваш в селцето си или ходиш при лосовете да ти изядат косичката. Въобще глупостите които говориш не са на килограм , а на тон. Като искаш да оправяш бг- върни се в нея, не да даваш акъл от 5000км

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

        Знаем,знаем,то и ТВ гледаме няма скрито покрито,лъсват ви поразиите,и тормозът над бедния народ,оголял заради "другарите" 200 лв пенсия,тук ме питат на ден ли е това?


        Госпожата беше на държавна работа! Мъжът и механизатор.

        И преди ти казах че по Българските масови медии дават само най-трагичното,най-криминалното, най-шокиращото щото според демократичните разбирания това е най привличащо интерес......от там НЕ можеш да си извлечеш представа за реалния живот.

        Това е все едно аз да гледам само криминалните новини в Канада , където уж живееш и после да ти обяснявам какви сте педофили, убийци, крадци и т.н. всичките живущи там ....нелепо е !
        Last edited by markov; 19.08.2019, 19:10.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

          Знаем,знаем,то и ТВ гледаме ....



          От гледане сте на това дереже,
          Ще се "научите" ( всъщност ви "учат" и "научат" ..платените медии .... от ТВ).
          ps. НЕ Е ПРЕПОРЪКА
          Last edited by precakanoto; 19.08.2019, 18:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

            Добре де,на Словения някой пречи ли и да се развива,че има западен стандарт? Или на Швейцария ,Люксембург? Защо са ни нарочили? Или това е оправданието на глупака,че ходи гол и окъсан!
            Искаш примери ли да ти дам?
            -Не можем да бъдем 10 мил,най много 4 мил от които 2 мил цигани и турци,тези които артисват при тях на работа в техните заводи.
            -Не може газовият поток да минава през България,ще печелим по 400милиона годишно от наеми и такси.
            -Не може да се строи Белене,тук е фронтова линия и плацдарм за бъдеща война.
            -Не може да развиваме производство,те ще произвеждат ние само ще лапаме ако имаме пари.
            -Не може да гледаме крави,кози,овце ,прасета.....те ще ги гледат и каквото ни дадат това е.
            -Не може да искаме пари за техните бази,това е ерес......щом държат войски на наша територия значи се водим окупирани.
            -Не може,не може ,не може а какво може народът вижда и изпитва на гърба си .Имат си в посолството генерал губернатор и той нарежда
            какво може и какво не може.
            Last edited by Grosss; 19.08.2019, 18:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

              Не му обръщай внимание ..тоя живее в паралелна реалност.
              Мисля че реалния човек зад тези профили " В... / Б.... " наистина от поне десетина години не е стъпвал в България
              Знаем,знаем,то и ТВ гледаме няма скрито покрито,лъсват ви поразиите,и тормозът над бедния народ,оголял заради "другарите" 200 лв пенсия,тук ме питат на ден ли е това?

              Ех, така е, бедност, нека да се хвали Борисов че живеем добре! Аз, и Янко, с двети пенции, общо 450лв.живеем.







              Госпожата беше на държавна работа! Мъжът и механизатор.




              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Можеше да добавиш говедария и канада- какво значи западен стандарт- една дамско подстригване в говедария като бях последният път започваше от 35 долара, в България колко е - сигурно около 10лв. Като искаш да имаш западен стандарт добави по една нула на всички стоки и по 2 нули на всички заплати и готово. Мисля че ще ударим в земята и швейцария
                И ти май си от споменатите...ония де....


                https://www.economic.bg/bg/news/6/te...a-zaplata.html

                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Можеше да добавиш говедария и канада- какво значи западен стандарт- една дамско подстригване в говедария като бях последният път започваше от 35 долара, в България колко е - сигурно около 10лв. Като искаш да имаш западен стандарт добави по една нула на всички стоки и по 2 нули на всички заплати и готово. Мисля че ще ударим в земята и швейцария
                  Не му обръщай внимание ..тоя живее в паралелна реалност.
                  Мисля че реалния човек зад тези профили " В... / Б.... " наистина от поне десетина години не е стъпвал в България
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Премиерът на Ирак даде заповед за затваряне на въздушното пространство на страната за международната коалиция и другите въоръжени групировки..

                    Според изявление на Иракското съвместно оперативно командване, силите за противовъздушна отбрана ще считат всяко нарушение като акт на „враждебна авиация“ и съответно ще реагират на него.

                    Забраната се прилага за въоръжени и невъоръжени разузнавателни самолети, хеликоптери, изтребители и всички видове дронове, които се използват от ръководената от САЩ международна коалиция, иракската армия и милиции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                      Добре де,на Словения някой пречи ли и да се развива,че има западен стандарт? Или на Швейцария ,Люксембург? Защо са ни нарочили? Или това е оправданието на глупака,че ходи гол и окъсан!
                      Можеше да добавиш говедария и канада- какво значи западен стандарт- една дамско подстригване в говедария като бях последният път започваше от 35 долара, в България колко е - сигурно около 10лв. Като искаш да имаш западен стандарт добави по една нула на всички стоки и по 2 нули на всички заплати и готово. Мисля че ще ударим в земята и швейцария

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Като изчистят лудницата щото нямат пари да ги хранят така се получава.
                        Много си прав ......гледаме изпълнения.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Ванка ти пак живееш в паралелната реалност ......

                          Като ти чете глупостите човек почва да се чуди що не сме членове на Евроазийската общност или направо на СССР?

                          Аз все си мислех че сме членове на ЕС и НАТО ама явно съм се объркал ....
                          Глупостите са ваш прийом!

                          Сега пък лобираш за ЕС и Нато,а не за евразийската кочина!

                          Поклонниците на комунизма се домогват уж до някаква хармония, но тя е примитивна, белязана с душевна бедност и еднообразие! Въпреки това в условията на тази примитивност, хармонията остава по-скоро мечта, идеал, който изплува на равнището на съзнанието. Под тънкия слой съзнателен стремеж към хармония се крие дълбоко раздвояване на цялостния душевен живот.

                          Или да си послужим с думите на Юрий Глазов:

                          „Тяхното (на хората от комунистическия „антисвят" — А. И.) поведение е изцяло двуезично, при което първият език по своя характер представлява радикално отрицание на втория. . . Двойнствеността на мисленето е свързана с една двойнственост на поведението и на езика''. [12] Съществува една дълбока, основна амбивалентност на комунистическата психика, която от своя страна се разпада на множество частни амбивалентности.

                          амбивалентности.

                          Амбивалентност е състояние на субекта, който в дадена ситуация и в едно и също време изпитва противоречиви чувства. Амбивалентността не е абнормно психично състояние. Все пак се случва, когато противоречията са непреодолими, тази двойственост на чувствата да се прояви чрез патологично поведение. Терминът е създаден от Ойген Блойлер през 1910 г., за да означи един от най-важните аспекти на личността на болните от шизофрения. У тези болни се наблюдават внезапни промени в настроението, без да бъдат разбираеми причините за промяната.

                          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Какво зависи от нас българите,каквото кажат настоящите ни господари?Ние сме колониялна държава и да пръднем трябва да искаме разрешение
                            дали може или не може.
                            Добре де,на Словения някой пречи ли и да се развива,че има западен стандарт? Или на Швейцария ,Люксембург? Защо са ни нарочили? Или това е оправданието на глупака,че ходи гол и окъсан!
                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                              Да уточним кое.....ама по-подробно,без клишета.....сега пък си станал и евроатлантик.......
                              Какво зависи от нас българите,каквото кажат настоящите ни господари?Ние сме колониялна държава и да пръднем трябва да искаме разрешение
                              дали може или не може.

                              Коментар


                              • Да уточним кое.....ама по-подробно,без клишета.....сега пък си станал и евроатлантик.......
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X