IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Само, моля те, не казвай, че ти е приятно!
    На мен вече не ми е приятно и май съжалявам, че отворих страницата!
    Със самото ми появяване станах свидетел на тежкото прогресиране на заболяването на единия, който продължава да се гаври с Родината ми, а сега и другият ме извади от равновесие и съм а-ха на прага да извадя ножовете!

    А въобще нямах такова намерение!
    КОЙ те извади от равновесие, начев?


    Е мога да каже в случая че не ми е неприятно...
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Начев, уелкъм бак!
      Само, моля те, не казвай, че ти е приятно!
      На мен вече не ми е приятно и май съжалявам, че отворих страницата!
      Със самото ми появяване станах свидетел на тежкото прогресиране на заболяването на единия, който продължава да се гаври с Родината ми, а сега и другият ме извади от равновесие и съм а-ха на прага да извадя ножовете!

      А въобще нямах такова намерение!

      Коментар


      • Начев, уелкъм бак!
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Някой редактира поста на Ванчето, в който тържествено ме обявяваше за малоумен.
          За протокола, нямам нищо против Ванчето да ме нарича малоумен.
          Дори настоявам да се върне!
          Тава по-убедително ще се схване и моето отношение към този провокатор!

          Как така редактирате, че въобще не си личи, че постът и пипан??
          Last edited by X_Y; 11.09.2019, 15:11.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

            Начев не се напъвай да коментираш!

            Да си чувал за WASP цивилизация? Или за петте очи?


            https://makeagif.com/gif/-7emF1x?ori...=20&ref=kASENH
            Да, аз съм самокритичен и оценявам капацитета си като недостатъчен.
            Колчем стане дума за нормална приказка (ти много рядко издаваш сигнали, че с теб въобще може да се води разговор) на политически и социални теми, изведнъж ни в клин ни в ръкав ми задаваш въпроса за WASP цивилизацията. Отговарял съм ти, а ти напоително си заливал темата с дежурните опорки. Днес е поне за трети път.

            Помня появяването ти в този форум, когато буквално на втория ден ни пусна със занитваща тържественост онази фалшивка за "за кунките, които ще отрежат на бай ти Либен чепките".
            Опитах що-годе нормално да ти обърна внимание, че най-малкото не е прилично едно такова поведение. Извинение не съм очаквал, то извинението въобще не принадлежи към инструментариума и тоналността на тази тема, но при подобен гаф е подходящо поне да има малко засрамване.
            Нищо подобно!
            Ставаш все по-нагъл и безсрамен!
            Ето по тази причина ти си чепка!
            Чепка, разбра ли!
            Безсрамник, фалшификатор и платен агент за обработване на общественото мнение, това си ти!

            Непознаването на историята и наследството и едновременно спекулиране с името на Левски е абсолютно неприемливо за всеки българин ( донякъде те оправдава обстоятелството, че ти вече не си българин) и на фона на онова ти прегрешение, днешното е направо невинно.
            И все пак, откъде то взе този 12 век, за който дори Маркс бил писал?
            Ти имаш ли най елементарна представа от история и политически науки?
            Дори не е необходимо да познаваш мнението на Кончаловски, нито пък да знаеш в подробности историята на Русия. Аз също не я знам чак дотам, но поне познавам крайъгълните камъни. От 9-ти до 16 век се проследява викингската кръвна линия сред елита, разпокъсаност, княжества. Идва Иван Грозни. Слагат се основите на империята и т.н.
            Откъде взе 12 век? Как реши, че живеят точно в 12 век? Какво точно те насочи?
            Пръста ли си наплюнчи?
            Или пък реши, че една изостаналост от 800 - 900 години стои много фотогенично?! Ама не е прекалено!
            А нещо отвътре така те буташе да се изхвърлиш, че живеят оже в пещерните времена!

            Коментар


            • Tatiana Christy

              И Татяна Дончева, "острият" глас с/у статуковото, го подкрепи мощно, като се вля в кампанията на Манолова.
              Браво! Кръвта вода не става...и само пробутва плява....Пфу!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Дълго време ме нямаше...

                Може да опредметиш разсъжденията си на база на примера на Канада!
                Начев не се напъвай да коментираш!

                Да си чувал за WASP цивилизация? Или за петте очи?


                https://makeagif.com/gif/-7emF1x?ori...=20&ref=kASENH
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Нямах нищо против бъдещият главен прокурор.
                  Все ми бе едно кой ще е.
                  Tatiana Christy
                  ·
                  Някой няма ли да пита гешев как се чувства от факта, че в негова чест са докарани автобуси с неграмотни роми от перник "да се борят с/у олигархията"? Гешевввв, гешеффф, щом до платените роми опря, и до татуирани голи неонацита си егати нещастника!!
                  - казионната еврейска организация “ Шалом” също подкрепя Гешев. Много жалки методи !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    Е тоя цирк ще избие рибата ......поредните лаладжии дет ша ни оправят


                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Счетная палата: Почти 3 триллиона рублей из бюджета
                      растворились на стройках-призраках


                      Ни одна из 40 государственных программ, призванных развивать приоритетные отрасли экономики, помогать регионам и незащищенным слоям населения, не показала высокой степени эффективности.
                      К такому выводу пришла Счетная палата РФ, проанализировав исполнение федерального бюджета за 2018 год.
                      Почти половина госпрограмм - 19 из 40 - показали «низкую эффективность».
                      По остальным программам (21) установлен «средний уровень эффективности».
                      «Высокий уровень эффективности по госпрограммам не установлен», - говорится в отчете СП.

                      менее 30% заложенных в бюджет денег получила госпрограмма «Развитие экспортного потенциала российской системы образования», менее половины - «Повышение производительности труда и поддержки занятости».
                      Еще хуже обстоят дела с Федеральной адресной инвестиционной программой, исполнение которой по итогам прошлого года оказалось самым низким за 15 лет.

                      Программа, задуманная как механизм капитального строительства за счет бюджета, превратилась в «черную дыру», которая плодит «стройки-призраки», повисающие на балансе государства и госучрежедений в качестве объектов незавершенного строительства.
                      По итогам прошлого года каждый второй объект (45,5%), включенный в план ФАИП, не был введен в эксплуатацию.

                      В общей сложности 2,372 триллиона рублей было выделено из бюджета на госстройки, которые закончились ничем.
                      На данный момент 12,8 тысячи объектов по всей стране числятся как «незавершенное строительство».
                      «Наибольшие объемы незавершенного строительства числятся у Минобороны России и Росавтодора», - говорится в докладе.
                      Если же учесть стройки в регионах, на которые выделялись деньги из бюджетов субъектов РФ, то речь идет уже о 58 тысячах объектов на общую сумму 2,89 триллиона рублей.
                      Общий объем нарушений, выявленных Счетной палатой при проверке исполнения бюджета за 2018 года, составил 426,2 млрд рублей.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                        Сега тази "руска душевност" просто не мога да я разбера! Кончаловски казва,че руснаците живеят още в 12 век,а цивилизационно са много изостанали!
                        Дълго време ме нямаше и искам първо да попитам, ти междувременно държа ли се политически коректно и прилично?
                        Да знам, че да си правя и аз сметката!

                        Прегледах по диагонал някакво количество страници назад и за втори път срещам горното твърдение. Дори при първото твърдение беше намесено името на Маркс.

                        Имаш възможност да внесеш корекции и уточнения, при положение че считаш за необходимо.
                        Или може би предпочиташ да го направя аз?!

                        Факт е - отделните народи имат различна история.
                        Процесът на формиране на нациите пък е сложен и противоречив и отнема различно историческо време. Има по-стари, има и млади нации.

                        Българите сме чувствителни на тази тема, доколкото преди около век е поставено начало на определени исторически събития, които отделят една част от българския народ от тялото на Майка България, а преди около 70 години дори започва процес на формиране на нова нация от част от отделения народ. Естествено, говоря за събитията, който водят до днешната Северна Македония.

                        Та, в кой век, викаш, живеят руснаците?
                        Колко века е необходимо да "прослужи" един народ във феодалния строй, после в буржуазния ( заедно с формирането на нация), че да се създадат условия за израстване на модерни индивиди?

                        Може да опредметиш разсъжденията си на база на примера на Канада!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Ами аз ти предложих барби- ела си и поведи народа към светлото демократично бъдеще. Предложих преди, предлагам и сега пак, вземи ванчо и и ни поведете към демократичното бъдеще
                          Не бой се, подготвям внучетата Дотогава дерзайте, може още по-надолу да се слезе
                          Last edited by X_Y; 11.09.2019, 12:19.

                          Коментар


                          • Блокировкам Роскомнадзора пришел конец. Новая «фича» от Firefox

                            Вот что пишут в официальном блоге Мозиллы. Мы планируем постепенно разворачивать DoH в США, начиная с конца сентября.
                            Что это значит:
                            Ничего особенного. Просто все блокировки РКН превратятся в тыкву. Для обходов блокировок не понадобится ничего, кроме браузера Firefox. Блокировки по DNS не будут работать от слова совсем, ибо все запросы там будут зашифрованы. А блокировки по IP перестанут работать, ибо теперь можно будет тупо изменить IP заблокированного адреса и РКН об этом не узнает…

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Ами аз ти предложих барби- ела си и поведи народа към светлото демократично бъдеще. Предложих преди, предлагам и сега пак, вземи ванчо и факЮ и ни поведете към демократичното бъдеще
                              Е тоя цирк ще избие рибата ......поредните лаладжии дет ша ни оправят
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Кой народ бе, Мунчо Останаха само 5% Българи с непромити мозъци, останалото е червена сган, манипулираща вече 75 години будали
                                Да, ще трябва да си внесете нови Хора - Учили, Работили и Живяли в Цивилизовани Държави, за да пресушат блатата и тресавищата по територията
                                Ами аз ти предложих барби- ела си и поведи народа към светлото демократично бъдеще. Предложих преди, предлагам и сега пак, вземи ванчо и и ни поведете към демократичното бъдеще
                                Last edited by X_Y; 11.09.2019, 12:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X