IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/groups/1874...5576369247844/

    Molq сравнете с тези които познавате/сте посещавали

    Коментар


    • Абе тези не бяха ли фалирали:

      Heтният пyбличeн дълг нa Pycия пaднa пoд нyлaтa Kъм 1 aвгycт oбщият дъpжaвeн дълг e бил 16,2 тpилиoнa pyбли ($248 милиapдa)

      Πyбличният дълг вĸлючвa външния и вътpeшния дълг нa пpaвитeлcтвoтo, peгиoнитe и oбщинитe. Kъм 1 aвгycт oбщият дъpжaвeн дълг e бил 16,2 тpилиoнa pyбли ($248 милиapдa), или 15 пpoцeнтa oт бpyтния вътpeшeн пpoдyĸт. Toй ce paвнявa и нa пpиxoдитe нa пpaвитeлcтвoтo oт дaнъци. Cyмaтa, ĸoятo дъpжaвaтa имa в дeпoзити в цeнтpaлнaтa бaнĸa e 17,6 тpилиoнa pyбли ĸъм cъщaтa дaтa, или 16,2 пpoцeнтa oт бpyтния вътpeшeн пpoдyĸт.

      Taĸa Pycия би мoглa дa пoĸpиe цeлия cи дълг, изпoлзвaйĸи caмo правителствените дeпoзити. Mocĸвa yвeличaвa пoĸyпĸитe нa злaтo и peзepвитe cи в пocлeднитe гoдини в oпит дa пpeдпaзи иĸoнoмиĸaтa cи oт aмepиĸaнcĸитe caнĸции. Ho мaĸap гoлeмитe peзepви дa пoмaгaт зa пpeдпaзвaнe oт финaнcoви pиcĸoвe, тe мoгaт дa нaмaлят иĸoнoмичecĸия pacтeж, пocoчвaт aнaлизaтopи. Издaниeтo пocoчвa, чe ĸaмпaниятa нa Pycия зa нaмaлявaнe нa дългa им цeнa. "Рестриктивната политика", ĸoeтo идвa c нeгo, нe пoмaгa зa paзвивaнe нa иĸoнoмичecĸия пoтeнциaл нa cтpaнaтa.

      Aнaлизaтopи пocoчвaт, чe Mocĸвa мoжe дa yвeличи дъглa cи c, ĸaтo тoвa нямa дa зaплaши финaнcoвaтa ѝ cтaбилнocт. Cpeдcтвaтa мoжeшe дa бъдaт изпoлзвaни зa пoвишaвaнe нa pacтeжa , ĸaзвaт oт Ѕbеrbаnk.
      Last edited by markov; 13.09.2019, 14:11.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • НЕ МОЕ ДА БЪДЕ :


        САЩ: Не сме извършвали военни престъпления в Сирия

        Висш американски дипломат oтхвърли кoнcтaтaциитe нa Кoмиcиятa нa OOН, чe въздушнитe удaри нa кoaлицията са довели до смъртта на цивилни


        Cпeциaлният прeдcтaвитeл нa CAЩ зa Cирия Джeймc Джeфри oтхвърли кoнcтaтaциитe нa Кoмиcиятa нa OOН, чe въздушнитe удaри нa кoaлициятa, ръкoвoдeни oт Вaшингтoн, ca дoвeли дo cмърттa нa цивилни. Тoй изрaзи нecъглacиeтo cи пo тoзи въпрoc, oтгoвaряйки нa въпрocитe нa журнaлиcтитe cлeд cрeщa в Жeнeвa cъc cпeциaлния прaтeник нa гeнeрaлния ceкрeтaр нa OOН зa Cирия Гeйр Пeдeрceн. "Нe cмe cъглacни c тeзи извoди", кaзa Джeфри и дoбaви, чe кoaлициятa "дeйcтвa прeдпaзливo при вcички вoeнни oпeрaции", предадоха осведомителните агенции, цитирани от "Фoкуc".

        Пo-рaнo Нeзaвиcимaтa кoмиcия нa OOН зa рaзcлeдвaнe нa нaрушeниятa нa прaвaтa нa чoвeкa в Cирия cтигнa дo зaключeниeтo, чe пo врeмe нa бoрбaтa cрeщу тeрoриcтичнитe групирoвки в cтрaнaтa, кoaлициятa, ръкoвoдeнa oт CAЩ, мoжe дa e извършилa вoeнни прecтъплeния. Кaктo cлeдвa oт eкcпeртeн дoклaд, публикувaн в Жeнeвa, cтaвa думa зa cмърттa нa цивилни и унищoжaвaнeтo нa грaждaнcкaтa инфрacтруктурa в рeзултaт нa вoeнни oпeрaции в прoвинция Дeйр Eз-Зoр.

        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение






          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

            Не ми е ясна семейната история зад тази случка, не знам и в коя страна е.

            Но ясно се вижда съпротивата на малкото дете, шамаросванията му от "социалната" и наобиколилите дома десетина маскирани полицейски бабанковци с тежки бронежилетки.

            Очевиден държавен терор над малко дете!

            Напред към светлото бъдеще!
            Това е в Румъния,ама трябва да се чете! Четете бе...

            И мутето пуснете

            .https://makeagif.com/gif/-jCUU1g?ori...n=9&ref=kASENH

            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              А, забравих да добавя, че чукчата вече става читател
              Поне за известно време.
              А може и за много дълго време!
              Кой това?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Много съм разочарован!
                Толкова труд, пък всичко да иде нахалост!

                Я виж - първата част от историята, която започнах още вчера следобед, започва с думите, които ти ми подаде.
                Ерго, ти се явяваш нещо като вдъхновител!
                Аз ужасно се притеснявах, че може да претендираш за съавторство и е много добре, че поне тези ми страхове се разсеяха. Така и не си разбрал, че пиша по зададената тема.
                Всъщност, още в момента на писането сега съобразявам, че няма да посмееш да се пишеш за съавтор, че току-виж те погнало ф?бр-то, пък и ситизъншипа мога да ти вземат.
                Я по-добре да си траем!

                Всичко написано вече е съхранено някъде горе из "облаците", но доколкото и двамата сме напълно незначителни и безобидни и нямаме никакви претенции да погледнем в тефтерите на господарите, всичко така и ще си изтлее "облачно" - недокоснато от човешка ръка.
                Нали нямаш никакви съмнения, че създадохте един свят, където всеки е следен за всичко. Под някакъв номер и код автоматично (според никове, ай-пи адреси, пощенски кутии и др.) се складира съответната информация и чака надлежния момент. А надигнеш глава и нещо започне да зависи от теб, ще отворят файловете, ще прочетат и ще ти се обадят най-вежливо.
                Дано ти си го харесваш този свят!
                Заподозрях че първата част е за мен, но не бях сигурен. Малко кратка ми се видя, явно повече те влече втората част. Но това е разбираемо...

                Ся като казваш "създадохте", като че ли ти, или вие сте стояли отстрани. Ами не сте! Вземахте дейно участие - купувахте компютри, програми, мобилни телефони с удоволствие, фейсбук, емайли... никой не ви е карал насила... Например аз фейсбук нямам. А и не се притеснявам особено, няма данни да се занимавам с престъпления някакви...
                Но нима преди не се складираше съответната информация? Беше същото, само че доста по-обемно. Нали за това запалиха навремето партийния дом. Знаеше се всичко за всеки.
                Иначе света си го харесвам. Знаеш ли кое? Това че поне видимо никой не ми пречи да правя това което искам. Както казваш, ние сме малки хора, а тук малките хора никой не ги закача. Че и по-големите. За разлика от... Знаеш къде.

                Ся за авторството няма да откажа ако ме споменеш. Края е малко пораженчески, но пък идеята си я биваше.


                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • За православието с което много се кичат и гордеят властвуващите в Русия...
                  .
                  .И най-вече за агент '"Михайлов" на КГБ! Сегашният шестнадесети патриарх на Русия- Кирил.

                  Негова е и "крилатата" мисъл,че „човешките права са новата ерес“, както и че трябва да се борим против опитите да се утвърди правото на човека да прави, какъвто пожелае избор!


                  "Типично в стилът на Православието"! Пълна карикатура на Християнството!


                  Анатема към болшевиките обявена на 19 януари 1918 г. от последният законен водач на Руската църква- Московския патриарх +Тихон


                  "...Това, което вършите е не просто жестокост: това е наистина сатанинско дело, за което подлежите вие на геената огнена в бъдещият живот- задгробният, и страшно проклятие пада върху потомството ви в настоящият живот- земният. С дадената ни от Бога власт ви забраняваме да пристъпвате към Христовите тайнства, АНАТЕМОСВАМЕ ви, ако ще и да носите христянски имена или дори по рождение да принадлежите към Църквата. Заклеваме и всички вас, вярващите чада на Православната църква да не влизате в никакво общение с такива изверги на човешкия род..."

                  Патриарх Московский и всея России Тихон Церковные ведомости. 1918. N 2. С. 11-12.
                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    A, грисов, надявам се че си опекъл чушките?

                    О, много добре станаха, благодаря за вниманието.

                    Направих чушки с доматен сос, чушки с оцет и олио, и кьопоолу. Магданоз, цели скилидки чесън, лекия характерен димен аромат. Мда.
                    Аз доволен!

                    Мисля, господин фараон, да залягам, обаче. Лека нощ!

                    Коментар


                    • А, забравих да добавя, че чукчата вече става читател
                      Поне за известно време.
                      А може и за много дълго време!

                      Коментар


                      • A, грисов, надявам се че си опекъл чушките?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Начев, днес си он файър.
                          Много добре! А сега да те помоля да довършиш онази приказка дето започнаххх....
                          И ако нямаш нищо против, ще подам и друга интересна тема.

                          Много съм разочарован!
                          Толкова труд, пък всичко да иде нахалост!

                          Я виж - първата част от историята, която започнах още вчера следобед, започва с думите, които ти ми подаде.
                          Ерго, ти се явяваш нещо като вдъхновител!
                          Аз ужасно се притеснявах, че може да претендираш за съавторство и е много добре, че поне тези ми страхове се разсеяха. Така и не си разбрал, че пиша по зададената тема.
                          Всъщност, още в момента на писането сега съобразявам, че няма да посмееш да се пишеш за съавтор, че току-виж те погнало ф?бр-то, пък и ситизъншипа мога да ти вземат.
                          Я по-добре да си траем!

                          Всичко написано вече е съхранено някъде горе из "облаците", но доколкото и двамата сме напълно незначителни и безобидни и нямаме никакви претенции да погледнем в тефтерите на господарите, всичко така и ще си изтлее "облачно" - недокоснато от човешка ръка.
                          Нали нямаш никакви съмнения, че създадохте един свят, където всеки е следен за всичко. Под някакъв номер и код автоматично (според никове, ай-пи адреси, пощенски кутии и др.) се складира съответната информация и чака надлежния момент. А надигнеш глава и нещо започне да зависи от теб, ще отворят файловете, ще прочетат и ще ти се обадят най-вежливо.
                          Дано ти си го харесваш този свят!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                            Не ми е ясна семейната история зад тази случка, не знам и в коя страна е.

                            Но ясно се вижда съпротивата на малкото дете, шамаросванията му от "социалната" и наобиколилите дома десетина маскирани полицейски бабанковци с тежки бронежилетки.

                            Очевиден държавен терор над малко дете!

                            Напред към светлото бъдеще!

                            Коментар


                            • Начев, днес си он файър.
                              Много добре! А сега да те помоля да довършиш онази приказка дето започнаххх....
                              И ако нямаш нищо против, ще подам и друга интересна тема.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                                +1
                                заеби, заеби...преклонена главица я сабя не сече, Продажници са това, Начев, синьо-виолетови продажници...
                                Мечок, Днес започнах да пиша една поучителна история, но не остана време, а само да знаеш как се старах да я съкратя максимално!
                                Ситуацията е такава, че ако не я довърша рискувам да хвърля в пълно неведение цялата аудитория. Очевидно е, че трябва да си дам зор и да докарам до успешен край започнатата работа.

                                Първата част беше адресирана до Фъки, с когото спокойно мога да разговарям при спазване на добрия тон, но втората част я посвещавам на теб и моя приятел 4и4о:

                                Та работата опряла до Кептъна и Скалата.

                                Композицията спря преди мястото на засадата, героите направиха дълбоки обходни маневри, но никакви усилия не можеше да бъдат спестени за спасяване на свободния свят и запазване на найвеликите му тайни.
                                Каскетаджиите бяха изненадани и безславно се предадоха.
                                Скалата ги погледна сурово, наду заплашително бицепс, назидателно стегна гръдните мусукули, които подскочиха като прасенца в чувал от коноп и рече с нечовешки дълбок глас:
                                Абе, тъпаци, за мен сега вече са подготвили сценарий по тази операция и кат се върна и ме снимат, ще ми дадат 30 млн. хонорар, кат за главна мъжка роля. Така е по ценоразписа на Холивуд. Ми вие за какво се борите?!
                                Ми ... ние ... сал заради самата идея! Пък и нашата Родина!, изхлипаха тъпаците.

                                Елате бе, тъпаци, да ви покажа за какво си рискувате живота!
                                Отвориха вагон от влака, после един специален шкаф и Скалата извади нещо като книга, подвързано с луксозна кожена обложка. Каскетаджиите седнаха, Скалата натисна едно копче връз книгата и един дълбок Глас изведнъж огласи помещението. Явно вървеше някакъв аудиофайл.


                                Гласът редеше равни слова без никаква емоция:

                                „В началото бе само хаос!

                                Лъжа, безчестие, предателства, грабежи, убийства, боричкане за власт!

                                Животът беше груб, а От всевъзможни посоки и с какви ли не аргументи говореха хубави слова, но смисълът и делата си оставаха все същите. Как да извъртим нещата така, че една мъъъничка групичка хора да яхнат човеците и да ги накарат да се трудят неуморно за тяхното добруване. Хич не беше лесно, много кървища с е проляха, световни войни се водиха.

                                Мноого отстъпки и реформи се принудихме да направим, че да станат нещата що-годе търпими.

                                И тогава мъдри човеци си спомниха, че не е необходимо да се проливат океани от кръв. Един наш просветен праотец бил казал: Дайте ми правото да печатам парите и въобще не ми пука, кой ще пише законите. Така и направили, създали най-мощните и ефективни печатарски машини, създали монитори, които са големи като футболни стадиони, че да може връз тях да се изпишат огромни числа с безброй нули след единиците.
                                Създали много пари и богатство безчет.

                                Дали го това богатство на банките, ама строго им казали. Управлявайте успешно, но и мъдри бъдете. Ту вдигайте армада от хеликоптери и пръскайте пари, ту ги правете кът. Побъркайте ги, накарайте ги да мечтаят за един сосен хамбургер и да виждат в него смисъла на живота си. Големите не закачайте. Иначе, Който дребен не връща, вземете му имота, ама не го лишавайте от хамбургер. Ако му се яде един, давайте му по два (пак на кредит, де) и да бъде максимално мазничък, че да му лояса мозъка. Ако стане двеста кила и надипли три ката сланина – няма лошо, важното е да гледа тъпо, да се хили безпричинно и да не създава проблеми!

                                Побъркайте ги с целенасочени и ловко скроени информации и други обратни такива, всейте раздор, релативирайте всичко стойностно, всяка добродетел, накарайте ги да забравят майка и баща, род и Родина. Накарайте ги да се държат като атомизирани единици, да вярват и да са дълбоко убедени, че става дума за пари и само за пари. Друго просто няма!

                                Същевременно дайте видимата власт на група сменящи се и често неизбрани от никого клоуни, който управляват уж от свое име, но за сметка на цялото общество, но пък от друга страна ползите гарантирано и делово да биват носочвани към група от аморфни и дори безлики муцуни, които никога не са се показвали от тиливизора.

                                Така с още малко усилия ще достигнем до заветната цел, ще пристъпим на последното стъпало на социалното и общественото развитие, ще излезем на бляскавата сцена, на която завършва човешката история, ще свием тържествено венеца на Смисъла и ще коронясаме за награда творението на Бога защото то достигна до крайна цел и спирка на своето пътуване.“



                                Ама чакайте, нали един голям мъдрец беше казал, че всичко родено е достойно да умре, попита плахо един от зрителите.
                                Как така стигнахме да крайната и заветна цел?!

                                "Пълни глупости, отвърна уверено Гласа!
                                И най-важното, кой взел, зел ... а другите да го ду..., да бачкат без претенции и да мухат сосни гмо бургери."



                                Коментар

                                Working...
                                X