IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ванчо, какво е времето при теб, чета че в говедария в 21 век умрели по къщята си от студ 6 човека. Ти не казваш нищо за тази канада, само руснаците са ти в главата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

      когато ти оттърва русия е ссср ама когато не русия не е ссср

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

        Ами то трябва да го разбереш....амаНякога това е било финландското градче Петсамо.,[/SIZE]до него е разположена базата на 61-ви полк на морските пехотинци от руския Северен флот. Те воюват в Донбас с девиза "Там, където сме ние, там е победата" и "защитават" руснаците от украинските националисти.

        Повече тук

        Два свята (снимки)


        хайде да видиш колко съм добър




        Last edited by v_tin; 16.12.2019, 19:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

          Бе в главата ти има само лозунги против лошия Путин и лошите Руснаци.
          Друго до сега не съм забелязал
          Нефнимаваш. Двойка седни си.
          Политкомисар(за дълбока провинция) обаче става от тебе.

          p.s
          За домашно:
          1. провери колко пъти аз съм писал нещо за путин.
          2.Вземи най-сетне отговори правилно на въпроса му за 1939г. и Полша.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

            [ATTACH=CONFIG]n3525470[/ATTACH]
            когато ти оттърва русия е ссср ама когато не русия не е ссср
            Где нет вопросов - всегда есть ответ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Ха-ха -ха ....
              Ами то трябва да го разбереш....ама как?

              Как живеят градовете, които СССР "освободи" и отне от Финландия през 1939-1940 г. -



              вижте сами

              Някога това е било финландското градче Петсамо.,до него е разположена базата на 61-ви полк на морските пехотинци от руския Северен флот. Те воюват в Донбас с девиза "Там, където сме ние, там е победата" и "защитават" руснаците от украинските националисти.






              Повече тук

              Два свята (снимки)
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

                Ама нямаш нищо против да си благодарен на ссср за туй че царска Русия те е освободила.
                Click image for larger version

Name:	355620013680167.jpg
Views:	2
Size:	61.3 КБ
ID:	3525470

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                  Ха-ха -ха ....Не можах само да схвана ,как една книга със заглавие "Русия през 1839 г",може да е най-доброто произведение ,написано за Съветския съюз....И това го е казал шеф на ЦРУ...Бу-ха-ха-ха....Тоя бих го уволнил светкавично за малоумие....Ама всъщност,като знам, с каква широка обща култура е средният американец,като нищо можеш да им прибуташ книга със заглавие " Русия през 1839г" ,колко точно описва СССР...Е немам думи...Съкрушен съм....
                  Ама нямаш нищо против да си благодарен на ссср за туй че царска Русия те е освободила.
                  Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    Ха-ха -ха ....Не можах само да схвана ,как една книга със заглавие "Русия през 1839 г",може да е най-доброто произведение ,написано за Съветския съюз....И това го е казал шеф на ЦРУ...Бу-ха-ха-ха....Тоя бих го уволнил светкавично за малоумие....Ама всъщност,като знам, с каква широка обща култура е средният американец,като нищо можеш да им прибуташ книга със заглавие " Русия през 1839г" ,колко точно описва СССР...Е немам думи...Съкрушен съм....
                    Че какво се учудваш, като им гледаш делата на персонала тук какво друго да очакваш за началниците им...
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение




                      Дьо Кюстин е първият, който нарича Русия „тюрма на народите”: „Колкото и да е необятна тази империя, тя не е нищо друго освен затвор, ключа от който се държи от императора-надзирател...

                      ....книгата на дьо Кюстин продължава да е актуална на Запад. През 1951 година тя е преиздадена в САЩ с предговор на директора на ЦРУ Бедел Смит, в който се подчертава, че е „най-доброто произведение, написано за Съветския съюз”.
                      Ха-ха -ха ....Не можах само да схвана ,как една книга със заглавие "Русия през 1839 г",може да е най-доброто произведение ,написано за Съветския съюз....И това го е казал шеф на ЦРУ...Бу-ха-ха-ха....Тоя бих го уволнил светкавично за малоумие....Ама всъщност,като знам, с каква широка обща култура е средният американец,като нищо можеш да им прибуташ книга със заглавие " Русия през 1839г" ,колко точно описва СССР...Е немам думи...Съкрушен съм....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        Бе в главата ти има само лозунги против лошия Путин и лошите Руснаци.
                        Друго до сега не съм забелязал



                        Дьо Кюстин е първият, който нарича Русия „тюрма на народите”: „Колкото и да е необятна тази империя, тя не е нищо друго освен затвор, ключа от който се държи от императора-надзирател...

                        ....книгата на дьо Кюстин продължава да е актуална на Запад. През 1951 година тя е преиздадена в САЩ с предговор на директора на ЦРУ Бедел Смит, в който се подчертава, че е „най-доброто произведение, написано за Съветския съюз”.
                        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          Мне,аз различавам Русия от него, а он лично е виновен за други неща,
                          ама това е за непропагандисти различаващи Полша от Чехословакия.
                          Бе в главата ти има само лозунги против лошия Путин и лошите Руснаци.
                          Друго до сега не съм забелязал
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            Някои построил някаква глупост и викаш за това е виновен лично Путин ?

                            Сигурно по останалия свят строителни глупости няма ......стига сте се излагали с тази пропаганда....
                            Мне,аз различавам Русия от него, а он лично е виновен за други неща,
                            ама това е за непропагандисти различаващи Полша от Чехословакия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              За*би го Георги Марков,разбрахме,че е бил агент...Я вземи си признай,кой е твоя агентурен псевдоним?!
                              Барбарона затова си е барбарон. За да си мени формата. Сега е барбасорос, преди е бил барбатошо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Георги Марков е депутат от Великото народно събрание, тогава от СДС. Става конституционен съдия и е сред гласовете, спрели текстове от закона за разкриване на досиетата на тоталитарните служби, приет от кабинета "Костов" (въпросното решение на КС е взето с минимално мнозинство - тоест 1 глас е бил решаващ - б.р.). По-късно Марков бе обявен за агент "Николай" на Държавна сигурност от действащата комисия по досиетата. Беше част от партията на Яне Янев - "Ред, законност и справедлиност" - дори неин първи председател. Политическата му кариера в последствие продължи в ГЕРБ и в момента е народен представител от партията на Бойко Борисов.
                                За*би го Георги Марков,разбрахме,че е бил агент...Я вземи си признай,кой е твоя агентурен псевдоним?!

                                Коментар

                                Working...
                                X