IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    Тия двамата,дето ги споменаваш,винаги съм ги подозирал в тежка корупция,участие в организирана престъпна група и рушене на демократичните ценности....
    Така е и на мен Деси Слава ми е особено подозрителбна....бих я претърсил подробно.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Но каквото и да е, бас държа ще щерката не е в хуйлостан.

      Не е и в Лос Краварес ...бъркаш ме с някого.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Никои от родата ми никога не е ходил в Лос Краварес ..... но сега вече разбирам защо се напъваш , явно трудно се защитава правото да пребиваваш в Краваристан .

        Понеже сме френдове ще ти помагам, от време на време ще ти дигам топката да може да и прасваш по едно воле срещу лошите: Руснаци, Путин , Камунистите , ченгетата от ДС и т.н.
        Те тия за родата ти ги разправяй на ония от масковските блата и местните мурзилки,

        Но каквото и да е, бас държа ще щерката не е в хуйлостан.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

          А има и други ...чета че били отказали виза и на изпълнителите: Деси Слава и на Любо Киров....направо разбиха организираната престъпност с тези ходове
          Тия двамата,дето ги споменаваш,винаги съм ги подозирал в тежка корупция,участие в организирана престъпна група и рушене на демократичните ценности....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

            Благодаря на САЩ, че назоваха публично най-корумпираният човек в държавата, както и близките му роднини! Крайно време беше справедливостта да възтържествува!
            А има и други ...чета че били отказали виза и на изпълнителите: Деси Слава и на Любо Киров....направо разбиха организираната престъпност с тези ходове
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Tи внимавай да не те сложат и теб в списъка, че и щерката ще изгонят оттам,

              Никои от родата ми никога не е ходил в Лос Краварес ..... но сега вече разбирам защо се напъваш , явно трудно се защитава правото да пребиваваш в Краваристан .

              Понеже сме френдове ще ти помагам, от време на време ще ти дигам топката да може да и прасваш по едно воле срещу лошите: Руснаци, Путин , Камунистите , ченгетата от ДС и т.н.
              Last edited by markov; 05.02.2020, 19:12.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                Това е по политически съображения ...... съдиите да се чувстват предупредени ако с действия или бездействия не се харесат на големия брат.
                Tи внимавай да не те сложат и теб в списъка, че и щерката ще изгонят оттам,

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Помпео разкри: САЩ бие черния печат на съдия Андон Миталов
                  Съдията пусна лидера на „Русофили“ на посещение при Путин

                  Прочети още на: https://www.dnes.bg/usa/2020/02/05/p...mitalov.438168

                  Благодаря на САЩ, че назоваха публично най-корумпираният човек в държавата, както и близките му роднини! Крайно време беше справедливостта да възтържествува!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Помпео разкри: САЩ бие черния печат на съдия Андон Миталов
                    Съдията пусна лидера на „Русофили“ на посещение при Путин

                    Прочети още на: https://www.dnes.bg/usa/2020/02/05/p...mitalov.438168

                    Това е по политически съображения ...... съдиите да се чувстват предупредени ако с действия или бездействия не се харесат на големия брат.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Иван Гешев: Русия пази Цветан Василев в Сърбия

                      Гледаш предната публикация, после тази.
                      Четеш ги!
                      Мислиш!

                      Да не излезе после, че пак има някой неразбрал!
                      Става въпрос за това, че в тази страна (нашата) корупцията трябва веднъж и завинаги да бъде окончателно победена.

                      Коментар



                      • Помпео разкри: САЩ бие черния печат на съдия Андон Миталов
                        Съдията пусна лидера на „Русофили“ на посещение при Путин

                        Прочети още на: https://www.dnes.bg/usa/2020/02/05/p...mitalov.438168


                        Коментар


                        • https://www.segabg.com/category-obse...chil-i-ruzvelt

                          Моите5стотинки

                          историкът Дюлфер и историкът Лот съзнателно обръщат историята с хастара навън....първо Чърчил казва че Ялта е много хубава и предлага да му бъде продадена местноста Ливадия за градинарство....второ СССР е трябвало да реши въпросите с Япония но американците нарушават договорките и остъкляват двата града...а Обама при посещението си там каза че това е единственната "спасителна" мярка Япония да не влезе в комунистическа орбита както ГДРето и не извинения а благодарности трябват...Курилите ги получават от американски генерал а не от японците...и т.н.

                          Agent_Provocateur

                          Що за глупости?

                          Чърчил предлага разделянето на Европа с процентите влияние и Сталин го посписва преди преводача да преведе.

                          Сталин подкрепя искането Франция да е сред победителите, така, че това не е победа на Чърчил.----- Barbi вярно ли е това
                          Last edited by v_tin; 05.02.2020, 15:58.

                          Коментар


                          • Кембриджкият университет: На хората им се повръща от демокрация Рекордна част от населението на планетата (57,5%) не е доволна от „демокрацията“, това се случва за първи път

                            5. Държави, в които дялът на „разочарованите наивници“ е нараснал най-много - САЩ, Бразилия, Нигерия и Мексико. 6. Учените коментират това в доклада по следния начин: „Американците са свикнали да смятат себе си за сияещия град на хълма, но катастрофата от 2008 г. промени всичко, самооценката деградира“. Global Satisfaction with Democracy 2020

                            Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/kembridzhkiya...ews724992.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                              Начев , героичните филми са проекция на идеалите ни за сила и доблест. Въпросът е дали не закърняват тези емоционални стимули, брулени ежедневно от мерзост и псевдо герои на деня, играещи си с постановки като холивудски режисьори
                              Ех, Съни! Така и не разбрах, къде са те отвели ветровете на съдбата по широкия свят, ама сигур е бая далеч, щото трудно разговаряме в реално време.
                              Не подпитвам, де!
                              Просто понякога реакциите се бавят, а в тази тема като нищо мога и да прескоча (изпусна).
                              Първото ти уводно изречение е хитово. Ако съм сигурен, че в момента не си он-лайн, лукаво ще го ползвам някъде от свое име, ама прикрито. Имам си ярки и мотивирани фенове, които ме дебнат и могат да ме изловят в плагиатство. Тук и най-малката грешка не се подминава, врагът се бие ожесточено, до момента в който спре да мърда. Да знаеш, че ако ме хванат ще се оправдавам, че имам твоето разрешение!

                              Радев беше предизвикан и в това няма съмнение. Виж, по отношение на планирането имам известни затруднения в анализа. И двете страни много отдавна са дали ясни индикации, че не се понасят. Драматично и обречено. При тази подложка, първият изстрел е винаги на една ръка разстояние. Неизбежно и многократно са обмисляли варианти тежко скарване, отговори на чужда атака. Реакцията на Радев дойде бързо, твърде бързо. Даде известно основание да се пласира твърдение, че си изпуска нервите. То негонвият флегматичен стил не се връзва много с изпуснати нерви, ама нейсе! Мисля, че избърза! Някой би казал: Той отвърна, но не принципно, а едва когато го нападнаха на лична основа. А атаката беше тъпа и мерзка. По-долу от това може само обвинение в кражба на тоалетна хартия от служебна тоалетна

                              Само 10 дни по-късно можеше да си намери по-сгоден момент. То и без това БХ и сие творят гафове и простотии на седмичен разтер!

                              Друго също оставя в мен съмнение. Защо избра формулата - снемане на доверие. Той не е давал доверие, че да го снема! В първия момент открих някаква препратка към епизода, в който Пастирката сне доверието си от тогавашния кабинет. Ерго, Радев им размаха пръст и с този жест изрече без думи: Вие нали така правите, щото главите ви и без това не могат да се сетят за друго, та ви го казвам по вашия начин, че да ме разберете без никакво колебание и съмнение.

                              Никой не трябва да се съмнява, че БХ и Човекът от народа играят съгласувано и в един отбор. Правят се, че едва ли не не се познават, но това е друга работа. Много силен и опасен отбор! Ходиха почти едновременно на инструктаж отвъд океана и се забелязва, че това е сериозно и работи. Божков го хванаха за 2 дни. С чий ресурс стана това?! Вече освен подразбиращите се десет мобилни телефона, бронирани лимузини, многобройна охрана, екраниране с тапи и т.н., трябва да с е разполага с поне 3 лични самолета, които в решителен момент излитат едновременно от една точка в три различни посоки с камуфлаж и подменени бордни карти. От междинно летище и в тъмна доба излитат още три пъти по три самолета. Божков, горкичкият, с неговото едно самолетче и жалките твърдения по телефона, че се намирал на Балканския полуостров, плашеше гаргите, но вече със сигурност разбира какво му се случва.

                              Има много липсваща информация. Доста неща не знаем. Други никога няма да научим.

                              Радевата хич не е лесна. То и ти викаш, че няма много полезни ходове и никой не трябва да има съмнение, че противниците са много силни.
                              Да, нека видим името на осветения, че тогава ще продължим с анализа.
                              Вариантите са много. Възможни са крайности: от профилактиране на една неудобна личност, та .... чак до серия мероприятия и действия, с които да се демонстрира, че всчики вкупом от този момент нататък да се считат държани "на къс повод".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Съгласен за генералите. Един български Пиночет ще напълни стадионите както не ги пълни мача ЦСКА-Левски.
                                В България обаче и полковник ще свърши работа.

                                Toя полковник сигур ще е от Долни дъбник

                                Коментар

                                Working...
                                X