IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Мани го Ването!
    Той не обича .., което те хвърля в несвяст.
    А така,как се научи да ползваш търсачката!!

    Все искаше линкове!

    Pusni zvuka



    https://makeagif.com/gif/kultovi-rep...n=1&ref=kASENH
    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • https://btvnovinite.bg/bulgaria/prok...wHZAJkWUu4x1AQ

      ее, омаскариха човечеца...
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Искаш да кажеш нещо като очаквай неочакваното?? А дали ванчо очаква споменаване на роднините му с най-добри пожелания
        Мисля, че му е безразлично!
        Не е толкова емоционален, а това си е качество
        Наистина го мисля

        Коментар



        • Каракачанов към Борисов: Така повече не може Копирано от https://www.24chasa.bg/novini/article/8228976 © www.24chasa.bg


          Екоминистърът се опълчи на Борисов и заговори за напускане


          Тези патриотични лебеди защо се правят на неразбрали?! В страната има обстановка, при която е от изключителна важност всеки час, всяка минута да с е наторява с боклук и скандал. Те какво си въобразяват, че са взети във властта за да я делят ?!? Тъпаци, взети са за изтривалка! Във всяка една минута трябва да се раждат новини, които отклоняват вниманието от Бар""селона. Тази сутрин чух дори една още по-драстична и отвратителна мисъл. ГЕПП се молят короната да дойде по-бързо, че тогава никому няма да му е до тях!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            Проблемът иде от друго място. Отговорът на Ванката е "провокиран" от текст н а Марков, но няма връзка с него. Това е типичен Ванчов похват - пльоска нещо, което те хвърля в несвяст.
            Искаш да кажеш нещо като очаквай неочакваното?? А дали ванчо очаква споменаване на роднините му с най-добри пожелания

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Чудех се що мразиш българите?Ами то ти си бил голяма работа,манджа с грозде.
              Мани го Ването!
              Той не обича да се мори със съчиняване на авторски текстове.
              Понякога си мисля, че има на разположение някакъв огромен текстов файл и още един огромен албум със снимки.
              Когато усети в себе си порив за включване във форума, отваря файла и копва напосоки някакъв текст. Понякога прави същото и със снимките.

              Интересно е, че в конкретния случай публикуваният постинг е съставен от две части, всяка от които е открадната от различни места.
              Едната от форума политика, а другата от блога н а Златомир Златанов. Самите текстове са хубави, находчиви, дори има своебразна връзка между тях по отношение на личностната идентичност, ако приемем това за тема н аразговор.
              Проблемът иде от друго място. Отговорът на Ванката е "провокиран" от текст н а Марков, но няма връзка с него. Това е типичен Ванчов похват - пльоска нещо, което те хвърля в несвяст.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                Щот си ми 'приятел' ще ти издам една тайна. Дядо ми по майчина линия е турчин женен за китайка. От страна на баща ми - същата мешавица. Дядо ми по бащина линия е арменец женен за еврейка (ако се чудиш, що защитавам от време на време евреите - ей за т`ва е).
                До петата си година не можех да говоря, щото не знаех кой ми е майчиния език, особенно след като нашите ме пратят при дядо и баба, няма значение кои, за известно време.

                И сега както се казва по градски имам криза на идентичноста - не зная какъв съм.

                Майтап бе,Уили..../по АЛФ/....!

                Този въпрос стоеше пред цялата нация – как да се произведе проституция, респективно демокрация, от хора, които не са възпитани в нейния дух?
                Нещо като видоизменение на парадокса на Русо:
                Как конституцията да бъде оформена от хора, които не са оформени от нея?
                Начало на проваления първи път, който всъщност не съществува.....






                Чудех се що мразиш българите?Ами то ти си бил голяма работа,манджа с грозде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  Само виж му данините.......извадково до 92 година.

                  Комунистите падат 1990 от власт, от тогава до 2020 сигурно раждаемостта расте ли расте щото ги няма комунетата да пречат на онождането.....ех ванката е безценен бисер
                  Щот си ми 'приятел' ще ти издам една тайна. Дядо ми по майчина линия е турчин женен за китайка. От страна на баща ми - същата мешавица. Дядо ми по бащина линия е арменец женен за еврейка (ако се чудиш, що защитавам от време на време евреите - ей за т`ва е).
                  До петата си година не можех да говоря, щото не знаех кой ми е майчиния език, особенно след като нашите ме пратят при дядо и баба, няма значение кои, за известно време.

                  И сега както се казва по градски имам криза на идентичноста - не зная какъв съм.

                  Майтап бе,Уили..../по АЛФ/....!

                  Този въпрос стоеше пред цялата нация – как да се произведе проституция, респективно демокрация, от хора, които не са възпитани в нейния дух?
                  Нещо като видоизменение на парадокса на Русо:
                  Как конституцията да бъде оформена от хора, които не са оформени от нея?
                  Начало на проваления първи път, който всъщност не съществува.....







                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    я КАЖИ СЕГА комунистите ли са виновни че е намаляла раждаемостта. Сигурно са те- мама им комунистическа, те са виновни. Ами да питам защо в германия, в англия във франция и там е намаляла раждаемостта - и там ли има комунисти. Защо сега в бг намалява населението, защо ти си навън, нали каза че си във франция,,,,, аааааааа пардон в канада и кюташ там с бг пенсия. Чак ми е чудно как не си умрял от глад, като им знам цените, най вероятно с бг пенсия живееш в кашон под някой мост и пишеш когато хванеш нет на аванта
                    Само виж му данините.......извадково до 92 година.

                    Комунистите падат 1990 от власт, от тогава до 2020 сигурно раждаемостта расте ли расте щото ги няма комунетата да пречат на онождането.....ех ванката е безценен бисер
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Зазчо впечатлен съм.Ти четеш Маркс ни мой да бъди.....А какво пише той за кредитите и работниците и капиталистите чете ли?Ако не си давам ти за домашно да прочетеш и да направиш реферат по темата
                      Не го чета,
                      а си спомням важните изводи,
                      какво е писал за кредитите е безпредметно в 21-век. Както вече и тук писаха, алчните капиталисти вече ти плащат да им ползваш банката (невъзможно нещо по марксово време)

                      Другия важен извод от "научните комунисти" е: Корупцията е най-слабото място на Демокрацията.

                      Коментар


                      • Публикувано във факти.бг: Черна статистика: 100 000 цивилни жертви в Афганистан

                        Войната в Афганистан продължава

                        Вoйнaтa в Aфгaниcтaн e причинилa 100 000 цивилни жeртви прeз пocлeднитe дeceт гoдини, cъoбщихa oт Oргaнизaциятa нa oбeдинeнитe нaции. Пo дaнни нa OOН пoвeчe oт cтo хиляди цивилни ca били убити oт 2009 гoдинa в aзиaтcкaтa държaвa. Пита се в задачата чия войска е в афганистан от 12 години и ако същата войска е с мироопазващи функции защо са загинали толкова хора

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                          Резултатите от преброяване на населението към 4 декември 1992 г., проведено от НСИ.

                          Брой на населението. Населението на Република България към горната дата е 8 472 724 души. В сравнение с преброяването през 1985 г. броят на населението е намалял с 476 хиляди души (5,3%). За пръв път в стогодишната история на преброяванията, населението на страната намалява.

                          Броят на населението се определя от неговото движение. То бива: • естествено движение – раждания и умирания; • механично движение – заселвания в страната и изселвания от нея.

                          А) Раждаемостта систематично намалява през годините на социализма. На 1 000 души население тя съответно е: 1950 г. – 25.2 1992 г. – 10.4 1965 г. – 15.3 1993 г. – 10.0 1985 г. – 13.3 1994 г. – 9.4 1991 г. – 10.7 От 1950 до 1994 година раждаемостта е спаднала 2,68 пъти
                          ]
                          я КАЖИ СЕГА комунистите ли са виновни че е намаляла раждаемостта. Сигурно са те- мама им комунистическа, те са виновни. Ами да питам защо в германия, в англия във франция и там е намаляла раждаемостта - и там ли има комунисти. Защо сега в бг намалява населението, защо ти си навън, нали каза че си във франция,,,,, аааааааа пардон в канада и кюташ там с бг пенсия. Чак ми е чудно как не си умрял от глад, като им знам цените, най вероятно с бг пенсия живееш в кашон под някой мост и пишеш когато хванеш нет на аванта

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                            Комунистическата власт ......дрън, дрън ярина...

                            Благодаря но поредните ти бълвочи, между впрочем както и предните ти нямам намерение да чета. Ти просто си зациклил тотално.....дали ще ти прочета пост от днес , от преди месец или година ......едно и също. Болестна фиксация на тема Русия изведена до крайност.
                            Дали ще пишеш като Ванката или като Барбарона , все тая......
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Зазчо впечатлен съм.Ти четеш Маркс ни мой да бъди.....А какво пише той за кредитите и работниците и капиталистите чете ли?Ако не си давам ти за домашно да прочетеш и да направиш реферат по темата
                              Общата черта на всички сороспий е че четат избирателно и вадят от контекста квото им изнася....
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                                Накратко, случи се каквото описа Маркс - Социализма го построиха най-развитите капиталисти.
                                Наченките на комунизма (безусловния доход) пак там се случват.

                                Нооо революцията живее в много чугунени глави, най-вече под формата на жалба за младост.
                                Зазчо впечатлен съм.Ти четеш Маркс ни мой да бъди.....А какво пише той за кредитите и работниците и капиталистите чете ли?Ако не си давам ти за домашно да прочетеш и да направиш реферат по темата

                                Коментар

                                Working...
                                X