IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Все забравям какво е състоянието на психиатричната помощ в българия и започвам да чета форума
    Марандито и за готите не беше чувал ама книга издаде за българите от времената на Шумер "Зиези острието на историята".Зиези е
    последният цар на Шумер.

    Коментар


    • Все забравям какво е състоянието на психиатричната помощ в българия и започвам да чета форума

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Мани го този мръсник-провокатор. Подскача радостно и тържествено в син цвят, въобразявайки си, че мюсюлманите в Русия са пета колона на Турция (как ли баш пък не) и всички ще скочат в гръб на страната си.
        Сега всеки момент очаквам да почне да квичи, че победата във ВСВ е постигната от мюсюлманите и евенките, защото руските християни са отказали да се бият против християнските си немски братя!
        Ако човек започне да търси произхода на руснаците и турците неминуемо стига до едно и също място гр Болгар на р.Волга,но Иванушка откъде
        да ги знае тези подробности.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
          Гърция блокира изявление на НАТО за поддръжка на Турция.
          Greece blocked the issuance of a joint communique from NATO on Friday night, intended to support Turkey in its war inside Syrian territory

          Greek Reporter
          Ако нашите управници не бяха зад...ци, то и ние задно с Гърците трябваше да блокираме.

          Султана като иска да мечката да го шляпка си е негов проблем....не наш !!!
          Last edited by markov; 29.02.2020, 21:47.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Мисля си ,че е крайно време да излезнат архивите и историята на Волжска България и да се престане със свободните съчинения поради
            простотия и незнание.
            Мани го този провокатор. Подскача радостно и тържествено в син цвят, въобразявайки си, че мюсюлманите в Русия са пета колона на Турция (как ли баш пък не) и всички ще скочат в гръб на страната си.
            Сега всеки момент очаквам да почне да квичи, че победата във ВСВ е постигната от мюсюлманите и евенките, защото руските християни са отказали да се бият против християнските си немски братя!
            Last edited by mibova; 01.03.2020, 09:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

              Златарева не може да бъде убедителна,
              Аз по друг начин си представям един дебат, ама нейсе!
              Не е речено, че дебатът трябва да се води по моите представи. Ако си страна по спора, то и ти имаш думата и можеш да ме разхождаш наляво-надясно, с резки демаражи и да ми разсроиш вестибуларния апарат
              Тогава загубата ми е в кърпа вързана.
              Ако случаят е такъв, признавам те за сериозен боец, с чувство за стратегия и тактика!
              Иначе това разкарване напосоки по материала ме обърква.

              Добре, да говорим за Златарева!
              Факт е, че доцентката не е ярка и завладяваща личност. Видът, изказът, мимиката са сухи, неувлекателни, на моменти дори несигурни!
              Това го забелязах още в понеделник, но естествено не съм го казал на противниците си. Не знам, как ти успя да ме размекнеш, че ми се изплъзна из устата
              Изненадан бях. В аванс бях чул позитивна оценка от професионален историк за книгата и.
              Моята субективна оценка е, че тази жена изявени характерови особености, които и пречат за убедително представяне.
              Освен това, видимо се притесняваше от камерите и студиото.
              Имам личен опит, първият досег с телевизонно студио е стряскащ и сковаващ. РазпраЯм ти, после не можах да позная, кой е тоЯ пън н аекрана.
              Колкото и пъти да повтаряш за Ботевград, това не е съществена слабост. Грешна фонетика от едното голо смущение. Лапсус, бе! Тя се поправи.

              Въпреки горното, доц. Златарева в момента е най-запознатият и най-подготвен специалист по право в България по частната тема - Юридическият процес срещу В. Левски.

              И най-накраья, смятам да ти споделя нещо, но държа то да си остане само между нас. Не поради други причини, ами страшно мразя да влизам в противоречие със самия себе си Просто демонстрирам, че уважавам спора!
              Доцентката е някакъв кадър на герб. Вече не съм много сигурен по какъв точно повод, но тя беше номинирана от тях за нещо си.
              А да не т иразправям за кадрите на герб

              Коментар


              • Гърция блокира изявление на НАТО за поддръжка на Турция.
                Greece blocked the issuance of a joint communique from NATO on Friday night, intended to support Turkey in its war inside Syrian territory[QUOTE]

                Greek Reporter
                Партия была, есть и будет есть!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron
                  "Вполне официальное лицо Турецкой республики, помощник Эрдогана, член президентского комитета по безопасности и внешней политике Месут Хакки 28 февраля в прямом эфире телеканала A Haber провозгласил: «В прошлом мы сражались с Россией 16 раз, мы сделаем это снова, наша месть будет ужасной». Он также напомнил, что в РФ проживают 25 млн мусульман, и пообещал, что «Россия будет расчленена изнутри». Таких откровенных заявлений турецкая сторона до сих пор себе не позволяла…"
                  Мисля си ,че е крайно време да излезнат архивите и историята на Волжска България и да се престане със свободните съчинения поради
                  простотия и незнание.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Ние имаме богата история ....


                    Нали сме с теб опоненти и водим спор!
                    Или не водим спор?!
                    Или въобще не знаем за какво става дума?!


                    Златарева не може да бъде убедителна,тя даже старото име на Ботевград не произнася правилно,какво остава за османското право! Постарах се да кача това...

                    .https://www.dailymotion.com/video/x7sd53n

                    Ботевград е град в Западна България, Софийска област. Той е втори по население в областта след Самоков и е административен център на община Ботевград.До 1866 г. е наричан Самунджиево, а до 1934 г. носи името Орхание.
                    Last edited by vanevski; 29.02.2020, 19:17.
                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Прототип на космическия кораб „Старшип“ – Ес Ен 1 на компанията „Спейс Екс“ експлодира през нощта по време на изпитания на полигона в района Бока Чика в щата Тексас. Корабът се е взривил, след като са започнали да пълнят резервоара му с криогенно гориво – течен азот.

                      Агенцията припомня, че през ноември 2019 г. аналогичен инцидент стана с друг прототип на кораба „Старшип“ – Ем Кей 1. В конструкцията на Ес Ен 1 обаче бяха направени промени за предотвратяване на подобни аварии. Страшен удар за Илон Мъск! Експлозия разкъса първия му космически кораб

                      По програма „Старшип Ес Ен 1“ скоро трябваше да направи първия си изпитателен полет. Както не веднъж е подчертавал предприемачът Илон Мъск, той е основал компанията „Спейс Екс“ през 2002 г., за да подпомогне човечеството да колонизира Марс. Именно с тази цел се разработва „Старшип“, разчетен за 100 човека. Според програмата на НАСА пилотираните полети до Марс би трябвало да започнат в средата на 30-те години.

                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                        Престани да правиш квалификации за опонентите си!

                        А и двамата гледайте и ЧУЙТЕ....на "родният" ви език,отродници....

                        Как Америка напрасно спасала Россию.
                        Ние имаме богата история с квалификациите, така че не е ясно кой кому отговаря.
                        Като правило не посягам пръв, но и длъжен не оставам. Предлагам да не се обиждаш, както и аз не ти се обиждам.
                        Виждаш, че въпреки всичко правя опити за водене на разговор.

                        Обаче, обстоятелството да се определяш като опонент, леко ме озадачава. Ние по коя тема спорим? Предполагах, че е Левски!
                        Идва със закъснение от твоя страна, но аз мисля, че това беше темата. Когато му беше най-актуалното време, аз пуснах няколко материала в тема История. Ти тогава къде беше?
                        С 10 дни закъснение забеляза онзи омразник Гочев и почна назидателно да го навираш. Каква беше идеята на това?!

                        Сега изведнъж ми навираш материал, който е предполагаемо н аруски. Индиректно ме обиждаш, че това бил родният ми език, но очевидно внушението е друго. Колко смислено и любезно е това?!
                        Очевидно не ти стига, а и ме определяш като отродник!
                        Не познавам тази дума, на български му се вика предполагаемо родоотстъпник, ама в разните партийни школи кой знае какво са ви учили едно време.
                        Виждаш, нищо не ми е спестено. А ти поради каква причина пледираш за пощада?!

                        Да, отлично владея руски, но няма да гледам материала преди да ми дадеш мъжка дума, че няма да увредиш нарочно компютъра ми! Искам да знам още, кой е автор на материала?

                        Ако съдя по заглавието, което вероятно е постнатото от теб, моля също да споделиш, каква е връзката на Васил Левски, доц. Златарева с евентуално спасяване на Русия от Америка.
                        Нали сме с теб опоненти и водим спор!
                        Или не водим спор?!
                        Или въобще не знаем за какво става дума?!



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Нямам ясна представа за източника ...
                          Престани да правиш квалификации за опонентите си! Слушах Златарева,тя името Орхание /Ботевград/ произнася оХрание,толкова за справянето и с източниците и !!!

                          "Но трябва да се поровите и в дебелите книги на Отоманския наказателен кодекс, който е един от най-модерните европейски закони по онова време. Не зная как сте се справили със старотурския и откъде и кой удобен литературен кладенец черпите сведения за юридически казуси от онова време….. Не можем да отречем, че Левски е едно, но ореолът му е от Вазов, който създава един иреален образ от него. Нашата история има нужда от проветряване – писал съм и такъв текст..... Вие просто се опитвате да манипулирате добре книжния пазар, като дори не оставяте вратичка на някого да (се) защити. Но аз не защитавам себе си, а позиция. От написаното до тук би трябвало да е ясно, че не е мястото на един НЕпрофесионалист да оценя този казус.... г-жо Златарева…"

                          А и двамата гледайте и ЧУЙТЕ....на "родният" ви език,отродници....


                          Как Америка напрасно спасала Россию.




                          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron
                            Аааа, недей така И аз съм работлив, работех по 14 часа на ден, но сега нямам нищо против да си играя на Call Long / Put Short със сертификати (с leverage x 15)
                            Последната седмица ако уцелиш добрата посока правиш по 50% - 60% на ден
                            С онези приказки че си спечелил 300 евро и колко са много те , ми е трудно да повярвам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Известен факт е, че никъде в своето достоверно наследство Левски не е оставил следа за русофилски настроения. Изключвам приспивните песни за деца на Бай Захарий (с цялото ми уважение към него) - те не са достоверно наследство по отношение на Апостола. Те охарактеризират автора.
                              Апропо, със същата валидност може да се твърди, че никъде в достоверното наследство на Левски той не е оставил следа за преклонение пред "огромните културни и исторически достижения" на останалите т.н. Велики сили. Обратното - още тогава проникновено ги подозира и обвинява в лицемерие.

                              Иване, чисто реторично ще те запитам: Ти на колко години си, бе, човече!?
                              Очевидно е, че си прехвърлил млечната възраст, но по някога ме хвърляш в потрес с подкупваща наивност.
                              Ама Ванчо Барбаронов ингорира едни факти и преувеличава на други който му изнасят типично в соросойдната традиция. Вадят се едни неща от контекста и се веят като знаме....
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                                За истинската роля на граф Игнатиев в българското освобождение
                                Нямам ясна представа за източника на тези интензивни емоционални преживявания и за фиксацията ти върху Русия и сега пък върху графа.

                                Предполагам само, че в тебе се борят някакви ярки и противоречиви чувства, които се дължат на полуобожествяване на тази историческа фигура, което се е вършело масово в средните училища на социалистическа България и нови исторически факти.

                                Възрастният и зрял индивид, който познава живота и човешката порода трябва да прави по-трезва преценка на фактите и да отсява исторически, културно и социално важното от своите лични емоции и заблуди, които вероятно са му били насаждани с нечисти мотиви.

                                Пуснал си ми статия на някой си Георгиев, който е веротно същият като вчерашния Стоянов.
                                Какво от това?!

                                Известен факт е, че никъде в своето достоверно наследство Левски не е оставил следа за русофилски настроения. Изключвам приспивните песни за деца на Бай Захарий (с цялото ми уважение към него) - те не са достоверно наследство по отношение на Апостола. Те охарактеризират автора.
                                Апропо, със същата валидност може да се твърди, че никъде в достоверното наследство на Левски той не е оставил следа за преклонение пред "огромните културни и исторически достижения" на останалите т.н. Велики сили. Обратното - още тогава проникновено ги подозира и обвинява в лицемерие.

                                Иване, чисто реторично ще те запитам: Ти на колко години си, бе, човече!?
                                Очевидно е, че си прехвърлил млечната възраст, но по някога ме хвърляш в потрес с подкупваща наивност.

                                Коментар

                                Working...
                                X