IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    От горния текст стават очевидни пораженията върху жълто-кафявото вещество в черепната кутия на автора от редовно четене, гледане и слушане на:
    петър волгин, велизар енчев, мартин карбовски, иван гарелов, тома томов, александър симов
    и вся осталяная сволоч
    Което ми дава основа да направя един смислов и символистичен анализ на думите на barbaron.

    barbaron цени високо:
    - написания от начев текст,
    - дори пораженията, които той констатира по снагата на героя, не могат да закриият неговата извисеност
    - високото качество на черепната кутия на героя,
    - обстоятелството, че героят се занимава с редовно четене, гледане и слушане, ерго - подготвен и начетен е, трябва д аму го признаем



    barbaron презира и мрази:
    - в по-малка степен жълто-кафявото вещество, в буквален превод това значи лайнян мозък на героя.
    - в по-голяма степен автори и политици - петър волгин, велизар енчев, мартин карбовски, иван гарелов, тома томов, александър симов,
    - вся осталяная сволоч (няма да придиряме за правилността на изписване), уточняваме мразят се всички!


    barbaron, вие сте един много болен, объркан, окаян и заразен човек, но аз съм склонен да покажа хуманна съпричастност към личностните ви особености и проблеми, стига да н е обиждате Родината ми!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      https://blitz.bg/analizi-i-komentari...PBvkjD3vTf9Hi8


      Съветникът на турския президент може да говори каквото си иска „Турция е водила войни с Русия 16 пъти. И съм готов, ако е необходимо, да вляза в нова война ”, но знаем, че има 12 войни, от които турците печелят само три. И дори тогава две от тях (Кримската 1853 - 1856 и Кавказкият фронт от Първата световна война 1914 - 1918) само благодарение на външна помощ. Съдейки по това как с цялата агресивна реторика Ердоган прехвърля цялата отговорност изключително на сирийските войски, като внимателно избягва да говори за пряката вина на Русия, турският генерален щаб познава военната история на страната си много по-добре от този съветник.

      Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/analizi-i-komentari...PBvkjD3vTf9Hi8


      ИНТЕРЕСНА СТАТИЯ..
      Да, полезен и интересен материал!
      Което за сетен път ми напомня, че е крайно полезно и наложително (особено за висши ръководители) да са реалисти и реалполитици.
      Макар и осеяна с твърде много специализиран, военен понятиен апарат, статията издава една вероятно правдива и вярна картина за състоянието на турската армия. Тя иначе се титулова като втора по сила след американската в НАТО (всъщност май по численост). Допълнително трябва да се има предвид, че това е армия на една страна, която е разцепена вътре на две относително равни части и там тече една своеобразна, тиха гражданска война. Не искам да обиждам турците - в много страни е така. Дори онзи ден си позволих да кажа нещо силно и по повод н а моята страна във връзка с нечие предложение 3-ти март 1918 да станел пръв национален празник, а пък аз гледам на 1918 г. като на едно символно начало на нашата неприключила и днес тиха гражданска война, която започва с Войнишкото въстание - септември 1918 г. Не е особено важно, аз просто си говоря.

      Спомням си и нещо друго, което е много характерно и се е случило в близко минало в тази част н асвета. Помниш за онзи смахнатия Саакашвили, който се канеше да бие Русия и т.н. Той някак си излъга грузинците да му дадат властта, заставайки зад агресивни националистически лозунги и ярко враждебно отношение. Тогава се случи нещо, което на пръв поглед изглеждаше странно. Руснаците се съгласиха на изтегляне от Аджария и темата за Батуми - едно изключително красиво и много стратегическо място беше свалена от дневен ред. Просто руснаците бяха реалисти, Батуми е буквално на турската граница и в дългосрочна перспектива тяхните шансове за запазване на позиции и влияние там не са убедителни. Военните бяха изтеглени и Аджария стана грузинска по мирен път. Колцина от нас мислят, че това е било унижение за Росия.
      Вместо да прецени реално ситуацията, Саакашвили прие това за слабост и пораженчество и няколко години по-късно нападна с войски Южна Осетия и Абхазия, които обаче имат сухоземна граница с Русия. В резултат на това Грузия беше набита грозно и назидателно за 5 дни и точка.
      Тази война, обаче, подсказа и нещо друго. Военни специалисти изтъкваха тогава, че в руската армия са констатирани слаби страни, които поне на думи сега много ми приличат на това, което чувам да се говори за турската армия в момента. Срещу руснаците се изправя тогава един твърде слаб противник в лицето на грузинците, но специалистите забелязват реалните проблеми и истинското състояние на руската армия, поради което тогава веднага започват значителни и дълбоки реформи. По оценки на западни специалисти руската армия днес е на качествено ново равнище в сравнение с положението, което е регистрирано през 2008 г. С всички произтичащи от това последици.

      Надявам се днес преговорите в Москва д азавършат успешно и без да оставят при турците чувство за поражение и унижение.
      Реалполитикът Ердоган (какъвто не съм убеден, че е) трябва да направи верните изводи и да прибере аскера на турска територия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        Точно така се прави, браво, Ване!
        С революционна бдителност, войните на партията и държавата от герб трябва решително да отговарят на всички опити за уронване на престижа на страната, институциите, ръководителите.

        Мен не мога да излъжат, защото аз много трудно намирам какво да е, в което мога да повярвам! А себе си проверявам най-често

        Ама, това мурзилажът, ужасно плитки номера върти, бе Ване! Поне да не бяха писали братя до турците. Дето се вика, още в заглавието и ти светва ярко червената лампа. Теб няма да те проверявам, приемам инфото за сайта, не им вярваме.

        Трябва да прескоча до Козяк и да се похваля за водещите офицери, че вече ме бива и в контрадезинформацията и когато си предложа пак услугите за центове, ще искам по-голяма ставка на дума. Аз за това пиша много, защото пазарлъкът винаги ми е "на написана дума". Сега удариха и газа (петролът и той пострада) и предусещам, че копейките отново ще секнат, а онези от Др. Цанков ще се ослушват.
        Значи, без забавяне трябава да се отиде до Козяк! С чупка в кръста и протегната милозливо ръка.

        Обаче, да знаеш, Ване, този път мисля да помоля за среща с Херо и да се оплача, че това водещите там са ужасно тесногръди хора. Не разрешиха и една добра думичка за Александър Втори, мобилизираха цялата колона и ... не и не! Да знаеш от мен, А2 е як и си е завършен антикомуниС от секъде! В сравнение с него Илон Мъск е направо брат на К. Маркс и Ленин.
        Кво толкова не му аресвате?! Що беше тоя вой?!

        Херо, херо!

        За днешните нямам никакви възражения. Ясно е, че Единна Русия е тайно крило на компартията, а олигарсите в Русия внасят тайно чрез офшорни схеми цялата си печалба в касата на партията.

        А-ааа, Ване сетих се защо тези информираните опитаха да ударят така подло кака ти Екатерина.
        Последната, след излизането на публикацията в испанското Периодико, храбро и самоотвержено се твърли пред амбразурата и заяви, че това е фалшива новина и руска хибридка. С други думи - провали им операцията. И по тази причина ... сега ... прас!

        Нещата си идват н амястото!
        От горния текст стават очевидни пораженията върху жълто-кафявото вещество в черепната кутия на автора от редовно четене, гледане и слушане на:
        петър волгин, велизар енчев, мартин карбовски, иван гарелов, тома томов, александър симов
        и вся остальная сволоч
        Last edited by barbaron; 05.03.2020, 15:20.

        Коментар


        • https://blitz.bg/analizi-i-komentari...PBvkjD3vTf9Hi8


          Съветникът на турския президент може да говори каквото си иска „Турция е водила войни с Русия 16 пъти. И съм готов, ако е необходимо, да вляза в нова война ”, но знаем, че има 12 войни, от които турците печелят само три. И дори тогава две от тях (Кримската 1853 - 1856 и Кавказкият фронт от Първата световна война 1914 - 1918) само благодарение на външна помощ. Съдейки по това как с цялата агресивна реторика Ердоган прехвърля цялата отговорност изключително на сирийските войски, като внимателно избягва да говори за пряката вина на Русия, турският генерален щаб познава военната история на страната си много по-добре от този съветник.

          Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/analizi-i-komentari...PBvkjD3vTf9Hi8


          ИНТЕРЕСНА СТАТИЯ..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

            Разбира се,че е менте-сайт....ама само мурзилките кълват примамката.....

            Собственик и главен редактор:

            Владимир Алексеев
            Точно така се прави, браво, Ване!
            С революционна бдителност, войните на партията и държавата от герб трябва решително да отговарят на всички опити за уронване на престижа на страната, институциите, ръководителите.

            Мен не мога да излъжат, защото аз много трудно намирам какво да е, в което мога да повярвам! А себе си проверявам най-често

            Ама, това мурзилажът, ужасно плитки номера върти, бе Ване! Поне да не бяха писали братя до турците. Дето се вика, още в заглавието и ти светва ярко червената лампа. Теб няма да те проверявам, приемам инфото за сайта, не им вярваме.

            Трябва да прескоча до Козяк и да се похваля за водещите офицери, че вече ме бива и в контрадезинформацията и когато си предложа пак услугите за центове, ще искам по-голяма ставка на дума. Аз за това пиша много, защото пазарлъкът винаги ми е "на написана дума". Сега удариха и газа (петролът и той пострада) и предусещам, че копейките отново ще секнат, а онези от Др. Цанков ще се ослушват.
            Значи, без забавяне трябава да се отиде до Козяк! С чупка в кръста и протегната милозливо ръка.

            Обаче, да знаеш, Ване, този път мисля да помоля за среща с Херо и да се оплача, че това водещите там са ужасно тесногръди хора. Не разрешиха и една добра думичка за Александър Втори, мобилизираха цялата колона и ... не и не! Да знаеш от мен, А2 е як и си е завършен антикомуниС от секъде! В сравнение с него Илон Мъск е направо брат на К. Маркс и Ленин.
            Кво толкова не му аресвате?! Що беше тоя вой?!

            Херо, херо!

            За днешните нямам никакви възражения. Ясно е, че Единна Русия е тайно крило на компартията, а олигарсите в Русия внасят тайно чрез офшорни схеми цялата си печалба в касата на партията.

            А-ааа, Ване сетих се защо тези информираните опитаха да ударят така подло кака ти Екатерина.
            Последната, след излизането на публикацията в испанското Периодико, храбро и самоотвержено се твърли пред амбразурата и заяви, че това е фалшива новина и руска хибридка. С други думи - провали им операцията. И по тази причина ... сега ... прас!

            Нещата си идват н амястото!

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Аха. Свършиха хапчетата.
                То и кога имаше барби/ванчо не ги пиеше...
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение




                  Българските русофили са инструмент на Кремъл със задача анексирането на България от Русия и после СССР -те само формално са част от българският народ!

                  След 23 август 1939 година, когато Хитлер и Сталин се съюзяват и си поделят временно Европа, по заповед на Кремъл френските комунисти упътват колоните на Вермахта при окупирането на Франция.

                  Русофилството в България обаче е наистина уникално явление в световната история със своята готовност да служи на Кремълския си господар дори и след рухването на СССР!

                  Димитър Благоев...


                  "Русофилството е грубо политическо суеверие, умишлено култивирано сред народните маси; политическо знаме, вървенето и воюването под което неизбежно води към предателство и национална катастрофа. Защото русофилите, плувайки безогледно във водите на руската дипломация, неизбежно и фатално правят от България едно сляпо и послушно оръдие в ръцете на руската завоевателна политика на Балканите". („Принос към историята на социализма в България, С., 1976)
                  Аха. Свършиха хапчетата.

                  Коментар


                  • Barbi, gledaj какво пишат



                    Last Defender
                    @LastDef
                    ·
                    10 ч
                    Another evidence of fake Pantsir-S destruction in #Syria. Thank you
                    @bogukeru
                    !
                    Цитиране на туит

                    ミハイロ
                    @bogukeru
                    · 10 ч
                    В отговор на @LastDef
                    Wheel tracks seem to be changed

                    https://twitter.com/LastDef/status/1235197677039689728

                    Last Defender
                    @LastDef
                    ·
                    2 ч
                    Unbelievable! All #Turkish MOD videos from #Syria - fakes

                    https://twitter.com/LastDef?ref_src=...v-idlibe-video


                    Al-Masdar News

                    @TheArabSource
                    ·
                    4 ч
                    Syrian Army shoots down Turkish drone in Idlib, 10th in 3 days: photo https://is.gd/4lLdZU #Syria #Turkey

                    Кво каиш за сирия?????????

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      Как




                      Българските русофили са инструмент на Кремъл със задача анексирането на България от Русия и после СССР -те само формално са част от българският народ!

                      След 23 август 1939 година, когато Хитлер и Сталин се съюзяват и си поделят временно Европа, по заповед на Кремъл френските комунисти упътват колоните на Вермахта при окупирането на Франция.

                      Русофилството в България обаче е наистина уникално явление в световната история със своята готовност да служи на Кремълския си господар дори и след рухването на СССР!

                      Димитър Благоев...


                      "Русофилството е грубо политическо суеверие, умишлено култивирано сред народните маси; политическо знаме, вървенето и воюването под което неизбежно води към предателство и национална катастрофа. Защото русофилите, плувайки безогледно във водите на руската дипломация, неизбежно и фатално правят от България едно сляпо и послушно оръдие в ръцете на руската завоевателна политика на Балканите". („Принос към историята на социализма в България, С., 1976)
                      Last edited by vanevski; 05.03.2020, 01:56. Причина: "Русофилството е грубо политическо суеверие, умишлено култивирано сред народните маси; политическо знаме, вървенето и воюването под което неизбежно води към предателство и национална катастрофа.
                      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                      Коментар


                      • От Анкара Борисов съобщи на Мицотакис, че Ердоган не иска да го вижда

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                          Даа,едно чисто натурално българско име.....

                          На сайта в рубриката "За реклама в сайта" е посочено името на Владимир Алексеев, тел.: 0044 785-793-7905, и адрес за кореспонденция: Великобритания, 4659 Dog Hill Lane Scranton, KS 66537. Придружено е с голяма снимка, за която се предполага, че трябва да е на Алексеев.

                          Излишно е да се казва също така, че връзка с телефона няма. Сайтът се хоства чрез GoDaddy, което дава възможност за скриване на данните за собствеността. До този извод е стигнала и ЦИК, защото решава да възложи на МВР да установи пълната самоличност на собственика и главен редактор на онлайн новинарски услуги informiran.net. За да му бъде връчан актът.
                          Въх, жива да не бях, някой се опитал да измами измамниците и те подскачат. Това не ти и прилича на покупка на фабрика с офшорка, кой пие кой плаща не е ясно, ясно е само че бачкерите вън , машините продадени за скраб, а терена на мангалите да си строят коптори. Псулютну същата раб'та- псулютну. Че и сега какво си взел да се оплакваш, БХ какво казва- тарикат мъж не писка, а ти като вдовица за ...........Проблемът вече е че всички разбраха номерата на запада и започнаха да ги прилагат както на изток , така и на запад, от което запада не е доволен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            https://www.haaretz.com/[/URL] не е руски орган за дезинформация, никога не предлага фейкове [/B]

                            [COLOR=#FF0000][B]"Водещата телевизия в Русия - Первий канал, тиражира скрийншот от компютърната игра Arma 3, като го представи за сюжет от Сирия, съобщи опозиционното издание Медуза.
                            Фалшивият материал е показан в предаването "Воскресное время" на 25 февруари./2018...
                            Това не е първият подобен случай.
                            ]
                            Barbi, много си се ентусиазирал, внимавай да не се сдобиеш с инфаркт. Аз не знам кой лъже и кой не, знам само че тръмпеску обяви няколко медии за фалшиви- и това в държавата която се хвали че била най-демократична и наскоро осъдиха на 2 години затвор човек че изгорил знамето на педалите. А на твоите лъжи сме се нагледали и наслушали, няма да ти е нито първи, нито последен път когато лъжеш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                              Всяко тържество за България.......
                              Как пък не се спря да дрънкаш глупости с комсомолски плам.


                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                                Както винаги ..получаваме бонус .

                                Всяко тържество за България,щом не е "угодно" за Русия,е болезнено за майко-продажниците-русофили...


                                Русия беше принудена от Европейския съюз да свали цената на газа с 40 сто'. Газпром бе под заплахата да загуби делото за монополно положение на редица европейски газови пазари, между които и България, започнато от Европейската комисия. Притисната ловко до стената и под заплахата да плати десетки миларди евро, руската компания бе принудена да сключи споразумение с ЕК, което направи възможно както намаляването цената на газа, така и газовите врзъки на България със съседни страни. Истината няма да чуете нито от Борисов, нито от Теменужка Петкова, нито от Румен Радев, нито от Корнелия Нинова. За тях началството си е все така в Москва и на него те все така те се кланят.

                                Политическата русофилия е душевно заболяване - злокачествен паразит, обитаващ мъртви съвести и болни мозъци


                                "Selon la ministre bulgare de l’Energie Temenoujka Petkova, cette réduction “sans précédent du prix du gaz” est la conséquence d’un accord garantissant la compétitivité des prix du gaz, signé le 24 mai 2018 entre Gazprom et les autorités antitrust de la Commission européenne, qui reprochaient au groupe russe d’abuser de sa position dominante dans huit pays d’Europe centrale et orientale."

                                „Според българския министър на енергетиката Теменужка Петкова това„ безпрецедентно намаляване на цената на газа “е резултат от споразумение, гарантиращо конкурентоспособността на цените на газа, подписано на 24 май 2018 г. между„ Газпром “и антимонополните власти на Европейската комисия, която обвини руската група в злоупотреба с господстващото си положение в осем страни от Централна и Източна Европа.

                                Last edited by vanevski; 04.03.2020, 23:43.
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X