IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • А не видях как, аджеба, нефтените войни ще засилят позициите я на Кремъл, я на Рияд. За мен, те единствено макс.евтино подаряват на чичо Сам от СВОИТЕ НЕВЪЗОБНОВЯЕМИ РЕСУРСИ. Самопрецакват се.
    Last edited by RUBLA; 12.03.2020, 09:10. Причина: Не е по темата.

    Коментар


    • Коментар


      • Какво се пънете срещу путин, човека се явява на избори, ако спечели- добре, ако не спечели, се маха и това е. Я някой да даде графика на одобрението от последната седмица

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          [IMG]htt
          https://www.facebook.com/rosi.ceci.3...yVVoXc&__xts__[0]=68.ARBAexrjLbCIYvD43e6eabd-4x_Xy_CVHcXuwccBUPk-oJQRHFprgdVkYxXP-5DKs36A20akYEvshOkz-Ygyt14MvWHiwsiVVT_CmSdzNUS1WOcPwBvEugN4Vq1XwTGV32v F67LxW5AZ6IL9rJng4PGcX-3gfdD-sfo14rm0Vl2bPtvoz5tktSS7MMIICFQIXYj3cl-92LcEcXaE5s_0jSvC2b8m6pv_dBW-TcbUVVdPGfhFkcfFII6e43VV6zxMcCT2UmePZU6ySfsLeb3uA7 Hf9FpA1kBwrqqDSbidqjHWyXvg547Uw49nliQJsfLFaiYduI_e e9V3hHT7DF9sQz7XnnUn7F7ijqUWRhmHtwypngGPKVUnAg

          Барби какво виждат очите ми- плъхове на шарл де гол във витрината за храна, ама то и още имало около айфеловата кула

          https://www.facebook.com/rosi.ceci.3...uvXPOA12ywNqYj

          Biser Pavlov Тия са малки. Около Париж съм виждал как котките бягат от тях. А бяха горе-долу със размера на котката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Нещо те предупредих.Ще бъда сдържан за последно.Престани да коментираш мои постове...Следващият път няма да съм така добър
            Защо си нервен?
            За Путин: Не бих драматизирал. Тресе се бандитският Запад. И либералната („демократична” ) Русия - също, ама който има проблеми, ако правилно разбирам пишман -капутилистите тук, следва да си ги решава сам. Ако Русия си изнамери и избере по-добър лидер, ОК. Ако ли не, мен и този ме устройва. Поне знам, че е интелигентен, уравновесен и (ДА, ИМЕННО !) предвидим.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

              Присмял се хърбел на щърбел

              Кандидатите са президент на САЩ сигурно са младенци неле ?



              Тия изкуфели дъртаци ли ще оправят САЩ,потенциялни жертви на Ковид 19?На горният ще му падне ченето
              да се блещи.

              Коментар


              • Че има леб за чааветата!
                Очертава се дългосрочно продължаване на трудовите договори чак до 2036 г.
                Добре, че се усетих навреме и се пребоядисах в подходящия момент.
                Само се притеснявам - сега като ни извикат на оперативка на козяк, да не вземем да се сбием пред водещия офицер. Срамота ще бъде!
                Парламентът в Русия разреши на Путин отново да се кандидатира за президент

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                  Присмял се хърбел на щърбел

                  Кандидатите са президент на САЩ сигурно са младенци неле ?




                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Гледам тук - обилни емоционални изживявания по повод на потенциалната перспектива Путин да остане на върха.

                    Няма нищо изненадващо. Това е белег за липса на съгласие върху относително ясно и общо виждане в дълбоката руска държавата относно необходимите промени и реформи.

                    Апропо, в още по-генерализиран план, когато основната грижа на едно общество е не задължително да се развива (а развитието значи и промяна), а по-скоро се мисли за създаване на среда и условия за запазване на статуквото, то тогава "застаряването" на собственическия, управленския и политическия елит е едно естествено последствие.
                    Като тенденция!

                    Това ми напомни за едно заглавие, което срещнах скоро:

                    Проф. Иво Христов: Елитът на ДП на САЩ прилича на късния съветски елит - геронтофилия, съчетана с деменция

                    Навсякъде е едно и също - нищо ново под слънцето!

                    Не е свързано точно с геронтофилията, но си заслужава да се обърне внимание на казаното от Б. Ноев (пуснал ви бях едно видео преди дни) и Христов по отношение на Турция, защото за България това е много важен акцент.

                    Коментар


                    • Владимир Путин се е умножил по нула. През всичките си 20 години председателство, цялата си политическа сила, цялата му велика сила, той се умножи с една проста и банална човешка нула. Цялата история на изменението на Конституцията, с всякакви сладки социални обещания за щастливо бъдеще и всичко най-добро, беше започната само за едно нещо: за да може един и същ човек да управлява Русия в продължение на 37 години, до 2036 г.

                      Робите викаха с глас. Депутати от Държавната дума, коленичили, изпреварили се един друг, избягаха пред Путин с единствената молба: „Отче, Цар, къде си, къде ни оставяш? Останете, моля ви, останете до края на живота си. Ще умрем без теб. Как можем да бъдем без теб? “


                      И той дойде при тях на Охотни Ряд. И те го чакаха и плакаха от радост, а той каза: „И добре. Ако Конституционният съд реши че е възможно, тогава е добре. "


                      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                      Коментар


                      • Лъжата за евтините социалистически автомомили - сравнение

                        пп
                        името путин щяло да се среща в делото за MH-17, затова боклука се е спешил за неограничен дипломатически статус,че Милошевича помним.

                        Коментар




                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Бе като те гледам как ката ден виеш на умрело във форума баш ша ти е все едно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                            На мен ми е все едно, на децата ми също
                            Бе като те гледам как ката ден виеш на умрело във форума баш ша ти е все едно

                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар



                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              хахах..стискам палци. .....ама и ти ще си доволен ако се случи ....ще има да хлебите от козяк още многооо време.
                              На мен ми е все едно, на децата ми също
                              Но при новия сталинчо и руснаците, и българите ще съжаляват за времето на Никита Сергеевич Хрущёв, Леонид Брежнев и Константин Черненко
                              Докато направят и за него филм

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                [video=lcKlTo]https://www.youtube.com/watch?v=bJzOtlcKlTo[/video] Путин пошёл на пожизненное


                                "от кремъл се излиза само с краката напред"

                                след 0.40 минута

                                https://www.youtube.com/watch?v=glN78YqLhaU

                                "Космонавт Терешкова предложила, чтобы после принятия обновленной Конституции любой человек, а конкретно Владимир Путин, смог принять участие в выборах президента РФ. Владимир Путин заявил в Думе, что если эту идею одобрит Конституционный суд, то и он не против. Никаких сомнений, что Суд одобрит, и Путин опять получит право идти на выборы."


                                РОНАЛД РЕЙГЪН,

                                “ ИМПЕРИЯ НА ЗЛОТО” (8 март 1983 г.)

                                "По време на първата ми пресконференция като президент, в отговор на пряк въпрос, изтъкнах, че като добри марксисти-ленинисти съветските лидери открито и публично са заявили, че единственият морал, който признават, е този, който ще допринесе за тяхната кауза, която е световна революция. Мисля, че трябва да отбележа, че цитирах само Ленин, техния водач, който през 1920 г. каза, че отхвърлят целия морал, който произтича от свръхестествените идеи - това е името им за религията - или идеите, които са извън класовите схващания. Моралът е изцяло подчинен на интересите на класовата война....


                                ......39] В същото време обаче те трябва да бъдат накарани да разберат:ние никога няма да компрометираме нашите принципи и стандарти. Никога няма да дадем свободата си. Никога няма да изоставим вярата си в Бога. [Дълги аплодисменти] И никога няма да спрем да търсим истински мир, но можем да гарантираме, че нито едно от тези неща не стои в Америка чрез така наречените решения за ядрено замразяване, предложени от някои.

                                [40] Истината е, че замразяването сега би било много опасна измама, защото това е само илюзията за мир. Реалността е, че трябва да намерим мир чрез сила. [Аплодисменти]



                                Last edited by vanevski; 11.03.2020, 01:24.
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X