IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поведението на Борисов било като "Демокрацията, това съм аз"

    Това е хитово, България твори нова теория и нова история чрез практикуването на "ориентализирана форма на пряка демокрация".
    Прости ми, Господи, но от позицията на собствената ми нищета и ограниченост, все повече се обърквам по отношение на плановете ти за нашата страна.
    Моля те, просветли ме и ми изпрати повече вяра!

    Коментар


    • Protesters waving MAGA flags defy social distancing and swarm the steps of Michigan's state capitol to demand Gov. Gretchen Whitmer end her strict stay-at-home orders because 'they restrict freedom and are against the constitution'

      • Thousands of protesters drove to Michigan's State Capitol to protest Democratic Governor Gretchen Whitmer
      • Opponents believe her strict lockdown guidelines have gone too far and are restricting their freedom
      • Many said the closure of home improvement stores, greenhouses, hairdressers, landscaping companies and the banning of boating and fishing was the source of their anger
      • #OperationGridlock was set up by the Michigan Conservative Coalition and the Michigan Freedom Fund
      • Many leaned out of their windows waving Make America Great Again flags and chanted 'lock her up'
      • But hundreds defied organizer's pleas and crowded on the steps of the capitol building to vent their anger
      • Most of the group were huddled together not wearing protective masks and some carried assault rifles
      • They waved Confederate flags, showed off Trump 2020 posters and held banners saying 'Heil Whitmer'
      • Whitmer criticized the protesters for risking themselves and for blocking an ambulance outside
      • She said it was ironic that a rally against her stay-at-home order 'may have created a reason to lengthen it'

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Kakwo мислиш за недостига на саудитски нефт в русия, например през полша биха могли да направят някоя доставка

        Много мъка има по света широк
        Чиляка кара по опорките, нещо в стил: Русия е капут добрите западняци цъфтят и вържат.

        Ама кофтито е че не са му ги актуализирали отдавна че част от твърденията му са леко комични
        Last edited by markov; 22.04.2020, 16:15.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

          #мнагахадавка брат, #всехпереиграл

          Какво мислиш за липсата на доставки на руски нефт в Дубай примерно, по аналогия там, някой съсед на Саудитите имащ тръба с тях, що тъй не му доставят путински нефт аналогично както саудитския е в Полша вече.
          Kakwo мислиш за недостига на саудитски нефт в русия, например през полша биха могли да направят някоя доставка

          Много мъка има по света широк

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Ами те и тръба за газ имат и пак доставят отвън, ние какво да направим- такава им е търговската политика
            #мнагахадавка брат, #всехпереиграл

            Какво мислиш за липсата на доставки на руски нефт в Дубай примерно, по аналогия там, някой съсед на Саудитите имащ тръба с тях, що тъй не му доставят путински нефт аналогично както саудитския е в Полша вече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Ами те и тръба за газ имат и пак доставят отвън, ние какво да направим- такава им е търговската политика
              И аз не мога да разбера какво очаква другаря Заз , ми кеф им на Поляците да плащат по скъпо , тяхна работа.....

              Руснаците им плащаха транзит , но поради новите газопроводи СП1 и СП2 са на път да спрат да плащат, Поляците пък на инат нямало да им купуват газа и нефта.......всички са щастливи ...

              Както се казва ..... кеф цена няма!
              Last edited by markov; 22.04.2020, 23:11.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Защо ли не ходиш да се гръмнеш с твоите въпроси?? Кога идва тока на отрицателна цена? И кога ще реализираш офгрид кочина
                Ша има да чакаш !
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                  Полша е започнала доставки на неруски нефт(при налична тръба с Русия), интересно след тази новина, дали ще започнат папагалите да каканижат нещо за Чехословакия поради неустановени от науката причини
                  Ами те и тръба за газ имат и пак доставят отвън, ние какво да направим- такава им е търговската политика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение
                    Руските тролове с последни сили в битката.
                    Даже модератор Рубла са включили.

                    Полша е започнала доставки на неруски нефт(при налична тръба с Русия), интересно след тази новина, дали ще започнат папагалите да каканижат нещо за Чехословакия поради неустановени от науката причини

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Говедарите са си избрали долар, защо да работят в рубли, в бг да не би някой да работи в донги. Какво значи правилна поръчка, достави ми 5 килограма ток на минусова цена от чили- искам да е еко/ слънчева/ енергия. Хайде аз съм в германия, достави на марков тогава, той е в дряново това количество
                      Е затова не съм те вкарал още в игнорирани - Смехът е Здраве! та, Благодаря ватине!

                      Коментар


                      • Руските тролове с последни сили в битката.
                        Даже модератор Рубла са включили.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          ХиХи, защо САЩ тогава не работят в рубли? Защо Русия не наложи рублеви санкции на САЩ

                          ъъъ твоите лични спестявания в рубли ли са?


                          Тебе още ти чакаме правилната поръчка за покупка на ток, туй тий нивото, ток незнае как да си поръча лъжльото капитан
                          Говедарите са си избрали долар, защо да работят в рубли, в бг да не би някой да работи в донги. Какво значи правилна поръчка, достави ми 5 килограма ток на минусова цена от чили- искам да е еко/ слънчева/ енергия. Хайде аз съм в германия, достави на марков тогава, той е в дряново това количество

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Е как бе,зад рублата седи Сибир,Урал и половин Евразия?
                            ХиХи, защо САЩ тогава не работят в рубли? Защо Русия не наложи рублеви санкции на САЩ

                            ъъъ твоите лични спестявания в рубли ли са?

                            Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Защо ли не ходиш да се гръмнеш с твоите въпроси?? Кога идва тока на отрицателна цена? И кога ще реализираш офгрид кочина
                            Тебе още ти чакаме правилната поръчка за покупка на ток, туй тий нивото, ток незнае как да си поръча лъжльото капитан

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                              Тя е следствие, все хартия, а пък с хартията в рублашки не се получава, айде ощи един жокер - и юаните страдат от липсата на "онуй нещо"
                              ама с рублата е лесно, там си на минус още при първоначална оценка, а да те видим с юаните

                              последен жокер - същото нещо е причината Ротердам, а не Лисабон и Солун да са най-големите пристанища в Европа.(хихи, правилно ли усещам объркване)
                              Защо ли не ходиш да се гръмнеш с твоите въпроси?? Кога идва тока на отрицателна цена? И кога ще реализираш офгрид кочина

                              Коментар


                              • За какъв спад се говореше- май за 3%


                                Близо наполовина са намалели приходите от осигуровки за миналия месец спрямо същия период на миналата година, съобщи снощи пред БНТ управителят на Националния осигурителен институт Ивайло Иванов. Доста фирми бяха затворени вследствие на заповедта на министъра на здравеопазването, най-вече хотели, ресторанти, обслужващата сфера, доста лица са съкратени, има спад и в осигуровките, които плащат фирмите, обясни той.

                                Засега нямаме притеснения, посочи Иванов на въпрос има ли опасност системата да не издържи. При приемането на закона за извънредното положение бяха направени разчети и осигурителните вноски, които трябва да се съберат, бяха намалени с 430 млн. лв., напомни той. Заедно с допълнителния 1 млрд. лв. към фонд "Безработица" за схемата 60/40 бюджетът на НОИ бе коригиран общо с 1.430 млрд. лв. По този начин всички плащания в НОИ са гарантирани и осигурени. Ако видим, че има отклонения от този буфер, ще се обърнем към Министерския съвет за корекция на бюджета със средства от централния бюджет. Ако съвсем нараснат разходите, може да се стигне и до актуализация през Народното събрание, обясни управителят на осигурителния институт.

                                По данни на НОИ от новите безработни, регистрирани в бюрата по труда след 13 март, 42 000 подали документи за безработица от НОИ и ще получат 60% от възнаграждението, върху което са се осигурявали.

                                Почти седмица в бюрата по труда има намаляващ брой на хората, които се регистрират като безработни, съобщи тази сутрин социалният министър Деница Сачева пред Нова телевизия. От пиковите дни, когато регистрациите бяха 7-8 хиляди, сега среднодневно броят им е спаднал на 2300, посочи тя.

                                Около 82 000 души са загубили работата си от началото на кризата, но пък 15 000 са били назначени. За 13 работни дни са одобрени заявки за подкрепа по схемата 60/40 за 72 000 работни и служители. От тях почти половината - 48.5%, са от хотелиерския и ресторантьорския бранш, които искат оставката на министъра на туризма Николина Ангелкова заради неадекватните мерки към техния бизнес.

                                Както "Сега" писа, вече има два транша плащания по схемата 60/40, като пари за заплати са получили 278 предприятия за 5595 служители. Най-голям дял сред първите получатели държат заводите на турската група "Шишеджам" - тя получава общо 348 539 лв. за 1951 работници. Агенцията по заетостта е отхвърлила 158 заявления за 459 служители, като причини са грешки, пропуски и несъответствия в попълнената документация.

                                Коментар

                                Working...
                                X