IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Не, верен е тестът, но ти пак си лъгал в отговорите на въпросите
    Или не си ги разбрал
    Аз много не разбирам американски. Ама гугъла ми го превежда и аз си го дотъкмявам.
    И все пак съм позициониран малко в ляво и малко авторитарно. Просто нюанс и в двете посоки. И това е нормално за човек, който по-скоро одобрява управлението на Живков и одобрява Путин.
    Чудя се какво правиш ТИ в ляво? Ти трябваше да си долу в дясно....
    Затуй казвам, че тестът не е верен.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Не, верен е тестът, но ти пак си лъгал в отговорите на въпросите
      Или не си ги разбрал
      hahaha

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Изобщо не съм съгласен с твоето политическо виждане, а се намирам точно в същото квадратче с тебе.
        Тестът е неверен.
        Не, верен е тестът, но ти пак си лъгал в отговорите на въпросите
        Или не си ги разбрал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Свършило мИсото по моловете в САЩ и народа изперкал. Най-големите в света компании за месо, сред които Smithfield Foods, Cargill, JBS USA и Tyson Foods, спряха дейност в около 20 кланици и преработвателни фабрики в Северна Америка заради разболелите се масово работници. И ся Тръмпи от страх да не го шитнат или да не отпукат на хаос и революции дебелите американски гъзове издал указ и ги мобилизирал производителите да започнат работа пренебрегвайки вируса,като се позовал на Закона за отбранителното производство, за да класифицира този сектор като ключов в сериозната икономическа криза, през която преминават САЩ. Демек приравнил мисото по важност с ракети и военни самолети по време на война.


          От друг форум, колко е вярно не знам, някой да каже дали е истина-- ванчо, зеления чорап не се спотайвайте
          Няма да лапат хамбургери а ще хрупат като нас българите зелено и ще отслабнат като корейците.

          Коментар


          • Свършило мИсото по моловете в САЩ и народа изперкал. Най-големите в света компании за месо, сред които Smithfield Foods, Cargill, JBS USA и Tyson Foods, спряха дейност в около 20 кланици и преработвателни фабрики в Северна Америка заради разболелите се масово работници. И ся Тръмпи от страх да не го шитнат или да не отпукат на хаос и революции дебелите американски гъзове издал указ и ги мобилизирал производителите да започнат работа пренебрегвайки вируса,като се позовал на Закона за отбранителното производство, за да класифицира този сектор като ключов в сериозната икономическа криза, през която преминават САЩ. Демек приравнил мисото по важност с ракети и военни самолети по време на война.


            От друг форум, колко е вярно не знам, някой да каже дали е истина-- ванчо, зеления чорап не се спотайвайте

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

              Бях изненадан от резултата - "златната среда"
              Би било полезно всеки да си направи тест https://www.politicalcompass.org и го публикува в тази тема
              Ще се избегнат безполезни спорове
              Изобщо не съм съгласен с твоето политическо виждане, а се намирам точно в същото квадратче с тебе.
              Тестът е неверен.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар



              • мислех, че съм малко по-сероизточно, но нейсе
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • https://money.bg/investments/chaykaf...ay-sofiya.html пандемията се отразява добре на някои фирми...

                  Коментар


                  • Ето ме и мен резултат за 2020 (не съм мръднал мого спрямо 2015)

                    mWPCloud.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Докъде стигна делото с боинга
                      Идентифицирали са четвъртия под путлер....(това е над Гиркин/стрелков)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        ...
                        Бях изненадан от резултата - "златната среда"
                        Би било полезно всеки да си направи тест https://www.politicalcompass.org и го публикува в тази тема
                        Ще се избегнат безполезни спорове ..
                        Готино тестче, ето ме и мен





                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          нормален си, какво му е изненадващото. Аз съм на съседното квадратче двясно . Всеки който е по края трябва да се лекува принудително
                          И това вече сме го дискутирали по чуждите форуми тези от края също имат мнение

                          mWPCloud.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                            Бях изненадан от резултата - "златната среда"
                            Би било полезно всеки да си направи тест https://www.politicalcompass.org и го публикува в тази тема
                            Ще се избегнат безполезни спорове
                            нормален си, какво му е изненадващото. Аз съм на съседното квадратче двясно . Всеки който е по края трябва да се лекува принудително
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар



                            • Бях изненадан от резултата - "златната среда"
                              Би било полезно всеки да си направи тест https://www.politicalcompass.org и го публикува в тази тема
                              Ще се избегнат безполезни спорове

                              Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                              В България не се учи или поне не се учеще но политическия спектър не само ляво дясно ами е и авторитарно и либератрианско и се получава политическия компас
                              Най популярния тест да се определи някой е https://www.politicalcompass.org

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Докъде стигна делото с боинга
                                Ами Кровавий Петько и Беня Коломойски се изнизаха, а холандците вече не са холандци та, какво -нищо на трета, какво.

                                Коментар

                                Working...
                                X