IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички в Бг говорят за думите на божков, обаче вие русия та русия. Какво ви влиза в работата какво е образованието, медиците, храните, горивата им. Ами нищо, пишете колкото да клатите въздуха

    Коментар


    • Россия занимает последнюю строчку в рейтинге качества медици(1)



      https://vimeo.com/416679145



      Attached Files
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        я това по темата ли е бе моди ?

        След като той ни предлага по един бояршник , аз защо да не мога да му предложа да удари една белина ? Още повече че Тръмп им го предложи .....

        Не ми се струваш много справедлив ....
        Ми това е национално питие на ватките, що се сърдиш?

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение
          Е празник е, няма ли да ударите по една боярка?

          я това по темата ли е бе моди ?

          След като той ни предлага по един бояршник , аз защо да не мога да му предложа да удари една белина ? Още повече че Тръмп им го предложи .....

          Не ми се струваш много справедлив ....
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            Марков пише интересни неща

            "Премахването на Паметника на Червената армия няма да заличи онези 45 години, през които живяхме в съветския лагер. В края на Първата световна война съглашенците ни окупираха за година и две месеца и се изтеглиха. Червената армия се изтегли, но съветската власт остана. Това е голямата разлика между двете световни войни."

            "Трябва да отбележим и Деня на победата, и Деня на Европа. Да почетем жертвите и от двете страни на фронта. Милиони загинаха.
            Съветският съюз дълго време криеше броя на жертвите си. Сталин след войната твърди, че са 9 милиона, толкова са и жертвите, които дава Германия. Хрушчов го изобличи и каза, че били 20 милиона. Те се оказаха 26 милиона съветски граждани от общо 60 милиона!"
            Германия дала 9 милиона жертви, СССР - 26 милиона.
            Пита се в задачката колко от тези 26 са убити от немците и колко - от
            политкомисарите на Сталин
            Last edited by barbaron; 09.05.2020, 19:12.

            Коментар


            • Е празник е, няма ли да ударите по една боярка?

              Коментар


              • Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар



                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Настоятелно моля, името ми да не се поставя в един текст заедно с този.
                  Днес е ден за празник, за памет, за осмисляне, за изводи!
                  Да, може да се поставя само редом с имена на
                  негодници като Михалков, с когото са си лика-прилика
                  Last edited by barbaron; 09.05.2020, 18:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    оня кръволок Цанков избяга във Виена след 9-ти септември и направи “правителство в изгнание”, което се закле във вярност към Хитлер.

                    Това вярно ли е- барби, начев, или някой знаещ
                    Настоятелно моля, името ми да не се поставя в един текст заедно с този.

                    Днес е ден за празник, за памет, за осмисляне, за изводи!
                    Акад. Георги Марков: Западна Европа се запази, защото бе пожертвана Източна. Цинична сделка!

                    Коментар


                    • https://www.facebook.com/nikolay.pet...30916573697082

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Този лозунг звучи малко като - империализма- главен враг на тутракан

                        Я го питай твоя човек дали иска да хване пушката и да ходи да нашляпа руснаците, зер дянков ги нашляпа, защо да не се пробва и твоят човек
                        Какво да го пита,Петър Бояджиев е Барбарон Французки?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение

                          Френската ескадрила Нормандия в състава на Червената Армия !

                          Тези не се броят , според барби това са заблудени комунета .........
                          Last edited by markov; 09.05.2020, 15:09.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Честит празник на азиатците.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Барби остави Руснаците ами ни обясни за френския принос за победата над Германия.

                                Имам спомен на капитулацията на едни Германски генерали как се дивели и питали:

                                Ама и Французите ли са ни победили ?
                                Френската ескадрила Нормандия в състава на Червената Армия !

                                Коментар

                                Working...
                                X