IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Не знам какво е ръблофил, ама аз избирам едно
    тъй, кой е последният който е обявявал война на България,
    като и за престоя на войската му сме плащали? Пък България на него война не е обявявала!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      обсолютно вярно.....ще стоим острани и ще гледаме Чехльо, Барби и Заза как ги шамарят Руснаците по розавите дупенца......

      Рaзбира се- Россия е най-миролюбивата страна в света! Страж на мира,ето следва и втора Сирия-братска помощ за

      Либия,Судан,Египет...Широка е руската душа-миролюбци.....

      Но иначе фюрерът Владолф Путлер се готви сериозно за война!!!







      Цитат
      Министерството на отбраната на Русия работи по проект за създаване на няколко резервни армии, които се предлага да бъдат сформирани в най-скоро време. Това пише вестник „Известия”, като се позовава на заместник-председателя на парламентарната комисия по отбрана Франц Клинцевич.

      Хората от личния състав на тези армии ще продължават да работят на различни длъжности в своите предприятия, като периодично ще участват във военни сборове, а също така всеки месец ще получават определени пари за това, че се намират в тази резервна армия, каза Клинцевич.

      Тези хора ще са готови във всеки един момент да се явят в съответния сборен пункт, да получат оръжие и да участват в сформирано подразделение, което е предварително определено, уточни депутатът.


      Рашистите разбраха, че наборната войска търпи големи загуби в един военен конфликт подобен на украинския и затова минават на професионална армия.

      Руския Райх освен войска за нападение има и постоянна Вътрешна Армия, която е още 200 хиляди души. Със всичките салтанати на армия - флот, ВВС, командоси, разузнаване, медицински части ...


      Last edited by vanevski; 13.05.2020, 19:45.
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Пък почваш да обясняваш Русия какво правила,въпросът ми е към българите

        Айде ръблофилчета още ви няма отговора на въпроса за третокласници:
        Който ти е обявил война враг ли ти е? 1:Да 2:Не
        Не знам какво е ръблофил, ама аз избирам едно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


          За идеологиите....]
          Ванчо вярно ли е че било минус 4 градуса в канада, не че очаквам отговор де, ти си толкова в канада колкото аз съм на остров тамбукту

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	67247802_156446605475801_4992150980469456896_n.jpg
Views:	2
Size:	97.6 КБ
ID:	3597427



            Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Ще хванеш ли пушката и да ходиш да ги трепеш- има и друг вариант- като дойдат на морето да цунеш каквото ти подадат


            Води ме, Партийо, води ме,
            под свойте бойки знамена!
            Свети с червеното си име
            чрез хилядите имена!

            Във своята сурова строгост
            ти нежна като майка си.
            Аз всичко бих ти дал да мога
            да бъда твой достоен син.

            Мен хулите не ме смущават,
            врагът с които те покри —
            аз знам, аз вярвам, че си права,
            когато съгрешиш дори!
            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Това дали е народа- https://www.facebook.com/10923279407...0Mzg2NDY5MzUw/

              За идеологиите....

              Първите обикновено са предпоставените възникнали в група или прослойка,такива са комунизмът/нацизмът при практическото им приложение съчетано с диктатура не издържаха и столетие поне!

              Другите идеологии са проверени ,минали са столетия и са се утвърдили и днес са еталон за развитие на цивилизоваността! Такива са древна Гърция-властта на демоса/,Християнството-любов към ближния/,Реформацията през средновековието на Запад/Протестанството/ довело до прогрес в бита и манталитета- разликата я вижда всеки бил на Запад!

              WASP цивилзацията например е противник на тираниите и това е заложено в идеологията и! Има една геополитическа теория на Макиндер и се спазва неотклонно!

              пример...

              В Хелзинки Тръмп заяви че вярва на путин повече отколкото на американските спецслужби. След което двете американски партии, единодушно, му спретнаха такъв закон, че сега Ел Президенте е длъжен периодично да увеличава санкциите срещу Русия, като докладва за своите действия пред Конгреса.
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Народът го е казал по добре.Да бе мирно седяло не бе чудо видяло...Е видяха го начесаха им задниците.И гледам че още ги сърбят
                  Не бе, ама би. И видя. Както, някои Мними, затуй ги и морят. На печелившите - „Честито!”

                  Коментар


                  • Френски реалности...

                    https://www.gatestoneinstitute.org/1...go-zones-riots

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                      Пък почваш да обясняваш Русия какво правила,въпросът ми е към българите

                      Айде ръблофилчета още ви няма отговора на въпроса за третокласници:
                      Който ти е обявил война враг ли ти е? 1:Да 2:Не
                      Народът го е казал по добре.Да бе мирно седяло не бе чудо видяло...Е видяха го начесаха им задниците.И гледам че още ги сърбят

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                          Че волен е на хранилка на москва. Партията ръководена от госпожа Лъжа съвсем наскоро се обяви против декларацията на външно в полза на москва.
                          Народа не си ти и няколкото изпаднали от влака неудачника. Дори и да прибавиш три-четири руски трола към групата ви, това пак не е народа.
                          Дори и Измамника да прибавиш, пак не сте народа.
                          Наскоро имаше някакви избори, какви бяха резултатите? Май не събрахте много гласове.
                          Та това ли е "народа"?
                          Това дали е народа- https://www.facebook.com/10923279407...0Mzg2NDY5MzUw/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            А ти къде видя в отговора ми че съм посочил руски бомбардировачи?????????? Дал съм някакъв пример- украински автомобилостроител писател
                            Пък почваш да обясняваш Русия какво правила,въпросът ми е към българите

                            Айде ръблофилчета още ви няма отговора на въпроса за третокласници:
                            Който ти е обявил война враг ли ти е? 1:Да 2:Не

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                              Ми след окупацията на 8.9.1944 диваците са вилняли из България и много жени са разплакали.
                              Това е и наследството. Като сифилис са. Трудно се лекува, и начина е само един.
                              Диваците и сега вилнеят- разходи се из ново село или из сливен- само циганките са доволни че заработват по някой долар, добре че бяха полицаите че говедарите да отидат на дискотека в сливен, без полиция доскоро танм не ходеха че яко лобут

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Ама не забеляза ли, че държавност не съм посочил на бомбардировачите. ХаХаХа.
                                Откъде знаеш, че за руски те питам. Ще те глобяват - не стараеш!
                                А ти къде видя в отговора ми че съм посочил руски бомбардировачи?????????? Дал съм някакъв пример- украински автомобилостроител писател

                                Коментар

                                Working...
                                X