IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

    Импотен..., Аз като ти давах хляб в темата да можеш да тролиш и да изкараш надник, майтап ти са струваше !!!
    А сега като има 2 поста за 3 дена, май ва налегна корона- паника от безработица....
    хахаха

    +111
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Изненадваш ме, но очевидно вътрешно-американската проблематика не те вълнува много.
      Кажи тогава нещо за Путя, загубих му спатиите на този човек
      Де да го знам, крият го в бункер да не вземе да хване вирус. Питай ватето , той трябва най-добре да знае. Дряновския евну х също.
      За проблематиката - вълнува ме, но решенията няма да се харесат на афро частта и на меките китки.
      Last edited by Имхотеп; 02.06.2020, 20:59.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Те тия трябва да се върнат към корените си. От афроамериканци да станат пак афроафриканци.
        За другото не знам, но очевидно батут сработал.

        Изненадваш ме, но очевидно вътрешно-американската проблематика не те вълнува много.
        Кажи тогава нещо за Путя, загубих му спатиите на този човек

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Абе, Имхотеп, дотам ли я докарахме от скука и политическа безпътица и безсилие, че да се радваме на епизодична поява и проява на традиционните си архиврагове!

          Кажи, що удушихте големия, добродушен нИгЪ
          Докъде се докараха нещата, че НАСА, която преди 50 години закара и върна астронавти от Луната, сега опря до услугите на този търчи-лъжи за ракета

          Ти да не вземеш да ми отговаряш, просто борим скуката, както можем ...
          Те тия трябва да се върнат към корените си. От афроамериканци да станат пак афроафриканци.
          За другото не знам, но очевидно батут сработал.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Според мен това, че върнаха първата степен по този начин, е възловото и заслужаващо адмирации. Останалото, което се изля от ТВ и Дони си е чиста проба шумотевица. Следващата стъпка очаквам да започнат да сглобяват файтона за Марс. Дали ще могат без самогона? Ще видим....
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Абе, Имхотеп, дотам ли я докарахме от скука и политическа безпътица и безсилие, че да се радваме на епизодична поява и проява на традиционните си архиврагове!

              Кажи, що удушихте големия, добродушен нИгЪ
              Докъде се докараха нещата, че НАСА, която преди 50 години закара и върна астронавти от Луната, сега опря до услугите на този търчи-лъжи за ракета

              Ти да не вземеш да ми отговаряш, просто борим скуката, както можем ...
              Сложих ти плюсче, че разбута скуката.
              Поздрави https://www.youtube.com/watch?v=LDaGyo7xi98

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Оооо, начев, уелкъм бак

                Абе, Имхотеп, дотам ли я докарахме от скука и политическа безпътица и безсилие, че да се радваме на епизодична поява и проява на традиционните си архиврагове!

                Кажи, що удушихте големия, добродушен нИгЪ
                Докъде се докараха нещата, че НАСА, която преди 50 години закара и върна астронавти от Луната, сега опря до услугите на този търчи-лъжи за ракета

                Ти да не вземеш да ми отговаряш, просто борим скуката, както можем ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Направи го подигравателно още в началото Берлускони, а той не разбра и се хилеше..
                  Вярно, Берлускони беше! На него му отиват магариите и трябваше да се сетя, защото за подобна простотия кандидатизпълнителите не са чак толкова много. Фира давам вече, Киреееее!

                  Сега се сещам, че веднъж при посрещане на фрау Меркел пред някакъв дворец??, Силвио ловко кривнал, скрил се зад някаква статуя и когато горката Ангела безпомощно се заоглеждала, той изскочил тържествено и извикал: Ку-ку!
                  Ето, това е истинската политика, дори не могат да ме изтрият.

                  Коментар


                  • Оооо, начев, уелкъм бак

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Направи го подигравателно още в началото Берлускони, а той не разбра и се хилеше..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Премиерът Вучич сръбският, верно ли казал "премиерът Борисов добре вози с джипката",
                        "голема гърбина"
                        Ей да беше жив Шекспир, да ги види ...от балкона във Верона...
                        Верно е, Преци!
                        Жестът с потупването на "голема гърбина" се случи след натъртеното изказване на бх, че той е разговарял и обяснил на Президент Тръмп, Зам. Президента и на Помпео, защо правим този газопровод и всичко е по правила и закон.

                        Бх прие жеста благосклонно, с елегантно навеждане на глава настрани, дискретна полу-усмивка.
                        Видимо погалиха егото му, демонстрира кеф голям.

                        Разпознах напълно идентична реакция, която се случи преди няколко години. Тогава се разправяше за големите успехи в борбата с престъпността и контрабандата. До него на някаква сцена беше някой от тогавашните европейски идиоти и той с театрален жест и видим огромен респект направи опит да обхване и опипа бицепса на бх. Подтекстът беше очевиден: Много си як, батка!
                        Нашият грейна! Абе, не помня, кой направи тази простотия, ама то е хубав повод да си кажем приказка за нашия Човек.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                          2-ри Юни е хора!
                          +
                          Дано поне за миг сте свели глава!

                          Някога е имало хора, които са знаели за какво живеят!
                          Днес това не е много сигурно.

                          Коментар


                          • Калин Тодоров

                            НОРВЕЖКИЯТ НОСТРАДАМУС
                            Седми ден Америка е в пламъци. А пък от доста време един норвежки професор твърди, че между 2020 и 2025-та година Pax Americana ще загуби статута си на "Велика сила".
                            През 1980 прочетох в " Комсомолская правда", че на Научна конференция в Москва норвежки професор е пророкувал разпадането на СССР след десет години. Това беше същият професор Йохан Галтунг, само с четиридесет години по млад. Не ЦРУ, не Бжежински, Кисинджър и Бовин, а именно той предвиди краха на съветската империя.
                            Според него, империите загиват не от удари от вън, а като резултат от вътрешни непримирими противоречия. За съветската система той посочи пет такива: със съюзниците; с останалите републики; между града и селото; между номенклатурата и населението; между паричната маса и стоковите фондове.
                            За Америка те са четиринайсет, най-важните от които: между растежа и разпределението на благата; между финансовия и реалния сектор; между бели и черни, между САЩ и съюзниците им; между метрополията и колониите; между агресивната американска култура и местните култури...

                            Коментар


                            • #ЕВРОКОМ #Седмичник #ВладоБереану Седмичник с Владо Береану 31.05.2020

                              https://www.youtube.com/watch?v=rMUN5V2IICo

                              Коментар




                              • 2-ри Юни е хора!

                                Коментар

                                Working...
                                X