IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=vanevski;n3617340]


    Както винаги не си в час!

    Вучич е лакей на руският фюрер и от това ще страдат още дълго сърбите....

    .А ето как живеят обикновените хора в нормалните държави,това с двете коли,което чекистите-комунисти не могат и не искат да допуснат..../QUOTE]

    На тези твои къщи в България им казваме колиби. Тоест някой си е паркирал 2 коли пред колибата и ти си във възторг.

    Нещо не ми се вързват възторга ти с легендата че живееш в канада. В моето семейство имаме 4 коли и никой не е изпаднал в телешки възторг от това

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Александър Вучич спечели изборите в Сърбия


      Тук нещо ... Косово е загубено.
      Интересно, че сърбите поставят като най-важна своя стратегическа задача, Въпреки наличието напоследък и на противни мнения, очевидно все още Големият началник в Брюксел се казва Вашингтон.
      Въпросът е - какво още ще поискат сърбите, че да приемат сделка. Много сложна тема.

      В самата Европа има достатъчно държави, които от днешна гледна точка никога не биха признали Косово (субективно мнение), ама да видим?!

      Както винаги не си в час!

      Вучич е лакей на руският фюрер и от това ще страдат още дълго сърбите....

      Такава е съдбата на цивилизационно изостаналите народи....

      Словения отдавна се откопчи от задушаващата "братска" прегръдка !

      Империята на злото,тюрмата на народите още продължава да подтиска свободата и носи само мизерия и нищета ....

      https://www.dailymotion.com/video/x7ull60 ------Председателят на Сръбската/забележи/Републиканска партия...


      .А ето как живеят обикновените хора в нормалните държави,това с двете коли,което чекистите-комунисти не могат и не искат да допуснат....




      Click image for larger version

Name:	104239267_259265415520780_8121750012848559631_n.jpg
Views:	1
Size:	17.4 КБ
ID:	3617341
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Гигов ама ти верно се връзваш. Тези снимки най-вероятно са направени в някоя друга спалня. Не си представям дори че чистачката ще влезе сама да чисти с телефон в джоба и да прави снимки. А ако ген. Владимиров е прав, то това поставя много сериозни въпроси, на които няма да бъде даден отговор.
        Лично за мен е допустимо БХ да сложи пистолет на шкафчето. Това с парите обаче ми идва твърде много. Подсилва ефекта де,
        Твоето мнение е без значение. Ти не живееш в България и сигурно не знаеш какво представляваха "охранителните" фирми, като тая на Бойко Борисов. Чиста проба бандити с разрешителни за оръжия при това.
        То не че ти вярваш, че снимките са фалшиви, ама нали такава ти е партийната линия.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Александър Вучич спечели изборите в Сърбия


          Тук нещо се готви да става.
          Вече споделих с вас, че в края на тази седмица Вучич заминава за САЩ за преговори с Тачи под егидата на Президент Тръмп.
          Самият факт е шамар за европейците, които бяха ангажирани и много се надяваха те да решат този гноясал въпрос.

          В Сърбия има тотална поляризация.
          Като се почне - никога и при никакви обстоятелства признаване на Косово и никакви сделки с тази псевдо, мафиотска държава. На другия край са отделни реалполитици, които виждат, че няма никакъв реалистичен начин да се избутат американските военни оттам и искат да намерят някакъв способ да продължат живота нататък. Изглежда самият Вучич разбира, че Косово е загубено.
          Интересно, че сърбите поставят като най-важна своя стратегическа задача, получаване на някакви гаранции за бъдещо еврочленство в обозрима перспектива, ама отиват на преговори в САЩ. Въпреки наличието напоследък и на противни мнения, очевидно все още Големият началник в Брюксел се казва Вашингтон.
          Въпросът е - какво още ще поискат сърбите, че да приемат сделка. Много сложна тема.

          В самата Европа има достатъчно държави, които от днешна гледна точка никога не биха признали Косово (субективно мнение), ама да видим?!

          Коментар


          • Галъп интернешенъл: Цвета Караянчева с 16% доверие преди оня запис

            В линка има данни за доверието към министрите.
            Болшинството са между 10 и 20 %.

            Изключения - над 20 % са дончев - 26 %
            Ревизоро - 24 %
            Катеринка - 22 % . Супер странно, тя е видимо и открито неадекватна.
            Ананиев - 22 %. Този човек издърпа късата клечка и се наложи да стои нацело на една система, на която е изцяло външен. Иначе прави впечатление на отдаден и трогателно старателен, но ... малшанс.

            Излиза, че калинките вече масово не се ползват дори с доверието на твърдия им електорат.
            Взе да става интересно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

              Това са пълни глупости. Общоизвестно е че Борисов сам преглежда и утвърждава гардовете от НСО, които го охраняват лично.
              На всичкото отгоре гардовете нямат достъп до вътрешното пространство в къщата на охранявания. Те пазят отвън. Това го потвърди и бившият дългогодишен началник на НСО ген. Владимиров.
              А в случаите, когато влизат вътре, те не са сами, ами изпълняват определени задачи, т.е. няма дори най-малка вероятност да са аранжирали шкафчето и да са направили снимките. Това е абсолютно невъзможно. Пълни глупости говориш.

              А субсидията на ГЕРБ в банкното от 500 евра ли е? И лидерът я държи в шкафчето ди? И в златни кюлчета? Ако вярваш в това, си идиот. Или се опитваш нас да ни правиш на идиоти.
              Гигов ама ти верно се връзваш. Тези снимки най-вероятно са направени в някоя друга спалня. Не си представям дори че чистачката ще влезе сама да чисти с телефон в джоба и да прави снимки. А ако ген. Владимиров е прав, то това поставя много сериозни въпроси, на които няма да бъде даден отговор.
              Лично за мен е допустимо БХ да сложи пистолет на шкафчето. Това с парите обаче ми идва твърде много. Подсилва ефекта де,

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                Е съществения въпрос - За кого работи охраната на премиера на която и да е държава.

                А за пачките варианти много - могат да са кукли, може всичко да е реквизит,а и да са истински не проблем да са законни (виж колко е субсидията на ГЕРБ)

                Пък като за пачки си пишем - е столетната БСП щяла да слага за шеф, доказан контрабандист на пачки
                Борисов поне Куович в затвора е вкарал....
                Това са пълни глупости. Общоизвестно е че Борисов сам преглежда и утвърждава гардовете от НСО, които го охраняват лично.
                На всичкото отгоре гардовете нямат достъп до вътрешното пространство в къщата на охранявания. Те пазят отвън. Това го потвърди и бившият дългогодишен началник на НСО ген. Владимиров.
                А в случаите, когато влизат вътре, те не са сами, ами изпълняват определени задачи, т.е. няма дори най-малка вероятност да са аранжирали шкафчето и да са направили снимките. Това е абсолютно невъзможно. Пълни глупости говориш.

                А субсидията на ГЕРБ в банкното от 500 евра ли е? И лидерът я държи в шкафчето ди? И в златни кюлчета? Ако вярваш в това, си идиот. Или се опитваш нас да ни правиш на идиоти.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Цената на уйскито няма никаква връзка с присвояване на прозвище "пияница". От твоите приказки това се разбира.

                  Нямам вътрешна информация като теб, само някакви подхвърлени из нета фрази през годините.

                  Отвратих се от цялостната картина, от света който води до всичко това - незачитане на лично и интимно пространство, коварство, предателство, мръсотия, корупция, кражби, лъжи, измами, и ... и ... и гъбичнни инфекции.

                  Какво ти си виждал в твоя живот не е абсолютно никаква индикация и откровено казано това не интересува никого.

                  На фона на нещата, в които бива подозиран, половин милон лв. кеш е самата невинност. Това казах, продължавам да мисля така. Големият проблем е записът - опитай да остойностиш неговата скандална същност и сравни с половината милион. Ще се смаеш от разликата в размера.

                  Е, няма да се цензурирам, опитваш се да ме нападаш и по тази причина и аз отвръщам по някакъв начин, ама днес не съм настроен бойно.

                  Скачай колкото можеш високо, се ми е тая!
                  Отвратил си се от "незачитане на лично и интимно пространство"! Това какво означава? Че си отвратен от снимката на спящия Борисов? Ами то и ония мисирки Ива Николова, Беновска, Валерия Велева .... са отвратени.
                  А целта на публикуването на точно тази снимка е ОЧЕВАДНА. Да покаже, че това е спалнята на Борисов, нищо друго. Ама ония мисирки вият на умряло за "нарушаване на личното пространство".
                  Същественото на снимките е не пистолета и алкохола. Същественото е огромната сума пари и злато в шкафчето на един премиер. Сякаш е главатар на наркокартел.
                  Половин милион кеш било невинност!
                  За съжаление така мислят болшинството българи, затуй си имаме мафиот за премиер.

                  п.п. Президентът на Германия подаде оставка заради облагодетелствуване от заем от 500 000 евра, забележи ЗАЕМ с ниска лихва. Не е пари с недоказан произход (които в Българиа подлежат на конфискация, а човекът подлежи на съд).
                  А пък ти си възмутен от снимките...

                  И записът не е маловажен, ама той показва единствено простащината на един висш политик, чиято простащина вече стана норма в политиката. За съжаление.
                  Обаче простащината не е подсъдна, за разлика от корупцията, която ни показва Божков и която се подсказва от снимките с пачките.

                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                    Е съществения въпрос - За кого работи охраната на премиера на която и да е държава.

                    А за пачките варианти много - могат да са кукли, може всичко да е реквизит,а и да са истински не проблем да са законни (виж колко е субсидията на ГЕРБ)

                    Пък като за пачки си пишем - е столетната БСП щяла да слага за шеф, доказан контрабандист на пачки
                    Борисов поне Куович в затвора е вкарал....
                    Изречениев, чета те и се мая!
                    Най-важното в твоето днешно включване е констатацията на една болезнена липса. Русия и Путин не са споменати. Неангажиращо предлагам, направи някаква редакция на трети абзац и обвържи контрабандистването на Добрев с някакво удобно обяснение. Предложение: Доколкото Сърбия е превзета вътрешно от руснаците, там за фсб е много по-лесно да вкарват пари за издръжка на техните пети колони из региона. Нареждането идва от Путин, фсб прави реализация, а момчето Добрев просто пренася пратката през граница до касата на комунистите, че да могат да взривяват ж.п. линии и да превземат мандри.

                    Главната дупка я запълнихме. Идеята не е задължителна, ти може да измислиш и друго.

                    Да караме по реда на нещата.

                    Охраната на премиера работи за началника си. Всички знаем кой е. Сега ще измислят нова охранителна служба и нещата ще цъфнат, вържат и дадат плод. Гаранция!
                    Иначе, охраната няма право да влиза вътре, освен в много специални обстоятелства или ако изрично не бъде помолена. Но, доколкото те са мръсници, те само отварят вратите на разни други гниди, които да снимат вътре. Ако БХ се събуди и хване гнидата, тя може да отнесе нещо с 200 км., което предполага, че това е гнида, която не мож уплаши с 200.
                    Лошото е, че при тази хипотеза хартисва дронът. Изложих се, Затцов, виж там да измислиш нещо по завързано, ама да има място и за дрона.

                    За пачките! Тук изцяло си напипал дамара. Ей-го къде е киноцентъра, колко му трябва да се заеме малко реквизит.
                    А пък ако са истински - работата направо става пей-сърце. Мога ад измисля хиляди причини, че д аса там. Може дори това д аса семейните спестявания на стотиците хиляди редови членове на гепп, които просто са ги дали на съхранение на сигурното място, а кое е най-сигурното място в държавата.

                    За третия абзац вече казах - наруших последователността, ама ти няма да ми забелязваш, стар човек съм.

                    Има и един леко замаскиран четвърти абзац.
                    Съдът в България и той ли е на ръчно управление?
                    Last edited by nachev; 22.06.2020, 14:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение


                      Да, колега. Ти си дето каза, че Боко не пие. Ама това го знаем САМО от него. А моята вътрешна информация е, че не пие уиски под 200лв.

                      А иначе дето си се отвратил от снимките с две-три пачки и малко злато....

                      А бе ти колко души познаваш дето държат в шкафчето на спалнята си по 2-3 пачки по 50 000 евра? Аз лично 50 000 евро накуп не съм виждал.
                      А четири пачки по 50 000 евра са 400 000 лв. Заедно със близо килото злато в "празното" чекмедже имаше към половин милион лева.
                      Ами в пълното?
                      Пари за семки, а? Егати семките за половин милион!
                      И откъде ПРЕМИЕРЪТ на държавата има такива пари? С такива пачки работят само наркотрафикантите. Едрите такива.
                      Абе Гига , продължаваш да не разбираш.

                      Дори и да има пари в шкафчето, те не са на Б.Б. а на Станишев! Той е бил премиер през 2005 - 2009 и е ползвал същия служебен апартамент.
                      Сигурно Станишев си ги е забравил там след края на мандата.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Журналистка от САЩ: Снимките на голия Бойко са послание от мафията

                        https://www.dailystandart.com/jurnal...MiIClKH5M3C3ts

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          ..Ами премиерът-слънце охрана няма ли бе?...
                          Е съществения въпрос - За кого работи охраната на премиера на която и да е държава.

                          А за пачките варианти много - могат да са кукли, може всичко да е реквизит,а и да са истински не проблем да са законни (виж колко е субсидията на ГЕРБ)

                          Пък като за пачки си пишем - е столетната БСП щяла да слага за шеф, доказан контрабандист на пачки
                          Борисов поне Куович в затвора е вкарал....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение


                            Да, колега. Ти си дето каза, че Боко не пие. Ама това го знаем САМО от него. А моята вътрешна информация е, че не пие уиски под 200лв.

                            А иначе дето си се отвратил от снимките с две-три пачки и малко злато....

                            А бе ти колко души познаваш дето държат в шкафчето на спалнята си по 2-3 пачки по 50 000 евра? Аз лично 50 000 евро накуп не съм виждал.
                            А четири пачки по 50 000 евра са 400 000 лв. Заедно със близо килото злато в "празното" чекмедже имаше към половин милион лева.
                            Ами в пълното?
                            Пари за семки, а? Егати семките за половин милион!
                            И откъде ПРЕМИЕРЪТ на държавата има такива пари? С такива пачки работят само наркотрафикантите. Едрите такива.
                            Цената на уйскито няма никаква връзка с присвояване на прозвище "пияница". От твоите приказки това се разбира.

                            Нямам вътрешна информация като теб, само някакви подхвърлени из нета фрази през годините.

                            Отвратих се от цялостната картина, от света който води до всичко това - незачитане на лично и интимно пространство, коварство, предателство, мръсотия, корупция, кражби, лъжи, измами, и ... и ... и гъбичнни инфекции.

                            Какво ти си виждал в твоя живот не е абсолютно никаква индикация и откровено казано това не интересува никого.

                            На фона на нещата, в които бива подозиран, половин милон лв. кеш е самата невинност. Това казах, продължавам да мисля така. Големият проблем е записът - опитай да остойностиш неговата скандална същност и сравни с половината милион. Ще се смаеш от разликата в размера.

                            Е, няма да се цензурирам, опитваш се да ме нападаш и по тази причина и аз отвръщам по някакъв начин, ама днес не съм настроен бойно.

                            Скачай колкото можеш високо, се ми е тая!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              "Оня" съм аз, е може и да съм един от "онези".

                              Този човек олицетворява всичко, което не понасям в хората, но това са субективни оценки, които не засягат публиката. Нито съм ги крил, нито ги натрапвам някому.

                              Все пак, нека останем на територията на зрелите индивиди и да се опитаме да разгледаме личността по-широко и ако може - поне донякъде безпристрастно. Трудно е, знам.

                              До деня преди записа убедено мислех, че БХ не пие. "Пие" употребявам в смисъл да се намотва до състояние, че да му личи явно.
                              Иначе, не виждам нищо лошо, странно и извън нормата, щот о всеки съвременен възрастен човек да употреби умерено количество.
                              И аз не правя изключение - дори моето "умерено" е доста повече от медицински препоръчителните количества. И никога не ми личи.

                              Другата положителна черта е неговата безспорна работоспособност.

                              Споделих, че след като слушах записа и четох стенограмата, намирам едно от възможните обяснения за странностите в изказа - алкохолно опиянение. Не тръгнах по тази следа, защото тя предполагаше тежко пиянство, а предпочетох някакви технически обяснения.

                              Виж, по отношение на шкафчетата с парите, направо съм се изложил! Това си го признавам директно. Още като видях снимките, почувствах отвращение и така и не ги разгледах. Вниманието ми падна само върху първата - няколко пачки (май бяха 3-5) и кюлчета. Тогава казах, че за човек като БХ това са пари за семки и бонбонки, защото само в обектите в Барселона са налети оценъчно 5 млн. Е., Очевидно е, че това е било глупаво изказване. Оказа се, че на другите снимки имало милиони, а това вече е друга бира. Не съм видял милионите - тъпо и позорно!

                              Меракът на БХ да се изкара "беден" предизвиква единствено снизходителни усмивки. Той е един много, много, монго богат човек, пък всеки да разбира под това каквото му е угодно. Е, за да не стане пълна грешка, говоря за пари и имущество, а не за знания и морални ценности.

                              Да, колега. Ти си дето каза, че Боко не пие. Ама това го знаем САМО от него. А моята вътрешна информация е, че не пие уиски под 200лв.

                              А иначе дето си се отвратил от снимките с две-три пачки и малко злато....

                              А бе ти колко души познаваш дето държат в шкафчето на спалнята си по 2-3 пачки по 50 000 евра? Аз лично 50 000 евро накуп не съм виждал.
                              А четири пачки по 50 000 евра са 400 000 лв. Заедно със близо килото злато в "празното" чекмедже имаше към половин милион лева.
                              Ами в пълното?
                              Пари за семки, а? Егати семките за половин милион!
                              И откъде ПРЕМИЕРЪТ на държавата има такива пари? С такива пачки работят само наркотрафикантите. Едрите такива.

                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                                Сайтът "Биволъ" твърди, че е направена щателна експертиза и снимките са истински. Не е работено с фотошоп или друга програма, която да променя изображението. Само снимката на спящия Борисов е намалена по размери.
                                И даже са разпознали бутилката скъпо уиски.

                                Това за оня, дето твърдеше, че Боко не пиел. Щото Той така бил казАл.
                                Не пие уиски поевтино от 200 лв.


                                А тука си е дръннал от „Chivas Reagal Royal Salute 21 YO” (21-годишно „Чивас Ригал”). Само 230-240 левчета.
                                И "оня" запис с простата кърджалийска ......сигурно е направен след като добре си е пийнал.
                                Ще отида да си купя една бутилка таквоз уиски, макар да не пия отдавна. За таквоз нещо ще се прежаля. Само дето нямам таквоз нощно шкафче.....
                                "Оня" съм аз, е може и да съм един от "онези".

                                Този човек олицетворява всичко, което не понасям в хората, но това са субективни оценки, които не засягат публиката. Нито съм ги крил, нито ги натрапвам някому.

                                Все пак, нека останем на територията на зрелите индивиди и да се опитаме да разгледаме личността по-широко и ако може - поне донякъде безпристрастно. Трудно е, знам.

                                До деня преди записа убедено мислех, че БХ не пие. "Пие" употребявам в смисъл да се намотва до състояние, че да му личи явно.
                                Иначе, не виждам нищо лошо, странно и извън нормата, щот о всеки съвременен възрастен човек да употреби умерено количество.
                                И аз не правя изключение - дори моето "умерено" е доста повече от медицински препоръчителните количества. И никога не ми личи.

                                Другата положителна черта е неговата безспорна работоспособност.

                                Споделих, че след като слушах записа и четох стенограмата, намирам едно от възможните обяснения за странностите в изказа - алкохолно опиянение. Не тръгнах по тази следа, защото тя предполагаше тежко пиянство, а предпочетох някакви технически обяснения.

                                Виж, по отношение на шкафчетата с парите, направо съм се изложил! Това си го признавам директно. Още като видях снимките, почувствах отвращение и така и не ги разгледах. Вниманието ми падна само върху първата - няколко пачки (май бяха 3-5) и кюлчета. Тогава казах, че за човек като БХ това са пари за семки и бонбонки, защото само в обектите в Барселона са налети оценъчно 5 млн. Е., Очевидно е, че това е било глупаво изказване. Оказа се, че на другите снимки имало милиони, а това вече е друга бира. Не съм видял милионите - тъпо и позорно!

                                Меракът на БХ да се изкара "беден" предизвиква единствено снизходителни усмивки. Той е един много, много, монго богат човек, пък всеки да разбира под това каквото му е угодно. Е, за да не стане пълна грешка, говоря за пари и имущество, а не за знания и морални ценности.
                                Last edited by nachev; 22.06.2020, 12:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X